نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : زیبایی - 3384 مطلب

00/02/22 10:39
رها  , harimeyas
وقتی در میان تمام امور عروسی نوبت به انتخاب حلقه ی ازدواج می رسد، عروس و دامادها فروشگاه ها و صفحات مجازی جواهر فروشی های زیادی را زیر و رو می کنند تا به مدل دلخواه خود برسند. اما شاید هیچ یک از این مدل ها به اندازه ای که باید توجه شما را جلب نکنند و یا حتی به مدل حلقه عروسی علاقه مند شده اید که بودجه ی مالی، اجازه خرید آن را به شما نمی دهد. در چنین شرایطی، بهتر نیست به جای صرف هزینه ی زیاد برای حلقه جواهر به فکر تتو دائمی برای انگشت حلقه باشید؟

با این حال که تتو دائمی برای حلقه عروسی ایده ای سنتی نیست و عروس و دامادها اخیرا به این نوع از حلقه ی ازدواج روی آورده اند، محبوبیت این نوع از حلقه ازدواج به سرعت رو به افزایش است. برخی از عروس و دامادها تتو دائمی را برای حلقه عروسی ترجیح می دهند قط چون به دنبال راهی خلاقانه برای نشان دادن عشق ابدی خود به یکدیگر هستند. تتوی حلقه ازدواج همچنین شما را از استرس حمل حلقه های جواهر گران قیمت دور نگه می دارد. شما با انتخاب تتو دائمی برای حلقه ی عروسی در واقع نشان ازدواج خود را هر لحظه و همیشه در کنار خود خواهید داشت.

تتو دائمی برای حلقه عروسی

بهترین زمان برای انجام تتو دائمی برای انگشت حلقه
حلقه عروسی فلزی را می توان سر سفره عقد رد و بدل کرد، اما برای انجام تتو دائمی برای حلقه عروسی نیاز به زمان خواهید داشت. بهبود زخم بعد از انجام تتوی دائمی تنها با گذشت زمان امکان پذیر بوده و برای هر شخص متفاوت است. فاکتور های بسیاری مانند نوع پوست، میزان سلامت بدن، میزان مصرف آب آشامیدنی، و غیره روی روند بهبود جای تتو تاثیر گذار می باشند. تتو های دائمی همچنین گاهی به ترمیم نیاز دارند تا بهترین جلوه و نتیجه را داشته باشند.

همچنین ببینید : مدل حلقه عروسی سلیبریتی ها و بازیگران هالیوود و ایرانی

بهترین طرح های تتو دائمی بجای حلقه نامزدی
در ادامه می توانید نگاهی به بهترین طرح های تتوی دائمی برای حلقه عروسی بیاندازید و در صورت تمایل از آنها ایده بگیرید. اما به طور کلی بهتر است از طرح های تتوی موقت استفاده و آنها را روی انگشت خود امتحان کنید تا ببینید کدام یک را بیشتر می پسندید، سپس به دنبال طرح تتوی دائمی برای حلقه ازدواج روی دست خود باشید.

تتوی رینگ ساده برای انگشت حلقه عروسی
تتو حلقه رینگ ساده
حلقه عروسی رینگ ساده همیشه یکی از بهترین گزینه ها برای عروس و داماد ها است که هرگز از شیک بودن و زیبایی آن کاسته نمی شود. حال می توانید به جای سفارش حلقه ازدواج ساده از جنس طلا یا نقره، تتوی آن را به عنوان نشان ابدی عشق خود امتحان کنید.

تتوی حرف اول اسم برای روی انگشت حلقه
تتو حرف اول اسم برای حلقه عروسی
تصور کنید حرف اول اسم عشقتان روی انگشت حلقه شما به زیبایی و استادانه حک شده باشد. طرح تتوی اول اسم را می توانید به سلیقه ی خود از میان حروف شکسته و یا طرح های کلاسیک انتخاب کنید.

تتوی کلمات عاشقانه برای انگشت حلقه
طرح تتو حلقه عروسی
می توانید در کنار حرف اول اسم همسرتان کلمات عاشقانه ای را که یادآور عشق میان شما است تتو کنید. فقط باید در انتخاب این کلمات دقت کنید تا با گذشت زمان از انجام تتوی دائمی برای حلقه ی عروسی پشیمان نشوید.

همچنین ببینید : ایده های جذاب برای گرفتن عکس سلفی با حلقه نامزدی

تتوی اسم روی انگشت حلقه
تتو برای حلقه ازدواج
می توانید به جای حرف اول اسم عشقتان نام کامل او را روی انگشت حلقه خود تتو کنید. این ایده ی بسیار خوبی برای شروع یک ازدواج و زندگی عاشقانه است که هیچگاه قدیمی نمی شود.

تتوی نمادهای مختلف به جای حلقه نامزدی
تتو برای حلقه عروسی
اگر طرفدار حلقه های رینگ ساده و یا حروف اول اسم نیستید، می با همسر خود درباره ی یکی از نمادهای دلخواهتان به تفاهم برسید و به عنوان طرح تتو دائم برای حلقه ی عروسی از آن استفاده کنید.

طرح گل تتو دائمی روی انگشت حلقه
تتو دائمی برای حلقه ازدواج
طرح تتوی گل معمولا برای عروس خانم ها مناسب تر است و احتمالا در میان آقایان چندان طرفدار ندارد. در این صورت می توانید دو طرح تتوی دائمی جداگانه برای حلقه عروسی خود انتخاب کنید، برای مثل طرح گل برای عروس و رینگ ساده برای داماد.

طرح ماه و ستاره روی دست و انگشت
طرح تتو دائمی برای حلقه ازدواج
ماه و ستاره هم از سری طرح هایی هستند که به خوبی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و در واقع نمادی از تکامل زن و مرد در کنار یکدیگر می باشند.

طرح تتو دائمی برگرفته از طبیعت
تتوی حلقه ازدواج
طرفداران طرح های برگرفته از طبیعت حتما از این مدل تتوی دائمی برای حلقه عروسی استقبال می کنند. جالب و متفاوت!

تتو حلقه ی ازدواج ساده
تتو حلقه عروسی ساده
و باز هم مدلی از تتوحلقه ازدواج ساده برای عروس و دامادهایی که دوست ندارند نشان عشق خود را در هیچ شرایطی از خود جدا کنند.

اعداد رومی در طرح تتو دائمی بجای حلقه عروسی
طرح تتو حلقه خاص
می توانید از تتوکار خود بخواهید تا تاریخ خاصی را به شکل حلقه و با اعداد رومی روی انگشت شما و همسرتان تتو کند، برای مثال، تاریخ عقد و یا تاریخ تولد عشقتان برای تتو حلقه ازدواج مناسب به نظر می رسد.

طرح لنگر برای تتو حلقه نامزدی
تتو دائمی برای حلقه ازدواج
نمادی را برای تتو دائم حلقه عروسی خود انتخاب کنید که نشانگر قدرت عشقتان به یکدیگر باشد. برای مثال طرح دو لنگر مشابه هم که نه به فرم رکاب، بلکه روی قسمت داخلی انگشت حلقه تتو شده نشانگر عشق ابدی شما خواهد بود.

تتو حرف اول اسم به عنوان حلقه ازدواج
تتو حرف اول اسم برای حلقه
به جای انتخاب طرح های شلوغ به عنوان تتو دائمی برای حلقه عروسی، طرحی ساده از حرف اول اسم عشقتان را روی انگشت خود حک کنید.

تتوی تاریخ ازدواج به جای حلقه عروسی
تتو حلقه عروسی
اگر می خواهید طرحی خاص را برای تتوی حلقه ازدواج پیدا کنید که تنها مختص شما و همسرتان باشد، تاریخ عقد بهترین گزینه است.

تتو نماد بی نهایت روی انگشت حلقه
تتو بی نهایت برای حلقه عروسی
طرح تتو بی نهایت برای نشان دادن عشقی تا بی نهایت! از این طرح تتو جذاب و همیشه زیبا به عنوان حلقه ازدواج خود غافل نشوید.

طرح تتو گره سلتیک برای حلقه ازدواج
طرح تتو دائم برای حلقه عروسی

گره سلتیک در واقع معنی شبیه به نماد بی نهایت دارد و در واقع نشانگر وفاداری زن و مرد به یکدیگر است.

طرح قلب برای تتوی حلقه ازدواج
تتو دائمی حلقه عروسی قلب
قلب قطعا یکی از محبوب ترین طرح ها برای بیان احساسات عاشقانه است و به همین دلیل نیز کاربرد زیادی درطراحی حلقه های ازدواج دارد. تتوهای حلقه عروسی نیز که با الهام از قلب طراحی شده اند طرفداران زیاد و همچنین مدل های متنوعی دارند.

تتو دائمی برای حلقه عروسی به شکل ضربان قلب
تتوی دائمی برای حلقه عروسی
طرح ضربان قلب ایده ای خلاقانه برای تتو حلقه عروسی می باشد. حتی می توانید این تتو را با الهام از شکل واقعی ضربان قلب عشق خود به طرحی کاملا خاص و منحصر به فرد تبدیل کنید.

طرح خاص تتو برای حلقه ازدواج
حلقه عروسی تتو شده
طرح تتو حلقه عروسی خود و عشقتان را به گونه ای انتخاب کنید که تکمیل کننده ی یکدیگر باشند.
99
99/12/4 09:17
عطارباشی , atarbashi
تغذیه عاملی مهم برای حفظ سلامتی است. یک رژیم غذایی ناسالم می‌تواند باعث آسیب به بدن، افزایش وزن و حتی صدمه به اندام‌هایی مانند قلب و کبد شود. علاوه بر این می‌تواند بر روی پوست ما نیز تأثیر بگذارد! پس هر آنچه که می‌خوریم می‌تواند بر سلامتی و جوانی پوست مؤثر باشد. به همین جهت در این مقاله ۱۱ مورد از بهترین مواد غذایی مؤثر در سلامتی پوست را مورد بررسی قرار می‌دهیم:
99/07/20 10:04
حسین , 2dl
صابون گیاهی حاوی عصاره عسل و زعفران لدورا با ترکیبات منحصر به فرد و مؤثر خود و به علت دارا بودن عصاره عسل، روغن اسانس زعفران و روغن های خالص زیتون، نارگیل، کنجد و کرچک علاوه بر تمیز کردن پوست باعث جوان سازی و کاهش علائم پیری پوست شده و به روشن و شفاف شدن آن کمک می کند. همچنین عسل موجود در این صابون با داشتن خواص آنتی­اکسیدانی و ضدعفونی کنندگی علاوه بر بهبود آکنه و جوش، رطوبت پوست را نیز حفظ می کند.
99/07/20 09:52
حسین , 2dl
صابون گیاهی حاوی عصاره وگیاه اسطوخودوس(لوندر) لدورا با ترکیبات منحصر به فرد و مؤثر خود و به علت دارا بودن روغن اسانس و گیاه لوندر و روغن­های خالص زیتون، نارگیل، کنجد وکرچک علاوه ‌بر تمیز و ضد­عفونی کردن پوست، مرطوب­ کننده و آنتی­ باکتریال بوده و مانع بروز حساسیت­های پوستی می­شود. همچنین این محصول در کاهش لک­های پوستی مفید است و به لایه برداری پوست کمک می­کند.
ترکیبات : روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن کنجد، روغن کرچک، روغن اسانس اسطوخودوس(لاوندر)، گیاه اسطوخودوس (لاوندر)
99/07/20 09:46
حسین , 2dl
صابون گیاهی حاوی عصاره‌ کاج و گیاه مریم‌گلی لدورا با ترکیبات منحصر به فرد و مؤثر خود و به علت دارا بودن روغن اسانس کاج ،گیاه مریم گلی و روغن­های خالص زیتون، نارگیل، کنجد و کرچک علاوه بر تمیز کردن پوست، نرم ­کننده، شفاف ­کننده، لیفت ­کننده وکنترل­ کننده مناسبی برای چربی پوست است. همچنین خواص آنتی باکتریال و ضد التهابی صابون لدورا به بهبود مشکلات پوستی از جمله جوش، خارش­ها، حساسیت­های پوستی و اگزما کمک می­کند. این محصول ضد تعریق است و باعث رفع بوی نامطبوع بدن می­شود.
ترکیبات : روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن کنجد، روغن کرچک، روغن اسانس کاج، گیاه مریم گلی
99/07/19 10:31
حسین , 2dl
از جمله محصولات با کیفیت و مناسب برای حالت دهی به مو می توان به واکس حالت دهنده قوی موی سر لدورا اشاره کرد. این واکس یک محصول مدرن برای حالت دهی ماندگار به موها است. ترکیبات مؤثر و منحصر به فرد به کار رفته در واکس مو لدورا باعث تقویت و بهبود کیفیت مو می شود. کراتین، ماده مؤثر موجود در این محصول، مو را ترمیم و بازسازی می کند. از دیگر مواد به کار رفته در واکس موی لدورا، ویتامین B5 (دی پنتنول) است. این ماده ضمن تقویت به افزایش ضخامت مو کمک کرده و ضدالکتریسیته ساکن است. ویتامینE نیز در ترکیب این واکس به کار رفته است. این ویتامین رطوبت مو را حفظ کرده و مانع ریزش مو می شود. این محصول با توجه به مواد مؤثر موجود در آن، علاوه بر حفظ حالت مو برای مدت طولانی، باعث انعطاف پذیری مو شده و حجم قابل توجهی به آن می دهد. همچنین این واکس به دلیل داشتن رنگ مشکی، جلوه زیباتری به موها می دهد.
99/07/19 10:22
حسین , 2dl
رنگ فوق العاده طبیعی، قابلیت خشک شدن سریع و ماندگاری بالا
پرپشت و خوش حالت نشان دادن ابرو، بافت نرم و سبک، بدون ایجاد حساسیت
ترکیبات : موم زنبور عسل و گلیسیرین
99/07/19 10:11
حسین , 2dl
این محصول حرفه‌ای برای ایجاد حجمی فوق ­العاده و بدون ایجاد چسبندگیِ مژه طراحی شده و به‌ راحتی مژه را تیره و بلند کرده و به آن‌ حالت مخملی می‌ دهد. غلظت خاصی که بافت این محصول دارد به ضخیم تر شدن مژه ها کمک کرده و آنها را به خوبی تفکیک می کند. موم زنبورعسل به کار رفته در ریمل لدورا، پوششی نرم و ظریف بر روی مژه ها ایجاد می کند که باعث سنگینی مژه ها نمی­شود و حالت آنها را برای مدت طولانی حفظ می­کند. لانولین که به عنوان یک موم، از مهمترین پایه روغن ها در مصارف آرایشی و بهداشتی است جز مواد موجود در این ریمل است و باعث می شود این محصول در حین جلوه بخشیدن به چشم ها، سلامت مژه ها و چشم ها را نیز حفظ کند.
ترکیبات : موم زنبور عسل، لانولین
99/06/24 16:57
سحر امین پور , holo.80
به دور " تــو " میگردم
تا زیباترین گره دنیا شكل بگیرد
کور شدنَش با آنهایى که چشم دیدن ندارند..!

روی لینک زیر کلیک کنید
▼▼
https://pormatlab.com/blog/c/3
کامنت بنویسید...
احمد ازادی , x_70
دوشنبه 15 دی ، 11:11
ای جان
ادامه
محمد ف , m_fallah2
دوشنبه 8 دی ، 18:15
زیباست
ادامه
    , silver_qom
چهارشنبه 28 آبان ، 02:05
جالبه دوستی رو تایید میکنی ولی نمیشه پیام بدی
ادامه
99/05/14 07:30
تهران جراحی , tehranjarahi
زینه های درمان چین و چروک به طور فزاینده ای فراوان است. تعداد بیشماری محصولات بدون نسخه وجود دارد و مردم نیز برای گزینه های ماندگار تر به سراغ پزشکان خود می روند. سم بوتولینوم نوع A (بوتاکس) و پرکننده های پوستی هر دو روش درمانی طولانی مدت هستند. هر روش را می توان برای چین و چروک استفاده کرد، اما تفاوت های مختلفی بین این دو وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

بوتاکس :

بوتاکس به خودی خود یک آرامش بخش ماهیچه است که از باکتری ها ساخته شده است. بوتاکس بیش از دو دهه در بازار است و از آن برای درمان اختلالات عصبی که باعث ضعف عضلات می شود استفاده شده است. همچنین برای معالجه میگرن و سایر شرایط پزشکی نیز استفاده می شود.

در درجه اول برای درمان چین و چروک از بوتاکس استفاده می شود. این چین و چروک ها به طور طبیعی در اطراف چشم و دهان و همچنین بین ابروهای شما ایجاد می شوند. آنها با افزایش سن بیشتر می شوند. تزریق بوتاکس باعث آرامش عضلات در نزدیکی این چین و چروک ها می شود. عدم حرکت عضلات باعث کاهش چین و چروک می شود.

تزریق بوتاکس به طور معمول 4 تا 6 ماه دوام می آورد و پس از این دوره ، مجدداً تزریق انجام می شود ، زیرا حرکت ماهیچه ها برمی گردد.

بوتاکس گونه،بوتاکس صورت چیست

تزریق ژل :

همچنین در برخی موارد ، هنگامی که بوتاکس مؤثر نیست از پرکننده ها (ژل) استفاده می شود. پرکننده های بافت بهترین روش درمانی برای چین و چروک های زیر پلک است. این پرکننده ها ممکن است به تنهایی یا همراه با سایر درمان های موضعی پوست مانند لیزر یا روش های دیگر استفاده شوند.

پرکننده های پوستی در اشکال مختلفی تولید می شوند و مانند بوتاکس قابل تزریق هستند. از سه نوع ژل به عنوان پرکننده خطوط لب ، گونه و خط خنده استفاده می شود: ژل های دائمی ، موقت و نیمه دائمی. ژل های دائمی از پلی آکریلیک ساخته شده اند و به دلیل عدم وجود در بین بافتهای سلولی بدن ، ممکن است در نهایت باعث تحریک سیستم ایمنی بدن شود. در نتیجه ، جابجا می شود و تجزیه می شود. در این حالت عوارضی مانند افتادگی گونه و تجمع ژل در یک مکان ممکن است رخ می دهد.

ژل های موقت از اسید هیالورونیک ساخته می شوند. این نوع ژل عوارض ژل دائمی ندارد. مهمترین نکته در مورد این ژل این است که در مقایسه با سایر پرکننده های حاوی کلاژن و چربی، بیشتر دوام می آورد.

ژلهای نیمه ماندگار بعنوان پرکننده های عالی در بعضی مناطق استفاده می شود و این تنها ژلی است که می توان از آن روی ژل های موقتی استفاده کرد. در نتیجه باعث پر شدن بیشتر پوست می شود. در مورد چین و چروک های عمیق ، این ژل به خوبی اعمال می شود و در مقایسه با ژل های موقتی بیشتر عمر می کند.

توصیه می شود محل تزریق را بعد از درمان با پرکننده (ژل) ماساژ ندهید. تا دو هفته بعد از تزریق از قرار گرفتن در معرض آفتاب و هوای سرد خودداری کنید و به طور مرتب از ضد آفتاب استفاده کنید.

بوتاکس گونه،بوتاکس صورت چیست

آیا بوتاکس موثر است؟

تزریق بوتاکس برای اکثر مردم نتایج خوبی ایجاد می کند. احتمالاً در طی یک هفته از تزریق اثرات قابل ملاحظه ای خواهید دید. عوارض جانبی حداقل است و بیشتر آنها پس از مدت کوتاهی از بین می روند. اگر شرایط خاصی دارید که مانع از آن می شود ، ممکن است متوجه اثرات کامل بوتاکس نشوید. لازم است پیش از موعد با پزشک خود در مورد همه این خطرات احتمالی صحبت کنید. پس از انجام بوتاکس ، شما می توانید فعالیت های روزانه خود را بدون هیچ گونه مشکلی ادامه دهید.

پرکننده های پوستی چقدر موثر هستند؟

پرکننده های پوستی نیز مؤثر تلقی می شوند و نتایج به طور کلی طولانی تر از بوتاکس است. با این وجود نتایج بسته به نوع پرکننده ای که انتخاب می کنید متفاوت است.
----------------------------------------
مرکز آموزش مطب دکتر دهقان
tehranjarahi.com
02122140348
پاسخگویی 4 عصر الی 8 شب
99/05/5 17:16
ایمپلنت تهران , implanttehran
جراحی کاشت ایمپلنت یک روش جراحی دهان و دندان است که در چند مرحله انجام می‌شود تا امکان ترمیم بافت در فواصل بین جلسات درمان فراهم شود. مراحل کامل کاشت ایمپلنت دندانی شامل چند مرحله است که به شرح زیر می‌باشند:

خارج کردن دندان آسیب دیده
انجام پیوند استخوان در صورت لزوم
نصب ایمپلنت دندانی
ترمیم و رشد استخوان
نصب اباتمنت
نصب دندان مصنوعی
از ایمپلنت دندانی به عنوان یک استاندارد طلایی برای جایگزین کردن یک یا چند عدد دندان از دست رفته یاد می‌‌شود زیرا با مزایای متعددی در ارتباط با حفظ سلامت دهان و استخوان فک و بهبود عملکرد دندان و لثه همراه است. روش‌های متعددی برای استفاده از ایمپلنت دندانی به عنوان جایگزین دندان از دست رفته وجود دارد. نوع روش مورد نیاز برای کاشت ایمپلنت توسط متخصص کاشت ایمپلنت و بر اساس شرایط شما تعریف می‌‌شود. به طور کلی فرآیند کاشت ایمپلنت از ابتدا تا انتها چند ماه طول می‌کشد و بخش زیادی از این زمان به فرآیند بهبود و رشد استخوان پیوند شده درون فک مربوط است. در برخی موارد دندان پزشک بر اساس نوع خاص جراحی که باید انجام بدهد یا مواد مورد استفاده می‌تواند از روش‌های ترکیبی استفاده کند.

چه موقع پیوند استخوان لازم است؟
در مواردی که استخوان فک شما خیلی نرم است و فاقد ضخامت کافی می‌باشد قبل از انجام جراحی کاشت ایمپلنت دندان پزشک به انجام فرآیند پیوند استخوان خواهد پرداخت. فرایند جدید در مواد غذایی یک اقدام بسیار پر قدرت است و باعث می‌‌شود که فشار زیادی به استخوان‌ فک وارد شود. در مواردی که استخوان فک نتواند به طور صحیح ایمپلنت را نگه دارد احتمال شکست جراحی کاشت مدار وجود دارد اما می‌توان با انجام پیوند استخوان به ایجاد یک پایه قوی برای ایمپلنت دندان پرداخت. در حال حاضر مواد کمی برای انجام پیوند استخوان در دسترس دندان پزشکان قرار دارد. برخی از روش‌ها از قبیل مواد جایگزین استخوان یا پیوند استخوان طبیعی که از یک ناحیه دیگر از بدن برداشته می‌شود برای انجام پیوند استخوان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. با متخصص کاشت ایمپلنت در خصوص بهترین روش موجود برای کاشت ایمپلنت و پر کردن جای خالی دندان خود صحبت کنید. معمولاً چند ماه طول می‌‌کشد تا استخوانی که پیوند شده است به اندازه کافی رشد کند تا بتواند از ایمپلنت محافظت کند. گاهی اوقات نیز شما فقط به انجام پیوند کوچک استخوان نیاز دارید که قبل از انجام جراحی کاشت ایمپلنت صورت خواهد گرفت. به طور کلی شرایط استخوان کمک می‌کند مراحل زیر را تعیین نماید:

نصب ایمپلنت دندانی
در هنگام انجام عمل جراحی دهان برای کاشت پست ایمپلنت، جراح دهان و دندان یک برش کوچک را به وجود می‌‌آورد تا لثه را باز کند و به استخوان فک دسترسی داشته باشد سپس دندان پزشک تعدادی سوراخ را درون استخوان ایجاد می‌کند که بعداً از آنها برای نصب پست فلزی استفاده خواهد کرد. پست فلزی به طور عمیق درون استخوان فک قرار می‌‌گیرد و به عنوان یک ریشه برای دندان عمل می‌کند. در این مرحله نیز همچنان یک جای خالی در دهان شما وجود دارد و در صورتی که شما تمایل داشته باشید دندان پزشک یک نوع دندان مصنوعی موقت را برای بهبود ظاهر شما پیشنهاد خواهد داد که شما می‌توانید در هنگام خواب یا برای تمیز کردن آن را از دهان خود خارج کنید.

انتظار برای رشد استخوان
پس از آنکه پست فلزی در آن استخوان قرار گرفت فرآیند پیوند با استخوان شروع می‌شود این امر بدین معنا است که استخوان فک بالاست هم داد دندانی پیوند می‌‌خورد که این فرآیند می‌‌تواند چند ماه طول بکشد اما انجام آن ضروری است زیرا یک پایه قوی را برای دندان مصنوعی به وجود می‌‌آورد و عملکردی شبیه ریشه طبیعی دندان‌های اصلی خود شما را دارد.

نصب اباتمنت
پس از آن که فرایند رشد استخوان کامل شد شما به انجام یک عمل جراحی دیگر برای نصب اباتمنت یا همان قطعه ای که بعداً روکش روی آن قرار داده می‌‌شود نیاز خواهید داشت. معمولا این جراحی کوچک تخت بیهوشی موضعی انجام می‌شود. نصب اباتمنت در چند مرحله انجام خواهد شد که به شرح زیر می‌باشند:

جراح دهان و دندان، لثه را باز می‌‌کند تا ایمپلنت دندانی را مشاهده کند.
جراح اباتمنت را به ایمپلنت متصل می‌کند.
بافت لثه اطراف اباتمنت بسته می‌شود.
در موارد خاص فوراً اباتمنت به پست ایمپلنت متصل می‌شود یعنی پس از کاشت پست فرایند کاشت اباتمنت نیز انجام خواهد شد. در این حالت شما نیازی به انجام این جراحی‌های اضافی نخواهید داشت اما تا زمانی که فرایند کاشت ایمپلنت به اتمام برسد و پروتز دندان روی آن نصب شود هر بار که شما دهان خود را باز کنید اباتمنت به راحتی دیده می‌شود. پس از آنکه اباتمنت نصب شد باید حدود ۲ هفته به لثه فرصت بدهید تا ترمیم شود سپس دندان روی آن نصب شود.

امتحان کردن دندان مصنوعی جدید
به محض اینکه جلسه بهبود پیدا کرد باید قالب دندان‌های باقیمانده تهیه شود تا از آنها برای ساخت روکش یا ساخت دندان مصنوعی به شما با ظاهری طبیعی استفاده گردد. روکش دندان زمانی نصب می‌شود که استخوان فک به اندازه کافی قوی شده باشد تا بتواند دندان جدید را تحمل کند. شما و متخصص کاشت ایمپلنت می‌‌توانید با همفکری یکدیگر به انتخاب یک دندان مصنوعی بپردازید که ثابت، متحرک و ترکیبی از هر دو باشد.

دندان مصنوعی ثابت به کمک پیچ یا سیمان مخصوص به اباتمنت ایمپلنت متصل می‌شود و شما نمی‌توانید در هنگام خواب یا مسواک زدن آن را از دهان خود خارج کنید. در اکثر موارد هر عدد روکش دندانی به یک ایمپلنت دندانی متصل مجزا متصل می‌‌شود اما در صورتی که از بریج استفاده شود می‌توان به کمک یک عدد ایمپلنت چند دندان را به هم متصل کرد.
ایمپلنت متحرک شبیه دندان مصنوعی قدیمی است می‌تواند یک دندان مصنوعی کامل یا بخشی از آن باشد و شامل دندان مصنوعی است که اطراف آن توسط یک لثه پلاستیکی احاطه شده است. ایمپلنت متحرک روی یک پایه فلزی متحرک سوار می‌‌شود که به خوبی به اباتمنت ایمپلنت متصل شده است. می‌‌توان در طول روز برای تمیز کردن یا برای ترمیم آن این نوع ایمپلنت را از دهان خارج کرد.
----------------------------------------
مرکز آموزش مطب دکتر دهقان
implanttehran.com
02122140348
پاسخگویی 4 عصر الی 8 شب
  کامنت بنویسید...
  علیرضا باقری , alireza439999
  جمعه 15 اسفند ، 14:32
  https://drsalamey.ir
  ادامه
  علیرضا باقری , alireza439999
  جمعه 15 اسفند ، 14:32
  مجله خبری دکتر سلامی
  ادامه
  99/05/5 17:11
  تهران جراحی , tehranjarahi
  زیبایی یکی از رکن های بی چون و چرا در انسان می باشد و بسیار طبیعی است که انسان در طول تمامی ادوار زندگی خود به دنبال زیبایی ظاهری بوده و سعی بر آن دارند که راههای مختلفی را برای رسیدن به هدف خویش انتخاب کند

  ملاک های زیبایی در آقایان و بانوان متفاوت بوده و هر کدام می کوشند که نقاط ضعف ظاهری خود را برای جذاب تر شدن برطرف کرده و یا کمرنگ کنند تا زیباتر به نظر برسند.خواست زیبایی به سن و سال ارتباطی نداشته و در هر سنی افراد ممکن است برای تغییر و یا تصحیح ظاهر خود راههای مختلفی را امتحان و یا پیروی کنند.

  یکی از راههایی که برای پروتز لب، گونه، سینه، باسن و برای از بین رفتن چین و چروک های گونه، پیشانی، صورت و ... پیشنهاد می شود تزریق چربی است، تزریق چربی در بین خانم ها از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و به نوعی به کمک آن میتوان جوانسازی پوست را انجام داد

  تزریق چربی چیست؟
  به فرآیندی که طی آن بافت ها و سلول های چربی را از ناحیه های مشخص شده مانند ران، شکم، باسن، پا و ... برداشت کرده و بخش هایی که باید پر تر و یا حجیم تر شود تزریق شود چربی می گویند. نام دیگر تزریق چربی پیوند چربی می باشد.

  خیلی از افراد علاقه دارند فضاهایی از بدنشان همانند لب، گونه، گودی های زیر چشم و ... پر تر به نظر برسد و به همین دلیل به سراغ تزریق چربی می روند

  تزریق چربی برای چه مواردی استفاده می شود؟
  - بیشترین تقاضا برای استفاده از تزریق چربی برجسته کردن گونه ها می باشد

  - یکی دیگر از مواردی که از تزریق چربی برای آن استفاده می کنند پر کردن گودی صورت می باشد.

  - برخی از مراجعین به کلینیک رنسانس تقاضای پر کردن زیر گودی چشم هایشان را دارند که با تزریق چربی این امر ممکن می باشد

  - اصلی ترین موردی که در آن از تزریق چربی استفاده می شود جوانسازی پوست است

  - معمولا خانم ها علاقه بسیاری به حجیم کردن لب هایشان دارند برای حجیم کردن لب ها می توان از تزریق چربی استفاده کرد

  - به طور معمول اسکار و یا زخم های عمیق را می توان از طریق تزریق چربی برطرف کرد

  مزایای تزریق چربی
  با توجه به این که 90% درخواست تزریق چربی صرفا جهت زیبایی می باشد شایان ذکر است مزایای تزریق چربی را شرح می دهیم

  1- تزریق چربی یک روش طبیعی می باشد زیرا چربی لازم از بدن فرد برداشت شده و دوباره به بدن خود فرد باز می گردد

  2- این درمان ایمن ترین و بی خطر ترین درمان زیبایی به شمار می رود

  3- ماندگاری تزریق چربی نسبت به دیگر فعالیت های زیبایی بیشتر می باشد

  4-دوران نقاهت در تزریق چربی تقریبا صفر می باشد به طوری که فرد پس از انجام تزریق چربی به راحتی می تواند کلیه فعالیت های روزانه خود را انجام دهد.

  5- هزینه این روش نسبت به روش های دیگر پایین تر می باشد زیرا چربی لازم از بدن خود فرد برداشت می شود

  هزینه تزریق چربی
  همانطور که می دانید هزینه فعالیت های زیبایی مشخص نبوده و یک قیمت ندارد به طور کلی هزینه تزریق چربی به منطقه ای که می خواهید پر تر و حجیم تر شود بستگی دارد. علاوه بر این قیمت تزریق چربی به تعداد جلسه و شخصی که می خواهد تزریق چربی انجام دهد مربوط بوده و متفاوت می باشد.
  ----------------------------------------
  مرکز آموزش مطب دکتر دهقان
  tehranjarahi.com
  02122140348
  پاسخگویی 4 عصر الی 8 شب
  99/05/5 17:06
  تهران جراحی , tehranjarahi
  در کودکی ، پوست قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و زیر پوست سطح وسیعی از چربی وجود دارد که در مورد بچه‌های چاق این مسئله بیشتر صدق می‌کند، با افزایش سن قابلیت ارتجاعی پوست کاهش می‌یابد و چربی زیر پوستی کم می‌شود. به تدریج در پوست یک حالت جمع‌شدگی همراه با چین و چروک ایجاد می‌شود که ظاهر پوست را تغییر می‌دهد؛ بافت اطراف چشم و فک پایین شل می‌شود و موجب می‌شود که چهره حالت نگران، خسته و اخمو پیدا کند.عواملی مانند کاهش وزن، استرس‌های زندگی روزمره، در معرض آفتاب بودن، استفاده از الکل و سیگار و استعداد ژنتیکی، در روند ایجاد تغییرات در چهره اثرگذار می‌باشند.

  تماس با آفتاب از عوامل بسیار مؤثر در ایجاد این تغییرات است، به طوری که بسیاری از تغییرات پوستی که زمانی آن را به پیری طبیعی نسبت می‌دادند، در حقیقت ناشی از تماس مداوم با آفتاب بوده است. نور آفتاب یک التهاب مزمن در پوست ایجاد می‌کند که در مراحل انتهایی منجر به متلاشی شدن عواملی می‌شود که پوست را شاداب و جوان نگه می‌دارد (الاستین و کلاژن) به همین دلیل توصیه می‌شود استفاده از کرم ضدآفتاب را از سنین ۶ماهگی تا یک سالگی برای کودکان خود شروع نمایید، کرم‌های ضد آفتاب مخصوص کودکان وجود دارد که استفاده از آنها می‌تواند بسیار مفید باشد.

  نشانه‌های فیزیکی و جسمانی سالخوردگی در تمام بدن رخ می‌دهد، ولی این علائم در صورت به شکل بارزتری دیده می‌شود.

  عمل لیفتینگ، صورت را ۵ تا ۱۰ سال جوانتر از آنچه هست نشان می‌دهد. عمل لیفتینگ (کشش پوست صورت) معمولاً در افراد ۶۰-۴۰ ساله انجام می‌شود و البته در هر سن قابل اجراست، در این عمل با برداشتن چربی اضافی، سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن پوست صورت و گردن، نشانه‌های افزایش سن کاهش می‌یابد.

  لیفتینگ,کشیدن صورت,از بین بردن چین و چروک

  چه افرادی برای عمل لیفتینگ مناسب هستند؟

  به ‌طور کلی، کاندیداهای مناسب برای انجام این عمل کسانی هستند که چین و چروک زیاد و پوست شل و افتاده‌ای دارند. برای ارزیابی فرد می‌توان به نکات زیر توجه کرد:

  ۱ - وجود یک چین عمیق از کناره بینی تا کناره دهان

  ۲ - چین‌های عمیق در گونه‌ها و شلی پوست روی برجستگی‌های گونه

  ۳ - شلی پوست، چین‌ها و ستون‌های عمودی یا چربی اضافی در گردن.

  با عمل لیفتینگ صورت تمام مشکلات ذکر شده مرتفع می‌گردد، اما افتادگی ابروها، پوست و چربی اضافی در پلک بالا یا پایین، یا چین‌های دور دهان را نمی‌تواند رفع کند.

  ویزیت اولیه

  در ویزیت اولیه توسط جراح پلاستیک، ممکن است از شما خواسته شود، در حالی که مقابل آینه ایستاده‌اید دقیقاً خواسته خود را بیان کنید.

  باید صریحاً در مورد هر آنچه که در چهره‌تان شما را آزار می‌دهد، صحبت کنید، این کار به درک بهتر جراح پلاستیک از انتظارات شما کمک می‌کند.

  در ارزیابی اولیه، جراح پلاستیک، ضخامت، قوام و انعطاف پوست فرد، شدت چروک‌های صورت و سایر عوامل موثر در عمل لیفتینگ را می‌سنجد و ممکن است در مورد انجام جراحی‌های دیگر همراه با عمل لیفتینگ با شما صحبت کند.

  از عمل‌هایی که بنا به درخواست مددجو همراه با لیفتینگ صورت انجام می‌شود، شامل بالا بردن ابرو و جراحی زیبایی پلک، اصلاح چانه و جراحی بینی است.

  نحوه عمل جراحی لیفتینگ صورت

  این عمل در بیمارستان یا کلینیک‌های کوچک و یا در مطب انجام می‌شود و از بی‌حسی موضعی یا بیهوشی عمومی همراه با تزریق داروهای آرامبخش داخل وریدی استفاده می‌شود.

  اکثر برش‌ها، در داخل خط مو قرار می‌گیرد. از طریق برش جراحی، ‌قسمت‌های اضافی و چروکیده پوست را از محل رویش سست می‌کنند و سپس آن را از محل گوش عقب می‌کشند، برش معمولاً در محدوده گوش ایجاد می‌شود، یعنی در جلوی گوش برش به سمت پایین آمده و لاله گوش را دور می‌زند و تا کناره خط مو در پشت گوش می‌رود، ممکن است برش کوچک و ناآشکاری نیز در زیر چانه ایجاد شود.

  پس از عمل می‌توان به راحتی جای برش را با موها یا آرایش پوشاند، حتی ممکن است در مواردی که موی فرد کوتاه باشد، بیمار بخواهد که جراحی کمی به تأخیر بیفتد تا موها به اندازه کافی بلند شده و بتواند خط برش را تا زمان التیام مخفی سازد.

  چرا موهایمان سفید می شوند؟
  10 نکته درباره خرید شامپو

  عمل لیفتینگ,گونه گذاری,لیفتینگ صورت
  سیر بعد از عمل

  در یکی، دو روز اول پس از عمل همه بانداژها برداشته می‌شود. در این زمان فرد متوجه تورم و تغییر رنگ در برخی از قسمت‌های صورت می‌شود.در صورت وجود ورم و کبودی غیرقرینه، نگرانی وجود ندارد، چون پس از مدتی به وضعیت کاملاً طبیعی برمی‌گردد.

  حداکثر تورم در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اول پس از جراحی دیده می‌شود و سپس طی چند هفته برطرف می‌گردد. پس از چند روز می‌توان از مواد آرایشی جهت مخفی‌سازی کبودی‌ها استفاده کرد. ممکن است درجاتی از بی‌حسی در برخی از نواحی صورت ایجاد شود که طی چندین هفته یا بیشتر رفع می‌گردد.در روز چهارم تا هفتم بعد از عمل، بخیه‌ها برداشته می‌شوند.

  در بسیاری از موارد طی دو هفته می‌توان به فعالیت‌های معمول برگشت و پس از ۴-۳ هفته ورزش را شروع کرد.

  توصیه‌های لازم بعد از عمل

  ۱ - تا چند روز فعالیت‌های خود را محدود کرده و استراحت نمایید.
  درخواست وکیل طلاق و مشاوره تلفنی رایگان
  گیفت کارت ارزان/تحویل آنی وپشتیبانی

  ۲ - در موقع خوابیدن، جهت کاهش تورم و کبودی، سر بالا‌تر قرار گیرد.

  ۳ - قرار دادن کمپرس سرد روی محل عمل باعث کاهش تورم و خونریزی می‌گردد.

  ۴ - تا مدتی بعد از عمل از مصرف آسپرین و برخی از داروهای ضدالتهابی و استعمال دخانیات پرهیز کنید.

  ۵ - در روزهای اول بعد از عمل، باید از زور زدن، خم شدن یا بلند کردن اجسام، پیاده‌روی تند، شنا کردن، ارتباط جنسی و هرگونه فعالیتی که فشار خونتان را بالا ببرد، خودداری کنید.

  ۶ - تا حد امکان از بروز سرماخوردگی جلوگیری کرده و در صورت ابتلا، سرماخوردگی سریعاً درمان شود.

  ۷ - موقتاً از تماس مستقیم با تابش آفتاب دوری کرده و در بلندمدت جهت حفاظت پوست از کرم‌های ضدآفتاب استفاده کنید.

  ۸ -تا حد امکان حرکات صورت مثل جویدن باید محدود شود.
  نتایج لیفت صورت
  به علت عوامل فردی هیچ‌گاه افراد مختلف نتایج یکسانی از این عمل به دست نمی‌آورند.نتایج عمل می‌تواند چشمگیر یا غیرواضح باشد که این موضوع بستگی به چهره قبل از عمل شما و اهدافی که شما و جراح در نظر داشته‌اید، دارد.

  برای رسیدن به تصویر نهایی چهره، حداقل چندین هفته زمان نیاز است، البته تغییرات جزئی دیگری در ماه‌های بعدی ایجاد می‌شود.نتایج این عمل دائمی نیست و با افزایش سن و اثرات جاذبه، ممکن است نیاز به تکرار این عمل باشد. در اکثر بیماران حداقل ۱۰ سال بعد، نیاز به تکرار عمل احساس نمی‌گردد.
  عوارض

  ۱ - پاره‌ای از عوارض مربوط به بیهوشی و... می‌باشد که در هر عمل جراحی ممکن است اتفاق بیفتد.

  ۲ - هماتوم (تجمع خون در زیر پوست) بیشتر در افراد سیگاری، افراد با سابقه فشار خون بالا، یا در نتیجه تهوع و استفراغ ایجاد می‌شود.هماتوم‌های بزرگ باید بلافاصله توسط عمل جراحی از بین بروند.

  ۳ - ریزش مو در اثر کاهش خونرسانی به فولیکول‌های مو ایجاد می‌شود، ولی پس از مدتی موها دوباره رشد می‌کنند.

  ۴ - آسیب عصب صورتی
  ----------------------------------------
  مرکز آموزش مطب دکتر دهقان
  tehranjarahi.com
  02122140348
  پاسخگویی 4 عصر الی 8 شب
  99/04/9 13:16
  بهار , bahar_1392

  خدایا به هزار و یک دلیل شکرت ...
  کامنت بنویسید...
  محمد  , mohammad_baharan
  شنبه 14 تیر ، 23:24
  شکر
  ادامه
  99/03/6 01:58
  مجله اینترنتی ماهتوتا , mahtuta
  تا آن هنگام که،
  در عشق ورزیدن کودک هستی،
  میان تو و من،
  به قدر دریاها و کوه ها فاصله ست.
  اگر رو به روی تو به سکوت بنشینم رواست،
  که سکوت در محضر زیبایی، زیباست،
  سخنان عاشقانه ی ما،
  ویرانگرِ عشق است،
  واژگان آنگاه که بر زبان آیند ،
  از بین میروند،
  داستان های عاشقانه ،
  خرافات و فریب ، تو را عوض کرده ست.
  عشق از آن افسانه های مشرقی نیست،
  که در پایانش،
  قهرمانان با هم ازدواج کنند،
  عشق ، دل به دریا زدنی ست بی کشتی،
  و دانستنِ وصال دور از دست…
  عشق ،
  لرزش انگشتان است،
  و لب های فروبسته ی غرق سوال،
  عشق رود غم است در اعماق وجودمان،
  که پیرامونش تاکها و خارها می رویند،
  عشق همین است،
  همین کولاک ها،
  که در کنار هم نابودمان می کند،
  که هر دو می میریم،
  و آرزوهایمان شکوفه میزند،
  که اندک چیزی ما را بر می آشوبد
  که همین یاس همین تردید
  که همین دست تاراج گر ،عشق است
  همین دست کشنده ای
  که بوسه اش میزنیم، عشق است
  آن را که همچون مجسمه
  با احساسات خویش
  ساکت نشسته آزار مده
  چه بسا مجسمه هایی که در سکوت می گریند
  چه بسا صخره ای کوچک شکوفه برویاند
  و رودها و امواج از او روان شوند.
  تو را در خلال اندوهم دوست می دارم
  ای رخساره ی دست نیافتنی
  همچون خداوند !
  بیا بسنده کنیم
  که تو همواره مثل راز باقی بمانی
  رازی که مرا پاره پاره می کند
  و ناگفتنی ست
  https://mahtuta.com