نتایج جستجو : رهبری - 236 مطلب

96/12/10 19:45
اذرخش شمال , azarakhshshomal
حضرت آیت الله خامنه‌ای با تجلیل از آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه، افزودند: سوریه امروز در خط مقدم قرار دارد، بنابراین وظیفه ما حمایت از ایستادگی سوریه است، البته آقای بشار اسد در چهره یک مبارز بزرگ ظاهر شد و بدون تردید و با ثبات ایستاد که این برای یک ملت بسیار مهم است.
ایشان ذلت برخی ملت‌ها را ناشی از ذلت رهبرانشان دانستند و با تأکید بر اینکه دشمن در مقابل ملت عزتمندی که رهبران آن با افتخار به اسلام و هویتشان احساس عزت می‌کنند، هیچ کاری نمی‌تواند بکند، خاطرنشان کردند: انقلاب اسلامی ایران در حالی وارد چهل سالگی شد که از روز اول همه قدرتهای درجه یک دنیا همچون امریکا، شوروی، ناتو و ارتجاع منطقه متحد شدند تا جمهوری اسلامی را از بین ببرند، اما این انقلاب ماند و رشد کرد.
رهبر انقلاب اسلامی در تبیین این واقیعت امیدبخش و قدرت‌دهنده افزودند: ماندگاری انقلاب ملت ایران نشان داد آنچه امریکا، اروپا و قدرتهای اتمی دنیا می‌خواهند لزوماً شدنی نیست و اگر همه ما و عناصر جبهه مقاومت در منطقه قاطع باشیم، دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
ایشان لازمه پیروزی را ایمان و مجاهدت دانستند و گفتند: پیروزی متعلق به مؤمنِ مجاهد است و وظیفه ما حمایت و دفاع از اسلام و حرکت اسلامی است، بنابراین باید اختلافات را کنار بگذاریم و به افرادی که بر خلاف وحدت حرکت و اقدام می‌کنند اگر وابسته به سیاستهای جهانی و استکباری نیستند، بی‌اعتنایی کنیم.
حضرت آیت الله خامنه‌ای، وظیفه امت اسلامی در قبال اختلاف‌افکنی‌های ناشی از سیاست‌های استکباری همچون اقدامات سعودی‌ها را مقابله‌ی قاطع خواندند و گفتند: ما آن شیعه‌ای را که لندن، و آن سنّی‌ای را که امریکا و اسرائیل از او حمایت کند قبول نداریم زیرا اسلام با کفر، ظلم و استکبار مخالف است.
ایشان با تأکید بر مشترکات اسلامی افزودند: امیدواریم همه ما آن روزی را ببینیم که شما در قدس نماز جماعت می‌خوانید و آن روز نیز دیر نخواهد بود و به زودی خواهد آمد...
99
کامنت بنویسید...
یه دنیا دروغ , ydd
پنجشنبه 10 اسفند ، 19:46
++
ادامه
96/09/6 10:29
گروه کاتی صنعت , katigroup
مدیران در روند کاری خود با موقعیت‌ها و مشکلات متنوعی مواجه می‌شوند. مسائلی که وظیفه‌ی حل کردن آنها به عهده‌ی مدیران است، بسیار متنوع‌تر از وظایف کارمندان در سطوح مختلف است. به همین دلیل، شرایط کاری این افراد مدام در حال تغییر است. با این توصیف، مدیرانی موفق خواهند شد که بتوانند از مهارت‌ها و سبک‌های متنوع مدیریت در موقعیت‌های مختلف استفاده کنند و از مرحله‌ی مدیریت به رهبری برسند. در ادامه‌ی این مطلب به معرفی هفت سبک و روش رهبری می‌پردازیم که در موقعیت‌های مختلف کارآمد خواهند بود.

۱- دستورالعملی
در این سبک از مدیریت که عموما توسط کارآفرینان به کار گرفته می‌شود، مسیر و دستورالعمل به کارمندان داده می‌شود. مدیران در این روش، وظیفه، هدف و چگونگی انجام آن را به طور کامل توضیح می‌دهند و در زمان مقرر منتظر نتیجه می‌مانند. این نوع از مدیریت در زمان‌هایی که با کمبود وقت برای انجام پروژه روبرو هستید، مناسب است. در این زمان‌ها اگر تصمیم سریع گرفته نشود شکست خواهید خورد. از طرفی اگر بخواهید گزینه‌های مختلف را امتحان کنید،‌ سرمایه‌ی پولی و زمانی شما هدر خواهد رفت. البته استفاده‌ی بیش از حد از این روش، اپیدمی معمول مدیران است که باید از آن پرهیز شود.

۲- پشتیبانی کننده
مدیران در این روش تنها نقش پشتیبان را ایفا می‌کنند. آنها به تیم اجازه می‌دهند که روش و مسیر حل مسائل را خودش انتخاب کند. مدیران پشتیبانی کننده، منابع زیرساختی، مالی، اطلاعاتی و اعتباری را در اختیار کارمندان قرار می‌دهند. آنها آزادی را به کارمندان هدیه می‌دهند تا کاری را انجام دهند که دوست دارند. نقطه‌ی احتیاط در این روش این است که باید از آن تنها در تیمی استفاده کنید که انگیزه‌ی کافی را دارد و مسیر کلی شرکت را شناخته است. استفاده‌ی خطرناک از این روش نیز زمانی است که نمی‌دانید چه کاری باید انجام شود و انتخاب آن را بر عهده‌ی کارمندان می‌گذارید.

رهبری

۳- پرسشگر
در این روش با پرسیدن سوال از کارمندان، آنها را به طور غیر مستقیم با فرصت‌ها و تهدیدهای پروژه آشنا می‌کنید. شما سوال‌هایی را از کارمندان می‌پرسید که با جواب دادن به آنها می‌توانند روش صحیح حل مسائل را پیدا کنند. در استفاده از این روش باید محتاط باشید و از آن به عنوان پوششی برای روش دستورالعملی استفاده نکنید. به بیان دیگر اگر می‌خواهید مسیر را به صورت کامل به کارمندان بگویید، نباید با سوال کردن منظور خود را برسانید و بهتر است مستقیما دستور را اعلام کنید.

۴- مشوق
برخی اوقات تیم شما برنامه‌ی مناسب، اطلاعات لازم و ساختار مورد نیاز برای انجام پروژه را دارد؛ اما سوختی که آنها را به حرکت در بیاورد در شرکت موجود نیست. نیروی محرکه‌ی تیم‌ها، انگیزه و اشتیاق کافی برای انجام کارها است. مدیران مشوق با یادآوری موفقیت‌های گذشته و امید دادن به تیم در مورد موفقیت‌های آتی، نیروی لازم را به آنها منتقل می‌کنند. البته اگر شما مدیری هستید که به سرعت ناامید می‌شوید، از این نوع رهبری خودداری کنید.

۵- توانمندساز
در این نوع از رهبری، شما به تیمی که صلاحیتش را شناخته‌اید، قدرت تصمیم‌گیری داده و اعتبار آن را افزایش می‌دهید. اعضای این تیم می‌توانند بدون کسب اجازه از مقامات بالاتر، در پروژه‌ها تصمیم‌گیری و اقدام کنند. این روند می‌تواند بسیار مفید باشد و علاوه بر موفقیت در پروژه‌ها،‌ اعضایی را پرورش دهد که در آینده بتوانند به عنوان مدیر در شرکت فعالیت کنند. البته این نوع از مدیریت نیز احتیاط خاص خود را طلب می‌کند. باید مراقب باشید افرادی که صلاحیت لازم ندارند را به قدرت نرسانید، چرا که ممکن است دیگر نتوانید قدرت را از آنها پس بگیرید.

۶- بازتابنده
در این سبک از رهبری که شباهت زیادی به رهبری پرسشگر دارد، شما تیم را با اتفاقات و تصمیم‌های گذشته آشنا می‌کنید. مدیریت در این سبک از کارمندان می‌خواهد که با توجه به اتفاقات و تجربیات گذشته‌، تصمیمات صحیح را برای پیشبرد پروژه‌های کنونی اتخاذ کنند. این روش را می‌توان قوی‌ترین و البته دشوارترین روش رهبری نامید؛ چرا که باید تمامی دیدگاه خود را کنار بگذارید و تنها به فکر درس گرفتن از موقعیت‌های پیشین باشید.

رهبری توانمندساز،‌ شانس بالایی برای موفقیت در پروژه‌ها دارد
۷- چشم‌اندازی
استفاده از نوع رهبری به نوعی کلیشه شده است؛ اما کاربرد صحیح آن می‌تواند موفقیت بلندمدت شما را تضمین کند. با ترسیم چشم‌اندازی روشن از آینده‌ی شرکت، مسیر کلی را به اعضای تیم نشان داده و سپس به راهنمایی بپردازید. رهبران سیاسی و تجاری موفق در گذشته، استفاده‌ی زیادی از این نوع سبک کرده‌اند.

در نهایت برای تبدیل شدن به یک رهبر عالی، مهارت‌های ذاتی خود را پیدا کرده و آنها را تقویت کنید. در کنار این کار، ضعف‌ها را شناخته و در جهت رفع آنها اقدام کنید. مهم‌تر از همه، همیشه در تلاش باشید تا بهترین سبک مدیریتی وابسته به وضعیت شرکت را انتخاب کرده و به آن عمل کنید.
96/06/22 15:04
سنگرسافت  , sangarsoft
-چرا خیال همه رو راحت نمی کنید و بجای واژه ی سه کلمه ای ولایت مطلقه فقیه از واژه ی دیکتاتوری استفاده نمی کنید؟
-چطور؟
-مگه خودتون نمی گید ولایت مطلق؛ پس یعنی تهش هر کاری که بخواد می کنه
-عزیزم! خلاصش اینه؛ بعضی اوقات بعضی از احکام و یا بعضی از مصلحت های مردم با هم مزاحمت پیدا می کنند؛ یکی باید باشه تو کل این تزاحم ها حرف آخرو بزنه یا نه؟ اگه می گیم مطلق مال اینجاست و الا ولایت مطلقه فقیه خیلی هم مقیده
-یعنی چی؟ متوجه نمیشم...
-اصل اینکه فقیه (اسلام شناس بی هوس) حکومت می کنه نه یه آدم دانشمند یا کس دیگه ای اینه که فقط احکام خدا رو به اجرا بذاره؛ معلومه که خودسرانه نمی تونه عمل کنه
فقیه باید مصالح جامعه رو رعایت کنه
فقیه می تونه یه حکم اولی شرعی رو تعطیل کنه اما اولا بخاطر یه مصلحت مهمتر، دوما به شکل شرعی و قانونی نه برای خودش یا اطرافیانش یا هر چیز غیرشرعی دیگه
حالا خودت قضاوت کن! این دیکتاتوریه؟!

بهنام باقریان
حسین محمدنژاد

ما را با هر چه راحت ترید دنبال کنید:
(لینک ها در مرورگر وارد شود)

تارنما
sangarsoft.ir

تلگرام
yon.ir/sstme

اینستاگرام
yon.ir/insst

توییتر
yon.ir/twsst

سروش
yon.ir/sapps
96/03/17 15:25
کار118 , Kar.118
نکته مهم در رهبری خوب بودن این است که از همان ابتدا هدف‌های روشن و واضحی را در نظر داشته باشید تا همه و به ویژه کسانی که به شما پاسخگو هستند بتوانند دقیقاً روی هدف‌های شما فکر کنند و نسبت به آنها اشراف داشته باشند. باید هدف کلی بلند مدت را با همکارانتان مطرح سازید و آن گاه بخش‌های کوچک شده مربوط به دستیابی به هدف را با آنها در میان بگذارید.

مهم نیست که هدف شما چه اندازه بزرگ است، اما باید همهٔ تصمیماتی که می‌گیرند و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهید در جهت واحدی باشند و به هدف اصلی ختم شوند. بنابراین گروه شما باید بداند که از آنها چه انتظاری وجود دارد. وقتی به هدف‌های اولیه خود دست یافتید می‌توانید هدف‌های بزرگتر و جاه طلبانه تری در نظر بگیرید...
جهت مطالعه ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک نمایید.
96/03/8 15:37
علی رییسی , goolleh
[https://www.aparat.com/v/4DrCi]

داستان مورد علاقه رهبری (فصل دوم ، قسمت دوم)25
جبهه از نگاه شاهدی زنده قسمت دوم از فصل دوم ، هر شب ساعت 20 ، برای دریافت فایل صوتی از صفحه اصلی کانال وارد وبلاگ شده و برنامه را دریافت کنید
96/03/8 15:35
علی رییسی , goolleh
[https://www.aparat.com/v/FxVu7]

جبهه از نگاه شاهدی زنده فصل دوم قسمت اول ، مجموعه جبهه از نگاه شاهدی زنده ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 20 از کانال goolleh برای دریافت فایل صوتی برنامه از صفحه اصلی کانال وارد وبلاگ شده و فایل مربوطه را دریافت کنید
96/03/5 19:48
علی رییسی , goolleh
از 6 خرداد هر شب ساعت 20
96/01/28 21:53
علی عظیمی , haaha
جناب روحانی!!!

▪️در دولت شما رهبری گفت که بابت مسئله فرهنگ شب ها خوابم نمی برد.

▪️در دولت شما رهبری فرمود اگر اصول امام (ره) تحریف شود ملت سیلی سختی خواهد خورد.

▪️در دولت شما رهبری فرمود اگر شروطی که برای برجام قید شد عمل نشود برجام خسارت بزرگی خواهد بود

▪️در دولت شما رهبری از واردات بی رویه گله دارد

▪️در دولت شما رهبری از مبارزه جدی نداشتن با فساد گله دارد

▪️در دولت شما رهبری از اجرای اقتصاد مقاومتی رضایت ندارد

▪️در دولت شما رهبری گفت هرجا ما انقلابی عمل کردیم پیشرفت کردیم هرجا غیر انقلابی عمل کردیم عقب ماندیم

▪️در دولت شما رهبری از سرعت پیشرفت علمی ناراضی است

▪️در دولت شما بود که رهبری به علت ورود کتاب های ضداسلامی در نمایشگاه کتاب در نمایشگاه کتاب تهران حضور نیافت

▪️در دولت شما رهبری از نفوذ در مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز کشور گله و افشاگری کرد

▪️در دولت شما رهبری از مذاکره زیر شبح تهدید مخالفت کرد!

▪️در دولت شما بود که رهبری گفت بابت بی کاری حاکم در کشور، شرمنده هستم

▪️در دولت شما بود که در یک سال(1394) رهبری نزدیک به 90 بار، خطر نفوذ دشمنان در کشور را گوشزد کردند که جیسون رضائیان در دفتر رئیس جمهور وفردی دیگر در تیم مذاکره کننده هسته ای کشف شد

▪️در دولت شما بود که رهبری فرمودند هشدار می دهم سازمان موازی در برابر بسیج درست نکنید.

▪️ در دولت شما بود که رهبری فرمودند جوانان پرشور انقلابی را با اتهام تند روی از صحنه ها حذف نکنید چون اگر کشور با خطری مواجه بشود، این جوانان انقلابی اند که دفاع می کنند نه سازشکاران.

وقس علی هذا....
کامنت بنویسید...
محمدعلی قربانی , 110ghorbani
دوشنبه 28 فروردین ، 23:00
مقام معظم رهبری فرمودند : اما گو گوش شنوا
ادامه
مریم صبوری , sima735
دوشنبه 28 فروردین ، 22:51
حالا دولتهای قبل وبعد هم هیچ غلطی نکردن ونمیکنند خدا برکت بده اختلاس وپرورش اعراب بی تمدن وقص القلب هنر دولت شده اینکارها
ادامه
مصطفی  محمدی , mja949596
دوشنبه 28 فروردین ، 22:11
علی برکت الله
ادامه
96/01/19 08:19
آخرالزمان , akhar_ol_zaman
هبرانقلاب:
ای امام زمان! برای ما خیلی سخت است که در این جهان، آثار وجود دشمنان خدا را لمس بکنیم، اما تو را نبینیم و فیض حضور تو را درک نکنیم.
32
3
27
95/12/19 23:07
علی عظیمی , haaha
آقای روحانی کاش میدانستی
این گردبادهایِ به غیرت در آمده
تسلیم امر رهبرند که طوفان نمیکنند
و گرنه که....
حد_خودت_را_بدان
کامنت بنویسید...
سحر جاویدی , sahar_naz13
جمعه 20 اسفند ، 18:15
ننگ به همه ی آنها چه روحانی چه علم الهدی چه ...
ادامه
95/10/17 00:32
علی عظیمی , haaha
رهبری عزیز :
فضای مجازی #قتلگاه نوجوانان و جوانان شده است
و منطقه وسیعی ازین فضا اکنون در دست دشمن است..
#باید دشمن را از فضای مجازی بیرون برانید.

رهبرمعظم انقلاب در دیدار چهارشنبه 19 آبان 95
با فعالان قرارگاه فرهنگی قرب بقیه الله (عج) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :
فضای مجازی قتلگاه نوجوانان و جوانان شده است و منطقه عظیمی از این فضا اکنون در دست دشمن است و آن‌ها هم دارند به ما ضربه می‌زنند. کارهایی صورت گرفته، اما کافی نیست. باید دشمن را از فضای مجازی بیرون برانید.
بخشی از این اقدام به جلوگیری قانونی شبکه‌های اجتماعی مربوط می‌شود، اما شما هم باید فعال شوید و نیاز است تحول هوشمندانه‌ای انجام بگیرد. ما نیاز به یک شبکه پیام‌رسان وسیع با ظرفیت حداقل 20 میلیون کاربر داریم. شبکه‌ای که همه امکانات و جذابیت‌های موجود را داشته باشد و حتی از شبکه‌های موجود بهتر باشد. باید کاری کنید که مردم به #تلگرام نیاز نداشته باشند.
ورود هوشمندانه به شبکه‌های اجتماعی بین‌المللی خیلی خوب است. اما حواس‌تان باشد آدم‌هایی ورود کنند که از شرایط آگاه باشند. حکایت «شد غلامی که آب جو آرد آب جو آمد و غلام ببرد» نشود. ورود تهاجمی یکی از راه‌های ورود به این شبکه‌ هاست.
95/09/7 23:36
هیئت منتظرین  ولی عصر زنجان , montazerinvaliasrzanjan
رهبر انقلاب:
مسأله مهم رسیدگی به #حقوقهای_نجومی برای مردم روشن #نشد و سؤالات در ذهن مردم باقی ماند.
امروز ۹۵/۹/۷
95/08/18 09:22
دکتر احمدی‌نژاد دامت تاییداته , Dr.Ahmadinejad
کوتاه ترین، عمیق ترین و پرمعناترین وصیت نامه ی تاریخ!

« بسم اللّه الرحمن الرحیم
از حسین بن علی به بنی هاشم؛ هر کس به من بپیوندد به شهادت می‏‌رسد و هر کس نپیوندد، پیروزی را درک نخواهد کرد! والسلام! »
95/08/2 03:12
هما , homa
از آنجا که جناب محمدحسین صفارهرندی به عنوان "مشاورفرهنگی فرماندهی کل" در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشتغال دارد، این قبیل اقدامات سیاسی ایشان، ناقض وصیتنامه حضرت امام خمینی(ره) و ابلاغیه اخیر رهبر معظم انقلاب در مورد عدم مداخله نیروهای مسلح در امور انتخاباتی است
نامه سرگشاده به مقامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / وصیتنامۀ امام خمینی و ابلاغیۀ اخیرِ امام خامنه ای را سرلوحه کنید!

به گزارش راهکارنیوز، دکتر عبدالرضا داوری، مشاور وزیر کشور در دولت سابق در نامه ای سرگشاده خطاب به فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به مغایرتِ تحرکاتِ علنیِ انتخاباتیِ منصوبین به این نهاد با منویاتِ امام راحل و ابلاغیۀ رهبر معظم انقلاب، اقدامات مقتضی برای مرتفع نمودن این پدیدۀ ناپسند را خواستار شد...