نتایج جستجو : رسایی - 146 مطلب

96/03/9 06:09
یاسیدالکریم  , yasayyedalkarim
رفتارهای کودکانه یا عقده کشایی حقیرانه؟
https://t.me/www_rasaee_ir/4695

- حمید رسایی نوشت : با همه انتقاداتی که به برخی رفتارهای احمدی نژاد دارم، اما نمی توانم نسبت به رفتارهای کودکانه این دولت در برخورد اخیرش با رئیس جمهور سابق اعتراض نکنم.

ساعت های پایانی دیشب به میدان 72 نارمک رفتم و نیم ساعتی با اعضای تیم حفاظت آقای احمدی نژاد صحبت کردم و به آنها خسته نباشید گفتم. با اینکه دولت روحانی، ساختمان آنها را تصرف کرده اما همچنان مشغول انجام وظیفه خود بودند، البته در پیاده رو !

من به شخصه وقتی در فضای مجازی، تصویر پتوی پهن شده در پیاده رو و قرار گرفتن محافظان و پاسداران سپاه انصار را روی آن دیدم، فکر نمیکردم دولت روحانی تا این اندازه سقوط کرده باشد، اما وقتی از نزدیک این صحنه را دیدم و اصرار خلاف ضوابط مسئولان نهاد ریاست جمهوری در انجام چنین رفتاری را شنیدم، بیشتر به بی ظرفیت و حقارت این دولت پی بردم.

شاید هم توقع ما از دولت روحانی، توقع زیادی است. دولتی که وزیر خارجه اش برای گرفتن حق این مردم به التماس می افتد و در برابر کشورهای کوچک عربی زانو میزند و نتیجه عملکرد وزیر نفتش، اعطای گاز مجانی به ترکیه میشود، حتما باید جای دیگر و به شکلی این سرخوردگی را جبران کند و طبعا وقتی بهانه ای پیدا نکند، برای تخلیه خودش، به ساختمان کوچکی که چند محافظ و پاسدار در آن مشغول انجام وظیفه اند، چشم طمع خواهد داشت.

مطابق مصوبه ای که دولت خاتمی در آخرین روزهای حیاتش در 29 تیر 84 داشته، نهاد ریاست جمهوری موظف است کلیه نیازهای اداری، پرسنلی، پشتیبانی، رفاهی و تشریفاتی و از جمله ساختمان رییس جمهور سابق را تامین کند. چیزی که برای خاتمی فتنه گر در طول 12 سال گذشته مهیا بوده اما حالا روحانی نسبت به بخشی که مربوط به رئیس جمهور بعد از خاتمی است، ممانعت کرده است!

آقای عارف که آن مصوبه را در سال 84 امضا کرده، حالا رئیس فراکسیون امید مجلس است. باید دید که عارف در برابر این تخلف بیّن دولت امید، چگونه عمل می کند. آیا از حیثیت خودش و حیثیت امضایی که پای آن برگه کرده، دفاع خواهد کرد.

مطابق توافقات اداری بین سپاه انصار و کلیه نهادها، تامین امکانات تیم حفاظت شخصیت ها بر عهده نهاد مربوطه است. بنابر این وظیفه نهاد ریاست جمهوری است تا امکانات لازم را جهت تیم حفاظت رییس جمهور سابق فراهم کند.

رفتار دولتمردان فعلی در این موضوع، مانند رفتار فردی عقده ای است که در دعوای شخصی اش با صاحب باغ، عقده خود را بر سر باغبانان زحمتکش خالی می کند!

این رفتارها در شان دولتمردان کشورهای بدون تمدن و فرهنگ دنیا آن هم با پسوند اسلامی نیست تا چه برسد به جمهوری اسلامی ایران. امیدوارم روحانی این خطا را جبران کند که بدون شک، بازنده این بازی احمدی نژاد یا تیم حفاظت او که وظیفه ای اداری و تشکیلاتی را برعهده دارند، نیستند بلکه بازنده این رفتار کودکانه، شخص روحانی است.


#رسایی #روحانی #تیم_حفاظت #احمدی_نژاد

http://yaali12.blog.ir/1396/03/09
https://t.me/yaaraouf/1989
99
کامنت بنویسید...
کربلایی  , karbalaei.
چهارشنبه 10 خرداد ، 01:11
مگه بده؟
ادامه
95/06/31 22:38
دکتر احمدی‌نژاد دامت تاییداته , Dr.Ahmadinejad
مواضع فعلیِ اصولگرایان ناشی از ترس از بازگشت احمدی نژاد است

آقای هاشمی و حتی خاتمی و بیشتر از همه احمدی نژاد، دارای پایگاه اجتماعی مختص به خود بودند. پایگاه اجتماعی رفسنجانی و نقطه رأی ساز برای هاشمی در تکنوکرات ها و شکم سیرهای جامعه بود، پایگاه رأی خاتمی در بین نخبگان سیاسی و دانشجویی بود اما احمدی نژاد علاوه بر توجه به آن بخش ها، توانسته بود در طبقه فرود دست و توده عمومی مردم از پایگاه قوی ومویرگی برخوردار شود ولی روحانی تنها رئیس جمهور بدون ایئولوژی، بدون گفتمان و بدون بدنه اجتماعی است تا جایی که من به دولت روحانی می گویم دولت «خاشمی».
به گزارش راهکارنیوز، گفتگوی حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس هشتم و نهم شورای اسلامی با روزنامۀ آرمان حاوی مطالب خواندنی و قابل تاملی است که مشروح کامل آن در ادامه از نظر می گذرد
شاید بسیاری او را با واکنش های قاطع و صریحش در مجلس نهم و زمانی که علیرغم مقاومت هیأت رییسه مجلس به صورت صریح و هیجانی سخن می گفت به خاطر بیاورند. با این وجود باید به این نکته اذعان کرد که حجت الاسلام حمید رسایی یکی از اصولگرایانی است که برخلاف برخی دیگر از هم جریانی هایش دارای مواضع شفاف و روشن در زمینه های مختلف است و به هیچ عنوان رفتار دوپهلو و دوگانه از خود بروز نمی دهد. هنگامی که درخواست مصاحبه را با او مطرح کردم با کمی تأمل و درنگ پذیرفت. با این وجود در حین مصاحبه با اینکه تفکرات مصاحبه کننده و مصاحبه شونده180درجه با هم متفاوت بود اما مصاحبه در یک فضای صمیمی و دوستانه و البته با صراحت کامل برگزار شد. حجت الاسلام رسایی در این گفت و گوی دو ساعته درباره چراغ سبز نشان دادن برخی اصولگرایان به آقای روحانی در آستانه انتخابات تصریح کرد:«اصولگرایی که به آقای روحانی چراغ سبز نشان می دهد به دنبال قدرت است. برخی همچنان دچار بغض و کینه قبلی خود نسبت به رئیس دولت قبل هستند. بسیاری از مواضعی که در شرایط فعلی در فضای سیاسی کشور مطرح می شود از ترس بازگشت محمود احمدی نژاد است. در شرایط کنونی رفتار آقای روحانی به شکلی است که ایشان یا گمان می کند به صورت صد درصد رییس جمهور آینده است و یا اینکه به صورت صددرصد احساس می کند نمی تواند دوران ریاست جمهوری خود را تکرار کند. ارزیابی من این است که حالت دوم بیشتر صحیح است و نشانه درستی این برداشت هم در نوع رفتار رسانه های حامی دولت با روحانی مشاهده کرد». در ادامه متن گفت و گوی آرمان امروز با حجت الاسلام حمید رسایی را از نظر می گذرانید.

95/06/7 12:09
حمید رسایی , www.rasaee.ir
جاسوسی
هفته گذشته جعفری دولت آبادی، دادستان تهران خبر از بازداشت یک متهم ایرانی دو تابعیتی داد که با سرویس جاسوسی انگلیس مرتبط یوده و گفته شد که این فرد بازداشت شده در حوزه اقتصادی و مرتبط با ایران فعالیت می‌کرده است.

این هفته خبر دیگری منتشر شد که فرد دو تابعیتی بازداشت شده، علاوه بر فعالیت های اقتصادی دولتی و خصوصی، "مسئول یکی از کمیته‌های مهم هیئت مذاکره کننده" و "نماینده بانک مرکزی" در این تیم بوده است یعنی همان کسی که قرار بود با مشورت خودش درباره مفاد برجام در لغو تحریمها به تیم مذاکره کننده جهت دهی کند.

یکی از عناوین اتهامی وی، دریافت حقوق از موسسات امریکایی و انگلیسی (ماهانه 7000 پوند معادل 35 میلیون تومان) در ازای تلاش های وی است. علاوه بر همه این مبالغ دریافتی، وی از نگاه سخنگوی دولت، از ذخایر نظام هم بوده است (یعنی حقوق نجومی می گرفته). وزارت خارجه که در برابر توهین ها و تحقیرهای دول غربی، خصوصا آمریکا کِز می کند و ساکت است، درباره این خبر شیر شده و به میدان آمده که همه اینها کذب است و هیچ کس از ستاد اجرایی برجام بازداشت نشده!

#کاسب_برجام
#کاسب_تحریم

سئوال : بالاخره کدام طرف راست می گوید؟ راه حل راحت است. وزارت خارجه به جای اینکه تکذیب کند، به این فرد که تصویر آن را در ذیل این پست قرار داده ام، تریبون بدهد تا با خبرنگاران مصاحبه کند. وی عضو تیم مذاکره کننده بوده و اطلاعات دقیقی در این باره دارد که این تصویر سلفی را هم به عنوان سند از حاشیه حضور خود در مذاکرات هسته ای منتشر کرده است. توضیحات وی می تواند آبی بر این آتش باشد.

این شخص دری اصفهانی است، فردی غیر بانکی با سابقه حسابداری در نهادهای انگلیسی و کانادایی! وی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری از دانشگاه نفت است. دری، البته سابقه عضویت در جامعه و انجمن حسابداران خبره ایران، عضویت پیوسته در انجمن حسابداران خبره انگلستان و ولز (ICAEW) و عضویت در انجمن حسابداران خبره اُنتاریو در کانادا (CICA) را در رزومه دارد و اکنون مدتی است که عضو هیات مدیره بانک سامان است!

وی در دوره تحریمها بانک سامان در حوزه پرداختهای کالاهای اساسی و دارو نقش اساسی پیدا کرد. این البته به لطف ارتباطات ویژه خارجی هیات مدیره بانک سامان است. دری اصفهانی دارای پاسپورت کاناداست و در حال حاضر مدیر شرکت دارویی UNIVERSAL HEALTH AND PHARMA PRIVATE LIMITED در تورنتو است.

با عضویت در کانال تلگرام حمید رسایی بیشتر بخوانید
telegram.me/www_rasaee_ir
95/06/2 11:02
حمید رسایی , www.rasaee.ir
#برزیل
سایت انتخاب که در سال 93 خبر کذبی را منتشر کرده بود، بعد از شکایت حمید رسایی در دادگاه محکوم شد. این سایت بعداز محکومیت درخواست گذشت داشت که در نهایت نماینده سابق تهران از شکایت خود صرف نظر کرد و رضایت داد.
توضیح سایت انتخاب در مورد یک خبر مربوط به حمید رسایی «انتخاب» پیشتر در سال ٩٣ با درج خبری از درخواست و تلاش آقای رسایی، مسئول رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال کمیسیون اصل 90 برای سفر 50 روزه به برزیل به منظور حضور در جام جهانی خبر داده بود، که این خبر به نقل از یک منبع نامعتبر بود و متاسفانه بهانه ای برای تخریب گسترده ایشان در رسانه ها و فضای مجازی شد.

توضیحی در مورد یک خبر مربوط به حمید رسایی«انتخاب» پیشتر در سال ٩٣ با درج خبری از درخواست و تلاش آقای رسایی، مسئول رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال کمیسیون اصل 90 برای سفر 50 روزه به برزیل به منظور حضور در جام جهانی خبر داده بود، که این خبر به نقل از یک منبع نامعتبر بود و متاسفانه بهانه ای برای تخریب گسترده ایشان در رسانه ها و فضای مجازی شد.
اکنون با نگاهی به گذشته و با توجه به اینکه پیگیری های ما نشان می دهد این خبر اشتباه بوده و سفر به برزیل بدون درخواست ایشان بلکه با نظر کمیسیون اصل 90 و بنا بر ضرورت های وظایف نظارتی نمایندگان بر فعالیت شش دستگاه دولتی حاضر در این مراسم و با توجه به تسلط ایشان به موضوع بوده است و اصل سفر نیز در هیات رییسه مجلس نهم به تصویب رسیده بود، بدینوسیله ضمن پوزش و طلب حلالیت از اقای رسایی، خبر مذكور را تصحیح می کنیم. امید است رسانه هایی که آن روز خبر «انتخاب» را بازتاب دادند، امروز نیز در انتشار این متن که مبتنی بر انجام وظیفه و اخلاق رسانه ای و ادای دین است، مشارکت کنند.
لازم به ذکر است که آقای رسایی همانطور که دز ابتدای انتشار این خبر در همان ایام اعلام کرده بود، به دلیل مشکلات شخصی، علاقه ای برای این سفر نداشت و در نهایت نیز به این سفر نرفت.
http://www.entekhab.ir/fa/news/286583

گفتنی است با شکایت نماینده سابق تهران، مدیر مسئول سایت انتخاب در دادگاه محکوم شد اما در نهایت حمید رسایی رضایت داد.

کانال حمید رسایی
@www_rasaee_ir
95/04/31 23:41
حمید رسایی , rasaee.ir
سلام جناب رسایی. تولدتون مبارک.
ایشالت عمری باعزت و سربلندی داشته باشید در خدمت اسلام و انقلاب و در سایه ی عنایات حضرت حق و امام زمان (عج) به کوری چشم هر چی حسود و بدخواه و سران اصلاح طلب ضد انقلاب و نوکران کدخدا و مدیران نجومیشون.
95/04/29 13:02
حمید رسایی , www.rasaee.ir
#رفراندم
بخش هایی از گفتگوی هفته نامه تماشاگران با رسایی:. *در بحث سیاسی فرزندانتان با شما همراه و همفكر هستند؟
_ نه الزاما. گاهی منتقد هم هستند. *گاهی اوقات یا در كل؟ شما این مشكل را ندارید كه بچه‌ها اصلاًح طلب شوند؟
_ نه (با تامل) این‌طور نیست. *خیلی با قاطعیت نمی‌گویید.
_ چون نوسان دارند. مثلاً پسر من در انتخابات رای‌اش مطابق رای من نبود. دو هفته بعد از انتخابات به كل یادش رفت. الان هم با این وضع و اوضاع گلایه‌‌اش بیشتر است. ولی شخصا هیچ‌وقت برای انتخابات در خانه دستوری حرف نمی‌زنم. حتی به همسرم هم نمی‌گویم به چه كسی رأی بدهد. اگر بپرسند می‌گویم به اینها رأی بدهید، نپرسند نمی‌گویم. *الان شما موافق رفراندوم برای رابطه با آمریكا هستید؟
_ بله. به شرطی كه اول بعضی چیزها را به مردم بگویند. مثلاً مسئولینی كه بچه‌هایشان در خارج از كشور درس می‌خوانند و زندگی می‌كنند چه كسانی هستند و نظرشان درباره رابطه با آمریكا چیست. *ولی آقای روحانی وقتی حرف از رفراندم زد، در مجلس به او حمله كردند. گفت می‌توانیم برجام و توافق هسته‌ای را به رفراندوم بگذاریم دوستان شما به او حمله كردند كه یعنی چی.
_ نه. ما این را نگفتیم. حرف ما این بود كه وقتی یك مسئله محرمانه است، مردم چطور رأی بدهند؟ من همین الان هم می‌گویم برای برجام رفراندوم بگذارید، ولی واقعیت‌ها را اول به مردم بگویید. وقتی یك چیزی محرمانه بوده است چطور می‌شود از مردم نظر خواست؟! منن کامل این گفتگو که درباره موضوعات روز است را در سایت rasaee.ir. یا در كانال تلگرام www_rasaee_ir@ بخوانید.
9
16
5
95/02/30 18:54
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
رسایی: جلوی تردد کشتی‌های آمریکایی از تنگه هرمز گرفته شود/ انصاری: ناامن کردن خلیج‌فارس به زیان ایران است.
_____________________________________________________________
مجلس با پیشنهاد جنگ‌افروزانه رسایی مخالفت کرد.

افراطیون مجلس نهم در آخرین روزهای حضورشان در خانه ملت، تلاش هایی فراوانی برای عرض اندام خود می‌کنند و در همین راستا امروز حمید رسایی نماینده گروه پایداری در مجلس، در جریان بررسی طرح الزام دولت به پیگیری جبران خسارات ناشی از اقدامات و جنایات آمریکا علیه ایران و اتباع ایرانی،‌ پیشنهاد ضبط اموال آمریکا در تنگه هرمز را مطرح کرد با مخالفت مجلس مواجه شد.
----------------------------------------------------------------------------
در پیشنهاد این نماینده تندرو آمده بود: دولت می‌تواند حسب شرایط از طریق ضبط اموال ایالات متحده که از تنگه هرمز عبور می‌کنند، نسبت به بازپس‌گیری حقوق ملت ایران اقدام نماید. رسایی در توضیح این پیشنهاد گفت: آمریکایی‌ها تاکنون 48 میلیارد دلار حکم صادر کردند و 80 میلیارد دلار هم در دست دارند، آنان برای ما برنامه‌ریزی کرده‌اند، اگر ما بخواهیم به این شکل منفعلانه عمل کنیم، درست نیست. او با اشاره به غارت 2 میلیارد دلار از اموال بلوکه شده ایران توسط آمریکا، گفت: اگر قوانین اجرایی شوند، آنان جرأت نمی‌کنند چنین کاری انجام دهند، تا کی قرار است شعار دهیم، تا کی طرح‌های سیاسی ارائه دهیم اما دولت عمل نکند؟ در جریان توافق ژنو، آمریکایی‌ها گفتند ما به حرف‌های مسئولان ایرانی کاری نداریم، دولت ایران هر چه می‌خواهد بگوید ولی ما نگاه می‌کنیم که به چه چیزی عمل می‌کنند.

رسایی ادامه داد: ما بخواهیم یا نخواهیم آنان جنگ را با ما آغاز کردند. اگر قرار باشد مدام دست بر جیب ملت ایران ببرند و بخواهند ما را به صورت خرد خرد اموال‌مان را ضبط کنند، دیگر چیزی باقی نمی‌ماند، امام می‌گفت آمریکا مثل سگ هار می‌ماند و ویژگی سگ هار این است که اگر شما از او فرار کنید، او شما را دنبال می‌کند اما اگر به دنبال او بروی، او فرار می‌کند. فعلا سیاست حاکم این است که در حال فرار از آمریکا هستیم و این سیاست جواب نمی‌دهد، به همین دلیل ما این پیشنهاد را مطرح کرده‌ایم. رسایی اضافه کرد: وقتی آمریکایی‌ها دست در جیب ملت ایران می‌کنند و پول ملت ایران را به غارت می‌برند آن هم بر خلاف همه مقررات و ضوابط بین‌المللی، بنابراین چرا اموال شان باید از کنار تنگه هرمز رد شود؟

مجید انصاری: ناامن کردن خلیج فارس به زیان ایران است
معاون پارلمانی مجلس در مخالف با پیشنهاد حمید رسایی برای ضبط اموال آمریکا در تنگه هرمز، ناامن شدن تنگه هرمز را به نفع ایران ندانست.
مجید انصاری در سخنان خود در جلسه علنی امروز مجلس گفت: اینکه در این پیشنهاد آمده «دولت می‌تواند نسبت به ضبط اموال آمریکا در تنگه هرمز اقدام کند»، نیازی به قانون ندارد. وی افزود: دولت نمی‌تواند به عنوان قوه مجریه به نیروهای مسلح، سپاه و ارتش فرمان دهد که بروند در خلیج فارس عملیات انجام دهند، این موضوع از اختیارات فرمانده کل قواست، اگر بخواهد به مرحله عمل هم درآید در حوزه اختیارات شورای عالی امنیت ملی است.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اضافه کرد: دشمنان ملت ایران در خلیج فارس تمایل دارند که این تنگه و آبراه را به محلی برای جنگ نفتکش‌ها تغییر دهند، کشورهای دیگر خطوط انتقال نفتشان را با لوله به آن طرف خلیج فارس منتقل کردند، ناامن کردن خلیج فارس به زیان ایران و هدف صهیونیست‌هاست. انصاری یادآور شد: اگر قرار باشد کاری انجام دهیم باید در شورای عالی امنیت ملی مطرح شود، دولت نمی‌تواند به نیروهای نظامی دستور دهد، پیشنهاد آقای رسایی علی‌رغم ظاهر انقلابی، علیه منافع ملی و خلاف قانون اساسی است.

وی با بیان اینکه این پیشنهاد بهانه دادن به دست افرادی است که خلیج فارس را ناامن می‌خواهند، گفت: با تصویب این پیشنهاد ممکن است خدایی ناکرده به دست افرادی، مستمسکی بدهند که در گذشته با چنین شعارها و مستمسک‌هایی بر خلاف منافع ملی به سفارت عربستان حمله کردند و بهانه به دست این رژیم دادند که علیه جمهوری اسلامی ایران در دنیا توطئه می‌کنند. انصاری با بیان اینکه ما نباید بستر و مسیر را برای بدخواهان جمهوری اسلامی ایران به دست خودمان هموار کنیم، تصریح کرد: آیا حمله به سفارت عربستان سعودی با شعارهای انقلابی به نفع جمهوری اسلامی ایران بود؟ اگر منظورتان از دولت در این پیشنهاد نظام جمهوری اسلامی ایران است که باید بگویم این نظام می‌تواند چنین کاری انجام دهد و در این زمینه احتیاجی به مجوز مجلس ندارد، رهبر انقلاب طبق اصل 110 قانون اساسی اختیاراتی دارند که می‌توانند از آن استفاده کنند.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: اگر منظورتان از دولت «شورای عالی امنیت ملی» است، باز هم احتیاجی به مجوز مجلس وجود ندارد، منظورتان از دولت کیست؟ آیا منظورتان رئیس‌جمهور است؟ آیا منظورتان وزیر کشور، سپاه یا ارتش است؟ انصاری در پایان خاطرنشان کرد: پیشنهاد آقای رسایی بر خلاف منافع ملی و قانون اساسی است و بهانه به دست بدخواهان جمهوری اسلامی ایران می‌دهد که علیه ما توطئه کنند.
کامنت بنویسید...
رامین    , khosravifarhad
شنبه 8 خرداد ، 01:18
ناامید نباش.
من درگیر ستاد انتخاباتا و مردم بودم. موج بیداری و اگاهی و اصلاحگری و صلح طلبی مردمی بزودی ایران رو فرا میگیره.
ادامه
رامین    , khosravifarhad
شنبه 8 خرداد ، 01:05
بله. ما تو یه شهرستان انتخابات کشوندیم دور دوم. از یه فرد یکه فقط برا امتیاز محل کارش نیاز داشت تایید شورای نگهبان بگیره و گم نام بود حتی من نمیشناختمش یه اصلاح طلب ساختیم و نماینده شد. رقبیش یکی از سرداران شناخته شده و پرنوفذ سپاه بود. دور دوم عارف گفت 40 نماینده داریم. که دقیقا همینطور شد.بعد همه متوجه شدن ایران فقط شهرستانها نیست.
ادامه
95/02/24 00:35
آرمان آرام , arman_aram
[https://www.aparat.com/v/Rd4Z9]
تذکر امروز در مجولس ۹۴/۱۲/۱۰
95/02/21 10:21
حمید رسایی , www.rasaee.ir

آخرین نطق حمید رسایی در مجلس شورای اسلامی درباره موضوعات مهم /امروز ساعت 10:30

رادیو فرهنگ، فرکانس ۵۵۸ کیلوهرتز روی موج AM یا MW در سراسر کشور/ فرکانس ۱۰۶/۷ متر روی موج FM در شهر تهران.
18
3
8
95/01/22 10:33
حمید رسایی , www.rasaee.ir
#جلال فرد
خدا رحمت کند این عزیز فعال دانشجویى که از جوانان با انگیزه و دلسوزان پیگیر مشکلات مردم بویژه در حوزه مسکن بود. مرحوم جلال فرد، عضو شوراى مرکزی جنبش عدالت‌خواه دانشجویی از جوانان پرشور و پیگیر مشکلات مردم در حوزه مسکن مهر بود. در مواردی که در مجلس پیگیری بحث مسکن را داشتم، مشاوره‌ های زیادی از ایشان گرفتم.
خداوند ایشان و همه اموات مومنین را مورد شفاعت اهل بیت عصمت و طهارت بویژه فاطمه زهرا (س) قرار دهد. برای شادی روحشان فاتحه ای قرائت کنیم.
5
1
2
94/12/26 13:58
حمید رسایی , www.rasaee.ir

روحانی که تاکنون منتقدان خودش را کم سواد، بی دین، حسود، افراطی، بی شناسنامه، جیب بر، قانون شکن، کاسب تحریم، بیکار، مستضعف فکری، دنیا ندیده، متوهم، بزدل، دین نشناس، پرادعا، تخریبگر، اهل تفرقه، مستحق رفتن به جهنم، فاسد، عقب مانده، ترسو، کور، تازه به دوران رسیده، عصر حجری، هوچی باز، تازه انقلابی، کودک و ... خطاب کرده است، درهمایش ملی بزرگداشت روز شهید گفت: بعضی لب باز می کنند، بقیه می ترسند که نکند می خواهد توهین کند.

پس از دو سال و نیم، تصدیق می کنیم که روحانی را این بار راستگو یافتیم، چون بسیاری از منتقدان حسن روحانی امروز که او دهان باز کرد، این احساس ترس را داشتند.

با کلیک این لینک در صفحه اول اینستاگرام عضو کانال تلگرام شوید:
https://telegram.me/www_rasaee_ir
9
2
9
94/10/21 10:23
حمید رسایی , www.rasaee.ir

دادگاه شکایت خانوادگی هاشمی رفسنجانی از حمید رسایی که تاکنون دو جلسه آن برگزار شده است، به دلیل همزمان بودن جلسه سوم با ایام انتخابات به اسفندماه موکول شد. در دوجلسه گذشته که یکی قبل از تعیین تکلیف پرونده مهدی هاشمی در دادگاه انقلاب و یکی بعد از محکومیت وی و زندانی شدن مهدی برگزار شده، حمید رسایی به دفاع از نطق دو سال قبل خود که همزمان با یوم الله 9 دی ایراد شده بود، پرداخت.
از آنجا که بخش مهمی از این شکایت، مربوط به اقدامات مهدی هاشمی رفسنجانی در کودتای سال 88 بود، با تشخیص قاضی پرونده، آخرین جلسه این دادگاه که قرار بود بعد از قطعی شدن پرونده مهدی هاشمی برگزار شود، به دلیل همزمانی این جلسه با ایام انتخابات و منع قانونی جلسه قضایی برای ثبت نام کنندگان در انتخابات به اسفند ماه موکول شد. رسایی لایحه دفاعیه خود را بعد از اتمام دادگاه منتشر می کند. شاکیان این پرونده عفت مرعشی و محسن، فائزه، مهدی، فاطمه و یاسر هاشمی رفسنجانی هستند که از رسایی شکایت کرده اند. در دو جلسه قبل، محسن هاشمی به نمایندگی از بقیه در دادگاه حاضر شد.
دادگاه شکایت رسایی از اشرفی اصفهانی به دلیل ایراد اتهامات، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی توسط اشرفی اصفهانی نیز بعد از صدور قرار مجرمیت برای وی، به بعد از انتخابات اسفند ماه موکول شد.
عفت مرعشی، مهدی، فائزه، محسن، فاطمه و یاسر هاشمی رفسنجانی از رسایی بابت نطق وی در یوم الله 9 دی سال 90 شکایت کرده اند.

برای عضویت در کانال حمید رسایی، نماینده تهران روی لینک @www_rasaee_ir کلیک کنید و گزینه join را انتخاب کنید.
13
4
8
94/10/15 12:51
محمد مسافر , mohammad4411
هیأت اجرایی انتخابات تهران که ریاست آن با فرماندار تهران است، در آخرین جلسه خود که در ساعات پایانی فرصت اظهارنظر هیأت های اجرایی (یک شنبه شب 13 دی ماه)، حمید رسایی، نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را در حالی که استعلامات وی از مراکز چهراگانه مثبت بود، رد صلاحیت کرد! دلیل این رد صلاحیت بر اساس مستندات کذب ارائه شده از طرف هیأت بدوی تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری بوده است که ریاست آن با اشرفی اصفهانی است.

نکته جالب توجه این است که اشرفی اصفهانی سال گذشته در مصاحبه با یک رسانه همسو با دولت به شکل ناشیانه ای از این پروژه خبر داده بود. وی در در تاریخ 7 بهمن 93 طی مصاحبه با سایت خبرآنلاین، اعلام کرد: «دو نماینده مجلس هستند که به دلیل تخلفات گسترده برای آنها پنج و ده سال محرومیت از خدمات دولتی صادر کرده ایم... طبق قانون این دو نفر نمی توانند در پست های کلیدی قرار بگیرند حتی نمی توانند دیگر نماینده مجلس شوند چون این حکم ما برای آنها نوعی سوءسابقه محسوب می شود.»

عجله او برای این خود شیرینی، باعث شد تا چند روز بعد در تاریخ 13 بهمن 93 در مصاحبه با روزنامه شرق نیز بگوید: «دو نماینده مجلس داریم که چون تخلفات آنها خیلی سنگین بوده، برای آنها محرومیت از پست های دولتی صادر شده... اینها فقط تا پایان این دوره می توانند در مجلس باشند و این پرونده برای دور بعد، روی صلاحیت آنها تاثیر می گذارد.»

همه این اظهارات اشرفی اصفهانی که باعث شد تا رسایی از وی به دادگاه شکایت کند اولا درباره یک رأی بدوی بود که هنوز در همان هیأت تخلفات هم قطعی نشده بود و ثانیا مستند بود به موضوع «تخلف اداری» در جابجایی مبلغ حدود 300 میلیون تومان که بعد از ثبت در سیستم اداری در دفعات مختلف طی دو سال از یک «حساب غیردولتی» به «حساب دولتی» آن هم جهت پرداخت حقوق نیروهای شرکتی اداره ارشاد قم جابجا شده بود که البته این مبالغ پس از تأمین اعتبارات دولتی مجددا به حساب غیردولتی (انجمن نمایش) عودت داده شده بود اما از آنجا که این اقدام خلاف مقرارت بود به عنوان تخلف توسط سازمان بازرسی گزارش شده بود.

جالب تر اینکه پرونده مورد پیگیری نهاد ریاست جمهوری دولت آقای روحانی در مورخ 30/10/88 طی نامه شماره 2341/34 به عنوان یک تخلف اداری توسط سازمان بازرسی استان قم جهت رسیدگی به دادگاه ویژه روحانیت و هیأت تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری وقت (در دولت دهم) ارجاع داده بود که در همان زمان با بررسی پرونده در دادگاه ویژه روحانیت کلاسه 88/956/و/1 موضوع مورد رسیدگی قرار گرفت و طی دادنامه شماره 92114230026 مورخ 18/9/92 شعبه دوم دادگاه تجدید نظر ویژه روحانیت از آنجا که بدون قصد سوء و بدون حیف و میلی در بیت المال صورت گرفته بود موجب تبرئه رسایی و صدور قرار موقوفی تعقیب برای او شد و بالطبع این پرونده در هیأت تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری در دولت گذشته نیز بایگانی شد.

اما حمید رسایی در حالی توسط عناصر دولت آقای روحانی در فرمانداری تهران رد صلاحیت شده است که نه تنها پاسخ استعلامات وی از مراکز چهارگانه مثبت بوده بلکه وی گلیه مستندات اشاره شده را طی یک نامه رسمی در روزهای گذشته و پس از ثبت نام در انتخابات تحویل فرمانداری تهران داد اما برخی چهره های سیاسی که در فتنه و کودتای سال 88 نقش جدی داشته اند، از جمله فردی که در محل تحت مدیریت وی اسلحه کشف شده بود و در استعلامات ارائه شده توسط مراکز همین دولت، صلاحیت آنها برای انتخابات رد شده است، توسط فرمانداری تهران تأیید شده اند! حتی افرادی با سابقه شرابخواری و مشهور به فسق و فجور نیز که قلم از ذکر آنها شرم دارد، توسط هیأت اجرایی تأیید صلاحیت شده اند!مقام معظم رهبری امروز تأکید کرده بودند که رد صلاحیت و تأیید صلاحیت بی مورد و غیرقانونی، مصداق خیانت در حق الناس است.

بر اساس اطلاعات دریافتی از درون فرمانداری تهران، رد صلاحیت رسایی موضوعی نبوده که این رده ها درباره آن به تنهایی تصمیم گرفته باشند بلکه این مطالبه جدی برخی چهره های خاص سیاسی و مدیریتی بوده است.گفتنی است که طی سال گذشته و امسال، رسایی چند وزیر دولت یازدهم را به مجلس کشاند و باعث شد تا آنها به دلیل عملکرد ضعیف شان از نمایندگان ملت، کارت زرد بگیرند از جمله وزیر اقتصاد را به دلیل افت شاخص بورس و ضرر و زیان های هنگفت سهامداران خُرد و نعمت زاده، وزیر صنعت را به دلیل وضعیت اسفبار صنعت و همزمانی عضویتش در هیأت مدیره و مدیر عاملی 19 شرکت خصوصی که اکثر آنها مربوط به پتروشیمی ها بود، همچنین وزیر راه و شهرسازی را به دلیل عدم تحقق وعده ها در باره مسکن مهر و وزیر ارشاد را به دلیل برخوردهای تبعیض آمیز با رسانه های منتقد. علاوه بر این نطق های رسایی در صحن علنی و تذکرات او باعث شده بود تا تیم رسانه ای و تخریبی برای حذف وی تشکیل شود. به زودی اخبار مهمتری در باره پشت پرده های این اقدامات دولت مدعی قانونمداری از طریق نماینده تهران اعلام می شود.

لازم به ذکر است که آقای روحانی و اصلاح طلبان، پیش از این در برداشتی غلط، اعلام می کردند که نظارت استصوابی و رد صلاحیت کاندیداها کار درستی نیست و باید اجازه داده شود تا مردم در باره کاندیداها نظر بدهند! محمدحسین مقیمی، رئیس ستاد انتخابات کشور و معاون وزیر کشور، در انتخابات سال 88 مسئول ستاد انتخابات میرحسین موسوی بود. وی در این ایام به بنیاد باران رفت و آمد دارد و همچنان به دیدار یکی از سران فتنه می رود. مقیمی در اولین حضور تلویزیونی خود پس از انتصاب، رسما اعلام کرد که یک اصلاح طلب است اما در انتخابات طبق قانون عمل خواهد کرد!

رسایی در روز ثبت نام وقتی یک از رسانه های دولتی از او درباره احتمال رد صلاحیتش سئوال کرده بود، پاسخ داد: دلیلی برای رد صلاحیت خودم نمی بینم اما اگر رد صلاحیت شوم مثل برخی از چهره هایی که در فتنه 88 بودند و الان در دولت یازدهم مسئولیت دارند، نه شیشه مغازه مردم را می شکنم، نه بانکی را آتش می زنم، نه به مسجد لولاگر و عزاداری امام حسین تعرض می کنم و نه چادر از سر زنان ایرانی می کشم و نه مثل فائزه هاشمی زیر پل کالج ساندویچ می خورم، طبعا مطابق قانون اعتراض می کنم و پرده از چهره نفاق کنار می زنم.
94/10/13 08:56
حمید رسایی , www.rasaee.ir

♦️هفته گذشته درصحن علنی رفتار مشمئزکننده ای راازطرف یک نماینده در مجلس شاهد بودیم. بعداز تذکر نماینده تهران در باره تعلل دولت دربرخورد با آلودگی هوا که به شکل نمادین ماسک به صورت داشت، درحالی که درکلام وی هیچ اشاره ای به پیرموذن نشده بود، وی ازپشت تریبون، تعبیر ناشایستی را درباره رسایی بکار برد. این رفتار سبب شد تاضمن اینکه رئیس جلسه (ابوترابی) به وی تذکر دهد، نماینده تهران نیز اعتراض کند. رسایی گفت: من دراعتراض به رها شدن مشکل مردم و همنوایی با مردم، ماسک به صورت زده ام اما امضای همکارم را که جعل نکرده ام تا مورد شماتت عده ای قرار بگیرم. رسایی علیرغم اینکه هیچ اشاره ای به پیرموذن نکرده بود، اما وی اصرار داشت به این اظهارات پاسخ بدهد واز آنجا که این خواسته غیرقانونی بود باممانعت رئیس جلسه مواجه شد. به دنبال این تصمیم رئیس جلسه، پیرموذن بافریاد، توهین هایی را نسبت به نماینده تهران بکار برد.
♦️متاسفانه رفتارهای زننده این نماینده در مجلس و ادبیات نامناسبش از تریبون عمومی بارها مورد اعتراض و رنجش همکارانش قرا گرفته از جمله یک بار در غیاب چند دقیقه ای نماینده خرم آباد، پیرموذن نامه ای خطاب به هیات رئیسه نوشت و با جعل یک امضا به نام آقامحمدی به هیات رئیسه اعلام کرد تا وقت نطق او را به پیرموذن بدهند! و هیات رئیسه هم بنابر اعتماد همین کار را کرد. نماینده خرم آباد وقتی وارد مجلس شد، متوجه شد که هیات رئیسه وقت نطقش را در اختیار پیرموذن قرار داده است و پیرموذن به جای او درحال نطق است! این رفتار اعتراض شدید او وسپس شکایت از این نماینده را به دنبال داشت... ♦️ طی روزهای گذشته سایت های دولتی و اصلاح طلب با پرداختن به اظهارات پیرموذن، تلاش کرده اند تا وی را محق جلوه دهند. متاسفانه #پیرموذن علیرغم اظهار پشیمانی ازرفتارهای زننده اش بانماینده تهران، مجددا دربرخی سایت ها و روزنامه ها با انتشار یادداشتی، ضمن ایراد اتهام دروغگویی به دیگران، به روند غیراخلاقی خود ادامه داد. این رفتار سبب شد تا علی رغم میل باطنی، به درخواست این کانال اطلاع رسانی، نماینده محترم خرم آباد، دستخط پیرموذن و امضای #جعل شده توسط وی را دراختیار این کانال قرار دهد تا باانتشار آن، ضمن پاسخگویی مستند به این رفتارهای زننده، از این پس شاهد رفتارهایی که درشأن افراد عادی جامعه نیست تاچه رسد به نمایندگان ملت، نباشیم. ♦️ لازم به یادآوری نیست که مردم شریف #اردبیل، همواره به ادب، اخلاق وامانتداری شهره بوده وهستند.

تصاویر دیگر این موضوع از جمله تیتر رسانه های تخریبگر را در کانال حمید رسایی ببینید : @www_rasaee_ir
10
1
5
94/09/29 11:21
حمید رسایی , www.rasaee.ir
آقای #لاریجانی مطابق قانون، عدم کسب رأی لازم وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه #سئوال را به رئیس جمهور ابلاغ کرد.
مطابق اصل 141 #قانون_اساسی، تصدی بیش از یک شغل برای کارکنان دولت ممنوع است تا چه برسد به وزیر و بر همین اساس، مطابق ‌تبصره 4 ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل، تصدی هر نوع #شغل دولتی دیگر در مؤسساتی که تمام یا قسمتی از سرمایه آن متعلق به دولت و یا مؤسسات عمومی است... و ریاست و مدیریت عامل یا عضویت در هیأت مدیره انواع #شرکت‌های_خصوصی جز‌شرکت‌های تعاونی ادارات ومؤسسات برای کارکنان دولت ممنوع است.

تبصره 5 این قانون صراحتا این اقدام را جرم دانسته و در قانون، مجازات آن، متخلف از این قانون به انفصال خدمت موقت از 6 ماه تا یک سال محکوم می‌گردد و در صورت اصرار وی، باید #انفصال دائم صورت گیرد.

در تاریخ 27 مهر 93 وزیر صنعت معدن و تجارت میگوید: این دروغ است. زمانی که به #مجلس معرفی شدم از عضویت در همه این هیأت مدیره‌ها استعفا کردم. در حالی که بر اساس اسنادی که در جلسه سئوال ارائه دادم، تاریخ خروج آقای نعمت زاده از مدیر عاملی و عضویت در هیأت مدیره این شرکت ها و تعیین افراد جایگزین و ثبت در روزنامه رسمی، مربوط به چند ماه قبل است!

لیست شرکت ها و تاریخ تغییر مدیران و اعضای هیات مدیره شرکتهایی که آقای #نعمت_زاده در آن حضور داشتند به شرح ذیل است: توسعه نگین مکران 29/6/94، آب نیروی مکران 14/8/94، توسعه دارویی رسا 31/4/94، دارویی رسا فارمد 19/3/93، پلیمری پویا جم خاور میانه 3/2/94، ارگ شیمی پارسا 5/8/93، مهندسی توسعه پترو فرآیند کرخه 30/1/94، کیمیا صنایع دالاهو 23/7/94، برق انرژی پاینده جم 16/1/93 خط لوله انتقال گاز مکران22/4/93، انبارها و پایانه های توسعه نگین مکران 4/8/94، شرکت نفت هوسیت پارس 23/6/94، هرمزان تجارت گستر کیش 15/5/93، پترو تجارت هرمزان 30/3/94، الوند پترو انرژی کیش15/5/92 و این یعنی، آقای نعمت زاده هم تخلف کرده هم جرم مرتکب شده و هم رسما #دروغ گفته است. می دانستید آقای #کردان برای یک دروغ #استیضاح شد!

امیدوار بودم اولا آقای نعمت زاده بلافاصله پس از جلسه سئوال از سمت وزارت #استعفا بدهد که نداد.
الان امیدوارم #رئیس_جمهور محترم بلافاصله با توجه به این اقدامات خلاف قانون نعمت زاده و به دلیل توهین های وی به مردم مثل #خائن و و ضد انقلاب دانستن آنها و اصرار بر واردات #مدیر_خارجی، وی را برکنار کند.

اگر رئیس جمهور هم از این کار ابا داشت، طبعا رئیس #قوه_قضائیه وظیفه قانونی دارد حکم به انفصال از خدمت نعمت زاده بدهد و وی را برکنار کند
11
1
6
94/09/28 14:31
حمید رسایی , www.rasaee.ir
یاهمان ابعاد احتمالی نظامی فعالیتهای هسته ای ایران، از نظر آژانس وشورای حکام بسته شده است؟ مسأله ازاین قرار است که آمانو گزارشی را به شورای حکام درباره فعالیتهای گذشته نظامی هسته ای ایران ارائه داده وشورای حکام هم به عنوان یک سند بین المللی آنرا تأیید کرده است. اما در مهمترین محورهای این گزارش امده:

در بندهای 2، 3، 14، 22، 23، 24، 25، 26، 33، 64، 66، 80 گزارشی که شورای حکام تایید کرده، ایران که فعالیتهایش از سال2002 تا2007 به دروغگویی، پنهان کاری و فریب آژانس متهم بوده ودرگزارشهای مختلف ازجمله گزارش سال2011 این موارد را بصورت احتمال ونگرانی مطرح میکرد و پرونده را باز نگه میداشت، دراین گزارش بصورت حتمی مطرح کرده وپرونده را بسته است! (موارد بندهای گزارش دركانال تلگرامم یاسایت rasaee.ir به تفصیل آمده، مراجعه کنید)

درکنار قطعی دانستن همه این اتهامات مربوط به گذشته که تاکنون احتمالی بودند، دربند9 گزارش درخصوص موضوع PMD درحال حاضر اعلام شده: «آژانس امر رسیدگی به این دستور کار [موضوعات باقیمانده گذشته وحال] توسط شورای حکام را خاتمه میدهد.» بدیهی ترین نتایج این گزارش این است:

۱ . این مانند آن است که یک جنایتکار جنگی، در حالی که اسناد جنایتش در انظار عمومی موجود است، فرد بی گناهی را به بهانه اینکه او در آینده قصد دارد با سلاحی که شاید بسازد و شاید با آن جنایت کند، متهم سازد و اتفاقا قاضی این دادگاه که همواره جانب همین ظالم را داشته و تمام تلاشش را برای اثبات فرضیه های غرض ورزانه او به کار بسته و موفق نشده، در نهایت با سوءاستفاده از ضعف وکیل متهم بی گناه و عطش او برای پایان دادن به دادگاه و گرفتن حق الوکالة، بعد از وارد دانستن اتهامات و محکوم کردن متهم مظلوم، ختم دادرسی را اعلام کند و وکیلی که به دنبال حق الوکالة بود، به جای درک واقعیت، با خوشحالی خبر از بسته شدن پرونده بدهد و در برابر اعتراض به این نتیجه، به موکلانش بگوید که شما توقع پایان بخشیدن به این پرونده را داشتید و من هم آن را تا انتها رساندم و خاتمه دادم!

۲. در حالی که تأکید مقام معظم رهبری، بر لزوم بسته شدن پرونده PMD به معنای تبرئه ایران و پایان دادن به این اتهامات احتمالی بود، در این گزارش، احتمالاتی که درباره فعالیت نظامی هسته ای ایران داده می شد، قطعی دانسته شده و سپس ختم آن اعلام شده است.
۵. مطابق گزارش آژانس، همه فعالیت هایی که قطعنامه های ظالمانه تحریم علیه ملت ایران رابه دلیل صادر کرده اند، مربوط به سال2000 تا2005 (سال79 تا84 شمسی) است، یعنی مقطعی که خاتمی رئیس جمهور وروحانی دبیرشورای عالی امنیت ملی والبته رفسنجانی مدافع عملکرد آنها بوده است! هرچند مااین اتهامات را وارد نمیدانیم امادلیل ذوق زدگی این جماعت راهم نمیفهمیم.

۶. درحقیقت این گزارش میگوید که مسبب تمام تحریمها واعمال فشارها به ملت ایران، تصیمات اتخاذ شده دردوره مدیریت این افراد بوده است! پس چرا دولت قبل و دبیری جلیلی بر شورای عالی امنیت ملی را به عنوان مسبب تمام مشکلات کشور به مردم معرفی میکنند؟! با این حساب:
الف - جای تعجب است که چرا هاشمی رفسنجانی رسیدن به این دستآورد را تبریک میگوید وآن را «پایان افتخارآمیز اتهامات واهی 13ساله در پرونده فعالیت‌های هسته‌ای ایران اسلامی» می داند، وقتی آن اتهامات واهی، از نظر آژانس دیگر واهی نیست بلکه حقیقی شده است!

ب - باید شاخ درآورد وتعجب کرد وقتی لاریجانی این گزارش را پیروزی بزرگ می نامد و میگوید: «غربیها با گزارش‌های دروغ این مسئله را دنبال می‌کردند که ایران درپرونده هسته‌ای به دنبال تولید سلاح است وبعدازگذشت مدت زمان طولانی با گزارش مدیرکل آژانس این پرونده پایان یافته ومشخص شد که ایران به دنبال دستیابی به سلاح هسته‌ای نبوده است.» درحالی که گزارش برخلاف این را میگوید.

ج – باید از غصه دق کرد وبا سر توی دیوار رفت وقتی درروز روشن حسن روحانی میگوید: «بسته شدن پروند PMD تنها یک موفقیت فنی و حقوقی نبود بلکه این موفقیت، یک پیروزی اخلاقی سیاسی و حقوقی بود که آژانس اعتراف کرد ایران درطول سال‌های گذشته ازمسیر صلح‌آمیز انحراف پیدا نکرده ومشغول ساخت بمب هسته‌ای نبوده است.» در حالی که آژانس با استناد به گزارش منافقین، برخلافش را گفته است و اعلام نموده که ایران آزمایش هایی برای بمب داشته است.
به نظرم تنها این نوبخت بود که صادقانه بعد ازهمه دروغهایی که تریبونهای دولت درباره پرونده هسته ای وعملکرد مشعشع ظریف تحویل مردم داده اند، اینبار درقامت سخنگوی دولت، راست گفت که: «اجرایی‌ شدن برجام سالها طول میکشد ونباید توقع مردم را بعدازبرجام بالا برد.» درحقیقت این پرونده ازنظرما بسته بود، اما حالا بااین ذوق زدگی، استقبال وتبریک گفتنها، آن را باز نگه داشته ایم وباید درآینده منتظرتبعات آن باشیم.

عضوکانال تلگرام حمید رسایی، نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس شوید: www_rasaee_ir@
15
3
8
94/09/23 18:10
حمید رسایی , www.rasaee.ir
[https://www.aparat.com/v/kd1sX]
فریاد اعتراض رسایی خطاب به ابوترابی در صحن علنی مجلس : آیا تا به حال شده منزلتان را با وعده ای که مسئولان دادند بفروشید و یا پول جهیزیه ی دختران را در بورس سرمایه گذاری کنید؟ مردم به دولت و مجلس و اصولگرا و اصلاح طلب کاری ندارند آنها همه ما را یکی و در قالب حاکمیت می بینند، می گویند شما مسئولین گفتید بیایید در بورس سرمایه گذاری کنید که ما این کار را کردیم.
11
5
11
94/09/22 13:39
حمید رسایی , www.rasaee.ir
[https://www.aparat.com/v/5vtnr]
اگر رانت خواری پیگیری نشود مردم دلسرد می شوند. برخی از همکاران آقای نعمت زاده گفتند که طرح این سئوال و بیان برخی مطالب باعث دلسردی مردم می شود و حتی برخی همکاران گفتند که بهتر است مطالبی را مطرح نکنم. این مزخرف ترین استدلال در درون یک انقلاب ایدئولوژیک مبتنی بر شعارها و جهت گیری های علی علیه السلام برای حفظ آن انقلاب است. هر وقت دیدید ما مسئولین اصولگرا و اصلاح طلب به این فریادهای صریح و واضح خمینی کبیر عمل می کنیم، بدانید دعوا دعوای واقعی است.

اگر چنین مطالبه ای باعث دلسردی شما مردم از انقلاب شود پس امام خمینی را باید اولین کسی دانست که به دنبال دلسردی مردم از انقلاب بود. امام می فرمود: اسلام ناب محمدی (ص)... اسلام مستضعفین، اسلام رنجدیدگان تاریخ، اسلام عارفان مبارزه جو، اسلام پاک طینتان عارف [است و...] اسلام آمریکایی... اسلام سرمایه داری، اسلام مستکبرین، اسلام مرفهین بی درد، اسلام منافقین، اسلام راحت طلبان و اسلام فرصت طلبان... امام خمینی در پیام استقامت به طرز صریحتری درباب ویژگی های اسلام امریکایی بحث کرده آن را با مصادیقی چون اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان، اسلام ملاهای کثیف درباری، اسلام مقدس نماهای بی شعور حوزه های علمی و دانشگاهی، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومان و پابرهنه ها معرفی می نمایند.

برای همین امام خمینی می فرمود: آن روزی که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید ما فاتحه دولت و ملت را بخوانیم. آن روزی که رئیس جمهور ما خدای نخواسته از آن خوی کوخ نشینی بیرون برود و به کاخ نشینی توجه بکند، آن روز است که انحطاط برای خود و برای کسانی که با او تماس دارند، پیدا می شود. آن روزی که مجلسیان خوی کاخ نشینی پیدا کنند خدای نخواسته و از این خوی کوخ نشینی بیرون بروند، آن روز است که ما باید برای این کشور فاتحه بخوانیم
8
4
14
94/09/22 13:33
حمید رسایی , www.rasaee.ir
[https://www.aparat.com/v/8dsq1]
همکاران محترم! آقای نعمت زاده در زمانی که مردم در اعتراض به کیفیت پایین خودروهای داخلی و قیمت های بالای آن برای مدتی به امید اصلاح این وضعیت توسط مدیری به نام آقای نعمت زاده حاضر به خریدن این خودروهای صفر نشدند، آقای نعمت زاده آنها را ضد انقلاب خواند! در حالی که عمل ضد انقلابی، سکوت در برابر تخلفات شماست، عمل ضد انقلابی، تکذیب این واقعیت هاست، عمل ضد انقلابی، توجیه این تخلفات شماست. آقای نعمت زاده مردم را ضد انقلاب نامیدند و گفتید باید مدیر خارجی وارد کنیم. می دانید چرا به ابن نتیجه رسیدید، چون عملکرد خودتان را دیدید.
با توجه به تخلف صورت گرفته، طبق قانون حداقل شما باید 6 ماه انفصال از خدمت شوید و حتی با توجه به اصرار شما بر انجام این تخلف، طبق قانون باید به طور دائمی از مشاغل دولتی انفصال از خدمت شوید هر چند شما بازنشسته شده اید و اساسا باقی ماندن شما در این جایگاه ظلم به کشور است. آقای روحانی شما را پدر صنعت کشور نامیده است ولی شما پدر صنعت کشور را در آوردید
12
13
18
94/09/17 13:19
حمید رسایی , www.rasaee.ir
امروز آقای تابش برای دقایقی به زور همراه با مزاح، صندلی ام که کنار آقای حسینیان قرار دارد را اشغال کرد و دقایقی با ایشان به گفتگو نشست. این عکس را که به یادگار می گرفتیم گفتم تلاش بی فایده نکنید با این عکس می توان نتیجه انتخابات اسفند و ترکیب مجلس آینده را پیش بینی کرد
7
2
11