نتایج جستجو : دکتر پیمان برومند - 6 مطلب

95/05/10 11:42
جراح بینی دکتربرومند پیمان برومند , drboromand
برای مشاهده تصاویر بیشتر قبل و بعد عمل زیبایی بینی توسط دکتر پیمان برومند به سایت دکتر برومند مراجعه کنید:
www.DrBoromand.com
99
95/05/10 11:40
جراح بینی دکتربرومند پیمان برومند , drboromand
برای مشاهده تصاویر بیشتر قبل و بعد عمل زیبایی بینی توسط دکتر پیمان برومند به سایت دکتر برومند مراجعه کنید:
www.DrBoromand.com
95/02/18 14:19
جراح بینی دکتربرومند پیمان برومند , drboromand
برای مشاهده تصاویر بیشتر قبل و بعد عمل زیبایی بینی توسط دکتر پیمان برومند به سایت دکتر برومند مراجعه کنید:
www.DrBoromand.com
95/02/10 23:06
جراح بینی دکتربرومند پیمان برومند , drboromand
دکتر پیمان برومند در سال ۱۳۵۱ در یک خانواده فرهیخته در اصفهان متولد شد. پدر ایشان نیز در آن سال‌ها از زمره پزشکان حاذق و چهره‌های مورد وثوق شهر بوده و خدمات پزشکی و علمی چشمگیری را به مردم این مرز و بوم ارائه داد.

دکتر برومند در كودكی و نوجوانی به واسطه‌ی پدر خود با الفبای طبابت آشنا شد و دوره دبیرستان را در یكى از دبیرستان‌هاى بین‌المللى آن زمان سپرى كرد و در سال ۱۳۷۱ وارد دانشكده پزشکی شد.

ایشان پس از اتمام دوره‌ی دکتری حرفه‌ای پزشکی عمومی، تخصص گوش و حلق و بینی را از دانشگاه تهران اخذ کرد. پس از آن برای ارتقای دانش پزشکی خود اقدام به شرکت در دوره‌های مختلف بین المللی و کسب مهارت در کشورهای انگلستان، کره جنوبی، امارات، افریقای جنوبی و … نمود و با دانشی مضاعف راه طبابت را پیش گرفت.

دکتر پیمان برومند در طول سال‌هاى اخیر در ایران و کشورهاى مختلف، فعالیت علمى قابل توجهی داشته و عضو چندین مجمع علمى داخلی و بین‌المللى می‌باشد. ایشان تا کنون مقالات مختلفی را در زمینه‌ی پزشکی به زبان‌هاى انگلیسی و فارسى به رشته‌ی تحریر درآورده‌اند.

دکتر برومند پس از اتمام دوره تخصص گوش و حلق و بینی، موفق شد با رتبه یک وارد دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی بینی در دانشگاه تهران شود.

ایشان قریب به ۱۵ سال است كه به عنوان پزشک در مناطق مختلف ایران مشغول فعالیت می‌باشد. او در طول سال‌های خدمت خود، تجربیات بسیاری در مورد بیماران به‌دست آورده و هم اکنون بیش از ۴ هزار عمل جراحی زیبایی و درمانی را انجام داده است که موید تجربه کافی و اعتماد بیماران ایشان است.

دکتر برومند از جراحان نام‌آشنا در عرصه جراحی پلاستیك بینی و صورت می‌باشد. اشتیاق به علم پزشکی و ذوق هنری او، قرار گرفتن در کنار اساتید برجسته و شناخته‌شده و همچنین مطالعات و جراحی های متعدد سبب شده است ایشان به عنوان جراحی صاحب سبک و نظر در این رشته شناخته شود.

تلاش برای محقق شدن خواسته مراجعه کنندگان و نزدیک بودن درخواست قبل عمل با نتیجه ی پس از عمل و همچنین به حداقل رسیدن عوارض جراحی موجب رضایتمندی و خشنودی بیماران شده است. معاینات دوره ای رایگان بعد از عمل نیز رضایت مراجعین را مضاعف نموده است.

از دیگر افتخارات دکتر پیمان برومند می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

– ۴ هزار جراحی زیبایی بینی و صورت و جراحی درمانی موفق
– عنوان پزشک برتر استان در سال ۱۳۸۸
– معاون آموزشی بیمارستان خاتم النبیا زاهدان به مدت ۳ سال
– عضو كمیته ارزشیابی اساتید دانشگاه علوم پزشكی زاهدان
– دریافت لوح تقدیر از ریاست محترم دانشكده پزشكی زاهدان در سال ٨٧
– عضو کمیته EDC
– عضو انجمن راینولوژی ایران
– عضو انجمن راینولوژی و آکادمی جراحان پلاستیک اروپا
– عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
– همکاری با سازمان پزشکان بدون مرز
95/02/10 22:37
جراح بینی دکتربرومند پیمان برومند , drboromand
نقش اساسی و مهم بینی در زیبایی صورت برکسی پوشیده نیست. بینی به عنوان ساختاری مهم در وسط صورت قرار دارد که وجود عیب و نقصی در آن، زیبایی چهره را تحت الشعاع قرار می‌دهد و سایر اجزای صورت نیز تحت تاثیر آن خواهند بود. به بینی نباید به طور منفرد نگاه کرد، بلکه بینی را درکنار سایر اجزای صورت دید. به عبارت بهتر نمی‌توان با در نظر گرفتن یک بینی ایده آل به خلق یک بینی زیبا پرداخت، بلکه بهترین بینی، نوعی است که با سایر اجزاء صورت هماهنگی کامل داشته باشد.

به عنوان مثال یک بینی بزرگ که از حالت نرمال درشت‌تر است، برجستگی گونه‌ها را پوشش می‌دهد و زیبایی آن‌ها را کم‌رنگ می‌کند، اما پس از جراحی بینی، گونه‌ها بیشتر نمایان می‌شوند و هماهنگی و زیبایی صورت افزایش می‌یابد.

رینوپلاستی تلفیقی از علم و هنر است و به عنوان محبوب‌ترین عمل زیبایی محسوب می‌شود و بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال بهبود ظاهر خود هستند. جراحی بینی می تواند به منظور دستیابی به اهداف زیبایی یا اهداف تجدید ساختار بینی همچون رفع نواقص مادرزادی یا مشکلات تنفسی در افراد مختلف انجام شود.

شاید بتوان یک جراح بینی را به یک مجسمه‌ساز تشبیه کرد. مجسمه‌ساز هنرمند با علم، تجربه و خلاقیت خود با تراشیدن قسمت‌های زاید یک تکه سنگ، اثر خود را در معرض دید دیگران قرار می‌دهد. جراح زیبایی بینی نیز با درنظر گرفتن شکل مناسب بینی برای هر صورت خاص، با برداشتن قسمت‌های اضافی و شکل دادن به قسمت‌های باقی‌مانده سعی می‌کند اثر هنری خود را به بهترین نحو در معرض دید قرار دهد.
جراحی بینی (رینوپلاستی) از مهم‌ترین جراحی‌ها محسوب می‌شود. جراحی ضعیف و با عیب و نقص موجب بد فرم شدن بینی شما می‌شود و از طرفی ممکن است اختلالات تنفسی را به همراه بیاورد.

حالا اگر جراح خوب و ماهر باشد، با هماهنگی اندازه و شکل بینی با سایر اجزای صورت، جراحی را انجام می‌دهد و نتیجه‌ی کار، بینی خوش فرم و زیبا خواهد بود. تخصص و تجربه کافی در جراحی، تا حد زیادی نتایج عالی و نزدیک به خواسته فرد را میسر خواهد کرد. توجه داشته باشید علی‌رغم رضایت از زیبایی بینی و هارمونی آن با صورت، عملکرد تنفسی از مجرای بینی پس از جراحی، حالت نرمال خود را حفظ کند و چه بسا راحت‌تر و دل‌پذیرتر از قبل عمل شود.

درصورتی که فردی کاندید جراحی بینی بوده و مشکل تنفسی از بینی به دلیل انحراف بینی و یا بزرگی غیر طبیعی شاخک‌های بینی هم داشته باشد، علاوه بر راینوپلاستی، جراحی‌های مربوط به انحراف بینی و بزرگی شاخک‌های بینی به‌طور همزمان انجام خواهد شد.

دکتر پیمان برومند، جراح پلاستیک و زیبایی بینی