نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : درمان ریزش مو - 53 مطلب

98/02/15 09:59
سینره , cinere
سینره دو تا محصول برای تقویت و رشد مجدد موها داره که با استفاده از اون ها هنگام ماساژ دادن پوست سر می تونین مواد مغذی مورد نیاز فولیکول های مو رو تامین کنین
سرم ضد ریزش و تقویت موی سینره و لوسیون گیاهی تقویت موی سینره
99
97/07/18 23:55
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
>> درمان ریزش مو با روش PRP
مقاله امروز " کلینیک پوست و مو رز" به درمان ریزش مو با کاشت مو روش prp اختصاص دارد؛ با ما همراه باشید تا درباره مراحل کاشت مو به روش prp، عوارض و اثرات جانبی، هزینه، موارد منع و سایر نکات مربوط به کاشت مو با روش PRP، اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.
کاشت موی طبیعی به روش PRP، برای درمان ریزش موها استفاده می شود. کاشت موی طبیعیبه روش PRP، در سه مرحله انجام می شود؛ در طی این مراحل از بیمار خون گرفته می شود، خون تصفیه می شود و در نهایت روی سر بیمار تزریق می شود.

بعضی از متخصص ها بر این باورند که کاشت مو به روش PRP، باعث رشد طبیعی موها می شود زیرا روند خونرسانی به فولیکول های مو بهبود می یابد و حتی میزان ضخامت تارهای مو را هم افزایش می دهد. گاهی اوقات روش PRP با سایر روش ها و حتی داروها ترکیب می شود تا نتایج بهتری را برای بیمار به دنبال داشته باشد.

البته هنوز تحقیقات زیادی در مورد کاشت موی طبیعی به روش PRP انجام نشده است تا نشان دهد که این روش تا چه اندازه برای درمان ریزش موها موثر است؛ اگرچه تحقیقات زیادی در این زمینه انجام نشده است ولی از سال 1980 از روش PRP برای درمان ریزش موهای بیماران استفاده می شود. از کاشت موی طبیعی به روش PRP برای رفع مشکلاتی مثل بهبود صدمات وارد شده به تاندون ها، رباط ها و ماهیچه ها هم استفاده می شود.

>> مراحل کاشت مو به روش PRP
کاشت موی طبیعی به روش PRP، فرآیندی سه مرحله ای است. اکثر بیمارانی که از روش PRP برای کاشت مو استفاده می کنند، طی سه جلسه فرآیند کاشت مو را تکرار می کنند و فاصله بین این جلسات هم بین 4 الی 6 هفته است. جلسات ترمیمی کاشت موی PRP هم هر 4 ماه یا هر 6 ماه انجام می شود. مراحل کاشت مو به روش PRP عبارت است از:

مرحله اول:

از بازوی شما خون گرفته می شود و سپس خون داخل سانتریفوژ ریخته می شود. سانتریفوژ دستگاهی ست که با چرخش سریع، مایعات را از هم تفکیک می کند.

مرحله دوم:

دستگاه سانتریفوژ بعد از گذشت 10 دقیقه، خون شما را به سه مایع متفاوت تقسیم می کند:

پلاسمای فاقد پلاکت
پلاسمای غنی از پلاکت
سلول های قرمز خونی
مرحله سوم :

پلاسمای غنی از پلاکت در داخل سرنگی ریخته می شود و در نقاطی از کف موی سر که نیاز به کاشت مو دارد، تزریق می شود.

نتایج حاصل از کاشت مو به روش PRP به وضعیت و شرایط بیمار وابسته است. کاشت موی طبیعی به روش PRP هنوز هم در مراحل ابتدایی خود به سر می برد و در طول این سالها پیشرفت چندانی نکرده است. البته بعضی از بیماران نتایج بسیار خوبی از این روش گرفته اند و ریزش موهای آنها هم به خوبی متوقف شده است.

>> عوارض و اثرات جانبی درمان ریزش مو به روش PRP
در کاشت مو به روش PRP، احتمال ابتلا به بیماری مسری وجود ندارد زیرا از خون خود بیمار برای تزریق در کف سر استفاده می شود؛ با این وجود، هر روش درمانی که با تزریق همراه باشد، یک سری اثرات جانبی را هم به دنبال دارد مثل:

آسیب به رگ های خونی یا رشته های عصبی
بروز عفونت
ایجاد آهک در نقاط تزریق شده
ایجاد اسکار در کف سر
حتی احتمال بروز حساسیت نسبت به ماده بی حسی استفاده شده در حین کاشت موی طبیعی به روش PRP در بیمار هم وجود دارد. اگر تصمیم به کاشت مو به روش PRP دارید، متخصص را حتما در جریان هر گونه حساسیت و یا میزان تحملتان در برابر ماده بی بی حسی قرار دهید.

>> چه کسانی نمی توانند از روش PRP، برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنند؟
متخصص را در جریان داروهایی که مصرف می کنید ( بویژه مکمل ها و محصولات گیاهی ) قرار دهید. وقتی برای جلسه مشاوره در کلینیک کاشت مو حضور می یابید، متخصص درباره موارد منع کاشت مو به روش PRP برای شما توضیحاتی می دهد؛ گر جزو افراد زیر باشید، نمی توانند از روش PRP برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنید:

کسانی که خون رقیقی دارند
کسانی که به طور مرتب سیگار می کشند
کسانی که بطور مرتب الکل مصرف می کنند
کسانی که همیشه از دارو استفاده می کنند
اگر تشخیص داده شود که به بیماری های زیر مبتلا هستید، نمی توانید از روش PRP برای درمان ریزش موهایتان استفاده کنید:

سرطان
عفونت حاد
بیماری حاد کبدی
بیماری حاد پوستی
اختلالات بدنی
تعداد کم پلاکت های بدن
بیماری تیروئید
سپتیسمی
اختلال در سوخت و ساز بدن
کاهش فیبرینوژن در خون
همودینامیک
>> هزینه کاشت مو به روش PRP در "کلینیک تخصصی پوست و مو رز" چقدر است؟
هزینه کاشت موی طبیعی به روش PRP به فاکتورهای زیر بستگی دارد:

کیفیت تجهیزات و وسایلی که در کلینیک کاشت مو رز برای کاشت مو به روش PRP استفاده می شود
تجربه و مهارت متخصص
زمانی که برای کاشت مو به روش PRP صرف می شود
وضعیت و شرایط بیمار
تعداد جلسات لازم برای کاشت مو
البته اکثر بیمه ها، هزینه ای در قبال کاشت مو به روش PRP به بیمار پرداخت نمی کنند و کاشت مو تحت پوشش بیمه ها قرار نمی گیرد ولی می توانید در این مورد تحقیق هم کنید.

>> نکاتی در مورد ریزش موها و کاشت مو به روش PRP
اگر در مورد مشکل ریزش موهایتان نگران هستید، گزینه های مختلفی برای درمان ریزش موهایتان دارید؛ مثل مصرف داروهایی مثل فیناستراید و روگین و کاشت موی طبیعی به روش PRP.

با وجود تحقیقات بسیار کمی که در مورد کاشت موی طبیعی به روش PRP انجام شده است، هنوز هم متخصص های زیادی بر این باور هستند که این روش باعث تحریک موها برای رشد مجدد می شود. بهتر است در زمینه کاشت مو با متخصص خود صحبت کنید تا مشخص بشود که کدام روش کاشت مو برای شما مناسب تر است؛ البته شاید هم ترکیبی از روشهای مختلف کاشت مو برای شما مناسب باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو به روش PRP در " کلینیک تخصصی پوست و مو رز"، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.
1
97/07/7 01:39
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
>> درمان ریزش مو با داروهای گیاهی :
آیا درمان ریزش مو از روش گیاهی امکانپذیر است؟ما در " کلینیک پوست و مو رز" می خواهیم درمان ریزش مو از روش گیاهی را به شما معرفی کنیم تا ریزش موی سر شما کمتر شود؛ با ما همراه باشید... سبک زندگی مدرن باعث شده است که این روزها افراد زیادی دغدغه ریزش مو خود را داشته باشند.
رژیم غذایی هم نقش بسیار مهمی در کیفیت موها دارد و وقتی بدن ما، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیازش را نتواند بدست بیاورد، ریزش مو و کم پشت شدن موها می تواند یکی از نشانه های کمبود این مواد غذایی باشد.

جدا از این موارد، فاکتورهای دیگری هم در سلامت مو و میتوانند در فرآیند جلوگیری از ریزش مو تاثیر مثبتی داشته باشند، مثل وضعیت سلامت بدن، افزایش سن، آلودگی هوا، مصرف داروها و مکمل های خاص، استرس، رادیوتراپی، وراثت، استفاده مکرر از رنگ های شیمیایی و غیره.

در داروخانه ها انواع مختلفی از مکمل های مخصوص تقویت مو وجود دارد که مصرف خودسرانه این مکمل ها به هیچ وجه توصیه نمی شود و حتما باید با پزشک کاشت مو در این مورد مشورت شود.

>> حنا برای ریزش مو
شما می توانید برای جلوگیری از ریزش مو خود از گیاه حنا استفاده کنید. حنا باعث تقویت و استحکام موها شده و جریان خون را در کف سر افزایش می دهد و در نتیجه فولیکول ها بهتر خونرسانی می شوند و رشد موها هم بیشتر می شود. در مواردی که حنا باعث خشکی موی سر می شود، می توانید آن را با روغن های گیاهی دیگر مثل روغن زیتون و غیره ترکیب کنید.

دفعات استفاده از حنا برای جلوگیری از ریزش مو بستگی به موهای شما دارد ولی معمولا هفته ای یکبار هم خوب است.

>> نعنا برای ریزش مو
روغن های گیاهی مثل روغن رز ماری و روغن نعناع جهت جلوگیری از ریزش مو خیلی مفید هستند. شما می توانید 3 الی 4 قطره از این روغن های گیاهی را در کف سرتان بریزید و یا موهایتان را با آنها ماساژ بدهید تا بخوبی جذب پوست سرتان بشوند. این روغن ها هم باعث رشد و تقویت موهای سر می شوند و هم از ریزش مو جلوگیری می کنند.

>> روش استفاده از آب پیاز برای تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو
پیاز هم باعث افزایش رشد موها می شود. شما می توانید پیاز را رنده بزنید و یا فقط از آب پیاز استفاده کنید. فقط بعد از استفاده  از پیاز، حتما استحمام کنید.

آلوئه ورا هم حاوی ترکیبات منحصر به فرد و جادویی برای موهاست. شما می توانید از ژل آلوئه ورا برای موهایتان استفاده کنید.

>> روش استفاده از اب سیب زمینی برای رشد مو و جلوگیری از ریزش مو
آب سیب زمینی هم سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مختلف است و میتواند تاثیر بسزایی در جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو داشته باشد. شما می توانید هم خود سیب زمینی را رنده بزنید و هم از آب سیب زمینی استفاده کنید. معمولا بعد از نیم ساعت می توانید سرتان را با آب بشویید.

سبزیجات هم ارزش غذایی بسیار بالایی دارند در جلوگیری از ریزش مو نقش مهمی دارند. در واقع سبزیجات، محرکی برای رشد موها به شمار می آیند. سبزیجات سرشار از آنتی اکسیدان هستند و جریان خون را در کف سر افزایش می دهند.

>> برای جلوگیری از ریزش مو چه بخوریم
در کنار این روش ها می توانید بطور مستقیم از میوه ها، جوانه گندم، اسفناج، برنج، نخود فرنگی و انواع حبوبات هم بطور مرتب استفاده کنید زیرا این مواد غذایی سرشار از املاح و ویتامین های مفید برای رشد و تقویت موها هستند.

پزشکان سرشناس در حوزه کاشت مو و تقویت مو بارها توصیه کرده اند که مصرف برنج را نباید قطع کرد چون برنج برای تقویت مو بسیار مفید است و حاوی ویتامین هایی میباشد که بی تاثیر در جلوگیری از ریزش مو نمی باشند؛ متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل چاقی، مصرف برنج را در رژیم غذایی خود حذف می کنند.

>> درمان گیاهی ریزش شدید مو
تعداد روش های گیاهی که از ریزش مو جلوگیری می کند، بسیار زیاد است و ما فقط به چند مورد اشاره کرده ایم. هر فردی با توجه به خصوصیات موهایی که دارد، از یک یا دو روش گیاهی جواب بهتری می گیرد پس شما باید روش جادویی خودتان را پیدا کنید؛ البته مشورت با متخصص کاشت مو هم می تواند در فرآیند جلوگیری از ریزش مو به شما کمک کند.

نکته مهم در مورد استفاده از روش های گیاهی به منظور جلوگیری از ریزش مو این است که اصولا گیاه درمانی، مقداری زمان می برد و لازم است از این روش ها بطور مکرر استفاده کنید تا بزودی شاهد نتایج موفقیت آمیز آن باشید.

بهتر است در کنار استفاده از روش های گیاهی به منظور جلوگیری از ریزش مو، از رژیم غذایی مناسبی هم برخوردار باشید و وعده های غذایی شما حاوی انواع پروتئین ها، ویتامین ها، مواد معدنی (مثل زینک، روی و غیره)، آهن، امگا 3 و سایر منابع مفید باشد.

همیشه سعی کنید استرستان را کنترل کنید و کمتر عصبی بشوید؛ استرس و عصبانیت، هورمون های بدن را به هم می ریزد و در نتیجه باعث ریزش شدید موهای سرتان می شود. سبک زندگی متعادل و یک رژیم غذایی مناسب جهت جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو، پیشنهاد "کلینیک تخصصی پوست و مو رز" به شماست.

>> کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده خدمات پوست و مو و زیبایی : کاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت مژه ، کاشت ریش ، تزریق چربی ، لیپوماتیک ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، لیزر موهای زائد ، جراحی بینی ، لایه برداری و جوان سازی پوست با استفاده از جدیدترین و بروزترین تجهیزات پزشکی می باشد.

* توجه : این مقاله کاملا اختصاصی می باشد و کپی از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.
1
97/07/7 01:35
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
درمان ریزش مو و جلوگیری از ریزش موی سر با سیر

>> درمان ریزش مو با سیر
درمان ریزش مو چگونه ممکن است ؟ برای درمان ریزش مو راه های مختلفی وجود دارد؛ " کلینیک تخصصی پوست و مو رز " سیر را به عنوان روش خانگی برای درمان ریزش موی سر به شما پیشنهاد می دهد. با ما همراه باشید تا در این مقاله مفید به جنبه های گوناگون درمان ریزش مو با سیر بپردازیم.
موها از پوست سر محافظت می کنند و دمای بدن را هم متعادل نگه می دارند. رشد موها به عوامل مختلفی مثل سن، ژنتیک، تغذیه و عوامل محیطی بستگی دارد. سیر خواص زیادی دارد و سرشار از مواد معدنی و ویتامین های مختلفی ست. یکی از مهم ترین خواص سیر برای موها، جلوگیری از ریزش مو و کمک به رشد مجدد موهاست.

>> درمان ریزش مو مردان و درمان ریزش مو زنان
ابتدا با خواص سیر بیشتر آشنا می شویم. سیر حاوی مس و زینک است. مس یک ماده معدنی ست که برای عملکرد طبیعی بدن مفید است و باعث رشد موها می شود. سیر سرشار از مس است و جدا از ریزش موها، باعث کلفتی تار موها هم می شود. مس موجود در سیر، باعث ثبات رنگ مو می شود و از خاکستری شدن موها هم جلوگیری می کند و در درمان ریزش مو بسیار موثر می باشند.

سیر سرشار از ماده معدنی دیگری به نام زینک است. زینک، میزان مس موجود در بدن را کنترل می کند و باعث متعادل شدن میزان مس موجود در بدن می شود. زینک نقش مهمی در تولید سلول ها و فولیکول های مو و همچنین درمان ریزش مو دارد.

سیر سرشار از سولفور و ویتامین B  است. سولفور باعث حفظ سلامت پوست و مو و ناخن است. نشانه های کمبود سولفور در بدن شامل ریزش مو، شکنندگی ناخن و مو و خشکی پوست است. سولفور موجود در سیر، جریان خون را در بدن افزایش می دهد و باعث سلامت پوست سر می شود و در نتیجه رشد موها را افزایش می دهد و نقش بسزایی در درمان ریزش مو مردان و درمان ریزش مو زنان دارد.

گاهی وقتها هم ریزش مو به دلیل کمبود ویتامینB در بدن است که سیر با تامین این ویتامین، از ریزش موها جلوگیری می کند.

سیر سرشار از ویتامین C و آهن است. جالب است بدانید که سیر حتی بیشتر از یک پرتقال، ویتامین C دارد. ویتامین C برای سنتز کلاژن بسیار مفید است؛ کلاژن، پروتئینی است که باعث رشد فولیکول های مو می شود و همچنین رگ های خونی زیر پوست سر را هم از آسیب های مختلف دور نگه می دارد و به عملکرد بهتر رگ های خونی و درمان ریزش مو کمک می کند.

آهن موجود در سیر، اکسیژن لازم را به خون می رساند. کمبود آهن می تواند باعث ریزش موی شدید در خانم های یائسه بشود.

حالا با نحوه استفاده از سیر آشنا می شویم و در ادامه توضیح بیشتری در رابطه با درمان ریزش مو با سیر خواهیم داد. شما می توانید از خود سیر به تنهایی و یا در ترکیب با مواد مفید دیگر استفاده کنید. سیر را می توان بصورت خام روی نقاطی از پوست سر مالش بدهید که ریزش بیشتری داشته است. همچنین می توانید آب 6 الی 8 سیر را بگیرید و روی پوست سرتان بمالید.

سیر در ترکیب با مواد دیگری مثل عسل، زنجبیل و روغن های گیاهی هم بطور معجزه آسا در درمان ریزش مو عمل می کند که در ادامه مقاله درمان ریزش مو بیشتر در مورد آنها توضیح میدهیم.

>> درمان ریزش مو با ترکیب سیر و عسل
آب سیر را با یک قاشق غذا خوری عسل مخلوط کنید و روی پوست سرتان بگذارید. بعد از نیم ساعت می توانید سرتان را بشویید. شما می توانید از این محلول جادویی، دو الی سه بار در هفته استفاده کنید.

عسل، موها را به خوبی تغذیه می کند و سیر هم باعث رشد موها می شود پس ترکیب این دو فایده زیادی برای موهایتان دارد. باقی مانده این محلول را می توانید در یخچال نگه داری کنید تا روزهای بعد از آن استفاده کنید.

>> درمان ریزش مو با ترکیب سیر و زنجبیل
سیر و زنجبیل را خرد کرده و آنها را با هم مخلوط کنید و سپس روی گاز گرم کنید. بعد از خنک شدن می توانید از این محلول برای درمان ریزش مو استفاده کنید.کافیست بگذارید نیم ساعت روی موهایتان باشد و سپس سرتان را بشویید.

>> درمان ریزش مو با ترکیب سیر و روغن هایی گیاهی
روغن هایی مثل روغن نارگیل، کرچک، زیتون، بادام تلخ، سیاه دانه، رز ماری و غیره را هم می توان به صورت تک با سیر مخلوط کرد و هم می توان از ترکیب دو الی 3 تا از این روغن ها با سیر استفاده کرد. سیر را هم می توانید خرد کنید و هم می توانید آب سیر را با روغن ها ترکیب کنید.

بهتر است جهت درمان ریزش مو خود ترکیب سیر و روغن های گیاهی را روی گاز گرم کنید و وقتی خوب با هم ترکیب شدند، بگذارید تا این محلول سرد شود. 2 الی 3 قاشق غذاخوری از این محلول را روی پوست سرتان بریزید.

ماساژ پوست سر هم می تواند به جذب بیشتر این ترکیب جادویی در درمان ریزش مو کمک کند. 2 الی 3 بار در هفته از این ترکیب استفاده کنید. بهتر است از این ترکیب، هنگام خواب استفاده کنید و صبح روز بعد، موهایتان را بشویید. البته در هنگام خواب، موهایتان را حتما با کلاه بپوشانید.    

شما می توانید پیاز را هم با سیر مخلوط کنید و بصورت موضعی برای موهایتان استفاده کنید. در واقع ترکیباتی که می توان برای درمان ریزش مو از آنها استفاده کنیم، خیلی زیاد هستند.

برای شستشوی موهایتان می توانید از شامپو بچه و یا شامپوهای با کیفیت استفاده کنید. همچنین می توانید آب سیر را مستقیما به شامپو اضافه کنید. اگر از شامپوهای سیر در درمان ریزش مو خود استفاده می کنید بهتر است دو بار در ماه از این شامپو استفاده کنید.

>> کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده خدمات پوست و مو و زیبایی : کاشت مو ، کاشت ابرو ، کاشت مژه ، کاشت ریش ، تزریق چربی ، لیپوماتیک ، تزریق ژل ، تزریق بوتاکس ، لیزر موهای زائد ، جراحی بینی ، لایه برداری و جوان سازی پوست با استفاده از جدیدترین و بروزترین تجهیزات پزشکی می باشد.

* توجه : این مقاله کاملا اختصاصی می باشد و کپی از آن پیگرد قانونی خواهد داشت
1
96/07/4 16:49
اینفوسلامت , infoSalamatCloob
11 دلیل اصلی ریزش مو

ریزش مو مشکلی است که بسیاری از افراد به دلایل گوناگون با آن روبه رو هستند. ریزش مو به دلیل تاثیری که بر زیبایی افراد دارد بسیار با اهمیت شمرده می شود.

مهمترین دلایل ریزش مو را در مردان و زنان بشناسید
96/03/22 17:33
سعید سیفی , saeedseyfi
ریزش مو در زنان و راه های پیشگیری از آن

ریزش مو در زنان می تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد که در ذیل به آنها خواهیم پرداخت. این عقیده ریزش مو بیشتر در مردان مد نظر می باشد، در صورتی که ۴۰ درصد از ریزش مو موقتی یا بلند مدت را تجربه می کنند، بانوان هستند.

همان طور که ذکر شد ریزش مو در زنان به عوامل مختلفی بستگی دارند که شما را با این عوامل آشنا خواهیم کرد و روش درمان را در حد امکان نیز خواهیم گفت.

عوامل ریزش مو در زنان:

کمبود آهن

از شایع ترین و مهم ترین عوامل ریزش مو در خانم ها در سنین نوجوانی تا میانسالی کمبود آهن می باشد. اگر با کمبود آهن مواجه هستید با پزشک خود مشورت کنید تا دارو ها و موادی که حاوی آهن هستند برای شما تجویز کند. توجه داشته باشید مصرف خودسرانه قرص آن و افزایش آهن در بدن می تواند مشکلات دیگری در بدن ایجاد کند.

تغییرات هورمونی بعد از حاملگی

زمانی که مادران بچه به دنیا می آورند، بعد از شیش ماه ریزش مو شروع می شود. این ریزش مو که ریزش مو شدید به نظر میرسد در حقیقت تنظیم چرخه رشد طبیعی مو می باشد. به این خاطر که کاهش استروژن در زمان بعد از باردی رخ خواهد داد.

در بسیاری از خانم ها ریزش مو را در زمان یائسگی یا بعد از آن تجربه خواهند کرد. کاهش ترشح استروژن در بدن موجب ریزش مو در خانم ها می شود.

ریزش ناگهانی مو(تلوژن افلووین)

ریزش ناگهانی مو در زنان بصورت ناگهانی و موقت رخ می دهد که مهمترین دلایل آن استرس، جراحی های مهم، کاهش وزن شدید و … می باشد. (تغییرات هورمونی در زمان بعد از بارداری نیز می تواند یک نوع ریزش موی ناگهانی محسوب شود)

وراثت

بر خلاف باور عموم مردم که فکر میکنند ریزش مو بصورت ارثی تنها مختص آقایان است، خانم ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. ریزش مو در زنان می تواند یک زمینه ارثی داشته باشد و می تواند از سن پانزده سالگی شروع شود. در افراد مختلف این نوع ریزش مو می تواند متفاوت باشد و در سنین بالا تر رخ دهد. ریزش مو بصورت ارثی در خانم ها می تواند بصورت نازک شدن مو ها و باز شدن فرق شروع شود. در این روش می توان با تجویز داروهای هورمونی این نوع ریزش را در زنان کنترل کرد اما قابل درمان قطعی نمی باشند.

سوء تغذیه

یکی ازدلایل مهم در ریزش مو در زنان کمبود مواد غذایی می باشد. در خانم هایی که برای لاغر شدن رژیم می گیرند در صورتی که از روش غیر اصولی استفاده کنند، ریزش مو در آنها آغاز خواهد شد. همچنین افرادی که مواد غذایی حیوانی مصرف نمی کنند و گیاهخوار هستند به دلیل عدم اطلاع کافی در زمینه چگونگی مصرف غذاهای گیاهی دچار کمبود پروتئین، روی، آهن، اسیدهای آمینه ضروری، ویتامین‌های گروه B و… می‌شوند.

عناصر مهم در سلامت مو

جهت مشاهده کامل متن بر روی لینک زیر کلیک کنید »»»
95/12/2 12:06
مهندس ناصر مستانه , nassijoon
محلول رویش مو - درمان ریزش مو - دکتر حامد نوروزیان
95/10/11 19:39
الو دکتر , Alodoctor.ir
امروزه ریزش مو یک مشکل عمومی است و بعضی اوقات به یک کابوس تبدیل می شود. بهترین روش درمان طبیعی ریزش مو استفاده از گیاهان متفاوت است.
ادامه این مطلب را با کلیک بر روی لینک زیر بخوانید: ||▼▼▼▼▼||
95/10/1 23:38
الو دکتر , Alodoctor.ir
تاثیر و چگونگی استفاده از روغن زیتون برای حل مشکلات موهایتان را ▼||لینک زیر||▼ در بخوانید:
5
1
29
95/09/4 12:24
الو دکتر , Alodoctor.ir
■ در این مطلب شما را با فواید و روش تهیه یک نوشیدنی مفید و سالم آشنا می کنیم که به دلیل دارا بودن ویتامین ها و مواد مغذی از درون با طاسی های موقت مقابله کرده و نه تنها استحکام موها را افزایش می دهد بلکه باعث تقویت عمومی بدن نیز می شود.

■ لطفاً با ما همراه باشید. ادامه مقاله را در لینک زیر بخوانید:
3
2
9