نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : دانیال گرگانی - 2 مطلب

95/02/20 15:13
یاغمور , yagmur_yamur
جناب آقای دانیال گرگانی کسب دو مدال طلا مقام اول در دو 110متر با مانع و 400متر با مانع
جناب آقای دایان گرگانی کسب مقام دوم در پرتاب چکش
جناب آقای مصطفی گرگانی مقام سوم در پرتاب چکش
99
2
1
93/09/4 18:39
امپراطوری ترکمن ها , turkmen_empire
دانیال گرگانی از نوجوانان برومند شهرستان آق قلا موفق به کسب رتبه های اول کشوری و استانی در رشته دومیدانی 110 متر با مانع و 100متر آزاد شده است.
دانیال گرگانی از نوجوانان برومند شهرستان آق قلا می باشد که موفق به کسب رتبه های اول کشوری و استانی در رشته دومیدانی 110 متر با مانع و 100متر آزاد شده است. وی در 27 اسفند ماه اسفند سال 1377 متولد شده و در روستای چین سیبلی از توابع شهرستان آق قلا سکونت دارد. پدر وی در رشته دومیدانی فعالیت داشته است و پدر وی رکورد دار ایران و آسیا عبدالصادق گرگانی نام صاحب ایران است و الان هم در حال حاظر مربی تخصصی حرفه ای تیم ملی هست و به همین دلیل دانیال نیز به این رشته ورزشی علاقمند شده و شروع به فعالیت در آن نمود.

دانیال گرگانی در این خصوص به خبرنگاران گفت : با مشاوره هایی که پدرم در زمینه رشته دومیدانی به من داد به این رشته ورزشی علاقمند شدم.در این مدت تلاش های بسیار زیاد و تمرین های بسیار سخت شبانه روزی را انجام داده ام تا توانستم به این موفقیت برسم.
وی در توصیه به نوجوان گفت : من به هم سن و سال های خودم توصیه می کنم که در طول زندگی خود هیچ گاه ورزش را ترک نکنند و آن را جزئی از زندگی خود در کنار تحصیل بدانند.
دانیال می گوید : هر سال مصمم تر از سال های قبل در مسابقات شرکت می کنم و هدف خود را شرکت در مسابقات آسیایی و جهانی و کسب رتبه های برتر در آنجا قرار داده ام.

وی در خصوص حمایت اداره ورزش و جوانان گفت : از اداره ورزش و جوانان انتظار دارم تا از من حمایت کند تا بتوانم برای شهر و استان خود افتخار بیافرینم.

وی در پایان از پدر، مادر، مربی خود یعنی پدر خودش عبدالصادق گرگانی و تمام دوستان که همیشه او را مورد تشویق و حمایت خود قرار داده اند تشکر و قدردانی کرد.
خبرنگاران تورکمنصحرا و همه ی اهالی تورکمنصحرا نیز برای این نوجوان آق قلایی آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی می نماید.
اینم آیدی دانیال تو کلوب : http://www.cloob.com/name/danyalgorgani
میتونین برین بهش تبریک بگین و براش آرزوی موفقیت بکنین :)
بچه ها لایک پسند و پست مجدد یادتون نره

☺☻♥ قیمللاانگ، چالاسم ☚ اوز صایفانگیزی پسند ادنگ ♥☻☺
☺☻♥ هم ده پایلاشنگ عزیز ایلدشلرم ☺☻♥

http://www.cloob.com/cdf/turkmen_empire
28
3
11