نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : دانشگاهی - 10 مطلب

96/11/10 08:49
امیر بیابانی , byabani
99
96/11/6 17:33
امیر بیابانی , byabani
94/03/17 02:21
آرت گیل , artgil.ir
هجدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی با برگزیدگان خود را شناخت. مراسم اختتامیه هجدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران با معرفی برگزیدگان این دوره از جشنواره در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آرت گیل، مراسم پایانی هجدهمین جشنواره بین‌‍المللی تئاتر دانشگاهی شامگاه شنبه نهم خردادماه، با حضور جمعی از هنرمندان، مسئولین و تعداد زیادی از دانشجویان در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر برگزار شد که طی آن برگزیدگان بخش‌های مختلف این دوره از جشنواره معرفی شدند.
در این مراسم نمایندگان تئاتر گیلان با نمایش موضوع موقت به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا علی خباز خوش درخشیدند که به خانواده تئاتر گیلان و گروه افرا باید تبریک گفت.
نمایش موضوع موقت به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا علی خباز نمایش برگزیده بخش رادیو تئاتر شد . همچنین فرید نظری، سپیدنود دلبر حساس برگزیده بازیگر مرد و زن رادیو تئاتر برای نمایش «موضوع موقت» انتخاب شدند. در بخش افکت رادیو تئاتر نیز برنا انصاری برای نمایش «موضوع موقت» برگزیده بخش رادیو تاتر هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی شد.
نمایش موضوع موقت روایتگر داستان یک زن و شوهر است که در زمان خاموشی های شبانه ناشی از اختلال سیم برق رازهای خود را به هم می گویند. عوامل این نمایش عبارتند از : مشاورین اجرا: مهرداد هنرمند، مهدی شایان ، دستیار کارگردان: سعیده فاضلی ، مدیر صحنه: سارا حبیب پناه ، منشی صحنه: هستی مداح ، طراح صحنه و لباس و انتخاب موسیقی: رضا خباز ، طراح نور: برنا انصاری ، طراح دکور، پوستر و بروشور: فرید نظری ، ساخت دکور: امیر دادرس ، تدوین صدا: آرمین حکمی ، عکاس: مازیار واله ، مدیر تولید و روابط عمومی: حسن فتوتی.
گفتنی است در بخشی از این مراسم، از دو هنرمند به پاس فعالیت‌های شان تقدیر شد. هوشنگ قوانلو به پاس فعالیت‌های بسیار در تئاتر با اهدای لوح تقدیر و تندیس تجلیل شد. قوانلو پس ازدریافت تندیس حضور در میان دانشجویان را برای خود اتفاقی افتخارآمیز دانست و بیان کرد: «بسیار افتخار می‌کنم که در جمع شما هستم و این لوح تقدیر را از سوی افراد فرهیخته که آینده ایران را رقم می‌زنند دریافت می کنم. من همیشه خود را دانشجو می‌دانم و در انجام هر کاری به سئوالاتی که در آغاز راه تئاتر با آنها روبه رو بودم، بازمی‌گردم و آنها را تکرار می‌کنم.»
او ادامه داد: «شما اکنون وارد حیطه‌ای از زندگی شده‌اید که وظایف دشواری برعهده دارید و آن خدمت اجتماعی است. من با عشق و علاقه به میان شما می‌آیم تا روزمه‌ام را به روز کنم. من با جوان‌ها هستم تا به خلاقیت برسم و مسئولیت را احساس کنم، اینگونه می توانم قدرت پاسخگویی داشته باشم.»
یوسف فخرایی دیگر هنرمندی بود که در این آئین مورد تجلیل قرار گرفت. رضا ثروتی کارگردان تئاتر با خوانش یادداشتی از سوی فرهاد مهندس پور و اهدای تندیس و لوح تقدیر جشنواره از این نمایشنامه نویس تجلیل کرد.
فخرایی نیز با بیان سخنانی خاطرنشان کرد: «به تمام افرادی که برای این سرزمین جنگدیدند و تاب آوردند تا بتوانیم امروز با یکدیگر سخن بگوییم احترام قائلم. اندیشه‌ورزان جوان اگر شاد باشید، رنج و آگاهی را بدانید و خلاق باشید، این سرزمین کهنسال پرواز خواهد کرد.»
http://artgil.ir/?p=6437
93/09/9 13:59
شبکه قرآن و معارف سیما , tv8.ir
[https://www.aparat.com/v/oiIGb]
موضوع : بررسی کتب معارفی و علوم انسانی دانشگاهی
93/07/11 15:35
سمانه تنها , pnutac
ویژه دانشجویان
ویژه دانشجویان
ویژه دانشجویان
ویژه دانشجویان
ویژه دانشجویان
ویژه دانشجویان
ویژه دانشجویان
ویژه دانشجویان
ویژه دانشجویان
لینک
http://www.top-thesis.ir/