نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : داعش - 3252 مطلب

98/08/28 11:39
علی  شایق خادم المجتبی علیه السلام , alishayegh
تو قسمت قبل درباره حرکت خارجی آمریکا ، اروپا و صهیونیست صحبت کردم اما تو این قسمت میخوام درباره #آمریکای_درونی که چندین سال پیش حضرت آقا درباره آنها با کلیدواژه نظریه #" نفوذ ‌" صحبت کرده بود حرف بزنم.

همون طور که مستحضرید چند مدتیه سربازان گمنام امام زمان عجل الله موفق شدند چندین نفر از جاسوسان و منافقین و متخصصان فتنه و هجمه گران علیه ایران رو با پهن کردن تورهای اطلاعاتی و عملیاتی دستگیر کنند اما مهمترین کسی که تونستن به دام بندازند کسی نبود جز #روح-الله-زم و با بررسی همه برنامه های فضای مجازی این عامل غرب و نفوذی داخلی در گوشی و لب تاپ شخصیش موفق شدند ارتباط بسیاری از مسئولان ، نمایندگان و حتی وزرای دولت تزویر و دروغ #حسن-فریدون-(روحانی) رو با وی کشف کنند که قرار شده به زودی همه اون ها معرفی کنند.

با توجه به اینکه روح الله زم جعبه سیاه و بانک اطلاعاتی #شبکه-نفوذه بنابراین تمام تلاش #اصلاح-طلبان که بزرگترین کلنی عوامل نفوذی غرب رو تشکیل میدهند بسیج شده تا یه جوری سرشو زیر آب کنند. دقیقا مثل #میترا-استاد زن دوم #محمدعلی-نجفی #شهردار-سابق-تهران که جعبه سیاه برخی اطلاعات مخفی #اصلاح-طلبان بود و به راحتی با یه تیر خلاصش کردند اونم به خاطر این که شب قبل از قتل همه نفوذی های این حزب معلوم الحال رو به افشای اطلاعات تهدید کرده و با یه خبرنگار قرار گذاشته بود.

بعداز قتلشم با #گلریزان!!! حدود 30 میلیارد پول ناقابل به اولیای دم دادن تا رضایت بدن و محمدعلی نجفی یار خودشونو از دست ندن به همین راحتی پول از جیب مردم می دزدن و به جیب خودشون میزنند خب حالا شاید بعضی هامون فکر کنیم فرق روح الله زم با خانم میترا استاد اینه که زم تو زندانه و خانم استاد تو خونه یکی از عوامل نفوذی بوده برای همین میشه یه جورایی خیالمون راحت باشه که جای این عامل نفوذی امنه اما فقط کافیه حدود 15 سال برگردیم عقب و یه کنکاش درباره #سعید-امامی-یا-اسلامی بکنیم.

حالا برای اینکه کمی کارتون راحت بشه مختصری از داستانش رو براتون می نویسم که تا حدودی به حقیقت نزدیک بشین سعید امامی پس از گرفتن دیپلم ریاضی در اواخر #سلطنت-محمدرضا-پهلوی با دریافت بورس تحصیلی به ایالات متحده آمریکا رفت و با مدرک مهندسی هوافضا و دقیقا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به کشور بازگشت و در زمان ریاست جمهوری #علی-اکبر-هاشمی-رفسنجانی #پادشاه-کلنی-نفوذ و دستور مستقیم ایشان به #قعلی-فلاحیان وزیر اطلاعات وقت ، امامی به عنوان معاون امنیتی وزارت اطلاعات یکی از بلندپایه ترین سمت های آن وزارت منصوب شد.

این درحالی است که با یه بررسی کوچیک توی گذشته سعید امامی ارتباطش با ساواک در ایران و اف‌بی‌آی در آمریکا خیلی چیزها رو روشن میکنه و جالبه بدونین که وقتی در آمریکا مثلا داشته درس میخونده عضو یک سازمان دانشجویی-کمونیستی بوده و تا اواخر اومدن به ایران هم تو گروههای مختلف جاسوسی و ضد جاسوسی آموزش میدیده.

از دیگر نقاط سیاه زندگی #سعیدامامی میشه به قتل های زنجیره ای از جمله ترور #عبدالرحمن-برومندوسروش-کتیبه در فرانسه اشاره کرد که قرار بود به همراه #شاپور-بختیار آخرین نخست وزیر شاهنشاه ا یران به کشورمون بیان و با توبه نامه ای که نوشته بودند خدمت رهبر معظم انقلاب برسند و حقایقی از برخی #مسئولان-نفوذی رده بالای کشور که قبل از انقلاب با دستور FBI خود را وارد نیروهای انقلابی کردند.

با این حرکت سعیدامامی که به همراه #علی-اکبر-ولایتی به عنوان یکی از همکاران ایشان به فرانسه رفته بود ؛‌ روابط تهران – پاریس در آستانه سفر #فرانسوا-میتران رئیس جمهور وقت فرانسه به ایران، روابط دو کشور به شدت تیره شد و امامی در بلژیک به همراه اسلحه و مهمات دستگیر شد و درحالی که #حضرت-آیت-الله-خامنه ای خواستار اشد مجازات برای آنها شده بود ، #هاشمی-رفسنجانی رئیس جمهور آن موقع ایران تنها به توبیخ سعید امامی بسنده کرد و او را در معاونت وزارت اطلاعات نگه داشت که این حرکت وی باعث شد مقام معظم رهبری با دستور مستقیم خود به #علی-فلاحیان خواست که وی را از معاونت امنیتی وزارت اطلاعات بردارد اما فلاحیان امامی را به عنوان مشاور کنار خود حفظ کرد تا برگ ننگین دیگری در پرونده خائنین به نظام نگه داشته باشد.

خب حالا به طرف دیگه قضیه نگاه کنیم اونجایی که قراره سعید امامی وارد وزارت اطلاعات بشه جالبه بدونین مصاحبه گر ایشون کسی نبود جز #سعید-حجاریان نظریه پرداز و مغز متفکر جریان #دوم-خرداد یا همون #اصلاح-طلبان و جالبه بدونین همین آدم در پایان مصاحبه در نظریه کارشناسانی خودش اعلام کرده بود سعید امامی نباید در هیچ کدام از قسمت های حساس وزارت به کار گیری بشه اما با اصرار بسیار آقای #هاشمی- رفسنجانی در یکی از حساسترین پست های این وزارتخانه به کارگیری شد.

سعید امامی که اصلی ترین عوامل #قتل-های-زنجیره-ای است و متهم به قتل #سیداحمد خمینی فرزند خاص امام راحل است با دستور یکی از عوامل نفوذی به زندان اوین خود را با داروی نظافت حمام مسموم کرد تا با رسیدن به بیمارستان مقدمات فرار او را فراهم کنند اما در بیمارستان پس از ترخیص توسط دکتر معالج به طرز مشکوکی به قتل رسید و در گزارش پزشکی قانونی وی نوشته شده بود به علت عارضه قلبی و سکته ناگهانی با مرگ طبیعی از دنیا رفت!!

در گوشه ای دیگر از این #جریان-نفوذ به نام یکی دیگر از عناصر به اصطلاح انقلابی اما نورچشمی و عزیز دردانه هاشمی رفسنجانی بر میخوریم که همواره در سایه بوده و هیچگاه چهره اصلی خود را نشان نداده است کسی که در فرانسه سعید امامی در تیم همراه او توانست وارد پاریس شود و بختیار را به قتل برساند... آری او کسی نیست جز #علی-اکبر-ولایتی کسی که بیشتر در انتخابات توی لیست #اصولگرایان اما با هدایت #اصلاح-طلبان شرکت می کنه و یکی از عوامل شکست اصولگرایانه که به طور نمونه میشه به انتخابات سال 92 اشاره کرد که با شکستن رای اصولگرایان باعث انتخاب #حسن-فریدون(روحانی) شد و جالبه بدونین هاشمی رفسنجانی که اون موقع #رئیس-مجمع-تشخیص-مصلحت-نظام بود به خاطر این شیرین کاری ولایتی بهش 2 تا جایزه داد و در کنار بقیه شغلایی که داره به عنوان رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس هیئت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی انتخابش کرد!!!

و جالبتر اینکه نقش دیگه علی اکبر ولایتی در دوران ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی وزیرخارجه بوده و بزرگترین ضربه رو در بدترین موقع به ایران زد؛ دقیقا موقعی که رزمندگان اسلام با قدرت داشتند کم کم با نیروهای عراقی رو عقب می روندن و نتیجه #جنگ-تحمیلی رو اون طوری که مدنظر #امام-خمینی-(رحمت-الله-علیه) بود، به پایان می رسوندن که ولایتی به همراه 18 نماینده نفوذی #مجلس-شورای-اسلامی با فشار آوردن به امام باعث شدند ایشون قطعنامه 598 رو علی رغم میل باطنیشون امضا کنند تا جایی که امام راحل فرمودند امضای این قطعنامه مثل خوردن #جام-زهر برای من بود که این موضوع نشون میده ایشون در تنگنا قرار گرفته و مجبور شده قطعنامه 598 رو امضا کنه.

شاید برخی از دوستان که این مقاله رو میخونن به خودشون بگن پس چرا ولایتی الان مشاور سیاست های خارجی مقام معظم رهبری است درحالی که این همه ضربه زده خب اگه یه کم تاریخ اسلام رو خونده باشیم متوجه میشیم حضرت علی علیه السلام هم گاهی مجبور بودن به خاطر قطع الرجال بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنند و دراین قضیه هم چنین فرضی دور از ذهن نمیتونه باشه پس بنابراین بودن ولایتی اونم به عنوان فقط مشاور نه تصمیم گیرنده دلیل نمیشه که بخوایم خطاهاشو لاپوشونی کنیم.

باتوجه به مطالبی که در ابتدای بخش دوم این مقاله نوشتم ... پس متوجه شدیم آمریکا ، اروپا و صهیونیست ابتدا با ناامن کردن اطراف ایران و فرستادن نیروهای نفوذی خودش به داخل بدنه دولت، ارگان ها ، ادارات دولتی و حتی خصوصی کشورمون تلاش می کنه بزرگترین کشور مبارزه کننده با #استکبار ، #توحش و #برده داری-نوین و سرلوحه تشیع حقیقی رو کامل بخشکونه که درایت و بصیرت ما میتونه تا حد زیادی این نقشه آمریکا رو نقش بر آب کنه ؛ ان شاءالله ...

استفاده از مطلب برای عزیزانی که قصد دارند اون رو به نام خودشون درجای دیگه استفاده کنن بلا مانع است فقط خواهش میکنم مطالب رو کامل و بدون دستکاری قرار بدن چون از بین بردن ترتیبش باعث میشه در قسمت های دیگه به مشکل بر بخورند و مطلبتون ناقص بشه ضمن اینکه اگه بحثی دراین باره دارید میتونید با حضور در #پیج-خصوصیم یا با مشرف شدن به هیات جمعه شبهامون درباره مطالب مدنظرتون صحبت کنیم...
99
98/08/19 15:50
علی  شایق خادم المجتبی علیه السلام , alishayegh
فتنه علیه ایران با فرماندهی #صهیونیست-های-آمریکایی و کشورهای اروپایی کلید خورده است زیرا به زعم استکبار دیگر هیچ قدرتی حتی عوامل داخلی مثل نفوذی های داخل #دولت و #دولتمردان-خودفروخته-دولت-های-اصلاحات، #برجام، FATF و قراردادهای ترکمنچای 2017 به بعد هم نمیتواند جلوی ایران اسلامی را بگیرد بنابراین تنها گزینه #حرکت-نظامی است که ان شاءالله به لطف بچه شیرهای ایرانی آن را هم پشت سر خواهیم گذاشت.

شاید این روزها برای شما هم سوال شده باشه چرا باید #عراق و #لبنان شلوغ بشه؟!! این همه به هم ریختگی دوباره برای چیه و چه چیزی باعث شده جو این دو کشور نا آروم بشه ... کافیه کمی عقب تر بایستیم و به نقشه راهی که صهیونیست های آمریکایی و اروپایی ریختن از کمی دورتر و بالاتر نگاه کنیم...
عراق و لبنان که پر از حواشی قومیتی هستند بهترین گزینه برای تمرین خواهند بود زیرا نگرش های اجتماعی آنها به علت چربش جمعیتی تشیع نزدیک به ایران است لذا برای تمرین بهترین گزینه میتونه باشه.

خب حالا با کمی دقت تو نقشه و منطقه یه چیزایی مشخص میشه ... آمریکا الان داره تو شهر #الانبار عراق که بیشترین مرز نسبت به دیگر شهرهای عراق رو با #عربستان داره ، سرمایه گذاری میکنه حالا جالبه بدونین که الانبار شهریه که با #سوریه هم مرز داره بنابراین با یه تیر چند تا نشون میزنه.

1- تربیت نیروهای #تکفیری-داعش در خاک عربستان و انتقال بدون دردسرشون به عراق و متشنج کردن دوباره سوریه و عراق.

2- نزدیکی این منطقه به منطقه نفت خیز سوریه که آمریکا خودشو صاحب اون نفت ها میدونه.

3- منطقه الانبار به علت نفوذ اعتقادی و مالی عربستان سرشار از وهابی بدون مغزه که بالقوه عامل انتحاری میشن.

4- بیشتر تجهیزات مورد نیاز این گروه از عربستان بدون دردسر و هزینه به نیروهای موردنیاز میرسه.

5- همرزی استان الانبار عراق با اردن ؛ معدن مزدوران کم خرج و کم هزینه وهابی که به طور کلی جامعه ای خشن و عصبی برای استفاده در نیروهای داعشی جدید.

6- بزرگترین استان عراق است که بیشترین جمعیت را نیز در خود جا داده است.

7- 2 عدد از بزرگترین پایگاه های نظامی آمریکا در منطقه خاورمیانه دراین استان قرار دارد.

8- شرایط خاص جغرافیایی غرب استان الانبار با مناطق گسترده بیابانی شرایط را برای حمله تروریست های داعش تسهیل می کند.

9- همرزی این استان با شهر #بغداد که مرکز بعثی های متخاصم و پشتیبان #صدام است.

10- حضور نیروهای مخفی و خاموش داعش که به اصطلاح آتش زیر خاکستر هستند و در مناطق الولید ، طریبیل، #الرمادی، #فلوجه و الرطبه برای برنامه های تخریب گرانه آمریکا منتظر دستور هستند.

بنابراین باید در آینده ای نه چندان دور دوباره منتظر انفجارات بزرگ و البته حمله های شدید نیروهای داعش نوظهور با قدرت بیشتر باشیم.
======== اما این مساله #اغتشاشات اخیر عراق چه ربطی به ایران دارد ========

همون طور که میدونین برای آمریکا خشکاندن ریشه تشیع و مبارزه با این حقیقت دینی بزرگترین دغده است و حرکت های اطراف دقیقا گل آلود کردن آب برای ماهیگیری آنها و صهیونیست هاست در ایران بنابراین در روزهای آتی حرکت های جدیدی را از منافقین داخلی شاهد خواهیم بود که کلید آن ایجاد شرایط دو قطبی در ایران است البته این بار نه دو قطب سیاسی چپ (#اصلاح-طلبان) و راست (#اصولگرایان) بلکه دو قطب اعتقادی مدنظر آنهاس کسانی که ولایی و طرفدار مقام معظم رهبری هستند و افرادی که مقابل ایشون هستند؛ بنابراین باید هوشیار باشیم که ازاین پس هرکسی مقابل حضرت آقا قرار دارد یقینا دو قشرند قشر اول کسانی که معاند و منافقند با دستور اربابشون آمریکای جهان خوار به دشمنی می پردازند و دوم احمق هایی که بلندگوی این افراد خواهند بود و برای دشمنی خود دلیل ندارند و فقط به خاطر مشکلات همراه با مخالفان نظام شده اند.

حال چند نشانه برای آغاز نظریه خاورمیانه بدون ایران بیان میکنم که امیدوارم با دقت بیشتری به آن نگاه کنید:

1- شلوغ شدن #بصره که نزدیک ایران و استان الانبار است و اعزام نیروهای داعشی به منظور پشتیبانی از نیروهای مخالف در بصره.

2- حمله به مواضع نیروهای #حشدالشعبی (همان نیروهای بسیجی و ارزشی عراق) که آمریکا با حمله به دو مرکز آنها علنا برنامه خود را آغاز کرده است.

3- نفوذ در میان نیروهای معترض به مشکلات اقتصادی و نیازهای مادی مردم عراق و تبدیل راهپیمایی به #اغتشاش.

4- تربیت نیروهای #خونخوارتر و مجهزتر از #داعشی-های مانده در عراق.

5- جنگ #زرگری-ترکیه-و-آمریکا به منظور و حمله ترکیه به مناطق شمالی سوریه.

6- به سقوط کشاندن دولت عراق که کل این کشور را تبدیل به آتش فشانی برای منطقه خواهد کرد.

7- از آنجا که آمریکا ، عربستان و رژیم صهیونیستی در #انتخابات-عراق شکست خوردند و نیروهای تحت سطله آنها رای نیاورند بنابراین بهترین اتفاق #استعفای-دولت این کشور است که خطرات بسیاری را در منطقه و مناطق شیعه نشین ایجاد خواهد کرد.

دوستان عزیز که قصد دارند از این مطلب با اسم خودشون استفاده کنند مانعی نداره اما خواهشی که دارم حتما مطلب رو کامل و بدون دستکاری بردارن چون در اون صورت قسمت های بعدی راندمان و نظمش رو از دست میده // یاحق امام حسن مجتبی علیه السلام پشتیبانتون
98/08/19 15:42
علی  شایق خادم المجتبی علیه السلام , alishayegh
فتنه علیه ایران با فرماندهی #صهیونیست-های-آمریکایی و کشورهای اروپایی کلید خورده است زیرا به زعم استکبار دیگر هیچ قدرتی حتی عوامل داخلی مثل نفوذی های داخل #دولت و #دولتمردان-خودفروخته-دولت-های-اصلاحات، #برجام، FATF و قراردادهای ترکمنچای 2017 به بعد هم نمیتواند جلوی ایران اسلامی را بگیرد بنابراین تنها گزینه #حرکت-نظامی است که ان شاءالله به لطف بچه شیرهای ایرانی آن را هم پشت سر خواهیم گذاشت.

شاید این روزها برای شما هم سوال شده باشه چرا باید #عراق و #لبنان شلوغ بشه؟!! این همه به هم ریختگی دوباره برای چیه و چه چیزی باعث شده جو این دو کشور نا آروم بشه ... کافیه کمی عقب تر بایستیم و به نقشه راهی که صهیونیست های آمریکایی و اروپایی ریختن از کمی دورتر و بالاتر نگاه کنیم...

عراق و لبنان که پر از حواشی قومیتی هستند بهترین گزینه برای تمرین خواهند بود زیرا نگرش های اجتماعی آنها به علت چربش جمعیتی تشیع نزدیک به ایران است لذا برای تمرین بهترین گزینه میتونه باشه.

خب حالا با کمی دقت تو نقشه و منطقه یه چیزایی مشخص میشه ... آمریکا الان داره تو شهر #الانبار عراق که بیشترین مرز نسبت به دیگر شهرهای عراق رو با #عربستان داره ، سرمایه گذاری میکنه حالا جالبه بدونین که الانبار شهریه که با #سوریه هم مرز داره بنابراین با یه تیر چند تا نشون میزنه.

1- تربیت نیروهای #تکفیری-داعش در خاک عربستان و انتقال بدون دردسرشون به عراق و متشنج کردن دوباره سوریه و عراق.

2- نزدیکی این منطقه به منطقه نفت خیز سوریه که آمریکا خودشو صاحب اون نفت ها میدونه.

3- منطقه الانبار به علت نفوذ اعتقادی و مالی عربستان سرشار از وهابی بدون مغزه که بالقوه عامل انتحاری میشن.

4- بیشتر تجهیزات مورد نیاز این گروه از عربستان بدون دردسر و هزینه به نیروهای موردنیاز میرسه.

5- همرزی استان الانبار عراق با اردن ؛ معدن مزدوران کم خرج و کم هزینه وهابی که به طور کلی جامعه ای خشن و عصبی برای استفاده در نیروهای داعشی جدید.

6- بزرگترین استان عراق است که بیشترین جمعیت را نیز در خود جا داده است.

7- 2 عدد از بزرگترین پایگاه های نظامی آمریکا در منطقه خاورمیانه دراین استان قرار دارد.

8- شرایط خاص جغرافیایی غرب استان الانبار با مناطق گسترده بیابانی شرایط را برای حمله تروریست های داعش تسهیل می کند.

9- همرزی این استان با شهر #بغداد که مرکز بعثی های متخاصم و پشتیبان #صدام است.

10- حضور نیروهای مخفی و خاموش داعش که به اصطلاح آتش زیر خاکستر هستند و در مناطق الولید ، طریبیل، #الرمادی، #فلوجه و الرطبه برای برنامه های تخریب گرانه آمریکا منتظر دستور هستند.

بنابراین باید در آینده ای نه چندان دور دوباره منتظر انفجارات بزرگ و البته حمله های شدید نیروهای داعش نوظهور با قدرت بیشتر باشیم.

اما این مساله #اغتشاشات اخیر عراق چه ربطی به ایران دارد؟!!

همون طور که میدونین برای آمریکا خشکاندن ریشه تشیع و مبارزه با این حقیقت دینی بزرگترین دغده است و حرکت های اطراف دقیقا گل آلود کردن آب برای ماهیگیری آنها و صهیونیست هاست در ایران بنابراین در روزهای آتی حرکت های جدیدی را از منافقین داخلی شاهد خواهیم بود که کلید آن ایجاد شرایط دو قطبی در ایران است البته این بار نه دو قطب سیاسی چپ (#اصلاح-طلبان) و راست (#اصولگرایان) بلکه دو قطب اعتقادی مدنظر آنهاس کسانی که ولایی و طرفدار مقام معظم رهبری هستند و افرادی که مقابل ایشون هستند؛ بنابراین باید هوشیار باشیم که ازاین پس هرکسی مقابل حضرت آقا قرار دارد یقینا دو قشرند قشر اول کسانی که معاند و منافقند با دستور اربابشون آمریکای جهان خوار به دشمنی می پردازند و دوم احمق هایی که بلندگوی این افراد خواهند بود و برای دشمنی خود دلیل ندارند و فقط به خاطر مشکلات همراه با مخالفان نظام شده اند.

حال چند نشانه برای آغاز نظریه خاورمیانه بدون ایران بیان میکنم که امیدوارم با دقت بیشتری به آن نگاه کنید:

1- شلوغ شدن #بصره که نزدیک ایران و استان الانبار است و اعزام نیروهای داعشی به منظور پشتیبانی از نیروهای مخالف در بصره.

2- حمله به مواضع نیروهای #حشدالشعبی (همان نیروهای بسیجی و ارزشی عراق) که آمریکا با حمله به دو مرکز آنها علنا برنامه خود را آغاز کرده است.

3- نفوذ در میان نیروهای معترض به مشکلات اقتصادی و نیازهای مادی مردم عراق و تبدیل راهپیمایی به #اغتشاش.

4- تربیت نیروهای #خونخوارتر و مجهزتر از #داعشی-های مانده در عراق.

5- جنگ #زرگری-ترکیه-و-آمریکا به منظور و حمله ترکیه به مناطق شمالی سوریه.

6- به سقوط کشاندن دولت عراق که کل این کشور را تبدیل به آتش فشانی برای منطقه خواهد کرد.

7- از آنجا که آمریکا ، عربستان و رژیم صهیونیستی در #انتخابات-عراق شکست خوردند و نیروهای تحت سطله آنها رای نیاورند بنابراین بهترین اتفاق #استعفای-دولت این کشور است که خطرات بسیاری را در منطقه و مناطق شیعه نشین ایجاد خواهد کرد.

###########

منتظر مطالب بعدی حقیر باشید و اگر دوست دارین از این مطلب به نام خودتون بهره ببرید هم هیچ اشکالی نداره اما خدایی خرابش نکنید و بدون کم و کسر استفاده کنید چون کم کردن مطالبش به قسمت های بعدی ضربه میزنه //یاحق امام حسن مجتبی علیه السلام پشتیبانتون
98/08/7 16:29
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : امروز آمریکایی‌ها ادّعا میکنند میخواهند با تروریسم مبارزه کنند، درحالی‌که خطرناک‌ترین گروه‌های جرّار تروریستی را خود اینها به‌وجود آوردند؛ داعش را چه کسی به‌وجود آورد؟ خودشان اعتراف میکنند که در ایجاد داعش نقش و سهم اصلی را داشته‌اند. گروه‌های خُرد و ریزودرشت دیگر از قبیل داعش را چه کسی به جان عراق و سوریه و بقیّه‌ی نقاط انداخت؟ این گلوله‌ها و این ابزارها و این دلارهایی که در جیب این انسانهای جنایتکار و آدم‌کش میرود، از کجا می‌آید؟ این پولها از کجا می‌آید؟ این کسانی که به دستور سیاستهای آمریکا گروه‌های تروریستیِ جرّار خطرناکِ منطقه را پشتیبانی میکنند، چه کسانی هستند؟ آیا تردیدی وجود دارد در اینکه دست استکبار در ایجاد تروریسم و در ترویج تروریست‌ها و در کمک به آنها و پشتیبانی آنها در منطقه‌ی ما بیشترین نقش را داشته است؟ برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/680
98/07/20 13:38
سیــاوش  , siavash_sayaf_1977
اردوغان تروریست سپاهش ( جبهه النصره . احرارشام .. رو سپاه محمد نامید و عملیاتش رو چشمه صلح )
خلیفه خودخوانده داعش خود ببین تفاوت آزادگی زنان کورد را و هرزگی کنیزکان سریال های ترکی ترویج کننده فحشا و خیانت را

ترکیه است دیگر...
گاهی فیلم میسازد شونصد قسمت، آخرشم نمیفهمی کی بچه کیه؟ کی شوهر کیه؟ بابای این بچه هه کیه؟ چرا این یارو هم عموشه هم باباش...
خلاصه اوضاعیه :|
سریالهای ترکی:
1- ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺮﯾﺎﻟﻬﺎ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﻋﺎﺩﯼ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻫﻢ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﻣﺮﺗﮑﺐ ﻗﺘﻞ ﯾﺎ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﺑﻪ ﺩﯾﮕرﺍﻥ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ .
2- ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺮﯾﺎﻟﻬﺎ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯾﮏ ﺯﻥ ﻣﺘﺎﻫﻞ ﺍﺯ ﻣﺮﺩ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺣﺎﻣﻠﻪ ﺍﺳﺖ!!!
3- ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺮﯾﺎﻟﻬﺎ ﺍﮐﺜﺮﺍ ﻋﺪﻩ ﺍﯼ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺷﯿﺎﺩﯼ، ﺍﺧﺎﺫﯼ، ﺗﺠﺎﻭﺯ، ﻗﺘﻞ ﻭ ﯾﺎﻏﯽ ﮔﺮﯼ ﻫﺴﺘﻨﺪ !!
4- ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺮﯾﺎﻟﻬﺎ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯾﮏ ﮐﻮﺩﮎ ﺣﺮﺍﻣﺰﺍﺩﻩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﭘﺪﺭ ﻭﺍﻗﻌﯿﺶ ﻣﺸﺨﺺ ﻧﯿﺴﺖ !!
5- ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺮﯾﺎﻟﻬﺎ ﻫﻤﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﯿﮕﻮﯾﻨﺪ ﻭ ﮐﻤﺘﺮ ﻓﺮﺩﯼ ﺭﺍ ﻣﯿﺘﻮﺍﻥ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﯾﮏ ﮐﻼﻡ ﺳﺨﻦ ﺭﺍﺳﺖ ﺑﮕﻮﯾﺪ!!!
ﻟﺬﺍ ﺑﯽ ﺩﻟﯿﻞ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﮐﺸﻮﺭﯼ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺗﺮﮐﯿﻪ ﻧﻨﮕﯿﻦ ﺗﺮﯾﻦ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﻣﻠﺖ ﻫﺎﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﯾﺎﺩﮔﺎﺭ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ:
1- ﻗﺘﻞ ﻋﺎﻡ 1 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﯾﻮﻧﺎﻧﯽ
2- ﻗﺘﻞ ﻋﺎﻡ 1.5 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺍﺭﻣﻨﯽ
3- ﻗﺘﻞ ﻋﺎﻡ ﺁﺷﻮﺭﯾﺎﻥ
4- ﻗﺘﻞ ﻋﺎﻡ ﮐﺮﺩﻫﺎ که امروز هم ادامه دارد در سوریه
5- ﻗﺘﻞ ﻋﺎﻡ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ 40 ﻫﺰﺍﺭ ﺷﯿﻌﻪ ﻋﻠﻮﯼ
6- ﺣﻤﺎﯾﺖ ﺍﺯ ﺗﺮﻭﺭﯾﺴﺖ ﻫﺎﯼ ﺩﺍﻋﺶ ﻭ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺩﺭ ﻣﺮﮒ 200 ﻫﺰﺍﺭ ﺷﻬﺮﻭﻧﺪ ﺳﻮﺭﯾﻪ ﺍﯼ ﻭ ... ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺳﺮﺍﺳﺮ ﻗﺘﻞ، ﻏﺎﺭﺕ، ﺟﻨﺎﯾﺖ ﺍﯾﻦ ﮐﺸﻮﺭ ﺍﺳﺖ .
ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻭ ﮐﻮﺩﮐﺎﻧﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﻌﺮﺽ ﺗﻤﺎﺷﺎﯼ ﺍﯾﻦ مزخرفات ﻏﯿﺮﺍﺧﻼﻗﯽ ﻭ ﻏﯿﺮ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﺪﻫﯿﺪ ﺯﻳﺮﺍ ﺩﺭ ﺑﻠﻨﺪﻣﺪﺕ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ اثرات ویرانگرانه ای بر اخلاق و خانواده ایرانی داشته باشد
کامنت بنویسید...
ایران دخت  , njat
شنبه 27 مهر ، 13:27
دقیقا
ادامه
كازین   , parmida_jigar56
شنبه 27 مهر ، 12:40
مونیکا کاملا موافقم
جالبه در رابطه با فلسطین میگن دارن از سرزمین ابا و اجدادیشون دفاع میکنن
اما کردها که بخوان از سرزمین و خاکشون دفاع کنن میشن تروریست !!!
ادامه
ایران دخت  , njat
شنبه 27 مهر ، 01:15
جالبه! اگر لبنان و فلسطین و عراق بود الان.....
ادامه
97/10/19 01:13
آریوبرزن هخامنشی , fighter4
دروغ بگید یا خیانتکار باشید ما آدمای وفادار و متمدنی هستیم به گروه خونیتان شک میکنیم فکر نکنید زرنگید و ما احمقیم شما متمدن نیستید و کشور خودتان را نابود میکنید در جنگل جانوران همدیگر را میخورند آدمهای متمدن و مغرور اخلاق جانوران را ندارند در گذشته آدمهای متمدن همدیگر را دوست داشتند و خودخواه بودند جانوران را شکار کردند حواستان به کشورهای پیشرفته باشد به ما حسودی نکنند و مانند10تمدن بزرگ که آهسته آهسته نابود شد فریبتان دهند و نابودمان کنند
97/05/11 17:32
 علوی , sahan59
[https://www.aparat.com/v/Mix4E]
مستند کاپیتان - روایتی از خدمه تانک ( مجاهدین علیه داعش ) - https://Gap.im/jahad66 - https://eitaa.com/jahad66
97/04/11 16:19
امام زاده عبدالله(ع) , garibtuoiserkan
منافقین همانهایی که به دنبال فرصت هستند، تا اعتراضات به حق مردمی را تبدیل به آشوب کننند، ودر این آشوب بازهم مثل اوائل انقلاب مردم بى گناه را به خاک وخون بکشند...
36
7
23
97/01/26 04:06
سارا ونوس , mercinews
سریال پایتخت رو دیدی؟ دیدی مردم سوریه چور زندگی می کنند؟ واقعیت های سوریه رو دیدی؟
خوب خسته نباشی حالا لطفا بسه و مردمی رو ببین که بدون جنگ و دشمن و داعش مثل آواره های جنگی توی چادر زندگی می کنن
مردمی به نام مردم کرمانشاه
کامنت بنویسید...
سارا ونوس , mercinews
یکشنبه 26 فروردین ، 12:22
ممنون از همه دوستان.به امید روزهای بهتر
ادامه
نیما سلوک , nima38s
یکشنبه 26 فروردین ، 12:21
likee
ادامه
محمود حیدری , mahmoodheidari7
یکشنبه 26 فروردین ، 11:26
ادامه
97/01/20 09:20
سخن اَشنا , sokhanashna
استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ، آمریکاــ راه کسانی که سالها با اسلام و پیامبر جنگیدند و آخرش از در صلح منافقانه با اسلام و مسلمین وارد شدند؛ ادامه می دهند.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
97/01/20 09:12
سخن اَشنا , sokhanashna
خشونت و افراطی گری گروههای مثل داعش، چهره ی اسلام را تخریب نموده است، در حالی که خشونتهای اینان نه تنها مخالف اسلام، بلکه مخالف عقل و منطق است.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
97/01/20 08:48
سخن اَشنا , sokhanashna
برای فهم مباحث دینی لازم است تمامی منابع دینی بررسی شود.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
97/01/19 08:45
سخن اَشنا , sokhanashna
در ابتدای پیدایش، حتی نام داعش خیلی‌ها را می‌لرزاند اما امروز ملت ایران به داعش و داعشی می‌خندد.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
97/01/16 18:43
مهدی نوروزی , mahdi0021m