نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : خوش اندام - 7 مطلب

97/05/10 07:20
رد پای عشق , runway_love
زنان خوش اندام در کنار رژیم غذایی مناسب به انجام فعالیت‌های ورزشی علاقه مند هستند. در این مقاله قصد داریم راز زنان خوش اندام را با شما در میان بگذاریم. با جیمیتو همراه باشید.
99
4
5
33
96/06/9 12:32
کیجانا | آموزش آرایشگری , kijanaa.ir

چرا زنان ژاپنی جوان و خوش اندام می مانند؟

اگر به ژاپن سفر کرده باشید یا ژاپنی‌ها را ملاقات کرده باشید، حتما این سؤال به ذهن‌تان خطور کرده است که چرا زنان ژاپنی اینقدر خوش اندام و جوان می‌مانند.
در پاسخ باید گفت که دو عامل اصلی در این میان وجود دارد: تغذیه و سبک زندگی مناسب. اصل و اساس غذاهای ژاپنی بر پایه‌ی طول عمر و سلامت بنا شده است. شاید عجیب باشد اما ژاپن بیشترین تعداد افراد بالای صد سال را دارد. ژاپنی‌ها غذا را صرفا به خاطر مزه‌ی آن نمی‌خورند، بلکه معتقدند که باید مزایا و مواد مغذی را از غذاها دریافت کنند. با کیجانا همراه باشید تا ببینید چرا زنان ژاپنی خوش اندام و جوان می‌مانند.
94/06/8 10:03
مجله آنلاین امروزین , emrouzin.ir
مجله اینترنتی امروزین: مهم نیست مانند خدایان یونان باستان باشید، یا یک پسر خوش مشرب! محققان ثابت کرده‌اند که خانم‌ها معمولا افراد جذاب و خوش قیافه‌ را برای روابط کوتاه مدتشان انتخاب می‌کنند. پس بهتر است کمی روی خودتان کار کنید!
خب، حالا که این را گفتیم، به طور خلاصه و بدون هیچ ترتیب خاصی، قصد داریم ویژگی‌هایی از مردان که زنان عاشق آن هستند را برایتان بگوییم، نه فقط اندام‌ها، بلکه خصوصیات و ویژگی‌هایی که به چشم خانم‌ها می‌آید.
3
1
5
93/07/23 03:55
شایان  اسلامی فر  , shohre28
سه تمرینی که در ادامه می خوانید، مهمترین عضلات پا را پرورش می دهند. در هر تمرین، وزنه ای را انتخاب کنید، که بتوانید ۸ تا ۱۲ بار بسختی تکرار کنید. وزنه را به آرامی طی چهار شماره بالا ببرید، و طی شش شماره به آرامی پایین بیاورید. هرچه وزنه را آرامتر پایین آورید، قدرتتان بیشتر می شود. هنگام پایین آوردن وزنه، نفس بکشید، و هنگام بالا بردن، نفستان را بیرون دهید.
9
5
7
راشین  بیگ لو , rashin220
دوشنبه 3 آذر ، 09:43
ok
ادامه
سارا محمودی , mah_sara123
یکشنبه 2 آذر ، 15:07
like
ادامه
راشین  بیگ لو , rashin220
چهارشنبه 23 مهر ، 04:07
222
ادامه
93/06/3 13:17
اینطرفا , intarafa.com
یک خواننده مشهور مکزیکی برای خوش اندام شدن دست به اقدامی عجیب و باورنکردنی زده است. او طی عمل جراحی تعدادی از دنده های خود را خارج کرده است تا کمر باریکتری داشته باشد. این خانم 42 ساله یکی از مشهورترین خواننده های امریکای لاتین است و " تالیا " نام دارد.
" تالیا " در اقدامی جنون آمیز دنده های خود را در یک محفظه شیشه ای نگهداری میکند و تصویری از آن را در اینستاگرام خود منتشر کرده است. او خطاب به هوادارانش گفته است : درست حدس زدید من دنده هایم را خارج کرده ام. اما دنده های محبوبم را مدتهاست که نگه میدارم. هنوز مشخص نیست این مسئله واقعیت دارد یا یک شوخی با هواداران است. اما وی اعلام کرده است به زودی ویدئویی در این رابطه منتشر خواهد کرد.

پرداد