نتایج جستجو : حقوق های نجومی - 62 مطلب

97/11/10 15:50
افسر جوان جنگ نرم , afsaran93
وبلاگ جنگ نرم : این حقوقها و برداشت‌های غیرمنصفانه و ظالمانه از بیت‌المال گناه است، این برداشت‌ها خیانت به آرمانهای انقلاب اسلامی است. قطعاً در گذشته کوتاهی‌هایی شده است، غفلتهایی شده است، بایستی جبران بشود؛ این‌جور نباشد که ما سروصدا بکنیم و بعد قضایا را تمام بکنیم و بکلّی به دست فراموشی بسپریم؛ باید دنبال بشود.باید با جدیّت دنبال بشود؛ دریافتهای نامشروع باید برگردانده بشود، و اگر کسانی بی‌قانونی کرده‌اند مجازات بشوند، و اگر سوءاستفاده‌ی از قانون هم شده است بایستی اینها را از این کارها برکنار بکنند؛ اینها کسانی نیستند که لیاقت این را داشته باشند که در این مراکز قرار بگیرند.برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...
http://jnarm.blogfa.com/post/607
99
96/10/15 12:06
بهاء بی بها  , antibahai
کامنت بنویسید...
محمد عیسی     , eshghbekhoda
پنجشنبه 27 اردیبهشت ، 16:52
لا اله الا الله * محمد رسول الله
ادامه
یاس صفایی , yassafai
جمعه 15 دی ، 12:16
چه باحال
فکر کنم اولین و آخرین کار در مورد حقوق نجومی باشه
اینا هم احتمالا یه جایی وصل بودن تونستن اینو بساذن خداییش
ادامه
96/02/17 16:58
حیات طیبه جلیلی , hayate_tayyaba_jalili
11
4
10
96/02/15 00:04
تا فصل حق 2 , TheRight
14
6
15
96/02/14 00:52
سفره آسمانی , sofreh_asmani
#تصویر_پروفایل

+ وعده دادند دهان کارگران را خرد کنند! حال نه تنها دهانشان خرد شد خانواده هایشان هم به خاک سیاهتر نشستند!
خیال دولت راحت، سر نجومیها سلامت!
@TheRight
29
12
18
96/02/13 09:52
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
اژه ای: من در آن جلسه عنوان کردم که در دولت دهم، نهم و قبل از آن هم نیز حتی یک مورد وجود نداشت که یک وزیر متوسط درآمد ماهانه‌اش 100، 150 یا 200 میلیون تومان باشد و حقوق‌های نجومی منحصر به سال‌های اخیر است. ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
21
2
31
95/12/12 17:57
یاسیدالکریم  , yasayyedalkarim
بخش های مختصری از کلمات امام خمینی در باب جنگ فقر و غنا

«روحانیت متعهد، به خون سرمایه داران زالوصفت تشنه است و هرگز با آنان سر آشتی‏‎ ‎‏نداشته و نخواهد داشت.»

«علمای اسلام موظف‏‏ ‏‏اند با انحصارطلبی و استفاده های نامشروع ستمگران مبارزه‏‎ ‎‏کنند؛ و نگذارند عدۀ کثیری گرسنه و محروم باشند و در کنار آنها ستمگران غارتگر و‏‎ ‎‏حرامخوار در ناز و نعمت به سر ببرند.»

‏«و آنها که تصور می‏‏ ‏‏کنند مبارزه در راه استقلال و آزادی مستضعفین و محرومان جهان‏‎ ‎‏با سرمایه‏‏ ‏‏داری و رفاه‏‏ ‏‏طلبی منافات ندارد، با الفبای مبارزه بیگانه اند؛ و آنهایی هم که تصور‏‎ ‎‏می کنند سرمایه‏‏ ‏‏داران و مرفهان بیدرد با نصیحت و پند و اندرز متنبه می شوند و به مبارزان‏‎ ‎‏راه آزادی پیوسته و یا به آنان کمک می کنند، آب در هاون می کوبند. بحث مبارزه و رفاه‏‎ ‎‏بحث قیام و راحت‏‏ ‏‏طلبی بحث دنیاخواهی و آخرت جویی دو مقوله ای است که هرگز با‏‎ ‎‏هم جمع نمی شوند، و تنها آنهایی تا آخر خط با ما هستند که درد فقر و محرومیت و‏‎ ‎‏استضعاف را چشیده باشند، فقرا و متدینین بی‏‏ ‏‏بضاعت، گردانندگان و برپادارندگان واقعی‏‎ ‎‏انقلابها هستند.»

«جنگ ما جنگ حق و باطل بود و تمام شدنی نیست. جنگ ما جنگ فقر و غنا بود.‏‎ ‎‏جنگ ما جنگ ایمان و رذالت بود؛ و این جنگ از آدم تا ختم زندگی وجود دارد.»

«خداوند سبحان به پردرآمدها می فهماند که نباید تصور کنند که همۀ درآمد از‏‎ ‎‏آنِ خودشان است و باید توجه داشته باشند. که بخشی از درآمدشان حق مسلم دیگران‏‎ ‎‏است.» ‏

« امیرالمؤمنین(ع) می فرماید، من حکومت را به این علت قبول کردم که خداوند تبارک‏‎ ‎‏و تعالی از علمای اسلام تعهد گرفته و آنها را ملزم کرده که در مقابل پرخوری و غارتگری‏‎ ‎‏ستمگران و گرسنگی و محرومیت ستمدیدگان ساکت ننشینند و بیکار نایستند.»‏

«جنگهای پیغمبر، همه اش با اغنیا بود، و با گردن کلفتها بود و با ثروتمندها بود... پیغمبر این‏‎ ‎‏فقرا را بلند کرد و نهضت داد برای این که اغنیا را سرکوب کنند و سر جای خودشان‏‎ ‎‏بنشانند»‏

‏‏«تاریخ را باید ببینید، حساب باید بکنید که آیا پیغمبر به نفع این سرمایه دارهای حجاز‏‎ ‎‏و طائف و آنجاها، ... وارد عمل شده است و مردم را تخدیر کرده که اینها بخورند آنها را یا‏‎ ‎‏نه، این مردم ضعیف مستضعف را، این سر و پا برهنه ها را تحریک کرده بر ضد این‏‎ ‎‏سرمایه‏‏ ‏‏دارها و جنگها کرده اند با اینها تا اینها را شکست دادند و بعضیشان [را] هم آدم‏‎ ‎‏کردند»‏

«پیغمبرها تاریخشان معلوم است؛ و اینها آمده اند که بسیج کنند این مستمندان‏‎ ‎‏را که بروند و این غارتگرها را سر جای خودشان بنشانند»‏
95/11/30 23:18
علی عظیمی , haaha
بسم الله الرحمن الرحیم
طلحه و زیبر گفتند: این بیت‌المال با شمشیر ما به دست آمده است، ما بودیم که اسلام را پیش بردیم؛ ما بودیم که زحمت کشیدیم و تلاش کردیم؛ حالا تو ما را با کسانی که تازه آمده‌اند در تقسیم #بیت_المال یکسان قرار دادی؟!

امیرالمؤمنین (علیه‌السلام) بالای منبر رفت و جواب تندی داد: «فإنَ ذلکَ أَمرٌ لم أَحکُم فیه بادی بَدء» من که بنیان‌گذار چنین روشی نیستم؛ همه ما دیدیم که پیامبر چنین عمل می‌کرد. می‌خوام همان #ارزش ها و همان پایه‌های اعتقادی و عملی جامعه را در این دوران مستقر کنم. امیرالمؤمنین مستقر کرد و هزینه‌اش را هم پرداخت.

هزینه این استقرار #عدالت، وقوع سه جنگ بود. امیرالمؤمنین در مقابل بیست و پنج سال دور ماندن از حق خلافت، حرکتی نکرد و عکس العملی نشان نداد؛ اما در مقابل قضیه عدالت اجتماعی، احیای اصول نبوی، بنا کردن بنای اسلامی مستحکمی که پیامبر گذاشته بود، ایستاد و سه جنگ جمل، صفین و نهروان را تحمل کرد.

ایشان در این زمینه می‌فرمایند: «لا تمنعنّکم رعایة الحقّ لاحد عن اقامة الحقّ علیه» یعنی اگر کسی مومن است، #مجاهد فی سبیل الله است، شخص با ارزشی است، سابقه خوبی دارد و برای اسلام و کشور زحمت کشیده ...؛ حق او مقبول و محفوظ است؛ اما اگر #تخطی کرد، رعایت حق آن زحمات و مجاهدت نباید موجب شود تخطی او نادیده گرفته شود. این منطق امیرالمؤمنین است.
95/11/28 01:45
حیات طیبه جلیلی , hayate_tayyaba_jalili
28
4
19
95/11/17 09:28
 محمدی , chmd
پزشکیان: کسانی که حقوق نجومی گرفتند تقصیری نداشتند!

در حق صفدر حسینی ظلم شده است!

آقای نماینده مجلس، کارگری که ۷۰۰ هزار تومان و بازنشسته‌ای که ۳۲۰ هزار تومان حقوق می‌گیرد با دیدن حقوق ۲۲۰ میلیون تومانی و پاداش ۷۰۰ میلیون تومانی هر روز می‌گوید:

بر پدر مسببینش لعنت
95/11/12 15:13
حیات طیبه جلیلی , hayate_tayyaba_jalili
12
2
11
95/10/23 09:57
مقلد آیت الله مکارم شیرازی , makarem.ir_fans
آیت الله العظمی مکارم شیرازی در ابتدای درس خارج فقه:

متأسفانه نهادهای کشوری، جدا جدا کار کرده و مسائل به جایی نمی رسد؛ مثل موضوع حقوق های نجومی که دولت جداگانه کار می کند؛ دستگاه های اطلاعاتی جداگانه؛ دادگستری جداگانه و ...

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در ابتدای درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم با اشاره به روایتی از پیامبر گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله) فرمودند: کسی که دنیا را برای آخرت ترک می‌کند و کسی که آخرت را برای دنیا ترک می‌کند، انسان خوبی نیست، بنابراین فرد باید هر دو جنبه را رعایت کند.

ایشان خاطرنشان کردند: اسلام دین اعتدال است و اعتدال به معنای ترک دنیا نیست و نبی مکرم اسلام(صلی الله علیه و آله) نیز تارکان دنیا را بر حذر داشته و فرمودند که در جامعه حضور داشته باشید.

ایشان خاطرنشان ساختند: مرد خدایی کسی است که به دنیا نگاه ابزار و به آخرت نگاه هدف داشته باشد و جامعه با عمل به این حدیث می تواند اصلاح شود.

معظم له خاطرنشان کردند:‌ اگر فرد دنیا را مستقل مشاهده کند، هدف جمع‌آوری ثروت می‌شود، اگر به عنوان ابزار مشاهده کند، باید فکر کند کجا اموال مصرف می‌شود و مصارف خیر را آماده می‌کند چنین فردی دنبال حلال و حرام است.

آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی اضافه کردند:‌ کسی که مستقل فکر می‌کند کاری به حلال و حرام ندارد، اگر خودمان و ملت به این حدیث عمل کنیم، برای اصلاح جامعه کافی است.

ایشان با بیان اینکه برخی افراد هستند که تنبلی کرده و کار نمی‌ کنند، فرمودند: بر اساس این حدیث افراد دنیاپرست کنار می‌روند و تنها کسانی می‌مانند که دنیا را برای رسیدن به آخرت می‌خواهند، باید در نظر داشت دنیا پل، مزرعه و مرکب است.

آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی یادآور شدند: هر کسی به اندازه توان باید در جامعه کار کند، کسانی که سربار جامعه می‌شوند، افراد مناسبی نیستند، جوانان بدانند کار عار نیست، البته مسؤولان نیز باید کار تولید کنند.

ایشان با بیان اینکه هر فرد باید هر کاری که برای جامعه مفید است انجام دهد، فرمودند: امر به معروف و نهی از منکر هدایت افکار جامعه و مبارزه با افکار و مفاسد از وظایف طلاب است، باید در نظر داشت کار معنوی مهم‌تر است، اینکه فرد طلبه درس و تبلیغ نمی‌رود و تنها از شهریه استفاده می‌کند، درست نیست.

آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی خاطرنشان کردند:‌ اینکه برخی جوانان می‌توانند کاری انجام دهند ولی خودداری می کنند و وابسته به پدر و مادر خود هستند، امری ‌ناپسند است.

ایشان یادآور شدند:‌ هر روز تعداد زیادی نامه می‌آید که تبدیل به پرونده‌های چند ساله می‌شود و در جلسه استفتاء به آن رسیدگی می‌شود.

معظم له ابراز داشتند: پشت میز نشینی فقط کار نیست و هر کار مفید و مثبت برای جامعه می تواند کار باشد و جوانان کار را عار ندانند.

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در ادامه یکی از مشکلات جامعه را پراکنده کاری عنوان کردند و گفتند: متأسفانه نهادهای کشوری، جدا جدا کار کرده و مسائل به جایی نمی رسد؛ مثل موضوع حقوق های نجومی که دولت جداگانه کار می کند؛ دستگاه های اطلاعاتی جداگانه؛ دادگستری جداگانه و ...؛ لذا مشاهده می کنیم مسئله ای که وجدان جامعه را جریحه دار کرده، هنوز به جایی نرسیده است؛ اما اگر نماینده ای از هر دستگاه دور هم نشسته و تصمیم بگیرند، مسئله تمام خواهد شد.

ایشان اظهار داشتند: مسئله سوء استفاده های مالی کلان و قاچاق نیز نمونه دیگری از این مشکلات موجود است که نماینده نهادهای اطلاعاتی، دولت، دستگاه قضا و ... باید در یک جلسه نشسته و تکلیف این موضوع را مشخص نمایند.

معظم له ابراز داشتند: بررسی مشکلات فضای مجازی نیز از دیگر معضلات امروز جامعه است که باید با همکاری و تعامل دستگاه های مربوطه مرتفع گردد.
95/10/15 23:52
حلقه معرفت , hmaarefat
برخی از نمایندگان مجلس در تلاش هستند تا مصوبه هفته گذشته مجلس را که حکومت را ملزم می کند اطلاعات از ذریافتی های مدیران عموم قرار دهد تغییر دهند تا مردم بی خبر بمانند.
به همت تعدادی از فعالان شفافیت فضایی فراهم شده برای جمع آوری امضا در حمایت از مصوبه مجلس در خصوص اعلام عمومی حقوق و مزایای دریافتی مدیران.
به آدرس زیر رفته و این نامه را امضا کنید:
http://fa.petitions24.com/vaomoomemardomletter
4
1
3
95/10/8 00:38
تا فصل حق 2 , TheRight
برخی #حقوقهای_نجومی می گیرند ، برخی هم مانند کارگران #سد_سیمره #ایلام بیش از یک سال است حقوقی دریافت نکرده اند!

@alzaymer_channel
33
8
30
95/10/7 10:50
ترازنیوز اخبار اقتصادی , taraznews
آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری درآئین افتتاحیه یک مسجد در محله صادقیه تهران با اشاره به این موضوع گفت:« ظاهراً حقوق های ۵۰ میلیونی فقط پرداخت های رسمی است و برخی افراد، به طور غیر رسمی در قالب وام یا پاداش، دریافتهای کلان بسیاری داشته اند و اکنون هم متأسفانه برخی توجیه می کنند که این پرداختها، غیر قانونی نبوده است!»
علی طیب نیا وزیر اقتصاد و اموردارایی این پرداخت ها را قانونی می داند، و محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت با اشاره به مجوز های قانونی برای دستگاه های اجرایی، از مدیران دریافت کننده این حقوق ها، به عنوان ذخیره و امانت دار نظام نام می برد.
حسن روحانی روز ۲۹ آذر ماه در همایش حقوق ملت در قانون اساسی پس از سه سال با رونمایی از منشور حقوق شهروندی از مستثنی نبودن هیچ کس در برابر قانون و حق دسترسی آزاد به اطلاعات صحبت کرد.
رییس جمهوری قاطعانه بیان کرد: «اگر می‌خواهیم کشور قانون و حکومت قانون داشته باشیم، هیچ فرد و نهاد، حزب و رسانه‌ای نباید حاشیه امنی داشته باشد. در قانون استثنا نداریم. در قانون نورچشمی نداریم.»

لینک متن کامل خبر در پایگاه خبری تراز
95/10/1 16:52
حیات طیبه جلیلی , hayate_tayyaba_jalili
⭕️ گفتن_نگید | تناقض گویی های دولتی ها درباره تعداد نجومی بگیران!

@TheRight
95/09/23 23:23
تا فصل حق 2 , TheRight
53
8
33
95/07/17 16:21
یار  مهربان , mahdiizadib
این روزا شبهه ای مطرح میشه که به جای هزینه های هییت ها و مراسم به فقرا کمک کنیم...
به نظر شما منطقیه که به خاطر اشتباهاتی از جمله اسراف که ممکنه صورت بگیره کل مراسم رو حذف کنیم و به جاش به فقرا کمک کنیم؟؟؟
و اینکه به نظرتون اینا همش یه فضاسازی نیست برای تخریب عزاداری ها؟؟؟