نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : حفاظت از محیط زیست - 23 مطلب

97/10/27 12:50
ارومیه , urmia
با پیگیری های استاندار آذربایجان غربی و دانشگاه ارومیه، ستاد احیای دریاچه ارومیه با تخصیص آب مورد نیاز اجرای پروژه پرورش آرتمیا در 200 هکتار از اراضی دشت فسندوز میاندوآب موافقت نمود.

با پیگیری های استاندار آذربایجان غربی و دانشگاه ارومیه، ستاد احیای دریاچه ارومیه با تخصیص آب مورد نیاز اجرای پروژه پرورش آرتمیا در ۲۰۰ هکتار از اراضی دشت فسندوز میاندوآب موافقت نمود.

در دیدار محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و دبیر ستاد احیای دریاچه ارومیه که در محل سازمان حفاظت محیط زیست در تهران ترتیب یافت، درخواست دانشگاه ارومیه مبنی بر تخصیص آب برای اجرای پروژه پرورش آرتمیا در ۲۰۰ هکتار از اراضی دشت فسندوز میاندوآب از سوی استاندار آذربایجان غربی مطرح شد که مورد موافقت ستاد احیای دریاچه ارومیه قرار گرفت.

گفتنی است، پرورش آرتمیا در استخرها و زه آب ها روشی جایگزین برای احیای آرتیمیای دریاچه ارومیه است که در استان و برخی از مناطق کشور موفقیت آمیز بوده است.
99
96/03/16 18:58
شهاب دانش , shahabdanesh83
تاثیری که بعضی افراد در زندگی دیگران و جامعه میزارن انکار نا پذیره...
تلاش و فعالیتهای خانم پیشگر در زمینه حفظ و نگهداری محیط زیست وحفاظت مناطق بکر-طبیعی و زیبای استان گیلان(رشت)قابل قدردانی علاقه مندان محیط زیست برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایشون دعوت میکنم ....
کامنت بنویسید...
شهاب دانش , shahabdanesh83
سه شنبه 16 خرداد ، 19:11
من فقط از طرح بازیافتشون خبر داشتم بدون فعالیت .. کاش ادامه داشت واقعا لطف بزرگی برای تمیزی شهر و استان بود ..فرهنگ خوبی داشت جا میفتاد برای تمیزی و سرسبز نگه داشتن استان ...
ادامه
96/01/8 17:11
پرتال جامع علم دیلی , Elmdaily
یک شرکت خودروسازی قصد دارد بیلبوردهای تبلیغاتی حافظ محیط زیستی در ایالت کالیفرنیا نصب کند که علاوه بر تبلیغ خودروهای الکتریکی این برند، هوای اطراف را نیز پاکسازی می کند.

11
1
10
95/07/6 09:13
خبرگزاری مهر , MehrNews
یک دوستدار محیط زیست برای اینکه نحوه نگرش دیگرا به آشغال‌هایی که تولید می‌کنند را عوض کند، حاضر شد همه آشغال‌هایی که تولید کرده را بپوشد!
1
94/08/29 23:43
اختبار , EkhtebarCloob
94/08/28 09:28
تازه های تکنولوژی , Technology.Followers
◙ برای حفاظت ازمحیط زیست به دانش نیازمندیم
140
6
86
94/08/5 01:51
پرتال جامع علم دیلی , Elmdaily
محیط‌زیست ایران از سال ۱۳۵۳وارد عرصه‌ای نوین شد. 18 سال پس از شکل‌گیری نخستین باورهای حفاظت، مردی فرهیخته و مطلع پا به میدان گذاشت تا تکامل علمی و آموزشی محیط‌زیست را در ایران رقم بزند. علی‌یخکشی متولد ۱۳۱۸، نخستین پایه‌گذار رشته دانشگاهی محیط‌زیست در ایران، نویسنده و استاد برجسته‌ای است که قریب ۴۰سال پیش و پس از گذراندن دوره پسادکتری در رشته سیاست و مدیریت منابع طبیعی از دانشگاه جورج آگوست گوتینگن آلمان به ایران بازگشت و در نخستین سال ورود خود، گامی ارزشمند در راستای ارتقای علمی کشورش برداشت.
94/07/30 02:04
پرتال جامع علم دیلی , Elmdaily
محققان در حال آزمایش طرحی هستند که در آن از هواپیماهای بدون سرنشین برای حفظ منابع طبیعی از جمله جنگل‌ها استفاده می‌شود.
94/07/29 23:45
اختبار , EkhtebarCloob
94/05/25 16:54
مسعود کنعانی  , karoon_man
کنعانی : نیاز محیط زیست،آغاز یک تحرک بزرگ فرهنگی و روشنگرانه است.
arvandpress : مسعود کنعانی، فعال اجتماعی و زیست محیطی خوزستان طی گفتگویی خواستار اطلاع رسانی مسئولان به مردم در رابطه باپروژه های ساحل
سازی رودخانه های کارون و بهمنشیر و رفع ابهام های موجود شد.
بهمنشیر3
برپایه این گزارش، کنعانی با برشمردن موارد متعددی از نقض قواعد و استانداردهای زیست محیطی در اهواز و آبادان اعلام داشت:
متأسفانه این رویکرد غلط در سیستم مدیریتی کشور به یک رویه تبدیل شده و آخرین اولویت طرحها و پروژه ها رعایت حقوق طبیعت و محیط زیست می باشد و شاید اگر الزام قانونی در کار نبود،چه بسا چنین موضوع مهم و حیاتی در تعریف پروژه ها منظور نمی شد.
این شاعر و فعال آبادانی همچنین اضافه کرد:
مدتی است مواجه با اقدامات عمرانی و توسعه ایی خوبی از سوی برخی از سازمانهای دولتی و شهرداریها هستیم که شایسته تقدیرند،اما در همین رابطه نیز ابهامات و پرسشهای متعددی وجود دارد که انتظار می رود مسئولین استان و بویژه شخص استاندار محترم،در این زمینه ورود کرده و با توجه به اشراف خوبی که بر مشکلات عدیده این مناطق دارند ،ضمن هدایت و راهبری ،چاره ایی برای کاستن ازنگرانی و دغدغه های مردم بویژه در رابطه با وضعیت محیط زیست و عدم توازی اقدامات توسعه ایی و عمرانی با رعایت حداقلهای التزام به حفاظت از زیست بوم منطقه تدبیری اتخاذ کنند.
وی افزود:
البته در روزهای گذشته برخی از مشکلات موجود را به عزیزان مسئول منتقل نمودیم.زیرا متاسفانه چند مورد بسیار مهم و نگران کننده مدتی است که اذهان مردم و فعالان را به خود مشغول نموده بود و پیگیریهای مستمر شهروندان و کنشگران محلی نیز پاسخ قانع کننده ایی تا کنون نیافته است.
کنعانی ضمن انتقاد از عدم هماهنگی و همکاری بین ادارات و سازمانها در استان گفت:
بسیاری از نابسامانیهای بظاهر قابل حل در پروسه پیچیده و کلاف سردرگم عملکرد جزیره ایی سازمانهای دولتی به حال خود رها شده و یا در فرآیند کشمکشهای بین سازمانی باگذشت زمان تبدیل به معضلات لاینحلی گشته اند.
مثلا موردی را که در طول یکماه گذشته مستمرا پیگیر آن بوده ایم و هنوز به پاسخی منطقی و قابل هضم در این رابطه نرسیده ایم ،همین هدایت نخاله های ساختمانی و دپو آنها در سواحل رودخانه های کارون و بهمنشیر است.
با توجه به اینکه پدیده جدیدی را شاهد هستیم و اتفاقا در معرض دید عموم نیز می باشد،
ولی همچنان در سطح وسیعی ادامه دارد و متأسفانه همه از قبول مسئولیت چنین کاری طفره می روند !
البته مدیریت محترم پروژه ساحل سازی کارون و بهمنشیر با سعه صدر ضمن استماع انتقادات مطرح شده به تفصیل از میزان تعهد مدیران این طرح به رعایت استانداردهای محیط زیست درجهت حفاظت از کارون و بهمنشیر و پروژه جزیره تفریحی «شادمانی» دفاع کردند و خود نیز از اینکه ناگزیر به حمل و انتقال بیش از ۳۰۰۰ کامیون نخاله جهت دور سازی از حریم رودخانه ها بوده اند،ابراز ناخرسندی داشتند.
واقعا مسئولیت انتقال این حجم عظیم نخاله ساختمانی به حاشیه رودخانه ها با کیست؟
این فعال محیط زیست با پرسشی از مسئولان شهرهای آبادان و اهواز ادامه داد:
اگر هدایت و تخلیه این حجم عظیم از نخاله های ساختمانی اعم از گچ و آهک،سیمان،آجر و مواد شیمیایی از قبیل انواع چسبها و فراورده های پتروشیمیایی توجیهی علمی و فنی برای حفاظت از محیط زیست و بویژه احیا رودخانه
ها دارد اعلام بفرمایند تا ما هم بجای خون دل خوردن و انگشت افسوس گزیدن ،به یاری آنها بشتابیم و هرکس در حد توانش نخاله و زباله تولیدیش را به کارون و بهمنشیری هدایت کند که زنده به فاضلابهای تقدیمی ما هستند. آن گاه حکایت آب آشامیدنی ما نیزمصداق کامل وخوبی از این ضرب المثل خواهد بود ؛ از ماست که برماست!
وی،همچنین با اشاره به وضعیت نخیلات استان خصوصا در آبادان،خرمشهر وشادگان ابراز داشت:
نمی توان همه چیز را ناشی از خشکسالی و کمبود بارندگی ها دانست،حداقل برای نخل این درخت مقاوم و نستوه و بالاخص در شهرهایی چون خرمشهر،شادگان،هندیجان و آبادان که اغلب نخلستانها در حاشیه رودخانه ها واقع هستند این دلیل موجهی نیست،ضمن اینکه سابقه های متعددی از خشکسالی و عدم بارندگی در گذشته نیز داشته ایم که اتفاقا آن چه مردم را از خطرات قحطی و گرسنگی نجات داد، همین درخت ارزشمند نخل و میوه بهشتی اش خرما بوده است. میوه ایی که کاملترین غذای طبیعت و کالای غذایی استراتژیک و حیاتی در همه حوادث غیرمترقبه طبیعی وغیرطبیعی در سراسر جهان می باشد.
پژوهشهای میدانی ما درمنطقه آزاد اروند که اینک روی کاغذ گستره بیشتری نیز پیدا کرده است روایتگر یافته های بسیارتلخ و تکان دهنده ایی است.
زیرا روند فعلی که نخلستان درحال تبدیل به شورستان می باشد ،عوامل مختلفی چون بیکاری ،کمبود شدید امکانات وحتی در برخی نقاط نیازهای اولیه ایی چون آب آشامیدنی سالم، آسیب دیدگی نخیلات بواسطه ریزگردها و آلودگیهای آب و هوا و همچنین عدم نظارت صحیح و پیگیری نهادهای ناظر بر حفظ کاربری مزارع و باغات و ترویج باغداری و نخلداری با اعطاء تسهیلات مورد نیاز به نسل جدید صاحبان نخیلات که بواسطه سالهای طولانی جنگ و سپس بازسازی ازچنین محیطی دورافتاده وبا نخل و نخلداری هنوز نامأنوسند تنها به سود سوداگران زمین خواری است که بطور خزنده و فزاینده ایی در حال بلعیدن نخلستانهای نیمه جان آبادان هستند.
آتش سوزی در نخلستانها خصوصا در فصل باردهی و تکرار سؤال برانگیز این حوادث به نابودی ومرگ این درخت آسمانی می انجامد، هرچندخریداران غیربومی نیز در اولین گام بی رحمانه نخاله را به نخل ترجیح داده و اورا به کام مرگ می فرستند!
البته که نخلداری اگر سودآوری داشت مالکان نخلها وادار به فروش وصله جان خود نمی شدند.
مسعودکنعانی درهمین رابطه اضافه کرد:
پیرمردی که یکی ازساکنین جزیره سیدعبود «جزیره شادمانی» آبادان است،زمینی با در برداشتن ْ۱٠٠٠ نفر نخل را با بهایی نازل ،بعنوان زمین خالی فروخته است و در حال انتقال خانواده اش برای سکونت در یکی از استانهای مرکزی می باشد، در جواب این پرسش ملامتگرانه ام که ؛
چرا فروختید وچگونه توانستید از ثمره دهها سال زحمت و تلاش خود و خانواده و ازسالها عطا و بخشش و برکت نخلهای عزیزتان دل بکنید ?! حرفهایی زد که شاید هرکس دیگری بود، ناگزیر همان می کرد که این مرد کهنسال کرد!
این فعال خوزستانی،ضمن تأکید برلزوم همفکری وهمکاری همه دلسوزان برای برونرفت از وضعیت فعلی، ادامه داد:
اعتماد و صداقت متقابل بین مردم و دولت،بهترین و کوتاهترین مسیر برای رسیدن به راه حلها و زاینده همبستگی ،همدلی و انسجامی خواهد بود که از منویات رهبر معظم انقلاب می باشد.
همه می دانیم که علت العلل مشکلات و گرفتاریهای فاجعه بار محیط زیست امروز خوزستان «آب» است.همان آبی که انتقالهای خودخواهانه و بی رویه دیروز از سرچشمه هایش، باعث از بین رفتن تدریجی شاخصهای حیات در استان شده است.
قاعدتا مسئولان کنونی استان نباید نقشی در پیدایش و وقوع فجایع زیست محیطی موجود داشته باشند و پیکان ملامت ها و تخطئه کردنها متوجه پیشینان است،اما باید بپذیریم که فرصتها برق آسا درگذرند و فردا روزی همه ما اعم از مسئول و غیرمسئول ،کارشناسان،کنشگران ، علما،دانشگاهیان ،نخبگان و جوامع فرهنگی،هنری و ورزشی خوزستان به علت نابودی تالابها،رودخانه ها،نخلستانها ، مراتع و مزارع کشاورزی موجود باید پاسخگوی آیندگان و نسلهای بعد باشیم.
البته در جامعه اسلامی،هیچ شهروند غیر مسئولی وجود ندارد.
(کلکم راع و کلکم مسئول عن رعیته)
لذا درخواست بنده از مسئولین محترم خوزستان این است که باتعلل برخی از سازمانها در انجام وظایف ذاتی خود برای کمک در احیا رودخانه ها و جلوگیری از نابودی غمگنانه نخیلات و تالابهای استان وهمچنین آلوده سازی آب وهوا برخورد شفاف وقاطعانه ایی صورت گیرد.
بدیهی است که یکی از وظایف ذاتی نمایندگان مردم در شوراهای شهر نظارت بر عملکرد شهرداریها و یافتن مسئول نابسامانی های موجود در حواشی رودخانه ها می باشد که اگر به این وظایف بدرستی عمل می شد ، شاهد چنین وضعی نبودیم.
کنعانی در پایان خواستار حمایت و پشتیبانی استاندار ،علما وفضلای استان برای آغاز یک حرکت فرهنگی گردید و اعلام داشت:
ما برای حفظ هر چیزی نیازمند اعتقاد و باور به لزوم حفاظت و نگهداری از آن هستیم و برای رسیدن به چنین باوری ، باید در فکر نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از محیط زیست در میان تمام لایه های اجتماعی باشیم .
لذا پیشنهاد میکنم ،علما و فضلای بزرگوار واستاندارمحترم خوزستان با راهبری و اتخاذ تدابیر ویژه ، ساماندهی و آغاز یک حرکت بزرگ روشنگرانه و فرهنگی برای ترویج و اشاعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست و دوستی با طبیعت را پشتیبانی و حمایت نمایند.
94/04/14 12:03
ASUS , ASUS
یادمان باشد که اگر طبیعت از بین برود ما دیگر محیط زیستی نخواهیم داشت و اگر محیط زیست نباشد دنیایی وجود نخواهد داشت. پس بیاید در فصل سفر و گردش جواسمان بیش از پیش به طبیعت و محیط زیست باشد و در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم. همینک به کمپین #save_the_environment بپیوندید
94/04/12 22:57
اختبار , EkhtebarCloob
94/03/24 14:33
آژند , azhand
[https://www.aparat.com/v/m4CMb]
اِنِلوپ eneloop چیست؟

با تغییر باتری ، برای محیط زیست آینده‌ی خوب رقم بزنید.
آیا دقت کرده‌اید در سال چند باتری استفاده و دور ریخته می شود؟!
آیا می‌دانید چطور می توانیم از محیط زیست خودمان محافظت کنیم؟!
به نظر شما در آینده، بهترین باتری‌ سازگار با محیط زیست کدام است؟!
فقط تکنولوژی جدید انلوپ می‌تواند به تمامی پرسش‌های بالا بطور مثبت پاسخ بدهد.

انلوپ eneloop جدیدترین باتری شارژی خشک می‌باشد که می تواند به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد، انلوپ را می‌توان چندین و چندبار با
بالاترین کیفیت شارژ و استفاده کرد.
94/03/18 13:50
سینره , cinere
کره خاکی تنها اشتراک ماست...
94/03/17 09:29
میهن‌بلاگ , mihanblog
[https://www.aparat.com/v/Yc6pJ]
پنجم ژوئن(15خرداد) روز جهانی محیط‎زیست است. این‎روز از سوی سازمان ملل برای افزایش آگاهی مردم در خصوص نگهداری محیط‎زیست و تحریک سیاستمداران به گرفتن تصمیماتی برای رویارویی با تخریب محیط‎زیست انتخاب شده‌است. در ایران و همزمان با سایر نقاط جهان ۱۵ تا ۲۱‎خرداد هر سال به عنوان هفته محیط‎زیست نامگذاری شده‌است.
میهن‎بلاگی‎ها امسال به این رویداد خواهند پیوست تا با ایفای نقش خود در آگاه‎سازی مردم در خصوص حفظ محیط‎زیست، کمکی به بهبود شرایط محیط‎زیست و سبزتر شدن زمین نموده‎باشند. در طول این هفته پست‎های وبلاگی شما در خصوص مسائل مرتبط با محیط‎زیست را مطالعه و در طول هفته بلاگ‎نوشت‎های برتر را در کاربری‌های رسمی میهن‌بلاگ در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ مدیریت میهن‎بلاگ منعکس خواهیم نمود.
94/02/28 18:50
باشگاه خبرنگاران , yjc
محیط‌ بانان حامیان اصلی محیط‌ زیست هستند که بر سر دو راهی استفاده کردن یا نکردن از اسلحه قرار دارند.
94/01/4 00:41
ایرانول , iranol
با پیگیری مدیریت و تلاش پرسنل زحمتکش شرکت نفت ایرانول دستگاه آنالیز گازهای خروجی از کوره، در پالایشگاه تهران شرکت نفت ایرانول نصب شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، با توجه به اهتمام مجموعه شرکت نفت ایرانول به حفاظت از محیط زیست و تاکید اداره کل محیط زیست بر نصب و راه اندازی دستگاه مراقبتی گازهای خروجی از کوره ها، این دستگاه خریداری و پس از انجام عملیات لازم برای ساخت سکوی نصب و لوله کشی های مورد نیاز، در دودکش های گاز خروجی پالایشگاه روغن سازی تهران شرکت نفت ایرانول نصب شد.

لازم به ذکر است که با نصب و راه اندازی این دستگاه و به صورت آنلاین، شرکت قادر به رصد کردن ترکیب درصد گاز خروجی از کوره ها می باشد.

همچنین از این طریق نحوه کارکرد کوره ها به طور کامل کنترل خواهد داشت که علاوه بر حفظ محیط زیست با جلوگیری از خروج گازهای آلاینده از قبیل مونوکسید کربن و با شناسایی و رفع موارد منجر به سوخت ناقص و کمک به رفع آن، در عمل صرفه جویی عظیمی در منابع مالی شرکت خواهد شد.
93/11/8 10:24
شرکت  آینده سازان صنایع سبز ایرانیان , asia_tec

دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران با همکاری و حمایت انجمن انرژی ایران، شرکت فرانسوی Europe Environment وابسته به گروه صنعتی CMI و شرکت پرتغالی ACS ، نخستین سمینار نقش فناوریهای نوین در حفظ محیط زیست را در روز سه شنبه موخه 28 بهمن ماه 1393 برگزار می نماید.

این رویداد ، فرصتی مناسب برای تبادل نظر مابین متخصصان ،کارشناسان ، صاحبنظران دانشگاهی و صنعتی داخلی و همچنین بهره مندی از تجربیات شرکت‏ های اروپایی باسابقه اجرائی در حوزه حفاظت محیط زیست با تلاش برای توسعه راه‏ حل ‏های نوآورانه و کارآمد مدیریت آلودگی‏ ها و تصفیه هوا، گاز و آب فراهم می‏ آورد.

این سمینار شامل ارائه مقالات منتخب برگزیده به دو صورت پوستری و شفاهی، ارائه سخنرانی کلیدی و کارگاه‏های آموزشی می‏ باشد.

ثبت ‏نام ‏کنندگان در این سمینار می ‏توانند در کارگاه‏های آموزشی که توسط متخصصان شرکت Europe Environment ارائه میشود، شرکت نمایند. به کلیه شرکت ‏کنندگان در سمینار گواهینامه معتبر فارسی و انگلیسی اعطاء خواهد شد.

گروه انرژی‌های نو و محیط زیست:

گروه «انرژی‌های نو و محیط زیست» دانشكده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران فعالیت خود را در قالب یك رشته اصلی با عنوان "مهندسی انرژی های تجدیدپذیر"، از مهر ماه سال 1389 در مقطع كارشناسی ارشد آغاز نموده است. هدف اصلی این گروه تربیت نیروی متخصص مورد نیاز كشور، در مقاطع تحصیلات تكمیلی در زمینه‌های علوم و فناوری‌های بین رشته‌ای در حوزه تخصصی مهندسی انرژی و انرژی های تجدیدپذیر و محیط زیست است. در این گروه قصد آن است تا با جذب مستعدترین اساتید، پژوهشگران و دانشجویان نخبه و ارتقاء امر پژوهش در زمینه‌های علوم و فناوری‌های انرژی‌های تجدیدپذیر به عنوان یكی از مراكز برتر و مرجع این حوزه علمی مطرح گردد. بهره‌گیری از منابع و امكانات روز دنیا برای انجام تحقیقات بنیادی و كاربردی در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر و برقراری ارتباط فعال با دانشمندان علوم پیشرو در ایران و جهان جزء برنامه‌های اصلی این گروه است.

محورهای سمینار:

انرژیهای نو و محیط زیست
غبارگیری هوا و گاز
تصفیه زیستی
تصفیه با کمک کربن فعال
تصفیه آب و پس آبهای صنعتی
تصفیه مواد آلی فرار و حلالهای صنعتی
سیستمهای سایکلون پیشرفته

آخرین مهلت ارسال مقاله : 30 دیماه 1393
زمان اعلام نتایج داوری مقالات : 10 بهمن ماه 1393
آخرین مهلت ثبت نام : 20 بهمن ماه 1393
زمان برگزاری سمینار : 28 بهمن ماه 1393

مزایای حضور در سمینار :

اعطای گواهینامه معتبر به زبان فارسی و انگلیسی

گروه Europe Environment :

مجموعه ای پویا و قدرتمند است:

بیش از 2500 نفر پرسنل در سراسر جهان
كسب درآمدی معادل 25 میلیون یورو در سال 2010
دارای بیش از 30 شریك در نقاط مختلف دنیا
برخورداری از 18 سال تجربه تخصصی
گروه Europe Environment یكی از مجموعه ‏های پیشرو در حوزه تولید و عرضه تجهیزات كنترل آلودگی هوا در سطح جهان می ‏باشد. این گروه از چهار شركت تشكیل شده است.

شرکت Ventacial Hungaria متخصص در حوزه تولید مخازن پلاستیکی
شرکت Euro-Plast متخصص در حوزه تجهیزات تهویه مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی
شرکت AMCEC متخصص در حوزه حذف ترکیب های آلی فرار وبازیافت انواع حلالهای صنعتی
شرکت Europe Environmenet متخصص در ارائه راهکار ، تکنولوژیها و تولید تجهیزات غبارگیری گاز که بعنوان یکی از بازیگران اصلی در بازارهای بین المللی شناخته می شود و با عرضه طیف وسیعی از تکنولوژیها و تجهیزات تصفیه گاز(غبارگیری،تصفیه کربن ، بیوفیلتراسیون و...) به دنبال افزایش سهم خود از این بازار به سرعت در حال گسترش است.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای ذیل تماس حاصل فرمائید:

مسئول ثبت نام و امور سمینار: سرکار خانم مسعودی ، آقای مهندس نوید مقصودی
دبیر اجرائی سمینار : آقای مهندس نوید مقصودی
دبیر علمی سمینار: آقای دکتر یونس نورالهی
تلفن نمابر : 88605107-021

نمابر : 89781245-021

پست الکترونیکی اختصاصی : info@eeiran.ir

وب سایت اختصاصی سمینار : www.eeiran.ir

آدرس دبیرخانه مرکزی: تهران ، خیابان شیخ بهائی ، خیابان امداد غربی ، پلاک 8 ، واحد 1