نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : حذف یارانه نقدی - 3 مطلب

96/09/28 04:25
  , amir_bf1400
طبق لایحه بودجه سال ۹۷ ، دولت در نظر دارد به ۱۰ گروه یارانه نقدی بپردازد که سرجمع آنها حدود ۴۲ میلیون نفر خواهد بود.

به گزارش مگ وب، یکی از شاخص ها و ویژگی های لایحه بودجه ۹۷ کل کشور به موضوع پرداخت یارانه نقدی باز می گردد، یارانه ها در تبصره ۱۴ لایحه بودجه سال آینده شکل تازه و رویکرد جدیدی به خود گرفته و همین موضوع منجر به اظهار نظرهای مختلف در افکار عمومی و میان کارشناسان و نمایندگان مجلس شده، تا جایی که برخی از آنها علنا با این رویکرد دولت مخالفت کردند.
99
94/03/17 10:12
سامانه استخدامی سامان کاریاب , samankaryab
روزنامه فرهیختگان از زمزمه حذف ۵۵ میلیون نفر از فهرست یارانه اطلاع خبر داد.کیهان در ادامه به نقل از این روزنامه گفته است:«دولت سعی دارد، 30 هزار میلیارد تومان از منابع یارانه‌ها را آزاد کند.» این تازه‌ترین اظهارات وزیر امور اقتصادی و دارایی است که در اختتامیه همایش سیاست‌های پولی و ارزی مطرح شد. بر اساس گفته‌های وزیر امور اقتصادی و دارایی، دولت در تلاش است برای جبران کسری بودجه و بدهی‌های معوق خود به بخش خصوصی و نظام بانکی و در نهایت رفع تنگناهای مالی 30 هزار میلیارد تومان از منابع یارانه‌ها را آزاد کند. این اظهارات طیب‌نیا، به معنای آن است که دولت باید یارانه نزدیک به 55 میلیون نفر را حذف کند تا بتواند چنین رقمی را به دست آورد.

ادامه مطلب در لینک زیر ....
93/12/6 10:49
سامانه استخدامی سامان کاریاب , samankaryab
با تصویب کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۳۹۴، تصمیم «پرداخت یارانه نقدی فقط به خانوارهای با درآمد کمتر از ۲/۵ میلیون تومان» منتفی گردید.

ادامه مطلب در لینک زیر .....