نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : جوش - 30 مطلب

97/03/2 00:04
در مرزهای علم , edge_of_science
جوش عفونت پوستی باکتریایی است که در فولیکول مو و غدد چربی ظاهر می‌شود. جوش عموما در مناطقی که دچار اصطکاک یا فشار شده‌اند مانند صورت، زیربغل، کشاله‌ی ران، شانه‌ها و باسن ایجاد می‌شود. با این حال، درمان خانگی جوش زیاد دور از دسترس نیست. ظاهر‌شدن جوش ها ابتدا به صورت برآمدگی های قرمز و دردناکی است که با پیشرفت تبدیل به نقاط لبریز از چرک می‌شوند. بیشتر جوش ها در عرض دوتا سه هفته پس از تشکیل، باز، تخلیه و درمان می‌شوند.
با وجود توصیه های اکید بر عدم باز کردن و تخلیه ی جوش، روش‌های آسانی برای سرعت بخشیدن به روند طبیعی درمان جوش وجود دارد. بیشتر جوش ها تنها در صورت تخلیه ی با فشار و غیز طبیعی جای زخم از خود بر جای می‌گذارند.
مجموعه‌ی زیادی از جوش ها(کورک) و جوش های بسیار بزرگ نیاز به مراقیت پزشکی دارند تا از عواقب جدی مانند عفونت و مرگ جلوگیری شود.

چگونه می‌توان از جوش رهایی یافت؟
امن ترین و آسان ترین راه برای از بین بردن جوش در خانه، گرم کردن مداوم است که فرآیند تخلیه‌ی جوش را سرعت می‌بخشد. گرما فشار را در منفذ عفونی افزایش می‌دهد و رفته رفته چرک و عفونت را به مناطق سطحی پوست می‌کشاند.
با وارد کردن گرمای مداوم، جوش سرانجام شکافته و به طور کامل تخلیه می‌شود.
جوش باز شده تمیز و خشک و مورد مراقبت قرار گرفته شده، بر اساس اندازه و اینکه کجا قرار گرفته است باید درمان شود.
فرد میتواند جوش های کوچک خود را با روش زیر درمان کند:
خیس کردن لیف حمام یا حوله با آب گرم
خارج‌کردن بیشتر آب موجود در لیف یا حوله با فشردن آن
استفاده از لیف یا حوله بر روی جوش به مدت ده تا پانزده دقیقه
تکرار مرحله قبل به مدت سه تا چهار مرتبه روزانه یا تا زمانی که جوش باز شود.
زمانیکه جوش باز شد فرد می تواند با روش‌های زیر درمان را تسهیل و از عفونت جلوگیری کند:
شستشوی آرام زخم با صابون های آنتی باکتریال و پوشاندن آن با بانداژ یا گاز استریل
شستشوی دست ها با صابون آنتی باکتریال پس از هر تماس با جوش یا تعویض باند جوش یا محل زخم
تعویض بانداژ یا گاز دو تا سه مرتبه با توجه به مکان جوش
تمیز کردن ناحیه به سرعت در هر زمانی که ناحیه ی جوش آلوده شد
لمس نکردن و مالش ندادن جای زخم تا زمان بهبودی کامل
شستن لباس ها و ملافه با آب گرم و خشک کردن آن ها زمان بهبود جوش
استفاده از داروهای ضدالتهاب و مسکن ها مانند ایبوبروفن یا استامینوفن می‌تواند به کاهش درد، ورم و قرمزی جوش در حین درمان کمک کند.
به طور کلی، پمادهای آنتی بیوتیک و کرم ها، در درمان جوش ها کمک کننده نیستد چون نمی توانند در پوست عفونی یا منافذ نفوذ کنند.
هیچگاه جوش را به اجبار وادار به شکافته شدن و باز شدن در خانه نکنید زیرا جوش خود یک راه دفاعی بدن برای جلوگیری از خطرهای جدی تر است.
اگر جوش‌ها به صورت خوشه ای یا پاکتی روی پوست ایجاد شوند( سلولیتیس)، آن ها می توانند عفونت را به جریان خون منتقل کنند. اگر جوش های گفته‌شده بدون درمان رها شوند، عفونت های باکتریایی خونی می تواند باعث نارسایی عضو، سپسیس، کما، سندروم شوک سمی و مرگ شود.

درمان طبیعی جوش
چندین درمان خانگی نشان داده اند که می‌توانند در تخلیه و درمان طبیعی جوش موثر باشند:
با توجه به مطالعه انجام‌شده در سال ۲۰۱۴، انجمنی در شمال هند از ۳۲ گونه‌ گیاه برای درمان جوش استفاده کرد.
به طور کلی، فرآیند بهبود با استفاده از ترکیباتی که جریان خون را افزایش می‌داد، سیستم ایمنی را تحکیم می کرد یا آنتی باکتریال و آنتی ویروس و ضد قارچ بود سرعت می یافت.
با این وجود شواهد محدودی برای درمان موثر با استفاده از روش های خانگی درمان جوش وجود‌دارد.
مواردی که درمان های خانگی جوش را شامل می شود عبارت اند از:
پیاز خام می تواند به لایه های نازک برش داده شود،گاز به آن آغشته شود و به مدت یک ساعت یک یا دو بار به صورت روزانه روی جوش یا زخم قرار داده شود.
سیر تازه فشرده شده و عصاره ی آن ده تا سی دقیقه یک یا دوبار در روز روی جوش یا زخم قرار داده شود.
روغن درخت چای به صورت مستقیم روی جوش یا زخم و محل تعویض بانداژ یا گاز مورد استفاده قرار می گیرد.
زردچوبه یا زنجبیل مخلوط شده و به صورت چسب در آورده می شود یا با هم جوشانده می شوند و در آب نمک حل می شوند و به مدت پنج تا ده دقیقه برای جوش مورد استفاده قرار می گیرند.
عصاره ی روغن کاستور در زمان تعویض بانداژ یا گاز مورد استفاده قرار می گیرد.
روغن عصاره‌ای گل آفتاب گردان تریداکس زمان تعویض بانداژ یا گاز روی جوش مورد استفاده قرار می گیرد.
روغن عصاره‌ای درخت چریش یا برگ تازه ی زمینی به صورت چسب روی جوش یا زخم برای ده تا سی دقیقه در روز قرار داده شود.
عصاره ی علف هرز بزشاخی یا روغن آن روی جوش یا زمان تعویض بانداژ یا گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد.
عصاره‌ی devils horsewhip یا روغن آن روی جوش یا زمان تعویض گاز یا بانداژ مورد استفاده قرار می‌گیرد.
99
96/10/3 03:01
  , amir_bf1400
جوش داخل گوش مسئله ای غیر عادی نیست، و جوش در گوش را در خانه بدون نیاز به راهنمایی پزشک می توان درمان کرد. حال دلایل ایجاد این جوش ها در گوش شما و نحوه ی درمان این جوش داخل گوش را شرح می دهیم.

مگ وب – جوش های داخل گوش معمولا درد بسیاری دارند مخصوصا اگر با دست یا وسیله خارجی زمانی که یک جوش در گوش رخ دهد آن کاملاً دردناک و ناراحت کننده هست در هر یک از گوش خارجی در داخل کانال گوش یا پشت گوش توسعه می یابد آن در اثر فعالیت باکتری در منافذ مسدود شده توسط سبوم و سایر ناخالصی ها رخ می دهد.
96/05/7 08:25
اینفوسلامت , infoSalamatCloob
درمان جوش صورت و پیشگیری از آن می‌تواند با رعایت برخی نکات ساده انجام‌پذیر باشد
با اینفوسلامت همراه باشید.
96/04/13 11:22
طنز و سرگرمی  اجتماعی , yahoo2014
کلیپ درمان جوش صورت و بدن با طب سنتی بسیار آسان و کم هزینه
95/08/12 11:16
بهرو , behroocom
محصولاتی که برای مراقبت از مو استفاده می‌کنید می‌توانند در اثر تماس با پوست صورت، گردن، سینه و یا پیشانی باعث ایجاد جوش شوند. این محصولات که شامل انواع شامپوها، نرم کننده‌ها و حالت دهنده‌ها می‌باشند دلیل عمده برای ایجاد این نوع جوش‌های پوستی هستند. مواد تشکیل دهنده‌ی محصولات مراقبت از مو به صورت انحصاری برای استفاده مو‌ها و یا پوست سر فرموله شده‌اند و برای پوست صورت و بدن مناسب نیستند. مواد تشکیل دهنده این محصولات اغلب به نحوی ساخته شده‌اند که به موها بچسبند بنابراین تماس آن‌ها با پوست می‌تواند باعث بسته شدن حفره‌های پوستی و درنتیجه تجمع چربی و ایجاد جوش خط رویش مو گردد.
95/05/24 14:53
مدیکال اینفو , medicalinfo
اگر از جوش سرسیاه بر روی بینی خود به ستوه آمده اید می توانید با استفاده از یک روش خانگی بسیار ساده آنها را از بین ببرید. جوش سرسیاه در واقع
95/04/19 20:43
سیملب شبیه سازی مهندسی اباکوس انسیس , simlab
[https://www.aparat.com/v/bTICx]
انجام پروژه های صنعتی ومشاوره پروپوزال دانشجویی اباکوس،انسیس،متلب،کامسول www.esimlab.com
امروزه یکی از متداول ترین روش های اتصال فلزات به یکدیگر روش جوشکاری می­باشد. سرعت و استحکام بالا از مزایای روش جوشکاری می باشد. از این رو از جوشکاری به طور گسترده‌ای در ساخت ساختمان‌ها، کشتی‌ها، سکوهای حفاری نفت، خطوط لوله، سفینه‌های فضایی، راکتورهای هسته‌ای و مخزن‌های فشار بالا استفاده می‌شود. تنش های حرارتی پیچیده ای در طی انجام پروسه جوشكاری، به علت اعمال حرارت متمركز، در قطعات تولید می گردد كه پس از انجام عملیات جوشكاری، تنش های پس ماند و پیچیدگی در سیستم باقی می مانند.

با استفاده از پیشرفته ترین و دقیق ترین روش های شبیه سازی و تسلط بر نرم افزارهای روز مهندسی، بالاترین ضریب اطمینان و بالاترین سطح شبیه سازی مولتی فیزیک در سرایط بارگذاری پیچیده و خاص امکان پذیر است.

در بررسیهایی که بر روی جوشکاری انجام می شود، گرادیانهای دمایی از اهمیت فراوانی برخوردار است. به واسطه حرارت موضعی و سرد شدن غیر یکنواخت حاصل از جوشکاری، توزیع پیچیده‌ای از تنش‌های پسماند در ناحیه اطراف اتصال ایجاد می‌گردد و اغلب باعث تغییرشکل و اعوجاج نامطلوب در ساختار می‌شود. معمولا برای پیش‌بینی توزیع حرارتی و شبیه سازی فرآیندهایی كه با تغییر فرم شدید پلاستیكی همراه می باشند از روش‌های حل عددی مانند روش المان محدود FEM استفاده می‌شود. با کمک این روش می‌توان بسیاری از پدیده‌های فیزیکی مرتبط با جوشکاری را شبیه‌سازی کرده و اثر پارامترهای مختلف جوشکاری را بر این پدیده‌ها به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داد. این روش در زمان و هزینه صرفه جویی بسیاری را به دنبال دارد. این روش با توجه به اینكه اغلب مسائل معادلات دیفرانسیل را می توان با تقریب زدن مسئله با یك روش موثر عددی و فرمول بندی یك حل بر اساس آن روش حل كرد با فرمول بندی های اویلری و لاگرانژی بكار گرفته و تكمیل می شود كه هر كدام نقاط ضعف و قوت خود را دارند. بررسی ها نشان داده، تلفیق دو روش فوق بهترین گزینه برای مدل سازی وقایعی است كه با تغییر شكل غیر خطی بسیار بزرگ همراه می باشند.

به منظور بهینه سازی، صرفا داشتن اطلاعات در مورد تکنولوژی و دانش مربوطه کافی نیست، بلکه بالاترین سطح از دانش فنی به منظور بهینه سازی صنعتی مورد باید مورد استفاده قرار می گیرد تا قابلبت رقابت جهانی با کاهش هزینه های ساخت در اثر طراحی اولیه دقیق صورت گیرد.
نمونه پروژه
sample portfolio
پروژه های سیملب

مرکز شبیه سازی مهندسی را در زمینه شبیه‌سازی و بهینه‌سازی را فراهم آورده است. سیملب در زمینه‌ی انتخاب بهترین ابزار برای برآوردن نیاز‌های محاسباتی و تحلیلی مشاوره می‌دهد .تیم مهندسی سیملب همکار شما در تمامی فرآیند‌های مربوط به شبیه‌سازی و بهینه‌سازی است.
لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب
طراحی و تحلیل کامپوزیت
اکوستیک و ارتعاشات
انالیز تصادف
انالیز مدال و فرکانسی
بهینه سازی فرآیند تولید
مکانیک شکست
انالیز خستگی
انالیز حرارتی
انالیز میدان‌های کوپله
جوش
طراحی الکتروموتور
شکل دهی فلزات
تزریق پلاستیک
وبلاگ
post71
ارزیابی کارایی تجهیزات مربوط به موتور مهندسان موتور هواپیما نیازمند راه حلی برای تحلیل و طراحی موتور جت که امکان تعریف شرایط واقعی برای سیستم های هواپیما مانند توان تولید اکتریکی، سیستم های سوخت رسانی و دینامیک پرواز را بدهد، می باشند. برای ارزیابی رفتار دینامیکی و کارایی موتور ...
ادامه مطلب
post-4
ارزیابی کارایی تجهیزات مربوط به موتور مهندسان موتور هواپیما نیازمند راه حلی برای تحلیل و طراحی موتور جت که امکان تعریف شرایط واقعی برای سیستم های هواپیما مانند توان تولید اکتریکی، سیستم های سوخت رسانی و دینامیک پرواز را بدهد، می باشند. ...
ادامه مطلب
post-3
الیز دینامیکی روتور شبیه سازی و تحلیل رفتار موتور هواپیما، به خودی خود موضوعی چالش بر انگیز است. برای این منظور باید اندرکنش بین ...
ادامه مطلب
آکوستیک
چالش های آکوستیکموتورهای سوخت مایع گاهی با پدیده ناپایداری احتراق و نوسانات شدید فشار محفظه بهمراه نوسانات شعله خروجی نازل، كنده شدن انژكتورها، و در نهایت انهدام ...
ادامه مطلب
لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب
تیم مهندسی سیملب به عنوان شریک تجاری شما، آماده ارائه مشاوره مهندسی،بهینه سازی طرح های شما و انتقال دانش فنی و انجام پروژه های تحقیقاتی می باشد.

پارامترهای گوناگونی مانند جنس قطعات در حال اتصال، هندسه قطعات، میزان تداخل دو قطعه در حین عملیات جوشكاری و سیكل حرارتی ناحیه جوش، كیفیت اتصالات جوشكاری شده به روش جوشكاری مقاومتی UW را تعیین می نماید. میزان تداخل دو قطعه متاثر از نیروی اعمال شده و سیكل حرارتی ناحیه جوش ناشی از شدت جریان الكتریكی، مدت زمان برقراری جریان و سیكل خنك كاری است. مهمترین پارامترهای موثر و قابل كنترل در این روش جوشكاری سه پارامتر مقدار جریان، مدت زمان اعمال جریان و مقدار نیروی اعمال شده است.

All in One@esimlab
Engineering Design and Simulation

فرایند جوشكاری اغتشاشی اصطكاكی (FSW) یك فرایند جوشكاری در حالت جامد می باشد كه در آن حرارت بوسیله اصطكاك ایجاد شده ، بین ابزار جوشكاری و قطعه كار ایجاد می شود. مقدار حرارت ایجاد شده به طور مستقیم بر ساختار متالورژیكی ، كیفیت جوش ، تنش باقیمانده و اعوجاج ناشی از حرارت در قطعه ، اثر گذار است. موفقیت این فرایند جوشكاری در گرو كنترل مناسب دمای ماكزیمم در طول فرایند جوشكاری می باشد .
لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب
Engineering Simulation Laboratory-ESimLab
آنچه لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب انجام میدهد:

اثر متغیرهای جوشكاری اصطكاكی اغتشاشی با شبیه‌سازی المان محدود
بررسی تاثیرات موج شوکی انفجار بر جوش با شبیه‌سازی المان محدود
شبیه سازی انتقال حرارت و جریان سیال در حوضچه جوش
بهینه سازی پارامترهای جوشکاری TIG با شبیه‌سازی المان محدود
بررسی تنش پسماند و اعوجاج ناشی از فرایند جوشکاری در صفحات با شبیه‌سازی المان محدود
بهینه سازی اندازه فیلت جوش نفوذ کامل اتصال با شبیه‌سازی المان محدود
بررسی و مقایسه نتایج تحلیل خستگی در اتصال جوشی با شبیه‌سازی المان محدود
بررسی انتقال حرارت در فرایند جوشکاری با شبیه‌سازی المان محدود

آموزش نرم افزار

زمانی که برای حل مسئله، نیازمند راه حل بهینه ای هستید، به دنبال گزینه ای برای بهینه سازی کامپیوتری فرآیند هستید، یا اطلاعات جامعی نسبت به نرم افزار ها و توانایی آنها ندارید، ما بهترین راه حل را به شما ارائه می کنیم.
زمینه‌های کلی فعالیت سیملب در زمینه آموزش عبارتند از:

شبیه‌سازی فرآیند‌ها با استفاده از اجزا محدود – Finite Element Method
بهینه‌سازی سازه‌ها
دینامیک سیالات محاسباتی – CFD
با توجه به تجربه‌ی فنی و تخصص‌های خاص در زمینه شبیه‌سازی ، به طور منظم سمینارهایی در زمینه آموزش‌های پایه یا پیشرفته در مرکز تحقیق و توسعه‌ی روش‌های عددی ارائه می‌شود.علاوه بر این امکان آموزش موضوعات و خدمات مشاوره‌ای خاص در محیط کاری و آموزشی شما وجود دارد.

Abaqus,Ansys,Comsol,Star-Ccm,Fluent,Matlab,Isight,Esteco Modefrontier,Ncode Desigh Life,Fe-Safe,Maxwell,Cedrat Flux,Sacs,Ricardo,Avl Fire,Avl Excite,Avl Cruise,Star-Cd,Simufact Welding,Simufact Forming,Esi Va One,Sysweld,Radtherm,Mpcci

تیم مهندسی سیملب به عنوان شریک تجاری شما، آماده ارائه مشاوره مهندسی،بهینه سازی طرح های شما و انتقال دانش فنی و انجام پروژه های تحقیقاتی می باشد.

زمانی که برای حل مسئله، نیازمند راه حل بهینه ای هستید، به دنبال گزینه ای برای بهینه سازی کامپیوتری فرآیند هستید، یا اطلاعات جامعی نسبت به نرم افزار ها و توانایی آنها ندارید، ما بهترین راه حل را به شما ارائه می کنیم.

• مولتی فیزیک
شبیه سازی دقیق و درست تولیدات،نیازمند حل معادلات و در نظر گرفتن محیط به صورت مولتی فیزیک است. با توجه به تجربه گروه سیملب در کل مسائل مهندسی محیط جامدات ، سیالات ،انتقال حرارت ،انتقال جر م ،اکوستیک و الکترومغناطیس ارائه می کند.

• اجزا محدود
مهندسان سیملب ،اطلاعات جامعی در زمینه ی اجزا محدود ،شامل تئوری ،طراحی الگوریتم حل برای مسائل پیچیده که امکان همگرایی حل با سرعت مناسب وجود ندارد، استفاده و تسلط بر نرم افزارهای تجاری ر وز دنیا و صحت سنجی و اعتبار سنجی مدل ،ارائه می کنند.
مدیران ارشد ما سابقه طولانی در کاربرد اجزاء محدود در محیط های صنعتی و آکادمیک دارند.

• دینامیک سیالات محاسباتی
تجربیات ما در زمینه ء دینامیک سیالات محاسباتی محدوده وسیعی را شامل آرام و آشفته ،نیوتنی ،اثرات برشی سیالات ،جریان های چند فاز با در نظر گرفتن امکان تغییر در شرایط محیطی متفاوت،میکروسیال، احتراق و MHD را در بر می گیرد.

All in One@esimlab
Engineering Design and Simulation
لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب
Engineering Simulation Laboratory-ESimLab

سیملب ارائه کننده خدمات مهندسی حرفه‌ای در زمینه‌‌ی توسعه‌ی مجازی محصولات است. با توجه به تجربه‌ و مهارت فراوان متخصصین ما در طول سالیان و کار در محیط‌های صنعتی در انجام فعالیت‌های دانشگاهی در زمینه‌ی شبیه‌‌سازی، بهینه‌سازی و تحقیق و توسعه روش‌های عددی، به ارائه خدمات مشاوره‌ای و پشتیبانی تخصصی از مشتریان خود مفتخریم. ما بالاترین سطح از تخصص در کاربرد و توسعه‌ی روش‌های مختلف طراحی و آنالیز با کامپیوتر و توسعه و بهینه‌سازی فرآیند‌های مختلف صنعتی و ترکیب خلاقانه‌ی آنها را با تعهد به ارائه بهترین خدمات و بالاترین ضریب اطمینان، ارائه می‌کنیم. ما پروژه شما را با یک راه‌حل قابل اعتماد و کارآمد به سرانجام می‌رسانیم. برای هر مرحله از فرآیند های توسعه ی مجازی تولیدات خدمات شبیه سازی جامعی ارائه می کنیم بر مبنای این شبیه سازی ها،میزان سختی و پارامترهای هندسی مدل مورد ارزیابی قرار گرفته و با در نظر گرفتن فاکتور های اقتصادی بهینه سازی می شود.

با استفاده از پیشرفته ترین و دقیق ترین روش های شبیه سازی و تسلط بر نرم افزارهای روز مهندسی، بالاترین ضریب اطمینان و بالاترین سطح شبیه سازی مولتی فیزیک در سرایط بارگذاری پیچیده و خاص امکان پذیر است.
آنچه سیملب انجام میدهد:

ارتباط با مرکز صنعتی، منجر به بهینه شدن و بالا رفتن سطح تجربه فنی برای شبیه سازی ها شده است. سیملب توانایی بالایی در زمینه ی آنالیز سازه ای و دینامیک سیالات محاسباتی دارد. مهندسان ما مهارت بالایی در زمینه پروژه های صنعتی و استفاده از نرم افزارهای تجاری دارند.

یک تیم مهندسی متخصص شما را در توسعه فرآیند مورد نظرتان در زمینه‌های زیر پشتیبانی می‌کند:
1. شبیه‌سازی (FEM , CFD )
2. بهینه‌سازی عددی ( هندسه ، شکل ،مشخصات مکانیکی، نوع مکانیزم، زمان بندی مکانیزم، بهینه سازی چند هدف-MultiObjective Optimization)
3. سفارشی سازی محیط نرم‌افزار
4. آموزش نرم افزار

به منظور بهینه سازی، صرفا داشتن اطلاعات در مورد تکنولوژی و دانش مربوطه کافی نیست، بلکه بالاترین سطح از دانش فنی به منظور بهینه سازی صنعتی مورد باید مورد استفاده قرار می گیرد تا قابلبت رقابت جهانی با کاهش هزینه های ساخت در اثر طراحی اولیه دقیق صورت گیرد.

شماره تماس: 984134476614+
ایمیل: esimlab.group@gmail.com
info@esimlab.com
آدرس: تبریز،شهرک فناوری خودرو-ساختمان اداری-واحد
95/04/19 20:41
سیملب شبیه سازی مهندسی اباکوس انسیس , simlab
[https://www.aparat.com/v/wXk1q]
امروزه یکی از متداول ترین روش های اتصال فلزات به یکدیگر روش جوشکاری می­باشد. سرعت و استحکام بالا از مزایای روش جوشکاری می باشد. از این رو از جوشکاری به طور گسترده‌ای در ساخت ساختمان‌ها، کشتی‌ها، سکوهای حفاری نفت، خطوط لوله، سفینه‌های فضایی، راکتورهای هسته‌ای و مخزن‌های فشار بالا استفاده می‌شود. تنش های حرارتی پیچیده ای در طی انجام پروسه جوشكاری، به علت اعمال حرارت متمركز، در قطعات تولید می گردد كه پس از انجام عملیات جوشكاری، تنش های پس ماند و پیچیدگی در سیستم باقی می مانند.

با استفاده از پیشرفته ترین و دقیق ترین روش های شبیه سازی و تسلط بر نرم افزارهای روز مهندسی، بالاترین ضریب اطمینان و بالاترین سطح شبیه سازی مولتی فیزیک در سرایط بارگذاری پیچیده و خاص امکان پذیر است.

در بررسیهایی که بر روی جوشکاری انجام می شود، گرادیانهای دمایی از اهمیت فراوانی برخوردار است. به واسطه حرارت موضعی و سرد شدن غیر یکنواخت حاصل از جوشکاری، توزیع پیچیده‌ای از تنش‌های پسماند در ناحیه اطراف اتصال ایجاد می‌گردد و اغلب باعث تغییرشکل و اعوجاج نامطلوب در ساختار می‌شود. معمولا برای پیش‌بینی توزیع حرارتی و شبیه سازی فرآیندهایی كه با تغییر فرم شدید پلاستیكی همراه می باشند از روش‌های حل عددی مانند روش المان محدود FEM استفاده می‌شود. با کمک این روش می‌توان بسیاری از پدیده‌های فیزیکی مرتبط با جوشکاری را شبیه‌سازی کرده و اثر پارامترهای مختلف جوشکاری را بر این پدیده‌ها به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داد. این روش در زمان و هزینه صرفه جویی بسیاری را به دنبال دارد. این روش با توجه به اینكه اغلب مسائل معادلات دیفرانسیل را می توان با تقریب زدن مسئله با یك روش موثر عددی و فرمول بندی یك حل بر اساس آن روش حل كرد با فرمول بندی های اویلری و لاگرانژی بكار گرفته و تكمیل می شود كه هر كدام نقاط ضعف و قوت خود را دارند. بررسی ها نشان داده، تلفیق دو روش فوق بهترین گزینه برای مدل سازی وقایعی است كه با تغییر شكل غیر خطی بسیار بزرگ همراه می باشند.

به منظور بهینه سازی، صرفا داشتن اطلاعات در مورد تکنولوژی و دانش مربوطه کافی نیست، بلکه بالاترین سطح از دانش فنی به منظور بهینه سازی صنعتی مورد باید مورد استفاده قرار می گیرد تا قابلبت رقابت جهانی با کاهش هزینه های ساخت در اثر طراحی اولیه دقیق صورت گیرد.
نمونه پروژه
sample portfolio
پروژه های سیملب

مرکز شبیه سازی مهندسی را در زمینه شبیه‌سازی و بهینه‌سازی را فراهم آورده است. سیملب در زمینه‌ی انتخاب بهترین ابزار برای برآوردن نیاز‌های محاسباتی و تحلیلی مشاوره می‌دهد .تیم مهندسی سیملب همکار شما در تمامی فرآیند‌های مربوط به شبیه‌سازی و بهینه‌سازی است.
لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب
طراحی و تحلیل کامپوزیت
اکوستیک و ارتعاشات
انالیز تصادف
انالیز مدال و فرکانسی
بهینه سازی فرآیند تولید
مکانیک شکست
انالیز خستگی
انالیز حرارتی
انالیز میدان‌های کوپله
جوش
طراحی الکتروموتور
شکل دهی فلزات
تزریق پلاستیک
وبلاگ
post71
ارزیابی کارایی تجهیزات مربوط به موتور مهندسان موتور هواپیما نیازمند راه حلی برای تحلیل و طراحی موتور جت که امکان تعریف شرایط واقعی برای سیستم های هواپیما مانند توان تولید اکتریکی، سیستم های سوخت رسانی و دینامیک پرواز را بدهد، می باشند. برای ارزیابی رفتار دینامیکی و کارایی موتور ...
ادامه مطلب
post-4
ارزیابی کارایی تجهیزات مربوط به موتور مهندسان موتور هواپیما نیازمند راه حلی برای تحلیل و طراحی موتور جت که امکان تعریف شرایط واقعی برای سیستم های هواپیما مانند توان تولید اکتریکی، سیستم های سوخت رسانی و دینامیک پرواز را بدهد، می باشند. ...
ادامه مطلب
post-3
الیز دینامیکی روتور شبیه سازی و تحلیل رفتار موتور هواپیما، به خودی خود موضوعی چالش بر انگیز است. برای این منظور باید اندرکنش بین ...
ادامه مطلب
آکوستیک
چالش های آکوستیکموتورهای سوخت مایع گاهی با پدیده ناپایداری احتراق و نوسانات شدید فشار محفظه بهمراه نوسانات شعله خروجی نازل، كنده شدن انژكتورها، و در نهایت انهدام ...
ادامه مطلب
لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب
تیم مهندسی سیملب به عنوان شریک تجاری شما، آماده ارائه مشاوره مهندسی،بهینه سازی طرح های شما و انتقال دانش فنی و انجام پروژه های تحقیقاتی می باشد.

پارامترهای گوناگونی مانند جنس قطعات در حال اتصال، هندسه قطعات، میزان تداخل دو قطعه در حین عملیات جوشكاری و سیكل حرارتی ناحیه جوش، كیفیت اتصالات جوشكاری شده به روش جوشكاری مقاومتی UW را تعیین می نماید. میزان تداخل دو قطعه متاثر از نیروی اعمال شده و سیكل حرارتی ناحیه جوش ناشی از شدت جریان الكتریكی، مدت زمان برقراری جریان و سیكل خنك كاری است. مهمترین پارامترهای موثر و قابل كنترل در این روش جوشكاری سه پارامتر مقدار جریان، مدت زمان اعمال جریان و مقدار نیروی اعمال شده است.

All in One@esimlab
Engineering Design and Simulation

فرایند جوشكاری اغتشاشی اصطكاكی (FSW) یك فرایند جوشكاری در حالت جامد می باشد كه در آن حرارت بوسیله اصطكاك ایجاد شده ، بین ابزار جوشكاری و قطعه كار ایجاد می شود. مقدار حرارت ایجاد شده به طور مستقیم بر ساختار متالورژیكی ، كیفیت جوش ، تنش باقیمانده و اعوجاج ناشی از حرارت در قطعه ، اثر گذار است. موفقیت این فرایند جوشكاری در گرو كنترل مناسب دمای ماكزیمم در طول فرایند جوشكاری می باشد .
لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب
Engineering Simulation Laboratory-ESimLab
آنچه لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب انجام میدهد:

اثر متغیرهای جوشكاری اصطكاكی اغتشاشی با شبیه‌سازی المان محدود
بررسی تاثیرات موج شوکی انفجار بر جوش با شبیه‌سازی المان محدود
شبیه سازی انتقال حرارت و جریان سیال در حوضچه جوش
بهینه سازی پارامترهای جوشکاری TIG با شبیه‌سازی المان محدود
بررسی تنش پسماند و اعوجاج ناشی از فرایند جوشکاری در صفحات با شبیه‌سازی المان محدود
بهینه سازی اندازه فیلت جوش نفوذ کامل اتصال با شبیه‌سازی المان محدود
بررسی و مقایسه نتایج تحلیل خستگی در اتصال جوشی با شبیه‌سازی المان محدود
بررسی انتقال حرارت در فرایند جوشکاری با شبیه‌سازی المان محدود

آموزش نرم افزار

زمانی که برای حل مسئله، نیازمند راه حل بهینه ای هستید، به دنبال گزینه ای برای بهینه سازی کامپیوتری فرآیند هستید، یا اطلاعات جامعی نسبت به نرم افزار ها و توانایی آنها ندارید، ما بهترین راه حل را به شما ارائه می کنیم.
زمینه‌های کلی فعالیت سیملب در زمینه آموزش عبارتند از:

شبیه‌سازی فرآیند‌ها با استفاده از اجزا محدود – Finite Element Method
بهینه‌سازی سازه‌ها
دینامیک سیالات محاسباتی – CFD
با توجه به تجربه‌ی فنی و تخصص‌های خاص در زمینه شبیه‌سازی ، به طور منظم سمینارهایی در زمینه آموزش‌های پایه یا پیشرفته در مرکز تحقیق و توسعه‌ی روش‌های عددی ارائه می‌شود.علاوه بر این امکان آموزش موضوعات و خدمات مشاوره‌ای خاص در محیط کاری و آموزشی شما وجود دارد.

Abaqus,Ansys,Comsol,Star-Ccm,Fluent,Matlab,Isight,Esteco Modefrontier,Ncode Desigh Life,Fe-Safe,Maxwell,Cedrat Flux,Sacs,Ricardo,Avl Fire,Avl Excite,Avl Cruise,Star-Cd,Simufact Welding,Simufact Forming,Esi Va One,Sysweld,Radtherm,Mpcci

تیم مهندسی سیملب به عنوان شریک تجاری شما، آماده ارائه مشاوره مهندسی،بهینه سازی طرح های شما و انتقال دانش فنی و انجام پروژه های تحقیقاتی می باشد.

زمانی که برای حل مسئله، نیازمند راه حل بهینه ای هستید، به دنبال گزینه ای برای بهینه سازی کامپیوتری فرآیند هستید، یا اطلاعات جامعی نسبت به نرم افزار ها و توانایی آنها ندارید، ما بهترین راه حل را به شما ارائه می کنیم.

• مولتی فیزیک
شبیه سازی دقیق و درست تولیدات،نیازمند حل معادلات و در نظر گرفتن محیط به صورت مولتی فیزیک است. با توجه به تجربه گروه سیملب در کل مسائل مهندسی محیط جامدات ، سیالات ،انتقال حرارت ،انتقال جر م ،اکوستیک و الکترومغناطیس ارائه می کند.

• اجزا محدود
مهندسان سیملب ،اطلاعات جامعی در زمینه ی اجزا محدود ،شامل تئوری ،طراحی الگوریتم حل برای مسائل پیچیده که امکان همگرایی حل با سرعت مناسب وجود ندارد، استفاده و تسلط بر نرم افزارهای تجاری ر وز دنیا و صحت سنجی و اعتبار سنجی مدل ،ارائه می کنند.
مدیران ارشد ما سابقه طولانی در کاربرد اجزاء محدود در محیط های صنعتی و آکادمیک دارند.

• دینامیک سیالات محاسباتی
تجربیات ما در زمینه ء دینامیک سیالات محاسباتی محدوده وسیعی را شامل آرام و آشفته ،نیوتنی ،اثرات برشی سیالات ،جریان های چند فاز با در نظر گرفتن امکان تغییر در شرایط محیطی متفاوت،میکروسیال، احتراق و MHD را در بر می گیرد.

All in One@esimlab
Engineering Design and Simulation
لابراتوار تخصصی شبیه سازی مهندسی سیملب
Engineering Simulation Laboratory-ESimLab

سیملب ارائه کننده خدمات مهندسی حرفه‌ای در زمینه‌‌ی توسعه‌ی مجازی محصولات است. با توجه به تجربه‌ و مهارت فراوان متخصصین ما در طول سالیان و کار در محیط‌های صنعتی در انجام فعالیت‌های دانشگاهی در زمینه‌ی شبیه‌‌سازی، بهینه‌سازی و تحقیق و توسعه روش‌های عددی، به ارائه خدمات مشاوره‌ای و پشتیبانی تخصصی از مشتریان خود مفتخریم. ما بالاترین سطح از تخصص در کاربرد و توسعه‌ی روش‌های مختلف طراحی و آنالیز با کامپیوتر و توسعه و بهینه‌سازی فرآیند‌های مختلف صنعتی و ترکیب خلاقانه‌ی آنها را با تعهد به ارائه بهترین خدمات و بالاترین ضریب اطمینان، ارائه می‌کنیم. ما پروژه شما را با یک راه‌حل قابل اعتماد و کارآمد به سرانجام می‌رسانیم. برای هر مرحله از فرآیند های توسعه ی مجازی تولیدات خدمات شبیه سازی جامعی ارائه می کنیم بر مبنای این شبیه سازی ها،میزان سختی و پارامترهای هندسی مدل مورد ارزیابی قرار گرفته و با در نظر گرفتن فاکتور های اقتصادی بهینه سازی می شود.

با استفاده از پیشرفته ترین و دقیق ترین روش های شبیه سازی و تسلط بر نرم افزارهای روز مهندسی، بالاترین ضریب اطمینان و بالاترین سطح شبیه سازی مولتی فیزیک در سرایط بارگذاری پیچیده و خاص امکان پذیر است.
آنچه سیملب انجام میدهد:

ارتباط با مرکز صنعتی، منجر به بهینه شدن و بالا رفتن سطح تجربه فنی برای شبیه سازی ها شده است. سیملب توانایی بالایی در زمینه ی آنالیز سازه ای و دینامیک سیالات محاسباتی دارد. مهندسان ما مهارت بالایی در زمینه پروژه های صنعتی و استفاده از نرم افزارهای تجاری دارند.

یک تیم مهندسی متخصص شما را در توسعه فرآیند مورد نظرتان در زمینه‌های زیر پشتیبانی می‌کند:
1. شبیه‌سازی (FEM , CFD )
2. بهینه‌سازی عددی ( هندسه ، شکل ،مشخصات مکانیکی، نوع مکانیزم، زمان بندی مکانیزم، بهینه سازی چند هدف-MultiObjective Optimization)
3. سفارشی سازی محیط نرم‌افزار
4. آموزش نرم افزار

به منظور بهینه سازی، صرفا داشتن اطلاعات در مورد تکنولوژی و دانش مربوطه کافی نیست، بلکه بالاترین سطح از دانش فنی به منظور بهینه سازی صنعتی مورد باید مورد استفاده قرار می گیرد تا قابلبت رقابت جهانی با کاهش هزینه های ساخت در اثر طراحی اولیه دقیق صورت گیرد.

شماره تماس: 984134476614+
ایمیل: esimlab.group@gmail.com
info@esimlab.com
آدرس: تبریز،شهرک فناوری خودرو-ساختمان اداری-واحد
95/03/29 23:32
مکتب ریاضیات , MathSchool
پوست صورت، گردن، قفسه سینه، پشت و شانه ها به دلیل داشتن غدد چربی، شرایط خوبی را برای رشد میکروب ها فراهم می کنند. به همین خاطر جوش های .........
95/02/1 12:16
بهرو , behroocom
زمانی که همزمان دچار جوش و چین و چروک می شوید انتخاب یک برنامه مراقبت از پوست می تواند سخت باشد چون شما در حال درمان دو مشکل متفاوت به صورت همزمان هستید. آیا از محصولات با برچسب ضد جوش و ضد چین چروک استفاده می کنید؟ چگونه با جوش و چین و چروک مبارزه می کنید بدون اینکه پوستتان خشک یا پوسته پوسته شود که این خود باعث بدتر شدن چین و چروک می شود و یا پوستتان خیلی چرب نشود که خود موجب جوش های سر سیاه می شود؟
95/01/30 12:00
بهرو , behroocom
۶ باور نادرست در مورد علت جوش
94/11/24 16:15
یک رپر رپر , yekraper
94/09/25 10:01
جشنامه  , jashnnameh
جوش های صورت یکی از مزاحم ترین و وقت نشناس ترین چیزهایی هستند که ما را آزار می دهند اما با دانستن راه های درمان که در لینک زیر آمده میتوان آنها را برطرف کرد.
94/08/14 10:58
جشنامه  , jashnnameh
جوش های سر سیاه در واقع چاله های روغنی ای هستند که با کراتین و پوست های مرده پُر شده اند. اینها نشانه های اولیه ی کورک و آکنه هستند که برای سلامتی خطری ندارند ولی بسیارخسته کننده و کلافه کننده هستند.

درادامه ی مطلب در لینک زیر 4 ماسک خانگی برای جوش سرسیاه را به شما معرفی خواهیم کردِ که بهترین و مهم ترین امتیازی که این درمان ها دارند، طبیعی بودنشان است و اینکه هیچگونه عوارض جانبی در پی نخواهد داشت.
94/06/28 09:55
جشنامه  , jashnnameh
جوش‌های سرسیاه فولیکول‌هایی هستند که منافذ آنها بیش از حد باز است. این منافذ با چربی‌ها و سلول‌های مرده پوست پر شده‌اند. این جوش ها مشکل شایعی در بین نوجوانان به خصوص افرادی که پوست چرب دارند، به شمار می روند. جوش های سرسیاه را می توان اولین مرحله آکنه نامید.
در ادامه ی مقاله چند توصیه برای جلوگیری از ایجاد آنها و چند درمان خانگیِ موثر را بخوانید تا بتوانید برای همیشه از شر آنها خلاص شوید
ادامه ی مطلب در لینک زیر
94/06/10 10:39
جشنامه  , jashnnameh
جوش های صورت یکی از مزاحم ترین و وقت نشناس ترین چیزهایی هستند که ما را آزار می دهند اما با دانستن علت و درمان های مناسب،به راحتی می توان آنها را برطرف کرد.با ادامه مطلب که "جشنامه" برای شما تهیه کرده همراه باشید تا راه مبارزه با جوش ها را بشناسید.
برای خواندن گزارشِ کامل روی لینک زیر کلیک کنید.