نتایج جستجو : جراح پلاستیک بینی - 3 مطلب

95/06/9 21:06
دکتر پیام واردی , drvaredi
بینی کج به چه شکل است؟

مهمترین معیار صورت زیبا وجود تقارن و هماهنگی بین اعضای صورت مانند چشم ، بینی و گونه و …در دو نیمه صورت است.هر چه اعضای صورت متقارن تر باشد صورت زیباتر خواهد شد.یکی از معیار زیبایی بینی صاف بودن بینی است و اگر کمی کج باشد نظر بیننده را جلب می کند و هماهنگی صورت را به هم میزند.بینی کج یا بینی پیچ خورده ، بینی است که اگر خطی فرضی از بالا به پایین صورت کشیده که صورت را به دو نیمه چپ و راست تقسیم کند،نسبت به این خط زاویه داشته باشد.
دلایل بینی کج

دو علت مهم کج شدن بینی ضربه و وراثت است.بینی کج که ارثی می باشد در سنین رشد به دلیل ژنتیک رشد استخوان ها و غضروف های بینی به هم خورده و معمولا بینی به یک سمت کج می شود.بینی به دلیل اینکه برجسته ترین عضو صورت است از بدو تولد بیشتر در معرض ضربه و شکستگی بینی قرار دارد و ضربه از شایع ترین علت های کج شدن بینی است.

کودکان بیشتر در معرض ضربه قرار دارند و با توجه به اینکه استخوان بینی مانند دیگر استخوان های کودکان نرم است دچار شکستگی کامل نمی شود و تنها ترک می خورد که در معاینات مشخص نیست.این ممکن است باعث اختلال در تکامل استخوان ها و غضروف های بینی شده و در سن بلوغ خود را به شکل بینی کج نشان دهد.
ادامه مطلب در لینک زیر :
99
95/05/10 11:40
جراح بینی دکتربرومند پیمان برومند , drboromand
برای مشاهده تصاویر بیشتر قبل و بعد عمل زیبایی بینی توسط دکتر پیمان برومند به سایت دکتر برومند مراجعه کنید:
www.DrBoromand.com
95/02/10 23:06
جراح بینی دکتربرومند پیمان برومند , drboromand
دکتر پیمان برومند در سال ۱۳۵۱ در یک خانواده فرهیخته در اصفهان متولد شد. پدر ایشان نیز در آن سال‌ها از زمره پزشکان حاذق و چهره‌های مورد وثوق شهر بوده و خدمات پزشکی و علمی چشمگیری را به مردم این مرز و بوم ارائه داد.

دکتر برومند در كودكی و نوجوانی به واسطه‌ی پدر خود با الفبای طبابت آشنا شد و دوره دبیرستان را در یكى از دبیرستان‌هاى بین‌المللى آن زمان سپرى كرد و در سال ۱۳۷۱ وارد دانشكده پزشکی شد.

ایشان پس از اتمام دوره‌ی دکتری حرفه‌ای پزشکی عمومی، تخصص گوش و حلق و بینی را از دانشگاه تهران اخذ کرد. پس از آن برای ارتقای دانش پزشکی خود اقدام به شرکت در دوره‌های مختلف بین المللی و کسب مهارت در کشورهای انگلستان، کره جنوبی، امارات، افریقای جنوبی و … نمود و با دانشی مضاعف راه طبابت را پیش گرفت.

دکتر پیمان برومند در طول سال‌هاى اخیر در ایران و کشورهاى مختلف، فعالیت علمى قابل توجهی داشته و عضو چندین مجمع علمى داخلی و بین‌المللى می‌باشد. ایشان تا کنون مقالات مختلفی را در زمینه‌ی پزشکی به زبان‌هاى انگلیسی و فارسى به رشته‌ی تحریر درآورده‌اند.

دکتر برومند پس از اتمام دوره تخصص گوش و حلق و بینی، موفق شد با رتبه یک وارد دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی بینی در دانشگاه تهران شود.

ایشان قریب به ۱۵ سال است كه به عنوان پزشک در مناطق مختلف ایران مشغول فعالیت می‌باشد. او در طول سال‌های خدمت خود، تجربیات بسیاری در مورد بیماران به‌دست آورده و هم اکنون بیش از ۴ هزار عمل جراحی زیبایی و درمانی را انجام داده است که موید تجربه کافی و اعتماد بیماران ایشان است.

دکتر برومند از جراحان نام‌آشنا در عرصه جراحی پلاستیك بینی و صورت می‌باشد. اشتیاق به علم پزشکی و ذوق هنری او، قرار گرفتن در کنار اساتید برجسته و شناخته‌شده و همچنین مطالعات و جراحی های متعدد سبب شده است ایشان به عنوان جراحی صاحب سبک و نظر در این رشته شناخته شود.

تلاش برای محقق شدن خواسته مراجعه کنندگان و نزدیک بودن درخواست قبل عمل با نتیجه ی پس از عمل و همچنین به حداقل رسیدن عوارض جراحی موجب رضایتمندی و خشنودی بیماران شده است. معاینات دوره ای رایگان بعد از عمل نیز رضایت مراجعین را مضاعف نموده است.

از دیگر افتخارات دکتر پیمان برومند می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

– ۴ هزار جراحی زیبایی بینی و صورت و جراحی درمانی موفق
– عنوان پزشک برتر استان در سال ۱۳۸۸
– معاون آموزشی بیمارستان خاتم النبیا زاهدان به مدت ۳ سال
– عضو كمیته ارزشیابی اساتید دانشگاه علوم پزشكی زاهدان
– دریافت لوح تقدیر از ریاست محترم دانشكده پزشكی زاهدان در سال ٨٧
– عضو کمیته EDC
– عضو انجمن راینولوژی ایران
– عضو انجمن راینولوژی و آکادمی جراحان پلاستیک اروپا
– عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
– همکاری با سازمان پزشکان بدون مرز