نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : توافق هسته ای - 357 مطلب

98/03/20 12:42
 محمدی , chmd
قبل از برجام هسته‌ای و هوافضا داشتیم تحریم هم بودیم
بعد از برجام نه هسته‌های داریم و نه هوافضا، تحریم‌ها بیشتر شده که هیچ آقاین از سایه جنگ هم می‌گویند
و جالب اینکه علی‌رغم وضع موجود دولتمردان و مجلس‌های حامی توافق ‌هسته‌ای می‌گویند: برجام یک دستاورد بود
99
98/02/21 10:14
ایمان منصوری , iman.mansouri
https://fa.euronews.com/2015/07/15/iranians-celebrate-a-future-with-no-sanctions-after-nuclear-deal?jwsource=cl

کسی ازشون تو کلوب هست بیاد بگه اوضاع اقتصادی شون چه جوره؟
کامنت بنویسید...
سایبر 11 , cyber11
شنبه 18 خرداد ، 21:58
حداقل وجود داشته باشید بیایید بگید غلط کردیم اشتباه کردیم
ادامه
96/04/7 17:13
IR24 , IR24.NEWS
وزیر خارجه آلمان ضمن اشاره بر همکاری کشورش با ایران از این کشور خواست تا نقش سازنده‌ای را در منطقه ایفا کند وی بار دیگر بر حمایت همه جانبه کشور از توافق هسته‌ای با ایران تاکید کرد.
95/07/5 05:30
عطرِ باران , Atre_Bararn
14
3
12
95/05/8 20:33
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
بانک جهانی در گزارشی اعلام کرد: حدود ۳۰ میلیارد دلار از دارایی های مسدود شده ایران در خارج از کشور در قالب توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ آزاد شد.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به گزارش ایرنا، این نهاد پولی بین المللی در گزارشی درباره واکنش ایران در برابر کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی آورده است: این تحول بر اقتصاد ایران تاثیر گذاشته اما آسیب پذیری این کشور نسبت به دیگر کشورهای تولید کننده نفت در منطقه، کمتر بوده است.

طبق اعلام بانک جهانی، مهم ترین دلیل موفقیت ایران در این زمینه، تنوع بیشتر اقتصاد این کشور و کمتر بودن وابستگی آن به درآمدهای نفتی بوده است به گونه ای که نفت اکنون تنها ٣٠ درصد از درآمدهای دولت ایران را تامین می کند.

بر اساس اعلام وزارت نفت، پس از پایان تحریم ها در ماه ژانویه سال جاری میلادی، ایران برای حفظ سهم خود از بازارهای جهانی، تولید روزانه نفت را حدود ٦٠٠ هزار بشکه افزایش داده است و قصد دارد تا پایان فصل تابستان سال ٢٠١٦ میلادی، این افزایش را به ٨٠٠ هزار بشکه برساند.

بانک جهانی در گزارش خود آورده است: در قالب توافق هسته ای، حدود ٣٠ میلیارد دلار از دارایی های مسدود شده ایران در خارج از کشور آزاد شده است ضمن آن که دولت ایران همچنین با برخی تدابیر، از جمله وضع مالیات بر نهادهای شبه دولتی که پیش از این از مالیات معاف بودند، توانسته است بخشی از آسیب های افت قیمت نفت را جبران کند.
95/04/16 22:06
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
کامنت بنویسید...
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
دوشنبه 21 تیر ، 21:52
والا من اگه بخوام به همه اراجیفی که تیم دلواپسان هر روز دارند میبافن و به خورد مردم ساده لوح امثال شما میدن، پاسخ بدم، با کلا زندگیمو تعطیل کنم!

خدا به شما سواد داده، هر حرفی که میشنوی یا می خونی به خودت زحمت بده برو ته توشو در بیار ببین جریان دقیقا چی بوده و ربطش به خود روحانی دقیقا چیه!!
ادامه
95/03/19 11:11
 محمدی , chmd
بیسوادها اینهمه نگویید توافق هسته‌ای با آن همه ضرر، منفعتی نداشته است.
آیا گرمای هوای اینروزها ناشی از آفتاب تابان برجام نیست؟
95/03/16 20:00
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
95/01/14 13:00
شبکه خبری العالم , AlalamTV
رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه توافق هسته‌ای با ایران تا این لحظه موفق بوده است، تلاش بیشتر برای اجرایی شدن این توافق را خواستار شد.
جزییات خبر را در لینک زیر بخوانید :
95/01/13 08:19
شیرین طنز  , 1point
94/11/20 00:18
توپولوف , to_po_lof
ما باید برجام را دوست داشته باشیم ...
رفاه را خدا می آورد نه برجام...
برجام را هم خدا آورد ...

پی نوشت:
بعد از دستور دولت به افزودن واحدی به نام برجام شناسی به دروس دبیرستان، امروز روحانی در همایش تجلیل از خانواده شهدای هسته ای گفت:
"برخی می‌گویند پس از برجام دولت باید برای ملت رفاه بیاورد.
مگر ما برجام را آورده‌ایم؛
برجام را خدا آورد!"

46
20
51
94/10/29 19:12
ویژه , Especially
نکات پنجگانه رهبر انقلاب در پاسخ به نامه رئیس‌جمهور درباره سرانجام مذاکرات هسته‌ای
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
• اولاً: مراقبت شود که طرف مقابل تعهدات خود را به‌طور کامل انجام دهد. اظهارات برخی از سیاستمداران آمریکائی در این دو سه روز کاملاً موجب بدگمانی است.

• ثانیاً: به همه‌ی مسئولان دولتی تذکر داده شود که حلّ مشکلات اقتصادی کشور در گرو تلاش بی‌وقفه و خردمندانه در همه‌ی بخش‌ها در جهت اقتصاد مقاومتی است و رفع تحریم‌ها به تنهائی برای گشایش در اقتصاد کشور و معیشت مردم کافی نیست.

• ثالثاً: در تبلیغات توجه شود که در برابر آنچه در این معامله به دست آمده، هزینه‌های سنگینی پرداخت شده است. نوشته‌ها و گفته‌هائی که سعی می‌کنند این حقیقت را نادیده گرفته و خود را ممنون طرف غربی وانمود کنند با افکار عمومی ملت، صادقانه رفتار نمی‌کنند.

• رابعاً: همین اندازه دستاورد نیز در برابر جبهه‌ی استکبار و زورگو، بر اثر مقاومت و ایستادگی به دست آمده است. این را باید همه‌ی ما درسی بزرگ برای همه‌ی قضایا و حوادث در جمهوری اسلامی بدانیم.

• خامساً: بار دیگر تأکید می‌کنم که از خدعه و نقض عهد دولت‌های مستکبر بویژه آمریکا در این مسأله و دیگر مسائل غفلت نشود.

98
23
121
94/10/28 15:36
گشت و گذار دات نت , gashtogozar_advertisement
پایگاه قطری العربی الجدید امروز کاریکاتوری درباره توافق هسته ای، اجرای برجام و رفع تحریم های ایران منتشر کرد. این کاریکاتور "ایران پس از رفع تحریم ها" نام دارد.
94/10/12 11:05
 محمدی , chmd
وقتی دلسوزان مملکت مدام به بدعهدی آمریکا اشاره و از تیم مذاکره کننده می‌خواستند اقدامات اجرایی خود را در خصوص توافق هسته‌ای، متناظر و همزمان با اجرای طرف غربی انجام دهند و نه زودتر، آقایان از خود راضی منتقدان را به سخره گرفته و از اعتماد به آمریکا دم می‌زنند.
94/10/6 12:09
ویژه , Especially
خوش‌بینی به دشمن به اوج خود رسیده است؛ حالا در حالیکه خوش بین ترین افراد داخلی مثل عراقچی و ظریف و تخت روانچی قانون جدید آمریکا را تقض برجام و خلاف تعهدات آمریکا می دانند،
از منظر علی خرم مشاور دکتر محمد جواد ظریف دلیل تصویب تحریم‌های جدید در قبال جمهوری اسلامی ایران در قالبی جدید، «شعار مرگ بر آمریکا» است و مسلماً مشکل از ایران است و نه آمریکا!
.
.
.
هر اندازه شعار «مرگ بر آمریکا» برای حاملان انقلاب اسلامی کاربرد «ذاکرانه» دارد
همین شعار نزد جماعت «غربنده» به اعتبار «آیه 108 سوره انعام» مصداق دل چرکینی بابت «ناسزاگوئی به بت های ایشان» فهم و معنا می شود!

97
40
104
94/10/2 20:50
ویژه , Especially
آقایان پینوکیو چوبی فهمید، شما چرا پایان این داستان را نمی فهمید!
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
داستان حیله ها و نقشه های شومی که گربه نره و روباه مکار برای پینوکیو می کشیدند تا فریبش دهند، یادتان هست؟ چقدر فریب خورد پینوکیوی چوبی تا بالاخره فهمید که اینها در بسیاری از مواقع با هم یکی هستند، فقط می خواهند سر او کلاه بگذارند.

دیروز عاقل مردی را در صف نانوایی دیدم که می گفت: پینوکیو بعد از شصت قسمت، فهمید که گربه نره و روباه مکار سرش کلاه می گذارند و راهش را از آنها جدا کرد، مانده ام که برخی از مسئولان کشورمان 37 سال بعد از انقلاب، با این همه فریبکاری آمریکا و اروپا در این سال ها چگونه فکر می کنند آنها عوض شده اند، خیر ما را می خواهند و دلشان برای ما می سوزد!؟

پینوکیو بعد از شصت قسمت، وقتی این را فهمید، مزدش را از خالق قصه اش گرفت و آدم شد، برخی از سیاسیون ما اما 37 سال بعد از انقلاب، پینوکیو شده اند، به جای بیان واقعیت، خیلی راحت در قامت سخن‌گویان وزارتخانه آمریکا این مصوبه ضد ایرانی را توجیه می کنند و غلط تحویل مردم می دهند!

اوباما قانونی را که می توانست امضا نکند، امضا کرد و مطابق آنچه مدافعانی چون آقای لاریجانی و ظریف اظهار داشته اند، برجام نقض شد اما جان کری بلافاصله نامه ای نوشت به آقای ظریف که my javad، نگران نباش، چیزی نیست ما در آینده به برجام پایبندیم، شما همچنان به تعهدات در از بین بردن توان هسته ای ایران عمل کن! درست مثل حیله هایی که روباه مکار و گربه نره با همدستی هم بکار می بردند و سر پینوکیو را کلاه می گذاشتند، یکی نقشه می کشید تا بدوشد یکی کمک می کرد تا پینوکیو از آنها دل نکند. عروسک چوبی قصه ما هر بار، برای فرار از مخمصه ای که گرفتارش شده بود و جرأت بازگشت به خانه را نداشت، دروغی می بافت و به خورد اطرافیانش می داد و این دماغش بود که درازتر می شد!

عراقچی در قامت مدافع اقدام خصمانه آمریکایی ها می گوید: 【نامه جان کری یک تضمین بین المللی است. 】
یکی نیست از عراقچی بپرسد: مرد حسابی او اگر تضمین سرش می شد که الان آن را نقض نمی کرد! آقای محترم، تو باید به نامه جان کری استناد کنی یا به نامه رهبرت؟ طبق نامه رهبری، این قانون تحریم جدیدی است، یعنی برجام نقض شده و شما باید اقدامات تان را متوقف کنید تا آنها تجدید نظر کنند ...

آقایان پینوکیو چوبی فهمید، شما چرا پایان این داستان را نمی فهمید! امیدوارم آقای روحانی که به زودی به ایتالیا سفر می کند، فاتحه ای بر قبر کارلو کلودی ایتالیایی بخواند که خالق اثر فاخر پینوکیو بود.

متن از رسایی
72
30
93