نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : تلفن همراه - 108 مطلب

99/03/2 03:15
مشاوره ازدواج و خانواده , shenakhtclub
من با شوهرم مشکل خاصی ندارم ولی رفتاری که آزارم می دهد. حساسیت زیادش نسبت به تلفن همراهش است بطوری که ...
99
16
1
13
97/11/11 09:39
در مرزهای علم , edge_of_science

ارتباط احتمالی میان تلفن‌همراه و سرطان بحث برانگیز است. تحقیقات سالانه بسیاری از تلفن‌های همراه و سرطان باعث نتایج متناقضی شده است. در حال حاضر هیچ توافقی در مورد میزان خطر ابتلا به سرطان – در صورت وجود – با استفاده از تلفن همراه وجود ندارد.
نگرانی اولیه از تلفن همراه و سرطان به نظر می‌رسد که ایجاد تومورهای مغزی مرتبط با استفاده از تلفن همراه باشد. بعضی از تحقیقات نشان می‌دهد که میزان تومورهای مغز از دهه ۱۹۷۰ در حال افزایش است ، در حالی که تلفن‌های همراه در دهه ۱۹۷۰ استفاده نمی‌شده‌اند.

مقاله مرتبط: این موارد منجر به سرطان نمی‌شوند، در حالی‌که مردم این‌طور فکر نمی‌کنند!

در عوض، به نظر می‌رسد افزایش ظاهری بیشتر به عوامل دیگر مربوط است – از قبیل افزایش دسترسی به مراقبت‌های پزشکی و بهبود تصویربرداری تشخیصی.
در یک مطالعه که بیش از ۴۲۰،۰۰۰ کاربر تلفن همراه را در طی یک دوره ۲۰ ساله دنبال می‌کرد، محققان هیچ شواهدی از ارتباط بین تلفن‌های همراه و تومورهای مغزی پیدا نکرده‌اند.
یک مطالعه دیگر ارتباط بین تلفن همراه و سرطان غدد بزاقی را نشان داده است. با این حال، تنها تعداد کمی از شرکت کنندگان در مطالعه تومورهای بدخیم داشتند.
مطالعه دیگری نشان داد که ممکن است افزایش خطر ابتلا به گلیوم – یک نوع خاص از تومور مغزی – برای کاربران سنگین تلفن همراه وجود داشته باشد، اما به طور کلی هیچ گونه افزایش در تومور مغزی تائید نشده.

پس از ارزیابی مطالعات متعدد در مورد امکان ارتباط بین تلفن‌های همراه و گلیوما و تومور مغزی غیر سرطانی به نام آکوستیک نوروما ، اعضای آژانس بین المللی تحقیقات سرطان – بخشی از سازمان بهداشت جهانی – توافق کردند که شواهد محدودی در مورد تشعشع تلفن همراه به عنوان عاملی سرطان‌زا (کارسینوژن) وجود دارد. به عنوان یک نتیجه، این گروه میدان‌های الکترومغناطیسی رادیویی را به عنوان احتمال سرطان زایی مردم طبقه بندی کرد.
با این حال، مجموعه‌ی مطالعات اخیر نمی‌تواند تمام داستان را بگوید. اغلب سال‌ها طول می‌کشد بین استفاده از عامل سرطان‌زای جدید و مشاهده افزایش میزان سرطان، مانند رابطه دخانیات و سرطان ریه. در این مرحله ممکن است که زمان بسیار کمی برای تشخیص افزایش میزان سرطان تحت تاثیر استفاده از تلفن همراه گذشته باشد.
در حال حاضر، هیچ کس نمی‌داند که آیا تلفن‌های همراه قادر به ایجاد سرطان هستند یا خیر. با وجود این که مطالعات طولانی مدت در حال انجام است، تا به امروز هیچ شواهد قانع کننده‌ای وجود ندارد که استفاده از تلفن همراه خطر ابتلا به سرطان را افزایش دهد. اگر شما نگران ارتباط احتمالی میان تلفن‌های همراه و سرطان هستید، استفاده از تلفن‌های همراه را محدود کنید – یا از دستگاه بلندگوی یا دستگاه hands-free استفاده کنید که آنتن تلفن همراه را، که معمولا در تلفن همراه شما قرار دارد، دور از سر شما قرار می‌دهد.
97/09/24 14:33
زینب بانو  , banoo.64
تاریخچه

وزارت پست و تلگراف و تلفن یكی از سازمانهای بسیار گسترده خدماتی، فنی و تحقیقی و تولیدی دولت ایران است. این وزراتخانه با بهره‌گیری از نیروی دست و اندیشه ده‌ها هزار متخصص، كارشناس، مهندس، كارمند و كارگر و با استفاده از دستگاههای پیچیده مكانیكی، الكتریكی و الكترونیكی وظایف بسیار مهم و حساسی را در قالب سازمان و تشكیلات منظم، در جهت رسیدن به هدفهای كمی و كیفی بر عهده دارد. وزارت پست و تلگراف و تلفن، از یك سو خدمات خود را در همه‌ی شهرها و روستاهای ایران حتی درون خانه‌ها در اختیار مردم قرار می‌دهد و از سوی دیگر با سازمانهای بین‌المللی و كشورهای دیگر در ارتباط است. اهمیت و نقشی كه این سازمان در امور اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و سیاسی و نظامی كشور دارد بسیار ارزنده است و از همین رو است كه دولت سرمایه عظیمی را به این وزارتخانه اختصاص داده است.

وزارت پست وتلگراف و تلفن كه ابتدا از پیوند وزارت تلگراف، وزارت پست، و شركت تلفن ایران به وجود آمد اكنون سازمان بسیار وسیعی شامل بخشهای تحقیق، تولید، طراحی، نصب، بهره‌برداری و نظارت بر فعالیتهای بیش از 320 كارخانه تجهیزات مخابراتی و الكترونیكی خصوصی است.

وزارت تلگراف در سال 1255 خورشیدی تأسیس شد. پیش از آن، در سال 1237، برای تأسیس و نگهداری سیمهای تلگراف، اداره تلگراف به وجود آمد. این اداره در ابتدا بخشی از وزارت علوم بود و چون سازمان آن گسترش یافت و نقش آن در اداره امور جامعه مشخص شد به وزارت تلگراف تغییر نام یافت و نخستین وزیر آن علی‌قلی‌خان هدایت ملقب به مخبرالدوله بود[1].

وزارت پست در زمان ناصرالدین‌شاه، به سال 1258 خورشیدی تأسیس و مسئولیت آن به امین‌الملك سپرده شد. سی‌سال بعد در سال 1288 وزارت پست با وزارت تلگراف یكی شد و وزارت پست و تلگراف به وجود آمد. وزارت پست و تلگراف شامل دو بخش پست و تلگراف بود كه زیر نظر یك وزیر اداره می‌شد. در سال 1306 شمسی در زمان وزارت قاسم صوراسرافیل سازمان جدیدی برای یكی كردن این دو بخش وزارتخانه تنظیم شد و امور حسابداری، كارگزینی و بازرسی دو بخش را هر یك در یك اداره جای داد.

شركت تلفن ایران در سال 1284 خورشیدی تأسیس شد و تا سال 1308 با سرمایه و مدیریت شركت خصوصی اداره می‌شد و وزارت فواید عامه بر آن نظارت داشت. در این سال امور تلفن به موجب تصویب نامه هیأت وزیران به وزارت پست و تلگراف واگذار و وزارت پست وتلگراف و تلفن (پ-ت-ت) تأسیس شد.

در پایان اسفند 1308 وزارت پست و تلگراف و تلفن علاوه بر سازمان مركزی، دارای 236 مركز پستی و تلگرافی بود. این مركز وزارتخانه شامل یازده اداره بود كه عبارت بودند از : كابینه وزارتی، پست، تلگراف، بی‌سیم، پرسنل، محاسبات، تفتیش، احصائیه، ملزومات، تلفن و مدرسه پست و تلگراف.

[1]- علی‌قلی‌خان فرزند رضاقلی‌خان از تحصیل كرده‌های اروپا بود كه پس از بازگشت از اروپا مأمور كشیدن خطهای تلگراف شد.
97/03/17 00:25
مغـــز نوشتــــ  , maghzznevesht

زل زدم به این موجود کوچولوی 100 و خورده ای گرمی
که با این جثه ریزش شده یه هیولا واسه ام
و اینجاست که مثل معروف: “فلفل نبین چه ریزه؛ بشکن ببین چه تیزه!” ظهور پیدا میکنه
میگم هیولا چون یه جورایی ترسناکه
مثل همون هیولاهای توی کمد و زیر تخت دوران کودکی :)
این فلفل در عین فلفل و ریز بودنش همه توجه ها رو جلب میکنه به خودش
اونقدر که توی تخت خوابتم راه پیدا میکنه
در بعضی موارد دیده شده بعضیا “اتاق فکر” هم با خودشون میبرنش!!
خلاصه، توی خواب و بیداری، شب و روز، وقت و بی وقت، بزرگ و کوچیک، پیر و جوون و بچه
همه و همه از این هیولاها دارن و بزرگ میکنن
و تازه دنیای خیلی ها هم شده
اونقدری وابسته اش شدن که بدون این هیولا نمیتونن زندگی کنن
با نبودش انگار اکسیژن واسه نفس کشیدن ندارن
بی قرار و بی طاقت میشن از دوریش
بین خودمون باشه بعضیا این هیولاها رو به جای خانواده شون میدونن!!!
کم کم این هیولاها همه جا رخ نشون دادن
و آدما رو از دور خارج کردن
اونقدی که وقتی اول صبح (بیشتر شبیه لنگ ظهره چون تا دیر وقت سرمون با همین هیولای خونگی گرمه) چشامون که باز میشه اولین کار دید زدن همون هیولاس به جای اینکه بلند شیم و به بقیه صبح بخیر بگیم با لبخند
حتی سر سفره موقع صبحانه و نهار و شام هم بغل دستمونه و تند تند میگیریم دستمون
خلاصه
قصه این هیولاهای خونگی سر دراز دارد
بازم حرف دارم از این هیولاها
منتها الان باید برم
96/12/15 12:58
مجتبی قنبری قدیر , haghjooyan
مواردی که باید در نظر گرفت
96/07/17 12:18
رامین  صابری , autopayamak
امروزه استفاده از تلفن همراه در بین کودکان در حال افزایش است؛ به همین دلیل آموزش مناسب والدین به فرزندان خود در خصوص استفاده ایمن از تلفن همراه و کنترل کردن فعالیت های کودکان می تواند تا حدی با تهدیدات امنیتی مقابله کند.

والدین توجه داشته باشند تا هر زمان که فرزندانشان برای استفاده از تلفن هوشمند آماده بودند، به آنها در خصوص ایمنی و مسئولیت پذیری آموزش‌های لازم را ارائه دهند.
ادامه در لینک
96/03/20 15:12
رند سایت , rond.ir
این امکان را برای مدیران فراهم می کند که میزان مکالمات و حجم اینترنت مصرفی کارمندان را کنترل کنند.
96/02/10 16:44
رند سایت , rond.ir
SMSPhishing نوعی از فیشینگ است که از طریق آن ، شخص کلاهبردار یک پیغام متنی به تلفن همراه شخص ارسال می کند و اطلاعات مهم و حساس فرد مانند اطلاعات شخصی یا مالی از طریق لینک اشتباه و مخرب و یا وب سایت تقلبی ، درخواست می کند.
95/10/9 19:53
نوید کمالی , navidkamali.ir
[https://www.aparat.com/v/hNEyk]
آیا تا به حال تلفن همراه خود را از دست داده اید ؟ آیا می دانید سارقین با تلفن همراه شما چه می کنند ؟ اگر مایل هستید با نکات مهمی در رابطه با شیوه های سرقت و سرنوشت تلفن های همراه گم شده آشنا شوید حتما این برنامه را مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر در : www.NavidKamali.ir
95/09/24 17:52
منتخب وب , montakhabweb.ir
اگر معمولا گوشی همراهتان مثل چسب به گوشتان چسبیده، ممکن است متوجه جوش هایی روی گونه خود شده باشید. گوشی های همراه فوق العاده کثیف هستند و به سادگی آرایش، کثیفی، چربی و باکتری ها را از هر سطحی که با آن در تماس قرار می گیرند جذب می کنند. برای اینکه از بسته شدن منافذ پوست پس از هر بار استفاده از گوشی همراه جلوگیری کنید بهتر است از هندزفری استفاده کنید یا بعد از هر بار استفاده از گوشی، سطح آن را تمیز کنید.
.
.
"برای مشاهده جدیدترین مقالات سلامت لینک زیر را کلیک کنید" ▼▼
95/09/12 22:07
ساناز تیموری , sanaz.79
کامنت بنویسید...
هادی  , arad1392
پنجشنبه 18 آذر ، 18:02
مرده چه بد نشسته ها
ادامه
سینا  قاسمی , labkhanmah
سه شنبه 16 آذر ، 16:12
احتمالا دارند با هم چت میکنند
ادامه
95/09/7 17:18
علی شرفی فرد , 4joy
با این حال، هم اکنون کمپانی مشغول بررسی و نظارت بر “چندین محدودیت” ایجاد شده به منظور رفع مشکلات آن ها که باعث تاخیر و تعلل در ارائه این دستگاه شده است، می باشد. بدین ترتیب، حمل و نقل این دستگاه ها از سی ام نوامبر در کارخانه Yantai چین آغاز خواهد شد.

ادامه در فور جوی
95/09/6 17:52
رند سایت , rond.ir
95/07/17 18:35
فروشگاه دی تو دی  , deytodeyshopping
95/06/7 13:41
شبکه خبری العالم , AlalamTV
شاید قبلا در خبرها خوانده باشید که حوادث ناخوشایندی برای برخی افراد به دلیل استفاده از گوشی هنگام شارژ روی داده است، آیا می‌دانید دلیل این موضوع چیست؟
جزییات خبر را در لینک زیر بخوانید :