نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : ترامپ - 172 مطلب

99/08/15 10:05
مهدی  , metoo
گویند: مردی دو دختر داشت یکی را به یک کشاورز و دیگری را به یک کوزه گر شوهر داد.
چندی بعد همسرش به او گفت : ای مرد سری به دخترانت بزن و احوال آنها را جویا بشو.
مرد نیز اول به خانه کشاورز رفت و جویای احوال شد. دخترک گفت که زمین را شخم کرده و بذر پاشیده ایم اگر باران ببارد خیلی خوبست اما اگر نبارد بدبختیم.
مرد به خانه کوزه گر رفت. دخترک گفت کوزه ها را ساخته ایم و در آفتاب چیده ایم، اگر باران ببارد بدبختیم و اگر نبارد خوبست.
مرد به خانه خود برگشت همسرش از اوضاع پرسید مرد گفت:
چه باران بیاید و چه باران نیاید ما بدبختیم...!
99
99/04/7 16:36
پیاده روی رو اعصاب , towalkontopofbrain
پس از انتقادات گسترده به تصمیمات ترامپ در موضوع کرونا و تبعیض نژاد در آمریکا، نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد نامزد نهایی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا نسبت به رئیس جمهور فعلی این کشور بیش از ۲۰ درصد پیشی گرفته است. جان کل با انتشار کارتونی در سایت کگل به این موضوع پرداخت.
98/12/25 20:24
نسل جوان , javanclub
کاخ سفید اعلام کرد جواب آزمایش ابتلای رئیس‌جمهور آمریکا به ویروس جدید کرونا منفی است.
98/12/24 20:35
نسل جوان , javanclub
ترامپ نوشت:این برای من افتخار بزرگی است که یکشنبه ۱۵ مارس را روز ملی نیایش اعلام کنم. ما کشوری هستیم که...
2
1
9
98/12/24 16:55
نسل جوان , javanclub
شبکه خبری فاکس‌نیوز از رسانه‌های وابسته به جمهوری‌خواهان آمریکا روز جمعه به نقل از منابع آگاه در دولت آمریکا فاش کرد ...
98/11/15 23:08
علی بهاری , ensan73
امروز بناست درباره عوامل موفقیت صحبت کنیم. موفقیت خودش یه علمه. بله پس چی فکر کردی؟ مثل اقتصاد و سیاست خارجی که نیست هر کی توش نظر بده. باید مطالعه کرده باشی دربارش. متخصص های این علم هم آقای برایان تریسی و وین دایِر اند. البته تنها کسایی که با کتاب های این ها موفق شدند خودشونند. از بس تجدید چاپ میشن نامردا. البته شوخی کردم که هیچ کس با کتابهاشون موفق نشده. آمارهای رسمی میگن به تعداد بیننده‌های شبکه چهار، آدمهایی هم با کتابهای اینها موفق شدن. به هر حال آمار قابل توجه و روزمه پُرکنی ه.
اما موفقیت تو همه جای دنیا یه آرزوئه ولی تو فامیل ما یه خاطره است.
چرا؟ چون شوهر عمه من، موفق ترین آدم فامیل ماست. این آدم اصلا عجیبه. دست به هر چی میذاره طلا میشه. چند سال بعد ازدواج با عمه‌ام بود قرار شد خونه ما رو بخرن. بابام می گفت خونه رو قیمت کردیم 150 میلیون. چون شوهر عمت بود و به هر حال آشنا به حساب می‌اومد بهش فروختیم 170 میلیون. دو هفته نشد بازار مسکن به هم ریخت و همون مِلک شد 300 میلیون. یعنی معامله‌ی قرن این بوده‌ها، ترامپ داره اداشو درمیاره. چند وقت بعد رفتند سفر. کجا؟ لبنان. با عمه و دختر عمه سه تایی کلی خوش گذروندند. تا برگشتند جنگ 33 روزه شروع شد و دقیقا هتلی که شوهر عمم این‌ها توش بودند با خاک یکسان شد. بگذریم که تا چند وقت بابام بهش تیکه مینداخت که تو با این نتانیابو سر و سری داری و الا از کجا باید میدونستی اونجا رو میخوان بزنن. شوهر عمم واسه این که اعتقاد و تعهد خودش رو به محور مقاومت نشون بده هی می رفت عکس های جبهه‌اش رو میاورد. بنده خدا کلا تو یه عملیات شرکت کرده بود و اون هم فتح المبین بود. کل کار مفیدی که توی این عملیات کرده بود این بود که وقتی رفیقش تانک رو با آر پی ‌جی میزنه شوهر عمه ما فریاد میزنه «تکبیییییر» و به نیروهای خودی روحیه میده. بنده خدا یه جوری توی جمع‌های فامیلی از مدیریت درخشانش در فتح المبین می‌گفت و این که اگه اونجا نبود این موفقیت هیچ وقت به دست نمی‌اومد که هر شنونده‌ای فکر می‌کرد ایشون رئیس ستاد کل بوده. غافل از این که به خاطر دست و پا چلفتی بودن از آشپزخونه لشکر هم اخراج شده بود!
اما موفقیت های شوهر عمه من همچین بی حساب و کتاب هم نیست. فرمول داره. یکی از رازهای موفقیتش، اینه که شکست‌هاش رو انکار می‌کنه. انگار نه انگار. مثلا شما همین دونالد ترامپ رو ببینید. این مردک دو دره باز یه جوری شکستهاش رو انکار میکنه آدم فکر میکنه واقعا پیروز شده. 13 تا موشک هفتصد کیلویی وسط پایگاهش ترکیده میگه کلا چند نفر سر درد گرفتند که اون هم کودئین دادیم خوب شدند. مرد حسابی! پسر عمه من پارسال یه کپسولی انداخت تو توالت خونه‌شون شوهر عمه‌ام تا سه ماه از حموم استفاده می‌کرد. اون وقت سربازهای شما جنس کله‌هاشون از چیه که ضد موشکه؟ عایق کردید مخچه‌هاشون رو یا عصب‌کشی کردند کلا سرّند. یا مثلا تو افغانستان بچه‌های طالبان به صورت خودجوش، آتش به اختیار و بدون هماهنگی با دولت‌ همسایه‌شون زدند هواپیما رو انداختند. بعد ترامپ میگه هیچ کس هیچ طوریش نشده. آخه هویج! وانت اصغر میوه‌فروش پارسال تو جاده همدان چپ کرد سه تا زخمی داد. هواپیمای ترابری به اون گندگی شصت تیکه شده تلفات نداده؟؟ گوسفند هم بارش بوده باشه باید آمار بدی چند راس کباب شدند! خلاصه این جوریه مردم! راز موفقیت، خالی‌بندی و انکار شکست‌هاست. توفیق رفیقتان
98/10/21 14:43
علی  شایق خادم المجتبی علیه السلام , alishayegh

بعد از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که خیلی سریع و خارج از تصورات و تفکرات #امپریالیسم_رسانه_ای_غرب صورت گرفت ، ابتدا شبکه های معاند که شوکه شده بودند برای اینکه از مسابقه خبری با دیگر شبکه های جهان عقب نمانند بدون اشاره به تلفات و خسارات دقیق و در اخباری جانبدارانه ، موشک باران #عین_الاسد بزرگترین و مجهزترین پایگاه آمریکایی در منطقه را به صورت گذرا پوشش دادند اما ساعاتی پس از این سوپرایز و با هدایت اتاق فکر صهیونیست ها در غرب ، ‌برای کمرنگ کردن قدرت و جایگاه این حمله ، به نتیجه رسیدند بهترین کار انتشار دروغ های مختلفی خواهد بود که بیشتر به شوخی و حماقت نزدیک است تا حقیقت ...

به برخی از این خزعبلات دقت کنید:
1. موشک های ایران به بیابان های پایگاه خورده است. حتی اگر این دروغ راست هم باشد قدرت تخریب هر موشک را هم ۵ کیلومترمربع حساب کنیم که خیلی بیشتر ازاینهاست یعنی این پایگاه ۵۰ کیلومتری الان با خاک یکسان شده است زیرا ۱۲ موشک از نوع فاتح ۳۱۳ و قیام به این پایگاه شلیک شده که جزو موشک های قدرتمند و با تخریب بالای کشورمان هستند.

2. آمریکا قبل از حمله پایگاه را خالی کرده بود که اگر اینطور بود پس چرا همه از حمله ایران شگفت زده شده بودند و 7 سورتی پرواز هواپیماهای 330 برای جابجایی مجروحان و کشته شدگان به این پایگاه صورت گرفته است؟!!

3. ایران قبل از حمله با آمریکا هماهنگ کرده بود که البته بیشتر به شوخی و جوک شبیه است تا حقیقت ؛ این حرف دقیقا عین این میمونه که توی دعوا که یارو یه جفتک انداخته بهت تو بهش بگی مواظب باش میخوام با مشت بزنم طرف چپ صورتت!!

4. چندین روزنامه و خبرگزاری آمریکایی و اروپایی در اخبار اولیه اعلام کنند این حمله بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ کشته یا زخمی داشته و حدود ۱۲ ساعت بعد بگن تلفات نداشته است؛ به یاد داشته باشید وقتی یه ضربه(سیلی) محکم باشه کسی که ضربه خورده تا چند دقیقه هذیون میگه دقیقا مثل آمریکایی ها تو حمله اخیر...

خب حالا بعد از بررسی این دروغ های مضحک یه مثال خیلی ساده میزنم تا متوجه بشین چرا #ترامپ و دیگر سردمداران آمریکا تلاش میکنند حمله موشکی ایران رو به #عین_الاسد (چشم شیر) یکی از بزرگترین و مجهزترین پایگاه های نظامی خودشون تو منطقه کوچک و بی اثر جلوه بدن ؛ فکر کنید یه نفر که سالهاست با تبلیغات و شعارهای نوچه هاش تو نگاه و تفکرات مردم خودشو گنده لات محل جا زده بعد تو دعواش با یه بچه درس خون و به قولی بچه مثبت بدجور کتک میخوره و ضایع میشه اون وقت به نظرتون خودش و نوچه هاش که سالهاست از این راه مردم رو سر کیسه میکنند میان جار میزنن آهای مردم یه نفر زده خواهر و مادرمونو یکی کرده یا میگه نه بابا دیدم یارو با زن و بچش بود نخواستم روش دست بلند کنم؟!! اینطوری هم #ضایع نمیشه هم اینکه یه نیمچه اعتباری برای خودش دست و پا میکنه که مثلا مردونگی کرده و از خودگذشتگی نشون داده.
از طرف دیگه حضرت امام خامنه ای که حتی دشمنان قسم خورده نظام از هوش و ذکاوت ایشون تمجید میکنند در اقدامی نادر که از ابتدای رهبریتشان تاکنون پیش نیامده بود ، از صدا و سیما خواستند برای نخستین بار دیدار عمومی (مردم قم در 19 دی) در #حسینیه_امام_خمینی_(ره) را به صورت زنده پخش کنند ؛ درحالیکه مقامات آمریکایی تهدید کرده بودند که در پاسخ به حمله ایران با کشتن یکی از مسئولان این کشور جوابمان را خواهیم داد ، خب باتوجه با اینکه محل سخنرانی مقام معظم رهبری (بالاترین مقام سیاسی و عقیدتی ایران و حتی میشه گفت جهان اسلام) حدود ۳۰ سال است در مکانی با مختصات کاملا مشخص برگزار میشود و سخنرانی روز پنجشنبه معظم له نیز حدودا 1 ساعت به طول انجامید در زبان رسانه به نوعی یعنی جای من مشخص است جرات دارید مرا بزنید و این کار رهبر فرزانه انقلاب زمانی جلوه میکند که تنها چند ساعت قبل از این اتفاق دونالد ترامپ مقام ارشد آمریکا از #ترس جان خود و با درخواست شورای امنیت ملی این کشور سخنرانیش را لغو کرد.

این حرکت راهبردی حضرت آیت الله خامنه ای زمانی جلوه بیشتری پیدا کرد که وزن خاصی به موشک باران پایگاه عین الاسد ندادند و با جمله کلیدی و مقتدرانه "کار دیشب فقط در حد یک سیلی بود و انتقام چیز دیگری است". هم آمریکایی ها را در اضطراب و سردرگمی بیشتری فرو بردند و نگه داشتند هم اینکه مانور قدرت ایران را به رخ جهانیان کشیدند جالب اینکه به گفته همه منابع خبری جهان بعد از جنگ جهانی دوم یعنی از حدود 70 سال پیش تاکنون هیچ کشوری جرأت حمله به پایگاههای نظامی آمریکا را نداشته است و همین قدرت نمایی رهبر مسلمین جهان به قدری تاثیر گذار بود که دونالد ترامپ چند ساعت بعد از سخنرانی ایشان و در رویارویی با خبرنگاران در کاخ سفید که با تیم ها و امکانات متعدد امنیت آن تضمین شده بود از شدت ترس به قول خبرگزاری های جهان لکنت زبان گرفته بود ، که برای اینکه به صدق مقاله حقیر پی ببرید میتوانید در جستجوگر های مختلف کلمه slurred speech (#لکنت_زبان) را در شبکه های خبری ، اخباری را که در این باره منتشر شده است را مطالعه و برای اقتدار رهبر قدرتمند کشورمان با افتخار سینه سپر کنید.

حال توجه شما را به یک مساله خیلی ساده اما بسیار مهم درباره این حمله موشکی جلب میکنم که باز هم نشان دهنده هوش سرشار ولی فقیه مسلمین حضرت امام خامنه ای است که این عملیات با هدایت مستقیم ایشان صورت گرفت. همان طور که مستحضرید در اطلاعیه سپاه بعد ازاین حمله آمده است: درصورتی که آمریکا قصد پاسخ به حمله موشکی ایران را داشته باشد اسرائیل را با خاک یکسان و نابود میکنیم ، این مساله ابتدا پیش بینی حضرت آقا را نشان میدهد که حدودا یک سال پیش فرمودند رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر وجود نخواهد داشت و سپس قدرت نظامی ایران را به رخ جهانیان میکشد و تنها ۲ راه برای دولتمردان واشنگتن باز میکند که در حقیقت برای کشورمان بازی برد - برد را رقم میزند:
۱. اگه آمریکا فکر جواب به ایران باشه براساس هشدار سردار سلامی باید قید عشقش رو (سرزمین های اشغالی فلسطین یعنی رژیم نامشروع صهیونیستی) بزنه
۲. اگه بخواد سکوت کنه و جواب نده و قدرت پوشالی ۷۰ ساله نظامی خودشو که در جهان درست کرده بود به فضاحت کشیده و نابود شده می بینه و دیگه حنای قلدرمآبانه اش برای کشورهای جهان رنگی نداره و باید ایران رو به عنوان ابرقدرت جهان بپذیره که نخستین بازتاب اون بازگرداندن سامانه دفاع موشکی پاتریوت آمریکا توسط ترکیه بوده است. («خلوصی آکار» وزیر دفاع ترکیه با اشاره به ناکارآمدی ۱۰۰ سامانه پدافند موشکی پاتریوت در برابر ۲۲ موشک ایرانی ، از اردوغان خواست این سامانه را به آمریکا مرجوع کند و اعلام کرد بهترین جایگزین برای این سامانه ناکارآمد ، سامانه دفاع موشکی سوم خرداد ایران است که کارآمدی خود را در سرنگونی پهباد فوق پیشرفته MQ_9 ثابت کرد.)

در پایان سلامتی رهبر باهوش و مقتدرمون ، بر و بچه های سپاه و شادی روح بلند سردار سلیمانی صلوات...
کامنت بنویسید...
علی  شایق خادم المجتبی علیه السلام , alishayegh
شنبه 19 بهمن ، 16:51
حامد جان دمت گرم داداش من تازه دیدمش نوشته شما رو
ادامه
علی  شایق خادم المجتبی علیه السلام , alishayegh
دوشنبه 23 دی ، 19:57
الهی آمین
ادامه
98/10/18 08:32
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
بامداد چهارشنبه 18 دی ماه 1398 پایگاه دوم نیروهای تروریست آمریکایی در شهر هفلان اربیل عراق هم مورد حمله موشکی یگان های هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت.

* این حمله حدود 1 ساعت بعد از حمله اول ایران به بزرگترین مقر و تجمع نیروهای تروریست آمریکایی در عین الاسد عراق صورت گرفت.
* موشک های استفاده شده در این حمله تلافی جویانه احتمالا از نوع قیام و فاتح بودند.
* این عملیات با نام شهید سلیمانی صورت گرفت.
16
1
7
98/10/18 07:20
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
تنها 4 ساعت بعد از اولین سلسله حملات #انتقام_سخت بر علیه تروریست های آمریکایی در پایگاه عین‌الاسد عراق توسط یگان های موشکی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بهای جهانی نفت 4 درصد بالا رفت.

در حال حاضر در 18 دی ماه 1398 قیمت هر بشکه نفت به 65.29 دلار رسیده است.
13
1
5
98/10/18 07:15
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
یگان موشکی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد چهارشنبه 18 دی ماه 1398 با شلیک حداقل 17 موشک نقطه زن و فوق دقیق به پایگاه نظامیان آمریکایی در عین‌الاسد عراق به اولین #انتقام_سخت به نیروهای تروریست آمریکایی پاسخ داد.

* شنیده ها حاکیست سردار رشید ایرانی #حاج_قاسم_سلیمانی بعد از اولین سلسله حملات موشکی ایران در جایگاه ابدی خود آرام گرفت.
* نام این حملیات به نام عملیات شهید سلیمانی، با رمز مقدس یا زهرا(س) صورت گرفته است.
* پایگاه هوایی عین الاسد بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا در عراق است.
* احتمالا شلیک ها از نوع خانواده فاتح و نوع فاتح-۳۱۳ با برد ۵۰۰ کیلومتر صورت گرفته باشد.

#soleimani
98/10/17 15:30
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
برخی منابع و رسانه های خارجی خبرهایی ضد و نقیض از کشته شدن ژنرال استفن جی تاونسند ، فرمانده آمریکایی در آفریقا داده اند !
11
2
4