نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : تحریم - 370 مطلب

98/03/27 09:25
 محمدی , chmd
آقایان به اصطلاح تصمیم‌ساز نظام آیا گند برجام کافی نیست؟
دوباره می‌خواهید با تصویب پالرمو راه‌های دور زدن تحریم را نیز ببندید؟
خیانت تا کجا؟
99
98/03/20 12:42
 محمدی , chmd
قبل از برجام هسته‌ای و هوافضا داشتیم تحریم هم بودیم
بعد از برجام نه هسته‌های داریم و نه هوافضا، تحریم‌ها بیشتر شده که هیچ آقاین از سایه جنگ هم می‌گویند
و جالب اینکه علی‌رغم وضع موجود دولتمردان و مجلس‌های حامی توافق ‌هسته‌ای می‌گویند: برجام یک دستاورد بود
98/02/20 12:07
شب تاب , shabtaab
سلام
حدود 7 یا 8 ماه پیش بودکه جریان اصلاحات بنای دوباره مذاکره با آمریکا رو گذاشت و اعلام کرد که اگه مذاکره نشه باید آتش جنگ رو بپذیریم(چیزی که موقع برجامم به طبل تو خالیش خیلی کوبیدن) همین مساله باعث شد که مقام معظم رهبری با قاطعیت گفتند: نه جنگی صورت میگیره نه مذاکره ای انجام خواهد شد.

اصلاحات که سرش تو آخور آمریکاست و بدون اجازه اونا آبم نمیخوره با طراحی جدید اومد جلو ک همون فتنه سال 98 آمریکاست یعنی جنگ خاموش اقتصادی حالا وظیفه ما چیه باید بصیرت به خرج بدیم و گوش به زنگ کلام حضرت آقا باشیم...

98/01/9 10:08
 محمدی , chmd
حسن روحانی با تابعیت انگلیس کیست و ماموریت او چیست؟
98/01/3 09:29
 محمدی , chmd
اگر مسئولان همت کنند، با افزایش تولید ارزش پول ملی بالا رفته، مشکل بیکاری کم گشته و با تولید آنچه نیاز داریم قطعا وابستگی‌مان نیز به خارج کم شده و دیگر "تحریم" کشورهای غربی تاثیری زیادی بر اقتصادمان نخواهد داشت.
97/12/28 12:14
دیوار , wall
الکساندر فان در بلن در مصاحبه با روزنامه آلمانی " بیلد" از کشورهای اروپایی خواست با اتحاد با یکدیگر، رویکردی مستقل از آمریکا در عرصه جهانی اتخاذ کنند.

رئیس جمهور اتریش که کشورش همواره یکی از معتدل‌ترین مواضع را بین کشورهای اروپایی داشته است، در پاسخ به تحرکات اخیر واشنگتن در عرصه بین‌المللی گفته که دولت آمریکا کار را از حد گذرانده است.

فان در بلن در پاسخ به خروج آمریکا از برجام و اعمال محدودیت بر تجارت اروپا با ایران گفت: رئیس جمهور آمریکا بی هیچ دلیلی از توافقی که سال‌ها روی آن مذاکره شد، خارج شد و شرکت‌های اروپایی را از تجارت با ایران منع کرد. به عقیده من آمریکا شورش را در آورده است و اروپایی‌ها نباید به ساز آمریکا برقصند.
وی افزود: بزرگ‌ترین چالش اتحادیه اروپا در حال حاضر این است که به طور مستقل تصمیم‌گیری و رفتار کند.
97/09/24 18:36
تبلیغات 24 , autopartpress
اتوپارت پرس: رئیس انجمن قطعه‌سازان خودرو با اشاره به تحریم های سنگین و همه جانبه امریکا، از وضعیت بد صنعت خودروسازی و صنایع وابسته به آن در این روزها خبر داد.
97/08/12 12:28
رامین  صابری , autopayamak
قطع اینترنت ایران توسط آمریکا از آبان‌ماه، شایعه‌ای است که این روزها در رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی به گوش می‌رسد. اما این شایعه از کجا آغاز شد و آیا تحریم اینترنت ایران توسط آمریکا امکان‌پذیر است؟
97/08/12 12:27
رامین  صابری , autopayamak
قطع اینترنت ایران توسط آمریکا از آبان‌ماه، شایعه‌ای است که این روزها در رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی به گوش می‌رسد. اما این شایعه از کجا آغاز شد و آیا تحریم اینترنت ایران توسط آمریکا امکان‌پذیر است؟