نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : تجهیزات آزمایشگاهی - 18 مطلب

98/11/19 16:29
تایسیز  تجهیز , taisizcom
تایسیز تجهیز فروشنده انواع تجهیزات آزمایشگاهی با موارد مصرفی برای موسسات آموزشی دانشگاه ها ارگان های دولتی و خصوصی.
برای دریافت لیست قیمت و مشاهده محصولات بیشتر تایسیز تجهیز، شرکت تجهیزات آزمایشگاهی لطفا از طریق سایت اقدام نمایید
99
98/11/19 16:24
تایسیز  تجهیز , taisizcom
این میکروسکوپ بیولوژی دو چشمی ۱۶۰۰ برابر از منبع نور عبوری هالوژن سفید رنگ از پائین با قابلیت تنظیم میزان روشنایی بهره مند می باشد ؛ همچنین سیستم فوکوس نور (کندانسور) به همراه دیافراگم که به منظور تابش نور به روی نمونه استفاده می شود از دیگر ویژگی های این میکروسکوپ می باشد. این سیستم باعث می شود که دستگاه بیشترین انعطاف پذیری را داشته باشد و نور را دقیقاً در جای دلخواه شما بر روی نمونه متمرکز کند

96/07/4 15:31
شرکت فرزانه آرمان  , fartest
ابتدا جلسه آموزش تئوری سنتز نانوذرات طلا به روش کلوئید با دستگاه طیف‌سنج مرئی – فرابنفش توسط خانم هادیان (دانشجوی دکتری بیوفیزیک) برگزار شد.
پس از آن کارشناسان و اعضای شرکت کننده از کانون برگزیدگان، به سه گروه و چهار زیر گروه تقیسم‌بندی شدند. هریک از گروه‌ها برای کار و آشنایی با یکی از دستگاه‌های آزمایشگاهی و هریک از زیرگروه‌ها برای انجام آزمایش و سنتز نانوذرات طلا به فعالیت پرداختند.

در این روند نمایندگانی از شرکت‌های سازنده دستگاه‌های آزمایشگاهی از جمله شرکت نانوسیستم پارس، توسعه فناوری مافوق صوت، فرزانه آرمان، پارس نهند، یارنیکان صالح، نانوآزما، ویراتجارت بکر، پیام آوران نانوفناوری فردانگر در محل برگزاری جلسات حضور یافته و در مورد تجهیزات ساخت خود برای کارشناسان توضیح دادند. همچنین شرکت‌ الماس‌واره دانش (با نام تجاری تماد کالا) تهیه مواد و شیشه آلات آزمایشگاهی را برعهده داشت.

در ادامه جناب آقای جواد معتمدی کارشناس اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در پژوهش‌سرای فضیلی حضور یافته و از روند برگزاری دوره و کارگاه‌های آموزشی بازدید کرد.

پس از انجام آزمایش سنتز نانوذرات طلا و کار با دستگاه طیف‌سنج و همچنین آموزش دستگاه‌های انفجار الکتریکی سیم، التراسونیک، اسپین‌کوتر، الکتروریسی، اسپاترینگ، سانتریفیوژ دور بالا، حمام مافوق صوت روز دوم دوره به پایان رسید.

در هر یک از مراحل آموزش در این دوره امکان کار عملی، سنتز نانوذرات طلا و کار با هر یک از دستگاه‌ها برای همه افراد وجود داشت. ضمناً کارشناسان و شرکت کنندگان در هنگام انجام آزمایش‌ها توسط مدرسان ارزیابی شدند که در نتیجه نهایی برای دریافت گواهی این دوره موثر خواهد بود.

منبع: http://nanoclub.nano.ir
96/06/25 09:31
شرکت فرزانه آرمان  , fartest
شرکت فـرزانه آرمان با نزدیک به دو دهه تجربه در زمینه تولید لوله های خون گیری یکبار مصرف، همگام با پیشرفت های روز دنیا، اقدام به تولید سیستم های خون گیری تحت خلاء نموده است. از مزایای این روش در مقایسه با لوله های خون گیری غیر خلاء می توان به موارد زیر اشاره کرد: افزایش سرعت و دقت در بخش نمونه گیری، ایمنی بیشتر در برابر تماس با نمونه خون بیمار، امکان استفاده از یک سرنگ برای چند آزمایش مختلف، رضایتمندی بیماران و استفاده از لوله های استریل خون گیری بدون خلأ می باشد.
http://fartest.ir
96/06/11 18:56
گروه کاتی صنعت , katigroup
شرکت کاتی صنعت خزر با تکیه بر دانش و تجربه فنی کارشناسان آموزش دیده، توانایی ارائه کلیه خدمات و تجهیزات برق، ابزار دقیق ،تجهیزات پرتابل ،آزمایشگاهی و مواد و اندازه گیری در صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی،نیروگاهی،خودرو،آب و فاضلاب،چوب و کاغذ، سیمان، معدنی، غذایی،بسته بندی،کاشی،آرد،آرایشی بهداشتی،دارویی،حمل و نقل،لاستیک،شیشه، و ... را دارا می باشد.همچنین این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکتهای صاحب نام اروپایی جهت تامین تجهیزات و قطعات فعالیت مستمر دارد
95/05/12 10:58
بامین تهویه تخصصی ترین سایت تاسیسات کشور , bamintahvie
[https://www.aparat.com/v/QwjlY]
این پمپ ها با تیغه های متحرک و محور خارج از مرکز می باشد. با گردش محور پمپ و مکش سیال به داخل پمپ سیال در طی حرکت و عبور از قسمت با فضای زیاد در پوسته پمپ به پمپ با فضای کمتری می رسد که باعث افزایش فشار آن و پرتاب آن از دهانه خروجی به بیرون می شود.
94/06/15 10:16
باشگاه خبرنگاران , yjc

اینستاگرام ناسا عکسی از تجهیزات آزمایشی معلق در فضا را برای رصد عموم به اشتراک گذاشته است.