نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : بنزین - 105 مطلب

97/12/7 11:23
تبلیغات 24 , autopartpress
دایملر، مالک مرسدس-بنز و گروه خودروسازی ب‌ام‌و در مراسمی در شهر برلین شرکت تازه‌ای که برای ارائه خدمات حمل و نقل تاسیس کرده‌اند را رونمایی کردند.
99
97/10/25 12:10
تبلیغات 24 , autopartpress
لوازم یدکی خودروهای آلمانی با کد‌های مخصوص و مرتبط با شماره شاسی خودرو متناسب با نوع، مدل و سال ساخت خودرو هستند تولید می‌شوند. برای تهیه لوازم یدکی اصل خودروهای آلمانی، شماره شاسی خودرو با کد روی قطعات را تطابق دهید.
97/09/24 15:43
تبلیغات 24 , autopartpress
افرادی که کارت سوخت آنها مفقود شده یا میخواهند از یک کارت بانک چند منظوره استفاده کنند تا بیست و هفت آذر ماه فرصت دارند از طریق اینترنت ، کارت بانکی خود را به کارت سوخت تبدیل کنند
96/03/23 13:59
آوین  مارکت  , 28sam
اطلاع از قیمت ها در کانال تلگرام لینک در بیو@AVINMARKET #فروش ویژه#آوین مارکت#avinmarket#حراج#ماکت #ماشین#خودرو#ماکت#عید#نوروز#کادو#هدیه#لافراری#هات ویلز#نورو#گرین لایت#خودرو#حراج #auto#welly#sunstar#MaShIn#AVINMAKets#autos#instagram#car#Norev#Greenlight#Autoart#like4like#laferrari#toy
95/02/7 10:53
شبکه خبری العالم , AlalamTV
رها کردن بطری آب در داخل خودرو، می تواند به سادگی آن را به آتش بکشد!
مشاهده ویدئو در:
http://fa.alalam.ir/news/1812007
94/12/25 16:03
خبرگزاری اقتصادی ایران , econews
اکونیوز:در چهار دهه اخیر، قیمت بنزین در 10 مقطع زمانی دستخوش افزایش شده است. قیمت یک تومانی بنزین در سال 1357 در سال 1359 به 3 تومان رسید. این رقم تا پایان جنگ تحمیلی اعتبار داشت.
94/11/30 11:09
شایعات , SHAYEAAT.IR
مقایسه انجام شده صحیح نیست و افزایش قیمت حاملهای انرژی در تمام جهان رخ داده است

متن و پاسخ شایعه

** متن شایعه **

" دیشب یک ظرف یک لیتری باخودم بردم پمپ بنزین ومبلغ ۱۳۰۰ تومان دادم یک لیتربنزین سوپر گرفتم، خیلى شاكى شدم و بهم زور اومد...
ولى وقتى یادم امد که درسال ۵۷ برای خرید ۱۳۰۰ تومان بنزین باید ۶ بشکه ۲۲۰ لیتری باخودم میبردم یه نفس راحت كشیدم گفتم خدارو شكر اونطورى سختر بود...
اون زمان خیلی مردم سختی میكشیدن !
"

** پاسخ شایعه **

1. اگرچه کشورمان با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کند، اما این نباید به معنای نادیده گرفتن واقعیتها باشد!
2. شبهه با قیاس قیمت بنزین سوپر امروزی با بنزین معمولی قبل از انقلاب، مقایسه غلطی کرده است. صرف نظر از قدرت خرید متفاوت پول در زمانهای مختلف، با هزارتومان امروز، تنها چهار و نیم بشکه 220 لیتری از بنزین یک تومانی سال 57 قابل خرید است، نه شش بشکه!
http://yon.ir/Benzin
3. مقایسه قیمتهای امروز با حدود ۴0 سال پیش، قیاس مع الفارق می باشد. تورم و افزایش قیمتها، خصوصا در حامل های انرژی همواره وجود داشته و در سالهای اخیر جهان را درگیر کرده است.
4. نرخ تورم در همه کشورها یکسان نیست، اما در مثال بنزین، کشور آمریکا نیز که تولیدکننده بزرگ نفت و دارای اقتصادی بزرگ است، افزایش قابل توجه نرخ بنزین را تجربه نموده است!
5. در سال 1979و همزمان با انقلاب ایران، بنزین در امریکا حدود لیتری 16سنت بود که در سال 2014 به حدود یک دلار در هر لیتر رسید! یعنی نزدیک به چهار برابر قیمت بنزین در ایران!
http://yon.ir/Benzin1
6. باید توجه داشت که اقتصاد ایران در این سالها، نه تنها تغییرات ناشی از انقلاب، بلکه 8 سال جنگ، تحریمهای شدید اقتصادی چند مرحله ای و جنگ اقتصادی را نیز تجربه کرده که در این قیاسها تعمدا از آنها غفلت می شود!

حق جو و حق طلب باشیم
لینک مطلب جهت انتشار:
http://shayeaat.ir/post/509
94/10/24 13:44
شبکه خبری العالم , AlalamTV
روزنامه "تایمز" چاپ انگلیس با اشاره به کاهش بهای نفت خام، تأکید کرد که پیش بینی می شود بهای سوخت‌هایی مانند بنزین و دیزل از آب ارزانتر شود.
94/10/6 19:32
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران , N.I.O.R.D.C.
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از پتانسیل موجود در پالایشگاه های کشور برای تولید روزانه 24 میلیون لیتر بنزین یورو4 در کشورخبر داد.

معاون وزیر نفت با اشاره به انتشار اخبار مربوط به آلودگی هوا و ارتباط آن به کیفیت بد بنزین را بی انصافی عنوان کرد و افزود: همانطور که آزمایشات نشان می دهد و محیط زیست نیز تایید کرده با توزیع بنزین یورو4 در کلانشهرها میزان آلاینده بنزن، آروماتیک و گوگرد در هوای این شهرها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

وی با اشاره به وقوع پدیده اینورژن (وارونگی دما) در فصول سرد سال افزود: با ورود به فصول سرد سال، کربن حاصل از احتراق کارخانجات، نیروگاه ها، دودکش ماشین ها و نیز استفاده از وسایل گرمایشی خانگی باعث انباشت کربن در جو شده و اجازه حرکت عمودی هوا را نمی دهد . ازطرفی به علت عدم وزش باد انتقال افقی هوا نیز میسر نشده و آلودگی هوا به اوج می رسد.

وی تنها راه خروج از این بحران را استفاده بهینه از حامل های انرژی توسط هموطنان، توسعه دولت الکترونیک، کاهش سفرهای غیر ضروری و توسعه حمل و نقل عمومی برقی - ریلی عنوان کرد.
94/10/6 17:17
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران , N.I.O.R.D.C.
/// نخستین برند جایگاههای عرضه سوخت تا پایان سال تشکیل و کار خود را در شهر اصفهان آغاز خواهد کرد.

/// تشکیل نخستین برند جایگاههای عرضه سوخت در شهر اصفهان

/// این برند تا پایان سال در این شهر آغاز به کار می کند.

/// قرار است ٤٠ پمپ بنزین تک سکو(کوچک) در زیرمجموعه یک برند در شهر اصفهان فعالیت کنند، این جایگاهها در قطعه زمین های کوچک ساخته شده اند

///در تهران نیز برای ساخت جایگاههای تک سکو فراخوان داده شده و برنامه هایی برای اجرای این طرح در دست اجراست

94/09/28 19:48
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران , N.I.O.R.D.C.

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: تا پایان سال برنامه ای برای افزایش نرخ بنزین وجود ندارد و قرار نیست که قیمت این حامل انرژی افزایش یابد.

به گزارش شانا به نقل از ایرنا، سید ناصر سجادی درباره ادعاهای مطرح شده درمورد افزایش قیمت بنزین به ١٢٠٠ تومان، افزود: این ادعاها، گمانه زنیهای شخصی بوده و تاکنون پیشنهادهایی بررسی و تصویب نشده است.
94/08/6 15:18
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران , N.I.O.R.D.C.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به چالش این شرکت با ایرلاین های بدهکار گفت: ایرلاین ها چیزی حدود 1000 میلیارد تومان به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بدهکارند.
94/07/6 14:38
پرتال جامع علم دیلی , Elmdaily
اتومبیل جدید مرسدس‌بنز، نشانه‌هایی از آینده طراحی‌های این کمپانی در خود دارد. این کانسپت سدان مجهز به برخی «اِلمان‌»های جدید بدنه به صورت هوشمند است که می‌توانند دو حالت متفاوت آئرودینامیک برای خودرو ایجاد کنند.
94/06/25 10:53
خبرگزاری مهر , MehrNews
رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت با اشاره به عدم استفاده مردم از کارت شخصی بنزین در جایگاه‌ها گفت: عرضه کارتی بنزین جز شکل‌گیری صف در جایگاه‌ها دستاورد دیگری ندارد و آماده توقف عرضه کارتی بنزین هستیم.
1
94/06/25 10:51
خبرگزاری  مهر , mehrnewsagency
رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت با اشاره به عدم استفاده مردم از کارت شخصی بنزین در جایگاه‌ها گفت: عرضه کارتی بنزین جز شکل‌گیری صف در جایگاه‌ها دستاورد دیگری ندارد و آماده توقف عرضه کارتی بنزین هستیم.