نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : برند برتر - 2 مطلب

94/02/6 09:37
ایرانول , iranol
کنفرانس ملی برند پایدار با رویکرد مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی کشور با هدف توسعه کسب و کار با تکیه بر تعهدات اجتماعی دوم اردیبهشت 94 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این کنفرانس که با حضور دکتر الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهور و مهندس غلامحسین شافعی، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، یحیی آل اسحاق رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و دیگر مسئولین اقتصادی کشور برگزار شد، شرکت نفت ایرانول نشان مسئولیت پذیری اجتماعی را از دست معاون رئیس جمهور دریافت کرد .
معاون حقوقی رئیس‌جمهور در این کنفرانس گفت: مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در فضای کسب و کار مسایلی مانند انتظارات اقتصادی، اخلاقی و زیست محیطی را ایجاد می‌کند که اگر این پاسخگویی به عنوان وظیفه شناخته شود می‌تواند برند پایدار و توسعه پایدار را ایجاد کند.
معاون حقوقی رئیس‌جمهور، انجام مسئولیت اجتماعی مانند شرکت در امور خیریه را از اقدامات فعالان اقتصادی کشورمان دانست و گفت: پیشنهاد می‌کنم در برنامه ششم توسعه به این مسئولیت توجه جدی شود و به صورت برنامه در دستور کار قرار گیرد به طوری که مسئولیت اجتماعی از اجزاء اصلی شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی شود.
دکتر الهام امین‌زاده افزود: تحقق این امر مزایا و فوایدی را برای شرکت‌ها مانند افزایش ارزش سهام و نشان تجاری، دسترسی به منابع مالی بیشتر و وفاداری مشتریان به بنگاه‌ها به دنبال خواهد داشت.
امین‌زاده درباره نقش ایجاد مسئولیت‌های اجتماعی در بنگاه‌های اقتصادی در مصرف کنندگان، تصریح کرد: ایجاد این مسئولیت در بهره‌مندی مصرف کنندگان از کالای باکیفیت و مرغوب بسیار موثر است.
خاطرنشان می شود؛ امین‌زاده در این مراسم تمبر همایش برند پایدار؛ مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی را ممهور و از برگزیدگان، فعالان و حامیان این همایش با اهدای لوح زرین تقدیر کرد.
لازم به ذکر است، علی غیاثیان رئیس روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول به نمایندگی از مهندس اسحاقی مدیرعامل این شرکت لوح و نشان مسئولیت پذیری اجتماعی را از کنفرانس ملی برند پایدار دریافت کرد.
99
93/09/26 09:23
جشنواره ملی برند محبوب من , irantopbrands
[https://www.aparat.com/v/tb51Q]
پیش همایش اطلاع رسانی نظرسنجی برند محبوب سال۱۳۹۳ روز پانزدهم آذرماه امسال با حضور نمایندگان برندهای حاضر در نظرسنجی، مسئولین و اصحاب رسانه در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار شد.
گزارشی از موضوعات مطرح شده در این مراسم را ببینید....