نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : برنامه نویسی - 456 مطلب

99/10/21 23:45
احسان غفار , ehsan_2006_t
درود
وبسایت شخصی خودم رو راه اندازی کردم.
قصد دارم نمونه کارهام و مقالاتم رو در وبسایت آپلود کنم.
آدرس وبسایت:
https://ehsanghaffarii.ir
99
99/06/23 16:39
محمد رحیمی , designermamadina
شما به قسمت پروژه AVR سایت آیرنکس وارد شده اید. شما در این صفحه تمامی پروژه های AVR را میتوانید مشاهده کنید. میکروکنترلر های AVR از شرکت Atmel مشهور ترین و پرکاربرد ترین میکروکنترلر ها هستند. به دلیل دقت و قابل اطمینان بودن آن ها ، بیشتر توسط مهندسین در صنعت استفاده میشوند. ما در وبسایت آیرنکس سعی میکنیم آموزش ها و پروژه ها با این میکروکنترلر ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اکثر این پروژه ها با نرم افزار Atmel Studio طراحی کرده ایم کردیم.

99/03/23 18:03
محمد صلاح اصفهانی , m_salah
C# History and features:
C# 1.0 (2002)
C# 2.0 (2005) - Nullable value types, Generics
C# 3.0 (2007) - Implicitly typed local variables, LINQ
C# 4.0 (2010) - Dynamic types, Named/optional arguments
C# 5.0 (2012) - Simplified asynchronous tasks,
C# 6.0 (2015) - static imports, Interpolated strings, Expression bodied members
C# 7.0 (March 2017) - Binary literals and digit separators, Pattern matching, out variables, Tuples, Local functions
C# 7.1 (August 2017) - Default literal expressions, Inferred tuple element names, async Main
C# 7.2 (November 2017) - Leading underscores in numeric literals, Non-trailing named arguments, private protected access modifier, You can test == and != with tuple types
C# 7.3 (May 2018) - improve ref variables, pointers, and stackalloc
C# 8.0 (September 2019) - Nullable reference types, Switch expressions, Default interface methods
99/01/10 13:49
مستر دیجیتال مارکتینگ , masterdm
برنامه نویسی اختصاصی
برنامه نویسی اختصاصی برای انواع نرم افزارهای تحت وب نیازمند کیفیت از ابتدای آغاز پروژه تا انتهای آن می‌باشد. همچنین کنترل کیفیت نرم افزار یک امر حیاتی و همیشگی می باشد. برنامه نویسی و ساخت نرم افزارهای اختصاصی را مجموعه لاراولیا تجربه نمایید و تمامی روندهای اجرای پروژه را طبق اصول و قوانین کدنویسی اختصاصی برای پروژه تان مشاهده نمایید.هزینه ساخت نرم افزار اختصاصی
جهت اطلاع از قیمت و سفارش برنامه نویسی و ساخت نرم افزارهای اختصاصی با گروه برنامه نویسی لاراولیا ارتباط برقرار نمایید و از راهنمایی مشاوران ما استفاده نمایید.

تلفن تماس دفتر: 8806 3131 031

تلفن همراه و ارتباط از طریق واتس اپ: 9199 591 0913

از برنامه نویسی اختصاصی برای طراحی سایت های پیشرفته و حرفه ای استفاده می شود. زبان های برنامه نویسی که برای ساخت وب سایت های حرفه ای استفاده می شوند، PHP و یا ASP بوده که هر کدام از آن ها مزیت ها و معایبی دارند که در اینجا فرصت مقایسه و مطرح کردن آن نیست.

برنامه نویسی اختصاصی برای سایت
شما می توانید برای راه اندازی یک وب سایت از سیستم های مدیریت محتوا استفاده نمایید. از جمله این سیستم ها می توان به وردپرس، جوملا، دروپال و … اشاره نمود. ولی اگر هدف شما بلند مدت و یه برنامه حرفه ای برای سایت خود دارید، بهتر است که از این سیستم های مدیریت محتوا دوری کنید و به سراغ برنامه نویسی اختصاصی برای سایت خود باشید. هرچند با کدنویسی اختصاصی هزینه بیشتری نسبت به سیستم های مدیریت محتوا پرداخت می کنید، ولی در عوض یک وب سایت حرفه ای برای خود طراحی نموده اید.

حال این برنامه نویسی اختصاصی هم شامل وب سایتی می باشد که برای عموم قابل نمایش بوده و یک فعالیت خاص داخل سایت انجام می گردد و هم شامل طراحی و ساخت نرم افزارهایی می باشد که نیاز یک شرکت و یا مجموعه را از طریق سایت بر طرف می نماید. افراد و کارکنان برای دسترسی به آن سایت باید با یک آی پی خاص وارد سایت شوند و فعالیت خود را انجام دهند. این نرم افزار به جای این که بر روی ویندوز اجرا شود، بر روی وب پیاده سازی شده که در همه جا بتوان به آن دسترسی داشت.

برنامه نویسی اختصاصی جهت امور سازمانی
چرا امروزه سازمان های دولتی و خصوصی از نرم افزار اختصاصی جهت امور سازمانی استفاده می کنند ؟

سازمان های دولتی و خصوصی برای افزایش دقت و سهولت انجام کار از نرم افزار اختصاصی تحت وب استفاده می کنند همچنین استفاده از برنامه نویسی باعث اثر بخشی کارها شده و اتلاف وقت را به حداقل می رساند و همچنین باعث افزایش نظم و هماهنگی سازمانی را فراهم کرده است . کد نویسی اختصاصی به دلیل طراحی برنامه نویسی طبق درخواست و نیاز مشتری باعث افزایش کیفیت پروژه ها می شود.

برنامه نویسی اختصاصی
چگونه می توان برنامه نویسی اختصاصی را برای پروژه هایمان اجرا کرد ؟
برای اینکه برنامه نویسی اختصاصی مطابق با پروژه و نیاز و خواسته مشتریان طراحی شود، بهتر است موارد زیر را در نظر گرفت و براساس این نکات مهم تصمیم درست را اتخاذ نمود:

• قبل از هر اقدامی برای برنامه نویسی و ساخت نرم افزار اختصاصی باید ابتدا نیاز سنجی فنی صورت بگیرد تا برنامه نویسی سایت مطابق با نیاز مشتریان پیاده سازی شود.
• مدیریت سیستم محتوا: امروزه برخی از صاحبان وب تمایل ندارند که از برنامه نویسی وردپرس و یا جوملا و … استفاده کنند و یا برخی از سیستم های مدیریت محتوا پاسخ گوی این سیستم ها نیستند. بنابراین باید برای اجرا سیستم مدیریت محتوا برای این وب ها نیاز ها فنی و نیاز مشتریان را بررسی نمود و سپس برنامه نویسی را اجرا کرد.
• سفارش ویژه ماژول و کامپوننت برای مدیریت سیستم تولید محتوا :
امروزه کسب و کارهای اینترنتی افزایش پیدا کرده است و مدیران وب ها می خواهند برنامه در سیستم مدیریت محتوا نصب شود که این برنامه قابل اجرا در برنامه های چون وردپرس و یا جوملا وجود ندارد. بنابراین باید این ماژول را به صورت سفارشی و اختصاصی در سیستم مدیریت محتوا اجرا کرد.
• یکی از نکات مهم در کد نویسی اختصاصی کنترل کیفیت می باشد .کنترل کیفیت باید با توجه به استاندارد بین المللی باشد.
• باید با توجه اهداف کسب و کار سیستم برنامه نویسی طراحی گردد و همچنین باید برنامه نویسی با توجه به کاربرد آن، ساده، دقیق و منعطف باشد .
• باید طبق اصول سئو پیاده سازی گردد که پس از آن برای بهینه سازی سایت مشکلی بوجود نیاید.
• برنامه نویسی که برای کسب و کارها طراحی شده باید از فناوری های جدید استفاده شده باشد.
• یکی از نکات بسیار مهمی که کاربران هنگام سایت به آن توجه زیادی می کنند و باعث افزایش بازدید از سایت می شود، استفاده از طرح اختصاصی قالب و گرافیک سایت است که باعث می شود کاربران از سایت شما لذت ببرند و استفاده از طرح اختصاصی قالب و گرافیک سایت باعث تمایز کسب و کار شما نسبت به سایر کسب و کارهای اینترنتی می شود.
• از نکات بسیار مهم برای اینکه با اطمینان به کارتان ادامه دهید، رعایت و ملاحظات امنیتی برای نرم افزار های تحت وب می باشد و با رعایت این ملاحظات باعث می شود که در آینده نگران قطع و فیلترشدن نرم افزار ها نباشید.
• برای اجرا برنامه نویسی سایت اختصاصی بهتر است همان ابتدای کار تمام گام ها را درست بردارید از جمله استفاده بهینه از کدهای برنامه نویسی و سخت افزاری .
• باید امکان دسترسی به وب سایت از طریق تمام مرورگر ها وجود داشته باشد .
• امکان تحلیل و بررسی از فرایند وب سایت وجود داشته باشد. این ویژگی کمک زیادی به مدیران سایت می کند تا بدانند کدام قسمت های سایت و چه محتوایی از سایت شان بیشترین میزان نرخ کلیک و جست و جو را دارند و همچنین باعث می شود که مدیران به نقاط قوت و ضعف سایت شان بهتر آگاه باشند و اقدامات لازم برای بهبود انجام گیرد .
• در برنامه نویسی تحت وب باید استانداردهای HTML5 حتما اجرا نمود .

برنامه نویسی اختصاصی


نکات زیر کمک تان می کند که بدانید از کدام زبان برنامه نویسی اختصاصی استفاده کنید و تصمیم درستی بگیرید؟
استفاده از کدام برنامه نویسی برای کسب و کار بستگی به آیتم های مختلفی دارد از جمله هزینه ، یاد گیری ، امکانات ،امنیت ، سرعت ، سئو ، پشتیبانی ،قابلیت توسعه و.. دارد . اگر نمی توانید بودجه زیادی برای راه اندازی سایت تان پرداخت کنید استفاده از وردپرس بهتر است و استفاده از وردپرس هزینه کمتری نسبت به برنامه نویسی سایت دارد همچنین بسیاری از قابلیت های سیستم مدیریت محتوا رایگان می باشد در حالی که برای برنامه نویسی کدنویسی برای اینکه بتوانید از آن قابلیت ها استفاده کنید باید هزینه آن را پرداخت کنید.

اگر فرصت و زمان کوتاهی برای راه اندازی وب سایت تان دارید استفاده از سیستم مدیریت محتوا مانند برنامه نویسی اختصاصی وردپرس و جوملا مناسب کسب و کارشما می باشد و زودتر از کدنویسی اختصاصی راه اندازی می شود و یادگیری سیستم مدیریت محتوا آسان تر از سیستم های اختصاصی است که پیاده سازی می شوند.
98/10/28 10:28
مرکز فرهنگی  شهید جدیری کهنموئی , shahidjodeiry
برخی از کارشناسان می‌گویند: «روزگاری که همه وسایل مجهز به باتری به اینترنت متصل شوند، دور از انتظار نیست.» اینترنت اشیا با آن‌که یک مفهوم جدید نیست و وسایل و تجهیزات هوشمند مختلفی در این حوزه ابداع شده‌اند، اما هنوز هم به لحاظ گستردگی در مقایسه با فناوری‌های مشابه روزگار اولیه خود را سپری می‌کند. با این وجود به‌کارگیری تجهیزات هوشمند در برخی از سازمان‌ها و کارخانه‌ها تحولی بزرگ به وجود آورده و باعث شده فرآیندهای کاربردی خودکارسازی شوند و تجهیزاتی که پیش از این برای انجام کارها به انسان‌ها وابسته بودند به‌طور خودکار وظایف مربوطه را انجام دهند.
98/10/26 16:20
علم آوران باشگاه دانشمندان جوان , elmavaran.ir
باسمه تعالیبرای ایجاد زمین بازی از شیء Terrain در منوی GameObject استفاده می شود و برای درون ریزی Assets استاندارد طراحی زمین از مسیر زیر در یونیتی استفاده کنید.

Assets >> Import Package >> Terrain Assets

جهت مشاهده هر تصویر در اندازه بزرگ تر، روی آن کلیک کنید.

جهت مشاهده ادامه مطلب به وب سایت علم آوران مراجعه نمایید

www.elmavaran.ir

آموزش برنامه نویسی سی شارپ
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی کودا
آموزش FPGA

#علم_آوران

#باشگاه_دانشمندان_جوان

#آموزش_برنامه_نویسی

#آموزش_بازی_سازی

#برنامه_های_چندرسانه_ای

#C++

#C

#CUDA

#FPGA

98/10/26 16:18
علم آوران باشگاه دانشمندان جوان , elmavaran.ir
باسمه تعالیبرای ایجاد زمین بازی از شیء Terrain در منوی GameObject استفاده می شود و برای درون ریزی Assets استاندارد طراحی زمین از مسیر زیر در یونیتی استفاده کنید.

Assets >> Import Package >> Terrain Assets

جهت مشاهده هر تصویر در اندازه بزرگ تر، روی آن کلیک کنید.

جهت مشاهده ادامه مطلب به وب سایت علم آوران مراجعه نمایید

www.elmavaran.ir

آموزش برنامه نویسی سی شارپ
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی کودا
آموزش FPGA

#علم_آوران

#باشگاه_دانشمندان_جوان

#آموزش_برنامه_نویسی

#آموزش_بازی_سازی

#برنامه_های_چندرسانه_ای

#C++

#C

#CUDA

#FPGA

98/10/22 18:06
علم آوران باشگاه دانشمندان جوان , elmavaran.ir
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت کاربران گرامی وب سایت علم آوران.

مباحث این جلسه در ادامه جلسات قبل می باشد.

در فیلم فارسی جلسه نهم آموزش FPGA و VHDL این نکته را بررسی می کنیم، وقتی شما یک سخت افزار را با زبان VHDL توصیف می کنید و کد شما از نظر سینتکس هیچ خطایی ندارد و نرم افزار های IDE مانند Modelsim و ISE از نظر سینتکس هیچ خطایی در کد نوشته شده نمی گیرند، به این معنا نیست که کد شما قابل سنتز روی FPGA هست، بلکه شما باید مراحل دیگری را هم انجام دهید تا کد VHDL شما قابل سنتز باشد و یکی از مهم ترین این مراحل شبیه سازی هست.

خلاصه سرفصل فیلم آموزشی جلسه نهم:

بررسی سه توصیف سخت افزار به زبان VHDL

توصیف های سخت افزاری بررسی شده:

۱- جمع کننده و تفریق کننده چهاربیتی

۲- یک پردازنده با دستورات کاهش یافته

۳- یک پردازنده ۸ بیتی

کامپایل کد در نرم افزار Modelsim

بررسی خطاهای نحوی کد در نرم افزار ISE

جهت مشاهده ادامه مطلب به وب سایت علم آوران مراجعه نمایید

www.elmavaran.ir

آموزش برنامه نویسی سی شارپ
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی کودا
آموزش FPGA

#حافظ

#علم_آوران

#باشگاه_دانشمندان_جوان

#آموزش_برنامه_نویسی

#آموزش_بازی_سازی

#برنامه_های_چندرسانه_ای

#C++

#C

#CUDA

#FPGA

مشاهده شماتیک

تولید فایل قابل پروگرام روی FPGA

98/10/22 18:03
علم آوران باشگاه دانشمندان جوان , elmavaran.ir
باسمه تعالی

برای اینکه Directional Light روی اشیاء موجود در محیط سایه ایجاد کند، آن را انتخاب کرده و در پنجره Inspector مقدار گزینه Shadow Type را به Hard shadows یا Soft shadows تغییر دهید.

در اینجا سایه را روی Soft shadows تنظیم می کنیم.

به سایه درختان روی زمین، سایه پراید روی زمین و سایه درختان روی پراید توجه کنید. این سایه ها پویا هستند و با حرکت کردن اتومبیل، مکان سایه روی آن تغییر خواهد کرد.

جهت مشاهده ادامه مطلب به وب سایت علم آوران مراجعه نمایید

www.elmavaran.ir

آموزش برنامه نویسی سی شارپ
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی کودا
آموزش FPGA

#حافظ

#علم_آوران

#باشگاه_دانشمندان_جوان

#آموزش_برنامه_نویسی

#آموزش_بازی_سازی

#برنامه_های_چندرسانه_ای

#C++

#C

#CUDA

#FPGA

98/10/22 18:01
علم آوران باشگاه دانشمندان جوان , elmavaran.ir
باسمه تعالی

برای ایجاد یک صفحه که کاراکتر بتواند روی آن راه برود می توان شئ Plane را به بازی اضافه کرد.

جهت مشاهده هر تصویر در اندازه بزرگ تر، روی آن کلیک کنید.

صفحه را به نقطه (۰-۰-۰) منتقل کنید.
یک منبع نور نقطه ای به بازی اضافه کنید و آن را بالای صفحه قرار دهید.
یک کنترل کننده اول شخص به بازی اضافه کنید.
اکنون بازیکن اول شخص به راحتی و بدون هیچ مشکلی می تواند روی صفحه راه برود.

جهت مشاهده ادامه مطلب به وب سایت علم آوران مراجعه نمایید

www.elmavaran.ir

آموزش برنامه نویسی سی شارپ
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی کودا
آموزش FPGA

#حافظ

#علم_آوران

#باشگاه_دانشمندان_جوان

#آموزش_برنامه_نویسی

#آموزش_بازی_سازی

#برنامه_های_چندرسانه_ای

#C++

#C

#CUDA

#FPGA

98/07/22 08:40
جواد جهانگیری , javad_jahangiri
[https://www.aparat.com/v/MgSDL]
در این اموزش برنامه نویسی پیشرفته کاربردی جاوا و دانت کور اموزش داده می شود
تمامی آموزش در لینک زیر در اپارات به تدریج طی دوره اموزشی اپلود خواهد شد
98/06/31 15:38
 محمدی , chmd
طراحی انواع سایت و برنامه نویسی تحت وب همراه با طراحی هر آنچه نیاز دارید.
98/03/11 22:38
نوین  قلم , novinghalam.com
پاورپوینت برنامه نویسی تابعی در 21 اسلاید در نوین قلم، هرآنچه از مزایای برنامه نویسی تابعی و زبان برنامه نویسی تابعی نیاز است بدانیم!
خرید آسان محصول تنها با چند کلیک در کمتر از 30 ثانیه !
در پاورپوینت برنامه نویسی تابعی چه مطالبی وجود دارد؟
تاریخچه
مقدمه
معرفی
تابع خالص
توابع کمکی در برنامه نویسی تابعی
ویژگی های زبان برنامه نویسی تابعی
مزایای برنامه نویسی تابعی
معایب برنامه نویسی تابعی
زبان های برنامه نویسی تابعی
برای مشاهده جزئیات بیشتر و دانلود محصول به لینک زیر مراجعه نمایید:
https://www.novinghalam.com/product/پاورپوینت-برنامه-نویسی-تابعی/
مشاهده سایر محصولات به وبسایت ما سر بزنید:
https://www.novinghalam.com