نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : برجام - 694 مطلب

99/10/19 13:53
سیدهاشم امدادگر مجازی , mamut_3453
سخنرانی تلویزیونی در سالروز قیام 19 دی:

مطالبه منطقی ما در برجام رفع تحریم هاست. آمریکا و چه اروپا که آویزان به آمریکاست، وظیفه دارند تحریم ها را بردارند. اگر تحریم ها برداشته نشد، بازگشت آمریکا به برجام به ضرر ماست.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (جمعه) به مناسبت چهل و سومین سالگرد قیام ۱۹ دی مردم قم علیه رژیم ستمشاهی در سال ۱۳۵۶، در یک سخنرانی زنده و تلویزیونی با مردم سخن گفتند.
99
99/09/22 14:02
مهدی اسم دوست داشتنی , iranmehdi
اختلافات میان دولت و مجلس باید جدی گرفته شود. مجلس باید به موفقیت و کامیابی دولت کمک کند، اما در عمل چنین چیزی را مشاهده نمی‌کنیم. اخیرا ریاست مجلس جهت‌گیری‌های خود را در این خصوص تغییر داده و بهبود مواضع او کم و بیش مشهود است. با تمامی این احوال، جریان اصلاحات از این دولت برای دستیابی به جایگاه فعلی خود حمایت کرده، اما دولت حساب‌شده، چابک و دقیق نبوده است. از طرف دیگر، دولت به بعضی افراطیون بهانه داده است. لازمه بهبود شرایط میان دولت و مجلس این است که رییس‌جمهوری منسجم‌تر عمل کند. مجلسی‌ها تصور نکنند که اگر در ماه‌های مانده از دولت، آسیبی به آن وارد شود، چیزی عاید مجلس می‌شود.
ادامه دروبلاگ شخصی من
99/04/14 09:33
پیاده روی رو اعصاب , towalkontopofbrain
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، تصریح کرد که ایران در قبال هرگونه زیاده خواهی و رفتارهای غیرمسئولانه اقدامات لازم و متناسب را اتخاذ خواهد کرد.
99/04/10 16:53
پیاده روی رو اعصاب , towalkontopofbrain
آمریکا بعد از خروج یک‌جانبه از برجام، تحریم‌های سختی را علیه ایران اعمال کرده و کشورهای ناقض تحریم‌ها را به‌سختی مجازات می‌کند.
99/04/7 16:42
پیاده روی رو اعصاب , towalkontopofbrain
غرب و به تعبیر دیگر چهار کشور آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان طی هفته اخیر دو اقدام را درخصوص ایران به اجرا گذاشتند که هر دو در یک مسیر و توأم با نوعی باج‌خواهی بود.
99/02/19 02:04
مسعود الف واو , vatan1400
-می‌گویند وقتی برجام اجرا شد ایران در اوج پرواز رفت!
-برجام مگر اجرا هم شد؟! تا آنجا که همه می‌دانند برجام فقط امضا شده ولی اجرا نشده!
-پس از کجا می‌گویند بعد از اجرای برجام ایران پرواز کرد؟!
-شاید منظورشان این است که بعد از اجرای برجام، فعالیت هسته‌ای و دستاوردهای آن پر کشیده و پرواز کرده و رفته که رفته!
-کاش فقط به یکی از دستاوردهای برجام اشاره می‌کردند! و بعد از افتخارات آن دَم می‌زدند!
-شخصی برای یک عده می‌گفت، شما یادتان نمی‌آید که چه دوران طلایی و خوبی داشتیم!
گفتند؛ خُب شما از آن دوران طلایی بگویید!
طرف گفت؛ متاسفانه من هم یادم نمی‌آید!
98/11/15 23:08
علی بهاری , ensan73
امروز بناست درباره عوامل موفقیت صحبت کنیم. موفقیت خودش یه علمه. بله پس چی فکر کردی؟ مثل اقتصاد و سیاست خارجی که نیست هر کی توش نظر بده. باید مطالعه کرده باشی دربارش. متخصص های این علم هم آقای برایان تریسی و وین دایِر اند. البته تنها کسایی که با کتاب های این ها موفق شدند خودشونند. از بس تجدید چاپ میشن نامردا. البته شوخی کردم که هیچ کس با کتابهاشون موفق نشده. آمارهای رسمی میگن به تعداد بیننده‌های شبکه چهار، آدمهایی هم با کتابهای اینها موفق شدن. به هر حال آمار قابل توجه و روزمه پُرکنی ه.
اما موفقیت تو همه جای دنیا یه آرزوئه ولی تو فامیل ما یه خاطره است.
چرا؟ چون شوهر عمه من، موفق ترین آدم فامیل ماست. این آدم اصلا عجیبه. دست به هر چی میذاره طلا میشه. چند سال بعد ازدواج با عمه‌ام بود قرار شد خونه ما رو بخرن. بابام می گفت خونه رو قیمت کردیم 150 میلیون. چون شوهر عمت بود و به هر حال آشنا به حساب می‌اومد بهش فروختیم 170 میلیون. دو هفته نشد بازار مسکن به هم ریخت و همون مِلک شد 300 میلیون. یعنی معامله‌ی قرن این بوده‌ها، ترامپ داره اداشو درمیاره. چند وقت بعد رفتند سفر. کجا؟ لبنان. با عمه و دختر عمه سه تایی کلی خوش گذروندند. تا برگشتند جنگ 33 روزه شروع شد و دقیقا هتلی که شوهر عمم این‌ها توش بودند با خاک یکسان شد. بگذریم که تا چند وقت بابام بهش تیکه مینداخت که تو با این نتانیابو سر و سری داری و الا از کجا باید میدونستی اونجا رو میخوان بزنن. شوهر عمم واسه این که اعتقاد و تعهد خودش رو به محور مقاومت نشون بده هی می رفت عکس های جبهه‌اش رو میاورد. بنده خدا کلا تو یه عملیات شرکت کرده بود و اون هم فتح المبین بود. کل کار مفیدی که توی این عملیات کرده بود این بود که وقتی رفیقش تانک رو با آر پی ‌جی میزنه شوهر عمه ما فریاد میزنه «تکبیییییر» و به نیروهای خودی روحیه میده. بنده خدا یه جوری توی جمع‌های فامیلی از مدیریت درخشانش در فتح المبین می‌گفت و این که اگه اونجا نبود این موفقیت هیچ وقت به دست نمی‌اومد که هر شنونده‌ای فکر می‌کرد ایشون رئیس ستاد کل بوده. غافل از این که به خاطر دست و پا چلفتی بودن از آشپزخونه لشکر هم اخراج شده بود!
اما موفقیت های شوهر عمه من همچین بی حساب و کتاب هم نیست. فرمول داره. یکی از رازهای موفقیتش، اینه که شکست‌هاش رو انکار می‌کنه. انگار نه انگار. مثلا شما همین دونالد ترامپ رو ببینید. این مردک دو دره باز یه جوری شکستهاش رو انکار میکنه آدم فکر میکنه واقعا پیروز شده. 13 تا موشک هفتصد کیلویی وسط پایگاهش ترکیده میگه کلا چند نفر سر درد گرفتند که اون هم کودئین دادیم خوب شدند. مرد حسابی! پسر عمه من پارسال یه کپسولی انداخت تو توالت خونه‌شون شوهر عمه‌ام تا سه ماه از حموم استفاده می‌کرد. اون وقت سربازهای شما جنس کله‌هاشون از چیه که ضد موشکه؟ عایق کردید مخچه‌هاشون رو یا عصب‌کشی کردند کلا سرّند. یا مثلا تو افغانستان بچه‌های طالبان به صورت خودجوش، آتش به اختیار و بدون هماهنگی با دولت‌ همسایه‌شون زدند هواپیما رو انداختند. بعد ترامپ میگه هیچ کس هیچ طوریش نشده. آخه هویج! وانت اصغر میوه‌فروش پارسال تو جاده همدان چپ کرد سه تا زخمی داد. هواپیمای ترابری به اون گندگی شصت تیکه شده تلفات نداده؟؟ گوسفند هم بارش بوده باشه باید آمار بدی چند راس کباب شدند! خلاصه این جوریه مردم! راز موفقیت، خالی‌بندی و انکار شکست‌هاست. توفیق رفیقتان
98/11/14 13:06
سخن استاد , speechmaster
ظریف: تحولات به نفع ما و به ضرر قدرت‌های سلطه‌گر است
وزیر خارجه با تاکید بر اینکه ما در دورانی هستیم که مفاهیم در حال تحول محتوایی و ساختاری است، گفت: این تحول به نفع ما و به ضرر قدرت‌های سلطه‌گر است.

یکی نیست بگه توکه تا دیروز با امریکایی ها بودی و همه دنیا و آخرت را در رابطه با قدرت های سلطه گر میدونستی حالا چی شده خودتو به ما می چسبانی ؟؟
اصلا از کی تا حالا تو با ما شدی ؟؟ اول برادری خودت رو اثبات کن بعد بیا با ما !!!!
17
3
13
98/11/12 20:01
سخن استاد , speechmaster
ارباب بهانه‌ها
مسئله‌ انرژی هسته‌ای را ما در برجام به شکلی که مخالفین ما می‌خواستند، زیر بار رفتیم و قبول کردیم امّا دشمنی‌ها تمام نشد؛ مسئله‌ حضور ما در مناطق خاورمیانه را مطرح می‌کنند، مسئله‌ موشک را مطرح می‌کنند. شما اگر فردا اعلام کنید که ما دیگر موشک درست نمی‌کنیم یا بیشتر از فلان مقدار بُرد، موشک تولید نمی‌کنیم، یک قضیّه‌ دیگر درست خواهد شد. دعوا، دعوای بنیادی است؛ با نظام جمهوری اسلامی مخالفند.
۱۳۹۷/۲/۱۹-رهبر انقلاب
21
3
14
98/11/7 22:57
علی بهاری , ensan73
«چرا ما مثل کشور‌های عادی با امریکا رفتار نمی‌کنیم؟ آخه تا کی باید تحریم باشیم؟ چقدر سختی بکشیم؟ این همه کشور تو جهانه. کدومشون ذلیل و نوکر امریکا هستند؟ چرا فکر می‌کنیم فقط ما خوبیم؟ عه!»
این‌ها جملاتی است که این روزها در گوشه و کنار فضای حقیقی و مجازی زیاد شنیده می‌شود. برخی از جوانان که زندگی مناسب یا شغل و مسکن و همسر ندارند بیشتر از دیگران اعتراض می‌کنند و البته تا حدی حق هم دارند. اما به راستی مساله کجاست؟ و چرا ما مشکل داریم؟ به نکات زیر می‌توان توجه کرد:
1. تقریبا هیچ کشوری در جهان، به صورت کامل استقلال سیاسی از امریکا ندارد و همه کم و بیش، باید به این دولت عربده‌کش تروریست باج بدهند. حتی کشورهای قدرتمندی مانند هند، چین و روسیه هم مجبورند یکی به نعل بزنند و یکی به میخ و نمی‌توانند کامل جلوی امریکا قد علم کنند. شاید بتوان گفت تنها کشوری که بدون توجه به خواست امریکا تصمیم می‌گیرد ایران است.
2. «استقلال» در نگاه اسلام، مفهوم ارزشمندی است. بر اساس آیه‌ی «نفی سبیل» و برخی اصول قرآنی دیگر، مسلمانان باید بر اساس عزت و استقلال زندگی کنند و نوکر و وابسته به دیگران نباشند. البته ارتباط گسترده، هم مجاز است و هم مطلوب ولی فرق فراوانی است میان ارتباطی که موتور متحرک توسعه باشد و رابطه‌ای که از نفی حاکمیت ملی سربرآورد.
3. ریشه‌ی مشکلات اقتصادی ما در نظام مشکل‌دار اقتصادی ماست نه استقلال‌طلبی سیاسی‌مان. این مشکلات را هم باید با اصلاحات گسترده، برطرف کرد. نظام مالیاتی، شفافیت، فساد، قیمت حامل‌های انرژی، خصوصی‌سازی، قاچاق و ... همه از مشکلات مهمی است که متاسفانه در طول این سال‌ها فقط کوشیده‌ایم آن را انکار کنیم یا با مرهم‌هایی مانند برجام و ... درمانش را به عقب بیندازیم. دیر یا زود این زخم‌ها سر باز می‌کنند و بلای دهشتناکی بر سر ما می‌آورند. چه بهتر که در شرایط تحریم چاره‌ای بیندیشیم و آن‌ها را برطرف سازیم.
4. وقتی می‌شود هم استقلال داشت و هم اقتصاد قدرتمند، چرا باید یکی را به نفع دیگری قربانی کرد؟ آن هم وقتی که معلوم نیست با بخشیدن اولی، لزوما به دومی دست پیدا کنیم.
98/10/15 11:24
عطرِ باران , Atre_Bararn
خبر مهم
حجت الاسلام کاشانی در برنامه جهان آرا ی شبکه افق افشا کرد، هیئت دیپلماتیک قطر به ایران اومدن و حامل پیام ترامپ ملعون برای دولت ایران بودن که گفته اگه دست از انتقام بردارید تحریم ها رو لغو خواهیم کرد.
بی شرفها بدانند ما خون سردار رو با هیچ چیز معاوضه نخواهیم کرد...
36
10
13
98/04/24 11:48
سایبر 11 , cyber11
98/03/27 09:25
 محمدی , chmd
آقایان به اصطلاح تصمیم‌ساز نظام آیا گند برجام کافی نیست؟
دوباره می‌خواهید با تصویب پالرمو راه‌های دور زدن تحریم را نیز ببندید؟
خیانت تا کجا؟
98/03/20 12:42
 محمدی , chmd
قبل از برجام هسته‌ای و هوافضا داشتیم تحریم هم بودیم
بعد از برجام نه هسته‌های داریم و نه هوافضا، تحریم‌ها بیشتر شده که هیچ آقاین از سایه جنگ هم می‌گویند
و جالب اینکه علی‌رغم وضع موجود دولتمردان و مجلس‌های حامی توافق ‌هسته‌ای می‌گویند: برجام یک دستاورد بود