نتایج جستجو : بازاریابی اینترنتی - 341 مطلب

97/06/31 10:54
لیــــمان ثاقـــب , suzuki405rd

بازاریابی محصولات و خدمات شما بصورت کاملا حرفه ای

قابل توجه دوستان و کاربران عزیز و گرامی که محصولات و خدماتی برای فروش دارند .
ما بوسیله بازاریابان حرفه ای برای محصولات و خدمات شما بهترین مشتریان را سراغ داریم . فقط کافی است که از لینک زیر در سایت ثبت نام نمائید و محصولات و خدمات خودتان را به ما معرفی نمائید .
پس از فروش شما درصدی از مبلغ را به عنوان پورسانت به ما می پردازید که مبلغ پورسانت را خودتان تائین خواهید کرد .
بازاریابهای زیادی در سایت ما به صورت شبانه روز به فعالیت مشغول هستند و فروش محصولات شما را به طور چشمگیری افزایش خواهند داد .
ما بسیار خوشحال می شویم برای شما نیز یک بازاریابی حرفه ای را آغاز کنیم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه فرمائید .

سپاسگزارم . ارادتمند : محمدعلیـ L I M A N
99
97/05/25 00:31
محمد علی کوکائیان , tarahimodern
بازاریابی اینترنتی ( Internet Marketing ) چیست؟
امروزه هر کسب و کار اینترنتی برای بقای خودش به بازاریابی اینترنتی احتیاج دارد و در این مقاله به آموزش بازاریابی اینترنتی خواهیم پرداخت، بازاریابی اینترنتی به فرآیند نرخ تبدیل کاربر به مشتری می گویند، ولی قبل از انجام این کار، شما باید بتوانید بازدیدکنندگان سایت خود را به کاربر تبدیل کنید که برای درک بهتر این موضوع، به شما پیشنهاد می کنم که در این مقاله با طراحی مدرن همراه باشید.

۱) آموزش بازاریابی اینترنتی با استفاده از طراحی وب سایت حرفه ای
اولین و مهمترین روش بازاریابی اینترنتی ، داشتن طراحی وب سایت حرفه ای است زیرا اگر در کسب درآمد اینترنتی خود، به این موضوع مهم اهمیت ندهید، کاربران زیادی را از دست خواهید داد.

http://tarahimodern.com/internet-marketing-training
97/02/7 01:52
تبلیغات اینترنتی سازین , sazinco.ir
۸ اشتباه رایج در بازاریابی با اینستاگرام که باید از آن‌ها اجتناب کنید امروزه اینستاگرام در بین افراد مشهور، افراد خلاق، هنرمندان، بازاریابان، نهادهای گوناگون و همچنین در بین عموم مردم با سلیقه­‌ها و علایق مختلف، جایگاه ویژه خود را پیدا کرده و از این رو محبوبیت به اشتراک‌گذاری تصاویر در این شبکه اجتماعی، امری است که با سرعت زیادی رو به افزایش است..... دنباله مقاله را در لینک بخوانید
96/11/12 08:19
امیر بیابانی , byabani