نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : اینترنت - 591 مطلب

98/12/23 19:04
نسل جوان , javanclub
بعد از شیوع کرونا و کاهش تردد در همه جا شبکه ارتباطی بسیاری از اپراتورهای دنیا با مشکل مواجه شدند. چون استفاده کاربران بالا رفت و شبکه ها دچار مشکل ظرفیت شدند.
به نقل از رادیو گفت و گو محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات اعلام کرد...
99
98/12/20 18:53
آ آ , 6xr
منت بار کردن ترافیک اضافی دادن اما فقط برای بعضی از سایت ها قابل استفاده ست و بقیه ی اینترنت از دسترس ما خارج شده تا ما مجبور باشیم فقط توی این سایتای مزخرف داخلی بمونیم و ارتباطمون با کل دنیا قطع بشه ، بازم مثل ماه آبان عملا اینترنت نداریم آخه این چه وضعیه ؟
98/11/24 13:41
پایگاه خبری ایران رادا , radanews
با بارش برف شدید در مناطق شمالی و شمال غربی کشور، و قطعی برق گسترده در بخش هایی از استان گیلان، ارتباطات تلفنی و اینترنت این استان مختل شده است.
98/10/20 01:35
بیت کوین گاه ارز دیجیتال , bitcoingah
آیا وابستگی بیت کوین به اینترنت حقیقت دارد ؟ “نِیل وودفاین” – مدیر بازاریابی و ارتباطات شرکت توسعه بیت کوین “Blockstream” – درباره راه حل هایی که توسعه دهندگان در حال کار بر روی آنها هستند تا بیت کوین را از مداخلات حفظ کنند، توضیح می دهد......ادامه مطلب در لینک زیر :

98/10/18 23:11
نسل جوان , javanclub
امروز دیگر دنیای بدون «شبکه جهانی اینترنت» دنیایی کسل کننده و غیر‌قابل تصور است. چه از نظر جنبه سرگرمی و چه مسئله کسب و کار و...
98/09/19 20:55
محمّد عابدینی , sibekhial
#وزیر_ارتباطات گفته پنجشنبه یک #سورپرایز برای مردم دارد.
برادر هنوز جای سورپرایز قبلیتون خوب نشده!
98/09/3 12:52
محمد پورعبدالله , umudsuz
روی سخنم با شورایی هست ک نه میشناسیم از چ شخصیت هایی تشکیل یافته، و نه اطلاعاتی از محل چنین ارگانی داریم .
ب حمداله راه مبارزه با مردم را به خوبی پیدا کردید ، خیلی ها راضی ان بنزین رو به قیمت ۱۰ هزار تومن بزنن، ولی این اینترنت صاحب مرده وصل بشه .
از حکومت عدل علی صحبت می کنید ، شما نگران امنیت کشور نیستید ، شما نگران حکومت خود، صندلی خود و جایگاه خود هستید ، شما دنبال پابرجا بودنه ریاست خود هستید، این هیچ ربطی ب امنیت کشور ندارد .
شما الان در جایگاهی هستید ک به خوبی می دانید مردم شما را نمی خواهند، مردم از شما بیزارند، و این تصمیم خودخواهانه ی شما ، تنفر مردم را از شما به سطح بالا می رساند.
انگار برایتان هیچ ارزشی ندارد کسب و کار این مردم همیشه مطیع جنایات شما، الان در نبود اینترنت و ارتباط ، در چه وضع اقتصادی هست، تمام دخل و خرج و هزینه های تمامی اصناف مختل شده است.
اگر حتی علی الان بر مسند کار بود، شخص امیرالمومنین، وقتی می دید مردم با این هجمه از حکومتش بیزارن، دست از حکومت بر می داشت و ادامه ی کار را بر نظر مردم رها می کرد.
نمیدانم و نمی تونم هضم کنم ب چه چشمی ب این مردم نگاه می کنید، اما این را می دانم چنان قدرتی را صاحب هستید ک حتی وزیر کشور، رییس جمهوری ک منتخب مردم هست، با صلابت و قاطعیت نمیتواند از برقراری ارتباط این اینترنت با مردم سخن بگوید .

ما کاری ب حکومت و ریاست شما نداریم، سیاسی هم نیستیم و کاری ب آنچه در این مدت در این مملکت اتفاق افتاد نداریم ، اما اگر ذره ای ب حق الناس ایمان دارید ، ملت را از حداقل حق خود محروم نکنید، بیشتر از این مارا در منگنه نگذارید.
ملت ما از حداقل رفاه ممکنی که در دنیا مرسوم هست، محروم هست، اغلب قشر جامعه از خرید سرپناه برای عیال و خانواده ی خود، عاجز است ، هر روز خبر از دزدی های کلان شما یا همکاران شما، خون از رگ های این جامعه برچیده است .
نمیدانم هدف چیست؟ شاید از این میترسید اگر اینترنت به راه افتد، ملت از صحنه هایی ک نشان از شرم ساری و خشونت شماست، و آنچه را که بر آنها گذشته ، منتشر کنند. ولی این را نیز میدانید که اولا، به راحتی میتوانید هر چیزی را که در داخل ایران و از داخل ایران ارسال می شود شناسایی کنید، دوم اینکه ملت از این وضع ب ستوه آمده اند و بالطبع کاری ب این مسایل ندارند.
هر که هستید و به هر چه ایمان دارید، و شما را به هر آنچه یا هر آنکه می پرستید ، قسم، این وضع را تمام کنید. ما از شما امنیت نخواستیم ، از طلا گشتن پشیمان گشته ایم ، مرحمت فرموده ما را مس کنید.

قشنگ ثابت کردید این مملکت، نه قانون دارد ، نه در و پیکر.

چون اگر قانون داشت، این جلوگیری شما از حق من و امثال من، ممانعت از حق بود.

حال ک هیچ مرجعی لیاقت و جربزه ی رسیدگی ندارد، ینی این قانون نیست ک مملکت را اداره می کند.

برگرفته شده از tatsu.blog.ir
98/09/2 11:40
محسن98  , mohsenlashany
اسامی استان هایی که اینترنت دارن
اینترنت خانگی کدام استان‌ ها وصل شده ؟

در لینک زیر::
98/09/1 22:02
 دوست یابی , friendscloobclub
آمار عجیبی از خسارت قطعی اینترنت در ایران!

نت بلاک که یک وبسایت معتبر در زمینه آزادی استفاده از اینترنت در جهان است و به طور لحظه‌ای بهره‌مندی مناطق مختلف جهان از شبکه جهانی اینترنت را رصد می‌کند، تخمین زده، میزان خسارت ناشی از هر روز قطعی اینترنت در ایران مبلغ سرسام‌آور ۳۶۹ میلیون دلار آمریکا است
50
35
47
98/09/1 21:58
کافه شکلات , coffe_chocolate
آمار عجیبی از خسارت قطعی اینترنت در ایران!

نت بلاک که یک وبسایت معتبر در زمینه آزادی استفاده از اینترنت در جهان است و به طور لحظه‌ای بهره‌مندی مناطق مختلف جهان از شبکه جهانی اینترنت را رصد می‌کند، تخمین زده، میزان خسارت ناشی از هر روز قطعی اینترنت در ایران مبلغ سرسام‌آور ۳۶۹ میلیون دلار آمریکا است!
110
66
48
98/09/1 20:41
مهسا ا , mahsa9981
وقتی زبون ِ محبت کسی رو متوجه نشیم
اینجوری میشه که محبت میبینیما ولی ازار حس میکنیمش
98/08/30 21:42
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
گروه فناوری- سایت رویداد 24 نوشت:
قطعی اینترنت در ایران همچنان متولی مشخصی ندارد. منابع آگاه بی‌نام در گفت‌وگو با برخی رسانه‌ها از دستور شورای امنیت کشور برای قطع اینترنت خبر داده‌اند. این منابع آگاه گفته‌اند قطعی اینترنت جهانی ارتباطی با وزارت ارتباطات ندارد و تصمیم شورای امنیت ملی بوده است.

پیگیری ها هم برای بررسی نهاد صادر کننده حکم قطعی اینترنت به پاسکاری میان چند نهاد ختم شد و کسی مسئولیت فشار دادن دکمه فیلترینگ را نپذیرفت! علی ربیعی سخنگوی دولت خبر داده که «ظرف یکی دو روز مشکل اینترنت همه استان‌ها حل خواهد.» فارغ از اینکه کدام نهاد مسئول قطع کردن اینترنت بوده، این اقدام آثار زیان‌باری در اقتصاد داشته است. نت بلاک که یک وبسایت معتبر در زمینه آزادی استفاده از اینترنت در جهان است و به طور لحظه‌ای بهره‌مندی مناطق مختلف جهان از شبکه جهانی اینترنت را رصد می‌کند از قطعی اینترنت در ایران خبر داده و روز گذشته اعلام کرد: «تایید شده که ایران در معرض قطع کامل اینترنت در کل کشور است.» یک منبع آگاه اطلاعاتی به خبرگزاری فارس گفته «خبرگزاری‌ها و نهاد‌های دولتی مشکلی برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت ندارند.» اگرچه این خبر از سوی بسیاری از خبرگزاری‌ها تکذیب شده، اما به نظر می‌رسد ۵ درصدی که در کل کشور قادر به اتصال هستند، نهاد‌های دولتی و برخی افراد خاص را شامل می‌شوند.

خسارت قطعی اینترنت
به تخمین موسسه نت بلاک، میزان خسارت ناشی از هر روز قطعی اینترنت در ایران مبلغ سرسام‌آور ۳۶۹,۵۷۰,۷۶۳ (۳۶۹ میلیون) دلار آمریکا است. سعید اسلامی بیدگلی دبیرکل کانون نهاد‌های سرمایه گذاری ایران درباره تاثیر قطعی اینترنت بر بازار سرمایه گفته در روز‌های اخیر بازار سرمایه نزدیک به ۴ هزار و ۵۰۰ واحد کاهش را تجربه کرد. مشکلات قطع اینترنت منجر به کاهش شاخص شده، چون این حس را ایجاد می‌کند که ریسکی در بازار وجود دارد، اما آنچه مشخص است این است که با قطعی اینترنت، کسب و کار‌های مجازی قربانی اول خواهند بود.

به گفته راشا شیدماهر مدیر ارشد مارکتینگ اسنپ، «تعداد کاربران ثبت‌شده در اسنپ بیش از ۱۰ میلیون برآورد شده و تعداد رانندگان اسنپ ۳۰۰ هزار نفر است.» گفته می‌شود در مجموع ۴۰ هزار راننده در اسنپ و تپسی عضویت دارند. اگر در نظر بگیریم که راننده‌های تاکسی‌های آنلاین روزانه ۵۰ هزار تومان درآمد داشته باشند، با این روزانه چیزی حدود ۲۰ میلیارد تومان گردش مالی سرویس‌های تاکسی آنلاین است.
گزارش تجارت الکترونیکی سال ۹۷ وزارت صنعت و معدن نشان می‌دهد تعداد کسب و کار‌های الکترونیکی که به صورت وبسایت به ارائه کالا و خدمت می‌پردازند، حدودا ۲۷۰ هزار واحد بوده و تاکنون مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ۸۱ درصد از فعالیت‌های مجازی را با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی شناسایی و ساماندهی کرده که عددی بالغ بر ۵۵ هزار نماد الکترونیکی را شامل می‌شود.

تعداد کسب و کار‌های مجازی که هم اکنون بدون نماد الکترونیکی مشغول به کارند نیز قابل توجه است، اما آماری از آن‌ها در دست نیست. در کنار این‌ها اختلالاتی برای کارت خوان‌های سیار نیز به وجود آمده و بسیاری از کسب وکار‌هایی که با این دستگاه‌ها گردش‌های مالی شان را مدیریت می‌کردند نیز با مشکلات جدی مواجه شدند. با رضا الفت نسب عضو هیات مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی درباره میزان خسارتی که کسب و کار‌های آنلاین از قطع اینترنت متحمل شده و به اتحادیه اطلاع رسانی کرده‌اند، می‌گوید: آمار دقیقی از میزان خسارت وجود ندارد، ولی همان طور که می‌دانید کسب و کار‌های مجازی بر بستر اینترنت هستند و تعداد زیادی کسب و کار داریم که این اتفاق باعث شده فعالیت شان مختل شود. او گفته تعدادی از این کسب و کار‌ها روی وبسایت هستند و تعدادی روی شبکه‌های اجتماعی که همه‌شان دچار آسیب شده‌اند و به خاطر قطعی اینترنت خسارت دادند.

الفت‌نسب می‌گوید: فروش‌ها خیلی پایین آمده است. دیروز با برخی کسب و کار‌های اینترنتی صحبت کردم و بر اساس برآورد‌های انجام شده، گردش مالی‌شان یک دهم کاهش داشته است. تازه این رقم برای کسب و کار‌های بزرگ است. کسب و کار‌های کوچک آسیب بیشتری دیده‌اند.
او می‌گوید: اگر قرار است بستر فعالیت، شبکه ملی ارتباطات باشد باید از قبل آماده سازی می‌شد و در این بستر وبسایت‌هایی که محتوای غیر مجرمانه دارند، باید بتوانند به کار شان ادامه دهند و کاربران هم بتوانند راحت به این لاین دسترسی داشته باشند، اما امروز به این مساله فکر نشده و این مشکلات به وجود آمده است. سال ۸۸ هم این مشکل را داشتیم، ولی درس عبرت نشده است. شاید سال ۸۸ کمتر از ۱۰۰۰ کسب و کار آنلاین وجود داشت، اما الان بیش از ۵۰ هزار نماد اعتماد صادر شده و حاکمیت باید نسبت به این کسب و کار‌ها حساسیت بیشتری داشته باشد زیرا کسانی که روی سرور ایرانی هستند و مالیات می‌دهند باید در چنین شرایطی سرویسی بگیرند که پایدار بمانند.

او با اشاره به وضعیت موتور‌های جستجوی ایرانی گفت: این موتور‌ها جوابگوی حجم بالای مراجعان نیستند. موتور جستجوی پارسی جو دائم قطع می‌شود و ترافیک زیاد است. او در مورد تعداد کسب و کار‌هایی که بر بستر شبکه‌های اجتماعی کار میکنند گفت: در مورد تعداد ان‌ها هم آمار کاملی وجود ندارد، اما برآورد شده که ۲۰۰ هزار فروشنده بر بستر شبکه‌های اجتماعی وجود دارد. همه این کسب و کار‌ها مختل شده است. ۲ میلیون سفر آنلاین در سراسر کشور به طور روزانه انجام می‌شود که این هم مختل شده است.
کامنت بنویسید...
بی سرزمین تر از باد  , pamchal_a
جمعه 1 آذر ، 11:00
ایران تجزیه نشده به چه درد ما خورد که نگران تجزیه شدنش باشیم؟
ایران رو مسئولین با فسادهای گله ای شون به فنا بردند... از خواب خرسی تون بیدارشید لطفا!
مملکت کاردان و کارشناس میخواست نه انقلابی و مومن و باتقوای بی سواد....
ادامه
محمدرضا قمری , hag1370
پنجشنبه 30 آبان ، 23:20
قبل از هر بحثی لطفا به اندازه کافی مطالعه داشته باشید .ممنون یا علی
ادامه
جوینده حقیقت , golrose94
پنجشنبه 30 آبان ، 23:17
نامه مولا به معاویه؟ مثلا نامه پیامبر به خسروپرویز هم نشان میدهد خسرو پرویز مسئول در حکومت پیامبر بوده. فکر کنم ادامه بحث بی فایده باشه. شب عالی متعالی
ادامه