نتایج جستجو : ایران و آمریکا - 8 مطلب

97/05/2 11:13
دانشجویان  , portal_university
کرباسچی درباره صحبت برخی از تحلیلگران مبنی بر احتمال بالای بروز تنش و جنگ بین ایران و آمریکا گفت: جنگ و حمله و ... قطعا پیش نمی‌آید اما این حالت تعلیق و بینابینی خیلی بر زندگی مردم و عدم آرامش تاثیر دارد و باید از روش‌هایی استفاده شود تا بتوان این وضعیت را به ثبات رساند.

کرباسچی: جنگی بین ایران و آمریکا رخ نمی‌دهد
غلامحسین کرباسچی، دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به اظهارات حسن روحانی رییس‌جمهوری و هشدارهایی که نسبت به رییس‌جمهوری آمریکا مطرح کرد، گفت: آقای روحانی و همکارانشان باید بیشتر از اینکه در سخنرانی‌ها احساسی و شعاری حرف بزنند برنامه دولت برای اداره کشور در شرایط جدید را مطرح کنند و به حل وفصل مسائل و مشکلات مردم بپردازند.

او با اشاره به لزوم اعلام برنامه از طرف دولت، گفت: با این کار هم نگرانی‌های مردم تقلیل پیدا می‌کند و هم طرف‌های خارجی توانایی‌ها و قدرت واقعی حل بحران‌ها را از طرف ایران در‌می‌یابند. با این برخوردها است که پاسخ عملی مدیران اجرایی به دسیسه‌گران داده می‌شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با توجه به وضعیت کشور و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گفت: بالاخره مردم ایشان را انتخاب کرده‌اند تا آرامش، امنیت و رفاه‌شان را تأمین و مسائل زندگی‌شان را حل‌وفصل کند و در یک جمله وعده‌های انتخاباتی را عملی کنند. الان اگر به فضای تبلیغاتی داخل و خارج توجه کنیم آنچه مردم را ناراضی و توطئه‌گران را به طمع انداخته عمدتا ضعف‌ها و نارسایی‌های داخلی است که نقش اصلی در حل آنها را رئیس‌جمهور و همکاران باید ایفا کنند.

کرباسچی درباره صحبت برخی از تحلیلگران مبنی بر احتمال بالای بروز تنش و جنگ بین ایران و آمریکا گفت: جنگ و حمله و ... قطعا پیش نمی‌آید اما این حالت تعلیق و بینابینی خیلی بر زندگی مردم و عدم آرامش تاثیر دارد و باید از روش‌هایی استفاده شود تا بتوان این وضعیت را به ثبات رساند.

اگر اتفاقی رخ دهد مردم حتما پای کشور می‌ایستند اما بالاخره زندگی دارند و سیاستمداران و مدیران کشور باید راه اداره زندگی مردم را در هر شرایطی هموار کنند.
99
10
3
6
94/03/30 18:13
  رِوایتگر رٰاوی فَتح  , RevayatRaviFath
به گزارش خبرآنلاین؛ چهار،پنج بانوی تماشاگر با پاسپورت امریكایی تیم ملی ایران را تشویق می كردند. در حالی كه یك روز قبل از بازی ایران با امریكا هنوز مسئولان فدراسیون برای ورود بانوان به سالن كشمکش داشتند و بعد هم حضور بانوان كنسل شد، چند بانوی تماشاگر در سالن ١٢هزار نفری آزادی تهران بازی را از نزدیك تماشا كردند. تماشاگرانی كه به قول بعضی ها پاسپورت ایتالیایی داشتند، اما با تكان دادن پرچم سه رنگ تیم ایران را تشویق می كردند. بر اساس قوانین فدراسیون جهانی ، ایران تعهد داده بود نمی تواند مانع از حضور بانوان با ملیت های خارجی به ورزشگاه شود.
حضور همین چند خانم محدود کفایت می کند تا تهدید گرفته شدن میزبانی از ایران اقلا تا بازی بعدی حل شود، خانم هایی که ملیتی دوگانه داشتند و با پاسپورت ایتالیایی شان به ورزشگاه آمده بودند. اما فدراسیون جهانی دیگر بهانه ای ندارد تا این شادی غیر قابل باور را از مردم ایران بگیرد.
50
77
20
94/03/30 10:12
میهن‌بلاگ , mihanblog
کسب سه امتیاز شیرین خانگی
بچه‌ها #مچکریم
#mihanblog
#میهن‌بلاگ
137
29
73
94/02/19 21:29
آیات مبین , ayatemobin
[https://www.aparat.com/v/0OTqN]
اگر دستشان برسد به ایران و ایرانی . . . . .
21
2
11
93/12/12 21:33
خاورستان خراسان جنوبی , khavarestan
جزئیات این بالاترین دستمزد ها در http://khavarestan.ir/news/42083
93/11/13 13:31
افسران جنگ نرم , afsaranمتن پاسخ "کالیب تی. ماپین" خبرنگار و تحلیلگر سیاسی آمریکایی در واکنش به نامه مقام معظم رهبری به شرح زیر است:


"حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی،

بسیار متأثر شدیم از این‌که دریافتیم شما جوانان اروپا و آمریکای شمالی را طی یک نامه خطاب قرار داده‌اید. بیش‌تر متأثر شدیم، وقتی این نامه زیبا را خواندیم.

من هم مثل شما از این واقعیت که رهبران ما می‌خواهند به نفرت از مسلمانان دامن بزنند، آشفته هستم. من به رهبران کشورم که سابقه‌ای تاریخی در فریب و جنایت دارند و سبب رنج بسیاری از مردم سراسر جهان شده‌اند، اعتماد ندارم. قصد دارم دقیقاً همان کاری را که شما پیشنهاد کرده‌اید انجام دهم و خودم در مورد اسلام تحقیق کنم.

اگرچه برخی افراد در کشور من شدیداً می‌خواهند جنگ و درگیری بین دو کشور ما را رواج دهند، من مطمئن هستم میلیون‌ها نفر از جوانان در آمریکا این حرف من را تأیید می‌کنند که ما صلح و تفاهم می‌خواهیم. اسلام و مردم ایران دشمن ما نیستند.

با تشکر از کلمات الهام‌بخش و حکیمانه شما،

کالیب تی. ماپین "


.
111
12
51
93/10/26 20:32
 کانون جوادالائمه علیه السلام , kanon_javad_alaemeh_pbuh
[https://www.aparat.com/v/jeipo]
امام خامنه ای (حفظ الله) - باراک اوباما - جان کری - وندی شرمن - اشتن و ...