نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : ایرانول - 46 مطلب

97/11/30 14:51
تبلیغات 24 , autopartpress
قطعه نیوز: سامانه شناسایی تامین‌کنندگان و پیمانکاران شرکت نفت ایرانول به منظور شفاف‌سازی ، حذف واسطه‌ها و مستند‌سازی، تحت نظارت و کنترل مدیرعامل و اعضای هیات مدیره رونمایی و راه‌اندازی شد.
99
97/11/23 17:44
تبلیغات 24 , autopartpress
اتوپارت پرس: شرکت نفت ایرانول به منظور تکمیل سبد کالایی خود و افزایش سهم بازار در راستای استراتژی ۱۴۰۴ شرکت برای نخستین بار روغن موتورسیکلت «موتورو» به بازارعرضه کرد.
97/11/8 16:16
تبلیغات 24 , autopartpress
اتوپارت پرس: شرکت نفت ایرانول در بیست و یکمین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که امروز (8 بهمن 97) توسط سازمان مدیریت صنعتی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، در میان صد شرکت برتر ایران با 10 رتبه ارتقا خوش درخشید.
94/11/24 20:24
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی در مراسم جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با لغو تحریم های ظالمانه علیه كشورمان استقبال شركت های بزرگ نفتی برای همكاری های دو جانبه افزایش یافته است و درصدد انتقال دانش فنی و تكنولو‍‍ژی شركت های مطرح جهان هستیم تا بتوانیم براساس دانش روز دنیا كیفیت محصولات خود را ارتقا دهیم .

وی اظهار داشت: خوشبختانه در ماه های اخیر توانستیم توسط کارشناسان و متخصصین داخلی برای اولین بار در کشور روغن های پایه مصرفی N100 وN150 كه در حد روغن های پایه گروه 2 است را تولید كنیم .

مهندس عیسی اسحاقی تصریح كرد : برنامه های خوبی برای سال آینده داریم و با در اختیار گرفتن كارخانه حشره كش پركنی پس از 10 سال اختلاف و با داشتن 18 هزار متر مربع انبار می توانیم در ذخیره محصولات نهایی كه سود مناسبی را نصیب شركت می كند، گام برداریم.

وی تاكید كرد: در سال جاری ساخت 25 هزار مترمربع مخازن شروع شده كه انشااله سال آینده به بهره برداری می رسد و ما می توانیم علاوه بر این كه دیگر اجاره انبار نمی دهیم، در فصل های كاهش قیمت محصولات صادراتی، محصولات جانبی را در این مخازن ذخیره و در زمان های مناسب صادر كنیم .

مهندس اسحاقی در ادامه از ترخیص چهار دستگاه فیلتر شرکت نفت ایرانول خبرداد و گفت: با نصب این فیلترها در سال آینده روغن موجود در اسلك وكس كاهش و موجب افزایش کیفیت اسلک وکس تولیدی می شود.

مهندس عیسی اسحاقی همچنین در مورد برنامه های آتی این شركت گفت: درصدد هستیم تا پالایشگاه روغن سازی آبادان را به شركتی مستقل تبدیل و با جذب سرمایه گذاری خارجی (49 درصد) و آوردن برندهای مطرح اروپایی ، این پالایشگاه هم مبادرت به تولید محصولات نهایی و عرضه به بازارهای داخلی و خارجی نماید و از خام فروشی جلوگیری نماییم كه علاوه بر ایجاد اشتغال سود دهی مناسبی را نصیب ایرانول خواهد كرد.
3
4
1
94/07/13 07:08
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این جشنواره از 60 شرکت برتر ایران در بخش های مختلف اقتصادی و تولید ملی تقدیر شد.

از مهمترین اهداف این جشنواره همفکری و همسویی فعالان عرصه های مختلف اقتصادی در جهت سازندگی و ارتقای شرایط صنعت و تجارت کشور است.

همچنین لزوم معرفی ملی و بین المللی شرکت های موفق ایرانی و ایجاد ارتباط نزدیک بین شرکت های سرمایه گذاری و فعالان اقتصادی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

همزمان با برگزاری این جشنواره بیش از 40 شرکت داخلی آخرین دستاوردهای خود را در بخش های مختلف مواد شیمیایی، خدمات مهندسی، بانکی و بیمه ای، منابع انرژی، پتروشیمی، صنایع غذایی، صنایع فراساحل، سرامیک و سازه های فلزی در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند
94/07/12 07:30
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این همایش از اعضای برگزیده در قالب اهدای گواهینامه چهره ماندگار کیفیت تقدیر بعمل آمد. انجمن طی ممیزی های انجام داده از اعضاء 7 شاخص را بررسی و سپس اقدام به معرفی منتخبین خود کرد.
این هفت شاخص عبارت از 1- رهبری و مدیریت، 2- فرآیندها، 3- منابع، 4- کارکنان، 5- رضایت مشتریان و مصرف کنندگان، 6- امنیت محیط زیست و جامعه ، 7- نتایج عملکردی می باشد.
گفتنی است ، شرکت نفت ایرانول یکی از شرکت هایی است که موفق به دریافت گواهینامه چهره ماندگار کیفیت شد.
94/07/11 16:56
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، مهندس اسحاقی مدیرعامل شركت نفت ایرانول در این مراسم ضمن تشكر از اتوسرویس كاران برتر گیلان، گفت : اگر بخواهیم فروش را قلب تپنده هر شركتی بدانیم بی شك شما سربازان خط مقدم هستید كه زحمات زیادی برای فروش و بخصوص حمایت از تولیدات داخلی در جهت افزایش تولید ناخالص ملی می کشید .اعتقاد دارم كه تك تك شما مشاوران امین هستید و می توانید با تجربیات چندین ساله ما را در مدیریت شركت راهنمایی كنید .
وی افزود: در همین راستا فرم هایی برای تحقیقات بازار در اختیارتان قرار داده ایم كه بتوانیم از نقطه نظرات شما در راه توسعه و پیشرفت شركت نفت ایرانول قدم برداریم.
مهندس اسحاقی با تاكید بر اینكه عاملین بی شك بازوان اجرایی ما هستند، تصریح كرد: یكی از مزایای برگزاری این سمینار آشنایی ما با مشكلات شما و همچنین شما نیز می توانید مسایل و مشكلات خود را با ما مطرح كنید تا بتوانیم از این نقطه نظرات در راه توسعه و پیشرفت شركت و پیشبرد اهداف استفاده كنیم.
وی در ادامه گفت: شركت نفت ایرانول تنها شركتی است كه دارای دو پالایشگاه در تهران و آبادان است .
وی همچنین تصریح كرد: خوشبختانه امسال بعد از 17 سال توانستیم در 24 روز فعالیت شبانه روزی اورهال سیستم هایدرو فینیشینگ را داشته باشیم و كیفیت روغن پایه را افزایش دهیم .
مدیرعامل شركت نفت ایرانول با اشاره به اینكه ایران در بحث نفت و فرآورده های نفتی سر آمد است، افزود: ما می توانیم بازارهای جهانی را تسخیر كنیم .
پیش از سخنان مدیرعامل ، شهاب عظیمی پور مدیر فروش و صادرات شركت نفت ایرانول نیز سخنانی ایراد كرد.
عظیمی پور با بیان اینكه در حال حاضر راه بازارهای خارجی برای ما باز شده است، تصریح كرد: همان طور كه می دانید كیفیت روغن ایرانول بین المللی است و تا چند ماه آینده روغن ایرانول را در داخل خودروهای وارداتی كه از كشور تركیه و اروپا به ایران خواهد آمد، مشاهده می كنید .
وی با اشاره به اینكه محصولات ایرانول برون مرزی شده است، اضافه كرد: این اقدام یكی دیگر از افتخارات شركت نفت ایرانول با توجه به تمام تحریم هایی است كه در این مدت در كشورمان وجود داشته است.
مدیر فروش و صادرات شركت نفت ایرانول در ادامه از اتوسرویس كاران استان گیلان درخواست كرد از محصولات ایرانی استفاده و تولیدات داخل را تقویت و حمایت كنند .
همچنین در این سمینار سرپرست معاونت تولید و بهره برداری و مدیر پالایشگاه تهران شرکت نفت ایرانول نیز سخنرانی كرد.
شهرام خراطی زاده افزود: در پالایشگاه آبادان انواع روغن پایه با آخرین فناوری روز دنیا تولید می شود و در پالایشگاه تهران نیز تولید روغن های صنعتی انجام می شود .
وی با بیان اینكه در حال حاضر روغن پایه ایرانول در حاشیه خلیج فارس و در آسیا در هند و كویت یك برند است و تنها روغن پایه ای است كه بالاترین كیفیت را دارد ، تصریح كرد: در پالایشگاه روغن سازی تهران و آبادان مجرب ترین كادر تولید، واحد تحقیق و توسعه و مركز كنترل كیفیت را داریم .
وی اضافه كرد: با توان تخصصی و كادر مجرب كه دراختیار داریم بالاترین سطح كیفیت روغن موتور و اس ان (SN) را تحت عنوان روغن رونیا در بازار عرضه کرده ایم كه برای خودروهای جدید مورد استفاده قرار می گیرد.
خراطی زاده همچنین به اتوسرویس كاران استان گیلان گفت: آنچه كه شركت نفت ایرانول به عنوان محصول روغن موتور بنزینی، دیزلی و روغن صنعتی به بازار عرضه می كند مطابق با آخرین استانداردها و فناوری های بین المللی است و كاملا بر برندهای خارجی كه از حاشیه خلیج فارس وارد كشور می شود برتری دارد.
همچنین در این سمینار منصور ملت دوست عامل فروش شركت نفت ایرانول در استان گیلان نیز ضمن تشكر از مدیرعامل شركت نفت ایرانول گفت: شعار بازرگانی ملت دوست مصرف روغن داخلی با كیفیت است .
وی با اشاره به اینكه هر ایرانی باید از اجناس با كیفیت داخلی استفاده كند تا ارز از كشور خارج نشود و بیكاری جوانان برطرف شود، افزود: روغن توتال 5 هزار فلزی با سطح كیفیت اس ال (SL) در بازار 54 هزار تومان است معادل همین روغن ایرانول 16000 است كه می توانید با همان كیفیت(SLCL) در بازار با قیمت 27 هزار تومان تهیه كنید .
ملت دوست در ادامه تاكید كرد: با مصرف روغن ایرانی با كیفیت به خودتان و مملكت تان خدمت و به شكوفایی هر چه بیشتر اقتصاد ایران عزیز كمك كنید.
گفتنی است، سمینار اتوسرویس كاران برتر استان گیلان سه شنبه 10 شهریورماه 94 در سالن گلستان رشت برگزار شد. همچنین در پایان این مراسم از اتوسرویس کاران نمونه استان تجلیل به عمل آمد .
94/07/11 16:54
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، مهندس اسحاقی مدیرعامل شركت نفت ایرانول در ابتدای برنامه ضمن تبریك دهه كرامت، ماه رضوی و ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و برادر گرامی شان ثامن الحجج علی موسی الرضا(ع) گفت: امیدوارم خداوند به همه ما توفیق عنایت كند تا بتوانیم با استفاده از رهنمودهای ائمه اطهار(ع) و با تاسی از زندگی آنها در زندگی و كارهای روزمره موفق و موید باشیم.
مهندس عیسی اسحاقی افزود: امسال برای اولین بار بعد از 17 سال با تلاش مشترك متخصصان داخلی شركت نفت ایرانول و همچنین كارشناسان زبده وزارت نفت توانستیم اورهال سیستم هایدروفینیشینگ را داشته باشیم.
محمد پورعبداله عامل فروش ایرانول در تبریز نیز در ابتدای برنامه سخنرانی و از مدیریت شركت نفت ایرانول تشكر كرد.
وی با بیان اینکه شرکت نفت ایرانول یکی از شرکت های بزرگ تولید روانکار است، افزود: آمار نشان می دهد که فروش شرکت نفت ایرانول از مابقی شرکت های تولیدکننده روانکار در تبریز بالاتر است و به همین منظور پخش مویرگی در اینجا راه اندازی شد .
گفتنی است، در پایان این مراسم از اتوسرویس كاران برتر تبریز با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.
10 نفر برتر اتوسرویس کاران تبریز به ترتیب آقایان واحد تقربی، حسین پاشایی، علیرضا خسروشاهی، مجید سیامک نیا، مهدی داداش زاده بناب، محسن بهجتی، محمد تقی طهماسب پور، اصغر بابایی، داوود گودرزی و مسعود خدابخشی هستند .
94/05/28 07:24
ایرانول , iranol
[https://www.aparat.com/v/BUQuI]
فصل جدید رقابت های فوتبال کارگری لیگ دسته یک استان تهران دوشنبه ۵ مرداد ماه ۹۴در محل مجموعه ورزشی فرهنگی کارگران آغاز شد. همزمان تیم نفت ایرانول به مصاف قلم ورزش(منتخب خبرنگاران) رفت که این بازی با پیروزی پر گل ۴ بر ۲ به سود نفت ایرانول به پایان رسید. این مسابقه به صورت مستقیم و زنده از شبکه ورزش پخش شد. قضاوت این دیدار به عهده تورج حق وردی بود
94/05/25 16:00
ایرانول , iranol
هیات مدیره جدید شرکت نفت ایرانول مهندس عیسی اسحاقی را دو سال دیگر به عنوان مدیرعامل انتخاب کردند.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، پس از برگزاری مجمع سالیانه و فوق العاده شرکت نفت ایرانول اعضای حقوقی و حقیقی معرفی و دکتر سیدغلامرضا هاشمی به سمت رئیس هیات مدیره ، مهندس عیسی اسحاقی به سمت مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره، مهندس احمد محمدی بوساری ، مهرداد محقق زاده و محمود عیدی نیز به عنوان اعضای هیات مدیره انتخاب شدند.
گفتنی است اعضای هیات مدیره مهندس عیسی اسحاقی را به مدت دو سال به عنوان مدیرعامل انتخاب کردند.
94/05/13 14:49
ایرانول , iranol
مجوز خوشنامی صادراتی شرکت نفت ایرانول برای چندمین سال متوالی از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات به نقل از واحد صادرات شرکت نفت ایرانول، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز زیر مجموعه نهاد ریاست جمهوری برای شرکت هایی که در پرونده خود سابقه تخلف و شکایت نداشته و در بخش صادرات عملکرد خوبی داشته باشند، این مجوز را صادر می کند تا بتوانند از تسهیلات ویژه ای در بخش صادرات برخوردار شوند.
با توجه به عملکرد مثبت بخش صادرات شرکت نفت ایرانول در سال گذشته ، این مجوز در سال جدید نیز برای این شرکت تمدید شد .این فرآیند طبق پیگیری های مکرر واحد صادرات صورت گرفته است .
گفتنی است، گمرگ جمهوری اسلامی ایران تسهیلاتی برای حمایت از واحدهای تولیدی خوشنام در نظر گرفته است که از مهمترین آن می توان خروج محموله های صادراتی بدون حصول جوابیه آزمایش اداره استاندارد را نام برد که این امر موجب جلوگیری از توقف کشتی های صادراتی خواهد شد.
94/05/7 09:45
ایرانول , iranol
شرکت نفت ایرانول در مرداد ماه 94 موفق به تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2004‌ و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای OHSAS 18001:2007‌ شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات به نقل از واحد توسعه سیستم های شرکت نفت ایرانول، ممیزی مراقبتی گواهینامه استانداردهای مذکورتوسط شرکت SGSسوئیس در تاریخ های 3 و 4 مرداد ماه سال جاری(به مدت دو روز متوالی) در پالایشگاه و مجتمع بسته بندی و ظروفسازی تهران انجام شد.

گفتنی است، جلسه اختتامیه این ممیزی، كه با حضور مدیران و برخی از روسای شركت برگزار شد، نمایندگان شركتSGS ضمن تمدید گواهینامه های مذکور، عملكرد شرکت را مثبت ارزیابی كردند.

مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول، نیز ضمن تشکر و قدردانی از تمامی همکارانی که در این ممیزی حضور فعال داشته اند، دریافت این گواهینامه را سندی بر تعهد شرکت نفت ایرانول به ارتقای سیستم های مدیریت زیست محیطی، ایمنی و بهداشت در مسیر دستیابی به اهداف متعالی و چشم انداز شرکت دانست.
94/05/6 09:58
ایرانول , iranol
فصل جدید رقابت های فوتبال کارگری لیگ دسته یک استان تهران امروز آغاز شد.همزمان تیم "نفت ایرانول" به مصاف "قلم ورزش " رفت که این بازی با پیروزی پر گل 4 بر 2 به سود نفت ایرانول به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، مراسم افتتاحیه مسابقات فوتبال کارگران استان تهران امروز دوشنبه ۵مرداد ماه ۹۴ساعت ۱۰صبح در محل مجموعه ورزشی فرهنگی کارگران برگزارشد.

این مسابقه به صورت مستقیم و زنده از شبکه ورزش سیمای جمهوری اسلامی پخش شد. قضاوت این دیدار به عهده تورج حق وردی بود.

مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول ، آقایان محقق زاده عضو هیات مدیره شرکت، اشجعی مدیرمنابع انسانی، خراطی زاده مدیر پالایشگاه تهران ، مظهر مدیر فناوری اطلاعات، مقتصدی مدیر برنامه ریزی و انبارها، طائفه مدیر مجتمع ظرف سازی و بسته بندی و... برای تماشای این مسابقه رفته بودند.

گفتنی است؛ مهندس اسحاقی در بین دو نیمه و همچنین در پایان مسابقه در میان بازیکنان تیم ایرانول حضور یافت و از سعی و تلاش و بازی خوب آنها تقدیر و تشکر کرد.

همچنین در بین دو نیمه این مسابقه از مدال آوران و ورزشکاران تهرانی در رشته های مختلف که عضو تیم های ملی کارگران بوده و در مسابقات جهانی کارگران سال ۲۰۱۵ایتالیا مقام های مختلف را کسب نموده اند تجلیل و قدردانی شد
94/03/31 12:23
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول ، مهندس خراطی زاده دراین باره گفت: واحد تصفیه با گاز هیدروژن (Hydro Finishing Unit)پالایشگاه روغن سازی تهران واحد منحصر به فرد در پالایشگاه های روغن سازی کشور و منطقه به شمار می آید که وظیفه آن زدودن ناخالصی هایی مانند نیتروژن ، سولفور ، اکسیژن ، ترکیبات فلزی و اولفین ها و جایگزینی آن با هیدروژن است.

وی افزود: کاهش ترکیبات ناپایدار در روغن موجب بهبود و پایداری روغن در عمل اکسیداسیون، بهبود رنگ و مشخصات مورد انتظار روغن پایه می شود و در نهایت باعث کاهش میزان ادتیو مصرفی در محصولات نهایی (روغن موتور، صنعتی) و افزایش کیفیت روغن تولیدی می گردد.

سرپرست معاونت تولید و بهره برداری و مدیر پالایشگاه تهران تصریح کرد: با توجه به تاریخ آخرین عملیات احیای کاتالیست ها (78/04/07)، عملیات احیای کاتالیست های راکتور لازم و ضروری بوده و بنابراین در تاریخ 94/02/31 عملیات احیای کاتالیست ها آغاز و تا تاریخ 94/03/24 به طول انجامید.مهندس خراطی زاده خاطرنشان کرد: تعمیرات اساسی واحد HFU برای اولین بار در شرکت نفت ایرانول توسط پرسنل خبره واحد های بهره برداری ، مهندسی فرایند ، تعمیرات و HSE انجام گرفت و در نوع خود تعمیرات منحصر به فردی را در شرکت نفت ایرانول به ثبت رساند و برگ افتخار دیگری بر افتخارات و توانمندی شرکت نفت ایرانول افزود .

وی در ادامه به عملیات تعمیرات اساسی اشاره کرد و گفت: با توجه به نتایج آنالیز عمر تیوب های کوره واحد تصفیه با گاز هیدروژن و گذشت حدود 9000 ساعت از عمر تیوب های کوره فوق و همچنین، لزوم انجام تعمیرات اساسی تجهیزات واحد، در تاریخ 94/03/03 تعمیرات اساسی بر روی تجهیزات مطابق برنامه زمانبندی واحد برنامه ریزی تعمیرات ، با نظارت مدیریت پالایشگاه و با همکاری واحدهای عملیات ، بازرسی فنی ، HSE ، تعمیرات و مهندسی فرآیند و مهندسی عمومی آغاز و همچنان ادامه دارد.

مهندس خراطی زاده اضافه کرد: تعداد 4 عدد مبدل، 7 عدد برج و کوره واحد هایدروفینیشینگ و همچنین تعداد 13 مورد تعمیرات در قالب شیر آلات و لوله کشی واحد، در برنامه کار تعمیرات اساسی قرار دارد.
94/03/12 19:14
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول ، این جلسه با حضور 94/34 درصد از سهامداران ، نماینده موسسه حسابرسی و خدمات مالی فراز مشاور( بازرس قانونی شرکت) و نماینده سازمان بورس در هتل المپیک تشکیل و پس از احراز حد نصاب قانونی ، بر طبق مفاد ماده 101 اصلاحیه قانون تجارت و اساسنامه شرکت ، نسبت به انتخاب هیات رئیسه مجمع اقدام و پس از انتخاب هیات رئیسه و تایید رسمیت جلسه ، دستورجلسه توسط دبیر مجمع به شرح ذیل قرائت شد.

1- استماع گزارش هیات مدیره و بازرس قانونی و حسابرس مستقل برای عملکرد سال مالی منتهی به 1393/12/29.

2- تصویب صورتهای مالی ( دوره) مالی منتهی به 1393/12/29.

3- انتخاب بازرس قانونی و حسابرس شرکت برای سال مالی منتهی به 1394/12/29.

4- انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت.

5- انتخاب اعضای هیات مدیره

6- سایر موارد قابل طرح در مجمع عمومی عادی.

پس از قرائت دستور جلسه ، مجمع وارد دستور جلسه شد.

ابتدا مهندس عیسی اسحاقی مدیر عامل شرکت نفت ایرانول گزارشی درباره عملکرد سالی مالی شرکت و برنامه های آتی ارائه داد .

مهندس اسحاقی ضمن تبریک ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی( عج) به سهامداران و همچنین تسلیت سالگرد ارتحال جانگذار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: امیدوارم خداوند به ما توفیق اعطا کند تا با استناد به رهنموردهای این بزرگان در کار و زندگی موفق بوده و بتوانیم خدمتگزار کشورمان باشیم .

وی در ادامه با بیان اینکه تعامل مطلوب و بیان انتقادات سازنده شما سهامدارن مطمئنا چراغ راه موفقیت هر چه بیشتر ما در آینده خواهد بود، تصریح کرد: امید است به یاری خداوند متعال با تداوم این حمایت و رهنمودها ، شرکت نفت ایرانول بتواند در سال 1394 نیز به تمامی اهداف موردنظر در تولید، فروش و سود نائل گردد.

وی در ادامه تصریح کرد : شرکت با حفظ ثبات در سیاست گذاری های فروش و جلب اعتماد مشتریان ، موفق به جذب آنها و توسعه جغرافیایی بازارهای داخلی و خارجی شده است .

پس از سخنان مدیر عامل ، گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص صورتهای مالی سالی منتهی به 1393/12/29 قرائت و مجمع پس از بحث و بررسی و انجام مذاکرات لازم و با توجه به تکالیف و رهنمودهای لازم، تصمیمات ذیل را به اتفاق آراءاتخاذ نمود:

1 –صورت های مالی شرکت مشتمل بر ترازنامه مورخ 1393/12/29، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد برای سال مالی منتهی به تاریخ مذکور مورد تصویب مجمع قرار گرفت و مقرر شد از مبلغ سود انباشته سال شرکت به مبلغ 3،525،061 میلیون ریال ، مبلغ 2،800،000 میلیون ریال با رعایت مفاد اصلاحیه قانون تجارت به سهامداران پرداخت شود .

2- موسسه حسابرسی و خدمات مالی فراز مشاور به عنوان حسابرس مستقل و بازرس اصلی شرکت و موسسه حسابرسی بهمند به عنوان بازرس علی البدل برای مدت یکسال انتخاب شدند .

3- معاملات مشمول ماده 129 اصلاحیه قانون تجارت به شرح مفاد مندرج در گزارش بازرس قانونی که به تصویب هیات مدیره رسیده است با رعایت مفاد قانون تجارت و اساسنامه شرکت مورد تنفیذ مجمع قرار گرفت.

4- روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیر الانتشار جهت درج آگهی های شرکت برای مدت یکسال تعیین گردید .

5- با توجه به انقضای مدت مدیریت اعضای هیات مدیره و در راستای رعایت ماده 109 اصلاحیه قانون تجارت و اساسنامه شرکت اعضای هیات مدیره به اتفاق آراء به مدت دو سال به شرح زیر انتخاب شد .

1- شرکت سرمایه گذاری نفت ، گاز پتروشیمی تامین

2- شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری

3- شرکت سرمایه گذاری صبا تامین

4- شرکت نفت پاسارگاد

5- شرکت بازنشستگی کشور ی

لازم به ذکر است که اهداف و سیاست های شرکت در حوزه طرح های توسعه با ذکر شاخص های سنجش در خصوص دستیابی به اهداف و کمیت های قابل پیش بینی در مقاطع زمانی شامل : ساخت مخازن در سایت نفتی بندر امام ، طرح تولید واکس خشک و افزایش ظرفیت تولید پالایشگاه تهران ، طراحی و ساخت واحد utilityپالایشگاه تهران ، توسعه و نوسازی روغن های پالایشگاه آبادان و احداث واحد جدید P.D.A پالایشگاه تهران می باشد .

گفتنی است، در این جلسه مهندس عیسی اسحاقی مدیر عامل شرکت نفت ایرانول به پرسش های سهامداران در زمینه تولید محصول، کیفیت محصولاتی تولیدی ، صادرات و سود سهام و... پاسخ داد .
94/02/21 11:59
ایرانول , iranol
غرفه ایرانول در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور و استقبال گسترده مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان مواجه شد .

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش وپتروشیمی (چهارشنبه، ١٦ اردیبهشت ماه) با حضور دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت، مدیران شرکت های تابعه وزارت نفت و فعالان داخلی و خارجی صنعت نفت در محل نمایشگاه های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
تقویت ساخت داخل با اتکا بر اصول اقتصاد مقاومتی، شعار امسال نمایشگاه اعلام شده و بیش از ١٢٠٠ شرکت داخلی و ٦٠٠ شرکت خارجی از ٢٩ کشور در فضایی به وسعت ٥٠ هزار مترمربع در آن حضور داشتند.
در بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، هیات های تجاری و اقتصادی نروژ و لهستان و کشورهایی همچون ایتالیا، چین، آلمان، امارات، هند، ترکیه، روسیه، فرانسه، بلژیک، انگلستان، سنگاپور، موناکو، کره جنوبی، اوکراین، اسپانیا، اتریش، قزاقستان و سوییس به صورت شرکت یا پاویون حاضر شدند.ایرانول میزبان چهره های سرشناس

غرفه ایرانول طی چهار روز نمایشگاه میزبان چهره های سرشناس در عرصه های مختلف کشور بود . مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر علی مروی رئیس کمیسیون انرژی و نفت مجلس و اعضای کمیسیون انرژی ، دکتر فیاض بخش مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی شستا و اعضای هیات مدیره شستا، مهندس شیری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو)، دکتر عماد حسینی معاون وزیر نفت ، برخی از نمایندگان مجلس ، امیر قلعه نویی مربی تیم استقلال و چند تن دیگر ... اعضایی بودند که در این چهار روز از غرفه ایرانول بازدید کردند و ایرانول افتخار داشت میزبان آنان باشد.
94/02/13 15:40
ایرانول , iranol
همزمان با شب ولادت امام محمد تقی (ع) طی مراسمی از عاملین برتر فروش شرکت نفت ایرانول در هتل المپیک تهران تجلیل شد .
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، دراین مراسم که 8 اردیبهشت ماه برگزار شد ، 26 عامل برتر فروش شرکت نفت ایرنول در استان ها و سه عامل برتر کشوری معرفی و تقدیر شدند.
در این گردهمایی مهندس عیسی اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول ضمن تبریک ولادت امام محمد تقی (ع) و تولد حضرت علی(ع) و روز مرد و همچنین روز معلم و کارگر اعلام کرد: قلب تپبنده هر شرکتی بخش فروش آن است .امیدوارم با توجه به نام گذاری امسال که سال همدلی و همزبانی است بتوانیم رابطه متقابلی را بین شرکت و عاملین فروش برقرار کنیم .
مهندس اسحاقی همچنین عاملین فروش را بازوان اجرایی و مشاوران امین شرکت در سراسر کشور عنوان کرد و با تاکید به عاملین گفت: سیاست ما حمایت جدی از عاملین فروش در جهت افزایش سهم بازار است و امیدوارم با کمک شما شاهد رشد و توسعه کشورمان و بعد پیشرفت اهداف شرکت نفت ایرانول باشیم .
وی اضافه کرد: از نظر بنده تمام عاملین فروش امین و مورد وثوق هستند و همه شما برتر هستید.
سید شهاب عظیمی پور مدیر فروش شرکت نفت ایرانول نیز پیش از سخنان مدیرعامل توضیحاتی در مورد سیاست های سال جدید بخش فروش به عاملین ارائه داد و از عاملین خواست پیشنهادات و توصیه های خود را به این واحد منتقل کنند تا با بررسی آنها به سمت اجرایی کردن نقطه نظرات کارشناسی پیش برویم .
خاطرنشان می شود؛ در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از عاملین برتر فروش شرکت نفت ایرانول قدردانی شد و این عاملین به همراه خانواده به مشهد مقدس اعزام شدند.
یادآور می شود؛ حمید رضا قاسم زاده رتبه اول کشوری، شرکت روانکاران صنعت پهلوانزاده رتبه دوم کشوری و شرکت روانکاران شریف رتبه سوم کشوری خرید محصولات شرکت نفت ایرانول را کسب کردند.
94/02/6 09:37
ایرانول , iranol
کنفرانس ملی برند پایدار با رویکرد مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی کشور با هدف توسعه کسب و کار با تکیه بر تعهدات اجتماعی دوم اردیبهشت 94 در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این کنفرانس که با حضور دکتر الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهور و مهندس غلامحسین شافعی، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، یحیی آل اسحاق رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و دیگر مسئولین اقتصادی کشور برگزار شد، شرکت نفت ایرانول نشان مسئولیت پذیری اجتماعی را از دست معاون رئیس جمهور دریافت کرد .
معاون حقوقی رئیس‌جمهور در این کنفرانس گفت: مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در فضای کسب و کار مسایلی مانند انتظارات اقتصادی، اخلاقی و زیست محیطی را ایجاد می‌کند که اگر این پاسخگویی به عنوان وظیفه شناخته شود می‌تواند برند پایدار و توسعه پایدار را ایجاد کند.
معاون حقوقی رئیس‌جمهور، انجام مسئولیت اجتماعی مانند شرکت در امور خیریه را از اقدامات فعالان اقتصادی کشورمان دانست و گفت: پیشنهاد می‌کنم در برنامه ششم توسعه به این مسئولیت توجه جدی شود و به صورت برنامه در دستور کار قرار گیرد به طوری که مسئولیت اجتماعی از اجزاء اصلی شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی شود.
دکتر الهام امین‌زاده افزود: تحقق این امر مزایا و فوایدی را برای شرکت‌ها مانند افزایش ارزش سهام و نشان تجاری، دسترسی به منابع مالی بیشتر و وفاداری مشتریان به بنگاه‌ها به دنبال خواهد داشت.
امین‌زاده درباره نقش ایجاد مسئولیت‌های اجتماعی در بنگاه‌های اقتصادی در مصرف کنندگان، تصریح کرد: ایجاد این مسئولیت در بهره‌مندی مصرف کنندگان از کالای باکیفیت و مرغوب بسیار موثر است.
خاطرنشان می شود؛ امین‌زاده در این مراسم تمبر همایش برند پایدار؛ مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی را ممهور و از برگزیدگان، فعالان و حامیان این همایش با اهدای لوح زرین تقدیر کرد.
لازم به ذکر است، علی غیاثیان رئیس روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول به نمایندگی از مهندس اسحاقی مدیرعامل این شرکت لوح و نشان مسئولیت پذیری اجتماعی را از کنفرانس ملی برند پایدار دریافت کرد.
94/01/23 06:51
ایرانول , iranol
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، بزرگداشت روز زن و مقام مادر و همچنین ولادت با سعادت بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران مراسمی در شرکت نفت ایرانول برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این مراسم که با قرائت قرآن و پخش کلیپی از لحظه سال تحویل و حضور وزیر تعاون و کار و رفاه اجتماعی در پالایشگاه تهران و پیام نوروزی مدیرعامل آغاز شد ، مجید اشجعی مدیر منابع انسانی ضمن خیر مقدم به بانوان شرکت گزارشی از عملکرد این مدیریت و اقدامات پیش رو در سال 94 ارائه داد.
در ادامه مدیرعامل شرکت سخنانی را در مورد روز زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) ایراد کرد.
گفتنی است در پایان این مراسم به رسم یادبود هدایایی به بانوان حاضر در مراسم اهدا شد.
94/01/5 09:53
ایرانول , iranol
حضور دكتر ربیعی وزیر محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعی در کنار کارگران شرکت نفت ایرانول در پالایشگاه تهران همزمان با تحویل سال نو بازتاب گسترده ایی در رسانه ها داشت.
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، برای اولین بار در كشور یك وزیر در كنار كارگران در ساعت ٢:١٥ بامداد سال را تحویل كرد و موجب بازتاب گسترده و موجی از شادی و امیدواری در بین كارگران ایجاد كرد.
دكتر ربیعی در جمع صمیمی و گرم كارگران گفت : من خود را از قشر كارگر و خانواده كارگران می دانم و تصمیم گرفتم كه در این جمع صمیمی حضور پیدا كنم. دكتر ربیعی در این دیدار صمیمی كه حدود یك و نیم ساعت طول كشید پس از تحویل سال و حضور در جمع كارگران و شنیدن درد و دل های آنها از بعضی قسمت های پالایشگاه روغن سازی ایرانول در تهران بازدید كرد.
در این دیدار كه وزیر تعاون ،كار و رفاه اجتماعی را مهندس شیری مدیر عامل تاپیكو و دكتر جمالی پور معاون استاندار و فرماندار شهرری و مهندس اسحاقی مدیر عامل شركت نفت ایرانول همراهی می كردند وی در جریان وضعیت این شركت قرار گرفت و از اقدامات مدیر عامل جدید این شركت در ترمیم حقوق و رفاه كارگران و وضعیت شركت ابراز رضایت نمود.
گفتنی است در این مراسم دكتر ربیعی علاوه بر اهدا قرآن و گل به كارگران حاضر عیدی داد و برای آنها و خانواده هایشان سالی خوب همراه با موفقیت و تندرستی آرزو كرد .

در پایان این مراسم دکتر ربیعی در میان خبرنگاران به سوالات آنان در خصوص برنامه های آتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پاسخ داد.

این حضور كه برای اولین بار در كشور انجام گرفت در شبكه های مختلف رسانه ملی و سایت ها و خبرگزاری ها بازتاب گسترده ایی داشت.