نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : اصلاح - 17 مطلب

97/12/9 21:59
محمود حیدری , mahmoodheidari7
فردے چندین سال شاگرد نقاش بزرگے بود و تمامے فنون و هنر نقاشے را آموخت ،
استاد بـہ او گفت ڪـہ دیگر شما استاد شدہ اے و من چیزے ندارم ڪ بـہ تو بیاموزم
شاگرد فڪرے بـہ سرش رسید، یڪ نقاشے فوق العادہ ڪشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ،
مقدارے رنگ و قلمے در ڪنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش ڪرد اگر هر جایے ایرادے مے بینند یڪ علامت × بزنند
غروب ڪـہ برگشت دید ڪـہ تمامے تابلو علامت خوردہ است و بسیار ناراحت و افسردہ بـہ استاد خود مراجعـہ ڪرد
استاد بـہ او گفت :
آیا میتوانے عین همان نقاشے را برایم بڪشی؟ شاگرد نیز چنان ڪرد و استاد آن نقاشے را در همان میدان شهر قرار داد ولے این بار رنگ و قلم را قرار داد و متنے ڪـہ در ڪنار تابلو قرار داد این بود ڪـہ :
"اگر جایے از نقاشے ایراد دارد با این رنگ و قلم اصلاح بفرمایید"
غروب برگشتند دیدند تابلو دست نخوردہ ماند!
استاد بـہ شاگرد گفت :
"همـہ انسانها قدرت انتقاد دارند ولے جرات اصلاح نـہ "

99
کامنت بنویسید...
محمود حیدری , mahmoodheidari7
یکشنبه 4 فروردین ، 14:55
ادامه
صدف بانو , sadaf_njdi
یکشنبه 4 فروردین ، 14:43
عالی
ادامه
محمود حیدری , mahmoodheidari7
شنبه 3 فروردین ، 12:39
ههعععیی بد نیستم
ادامه
96/06/18 04:11
چ 123  امید   , h1231
کامنت بنویسید...
چ 123  امید   , h1231
شنبه 18 شهریور ، 04:13
+
ادامه
95/07/15 11:15
دامون د , lieutenant_letters
چه بسا نامطبوع‌ترین ویژگی زیستن در موقعیت پر از هیجان و حادثه‌ی خاورمیانه، حفظ و ارتقاء استعداد ناپایداری و آشوب باشد. به راستی تحمل ناملایمت‌هایی از قبیل استبداد سیاسی و انسداد فکری در مقایسه با بلای هرج و مرج آسان می‌نماید. ایران با زخم‌های فراوانی برتن، توانسته یک بار در قریب چهل سال پیش از این مهلکه بگریزد. اگر چه هنوز هم بسیارند مصائبی از محصولات کاملا طبیعی انقلاب و شورش فراگیر که هنوز گریبان این میهن عزیز را رها نساخته‌اند. نگاهی بر عرصه‌ی تحولات خونبار محیط پیرامون کشورم،‌از سوریه تا عراق و تا افغانستان و ... کافی‌ست که با ملاحظه‌ی درد و رنج بی‌پایان آسیب دیدگان جنگ داخلی و اعمال خشونت به رد ناپایداری‌های بزرگ در اوضاع ایران حکم کنم. امروز خصائل ناپسند هیأت حاکمه و یا شیوع نازل‌ترین نوع نگاه ارباب و رعیتی در قالب ایده‌ی مبتکرانه‌ی ولایت فقیه مسبب طیف بزرگی از سیه‌روزی‌های ملت ایران شده است. پناه بردن حکومتگران به دژ مذهب برای فرار از پاسخگویی در قبال ناکامی وعده‌هایشان، تلخ‌ترین معامله‌ها را با میراث دینی و اعتقادی عموم مردم رقم زده است. با این همه تمامیت‌خواهی و مطلق‌نگری رایج در میان مفروضات نهاد حاکمیت، راه را بر تجدید نظر اساسی و اصلاح ساختاری امور بسته است. این واقعیت‌ها به همراه ده‌ها فقره مشابه به سادگی قابل فهم‌اند. اما گریز آگاهانه و در عین حال مسئولانه از آن‌ها چگونه ممکن خواهد بود؟ حداقل هزینه‌های تحولات اصلاحی چقدر است؟ می‌توان خوشبینانه امیدوار بود که ایران همچون 1357 از ناپایداری‌هایی به وسعت یک انقلاب جان سالم به در برد؟ یا آن‌که حتی پیرامون بقای حیات وطن پس از وقوع چنین هیجان‌های سریع و شدیدی نمی‌توان اطمینان بایسته حاصل کرد؟ پاسخ به پرسش‌هایی از این قبیل تعیین‌کننده خواهد بود. راهبرد اصلاح کژی‌ها و شکل مواجهه با نارسایی‌های موجود از رهگذر چنین جواب‌هایی مشخص می‌شود. یکی از نخستین گام‌های ضروری برای رهایی از اوضاع نکبت‌بار کنونی تعیین تکلیف چنین سوال‌هایی در اذهان ایرانیان خواهد بود.
95/04/31 19:45
کیجانا دات آی آر , kijanaa
خارش، خشک شدن پوست و قرمزی مشکل خیلی از خانم ها بعد از اصلاح موهای پا است . برای اینکه این مشکل رو نداشته باشید باید از افتر شیو استفاده کنید.

پس در ادامه با کیــجانا همراه باشید.

95/01/24 11:19
بهرو , behroocom
بر خلاف باور نادرستی که وجود دارد مراقبت از پوست ربطی به جنسیت ندارد. پاک کننده ملایم، ضد آفتاب و لایه بردارها همه برای پوست مفیدند و باعث کاهش چین و چروک و بسته شدن منافذ می‌شوند. این که شما مرد باشید یا زن چیزی را عوض نمی‌کند. برنامه مراقبت از پوست آقایان درست شبیه به برنامه مراقبتی خانم‌ها است. اما متاسفانه اکثر محصولاتی که برای آقایان طراحی شده‌اند حاوی مواد تحریک کننده پوست است که به پوست بیشتر آسیب می‌رساند. در این مقاله توضیحاتی را در رابطه با این مواد و برنامه مراقبت از پوست مناسب آقایان ارائه می‌دهیم.
94/03/30 13:33
سامانه کاریابی ایران , iran_karyab
94/03/13 13:18
معصومه ابتکار , m.ebtekar
منتظِر و منتظَر هر دو در انتظارند؛ هم کسی که انتظار می کشد و هم کسی که مورد انتظار است. هر دو در کمال طلبی خود به وضع موجود معترضند و از ضعف موقعیت حق و غلبه باطل در امور دنیا شاکی.
منتظِر و منتظَر به تحقق آرمان ها و اهداف متعالی خود در این وضعیت چندان امیدوار نیستند. هر دو خواهان تغییر، اصلاح و تحول هستند و می دانند روندهای دنیای معاصر به سوی کاهش فقر و نابرابری و رکود جنگ و نا امنی حرکت نمی کند. می بینند دنیا غمگین است، اگر چه برخی و اقلیتی سودجو به قیمت غم و رنج و جنگ و بدبختی دیگران، شاد هستند.
تخریب محیط زیست و نابودی دارایی های کره زمین هم خود مزید بر علت است و با وجود زنگ خطرها و هشدارهای مکرر به نظر نمی رسد حرص و آز این بشر دو پا که بیش از توان بازسازی و خدمت رسانی کره زمین شده است، پایان یابد. به همه این دلایل، فلسفه انتظار برای موعود ناشی از خیال پردازی یا آرمان گرایی مطلق یا توهم نیست. بلکه ریشه در واقعیت های آشکار و دردناک جهان معاصر دارد. واقعیتی که آینده نسل بشر را در مسیر هزاران بمب هسته ای، میلیون ها سلاح کشتارجمعی، سیستم های بردگی و خرید و فروش انسان و تخریب و نابودی طبیعت قرارداده است.
منتظِر واقعی البته نمی تواند خود عنصری از این زشتی ها باشد. منتظِر منجی نمی تواند جنگ افروز و خشونت طلب باشد، نمی تواند خودخواه و زیاده طلب باشد و نمی تواند منصب و قدرت را به هر قیمت و بهایی برای خویش نگهدارد. منتظِر حقیقی نمی تواند دروغ بگوید و عوام فریبی کند، نمی تواند آزادگی خود را به سلطه و بردگی وانهد. نمی تواند تخریب گر طبیعت و محیط زیست باشد. نمی تواند عهد شکنی یا خیانت در امانت کند. نمی تواند کوچک و کوته بین باشد و دنیا را نبیند.
منتظِر به خاطر اینکه در انتظار نجات، اصلاح و بهبود است، خود نیز می بایست در این جهت گام بر دارد و مصلح باشد. منتظِر عشق به خوبی دارد و همین است که نتیجه می دهد. به این دلیل، انتظار واقعی با امید و تلاش و مبارزه و خستگی ناپذیری و آزادگی پیوند خورده و همین بیشتر ادیان الهی را با فلسفه انتظار پیوند می دهد. شاید این همان نقطه اشتراک و پیوند و همدلی بشریت باشد؛ شاید نقطه درخشان مسلمانی باشد، در شرایطی که با تمام قوا تلاش می شود مسلمانی را به نمادی از قتل و خشونت و نفرت و وحشی گری تبدیل کنند.
میلاد منجی، امام مهدی مبارک باد
64
9
16
93/12/28 20:41
بی تاب برگشتن مولا , Bitabemoola
دلت را خانه ی ما کن مصفا کردنش با من ...... به ما درد دل افشا کن مدارا کردنش با من

اگر گم کرده ای در دل کلید استجابت را ....... بیا یک لحظه با ما باش پیدا کردنش با من
50
1
25
93/12/28 09:32
آیات مبین , ayatemobin

خودمان را اصلاح کنیم۰۰۰۰۰۰
۰۰۰۰دنیا خودش اصلاح میشود

یادش به خیر ۰۰۰ استادی داشتیم که میگفت: همه ما انسانها باید یه سری دایره دور خودمون بکشیم ۰ وسعی کنیم تا قبل از این که یک دایره رو درست نکردیم به سراغ دایره بعدی نریم ۰ اولین دایره دور خودمون ، دومی دور خونوادمون و دایره های بعدی دور محله ، شهر، کشور، و دنیامون۰۰۰۰۰
همیشه اینو بدونیم که تا خودمونو اصلاح نکنیم نمیتونیم خانواده مونو اصلاح کنیم و تا خانواده مونو اصلاح نکنیم نمیتونیم محله، شهر، کشور و دنیامونو اصلاح کنیم
104
12
46
93/10/24 17:51
آرزو بانو , arezokh
در نقطه مقابل «انقلاب»، «اصلاح» قرار دارد.
معمولًا تغییراتی که در یک جامعه روی می دهد، اگر بنیادی نباشد، یعنی جامعه را از نظر بنیاد و ساختمان اصلی و نظامات حاکم، دگرگون نسازد، بلکه تنها تغییراتی در جهت بهبود اوضاع به وجود آورد، اصلاح می نامند.
93/09/10 13:14
امام عشق  , Emameshgh_000
نقطة اصلی و محوری برای اصلاح عالَم، ◥اصلاح نفس انسانی ◣است.

✔همه چیز از اینجا شروع می‌شود.

انقلاب ما که پیروز شد ◄به برکت صفا و خلوص و اخلاص و کار برای خدا و بلند شدن از سر منافع مادی و شخصی بود.

【در درون وجود ما، بزرگ‌ترین دشمن ما کمین گرفته و آن، 【نفس امّاره و شهوات و خودخواهی و خودپرستی‌های ماست. 】】

✔ هرکسی که به اسلام و انقلاب دلبسته‌تر است، باید برای اصلاح نفس خود، عازم‌تر و جدی‌تر باشد.
93/07/3 10:06
آژند , azhand
[https://www.aparat.com/v/pUjHE]
- تیغه های تیز 45 درجه - تنظیم آسان با چرخاندن صفحه گردان
- قابلیت استفاده با کف اصلاح
- دارای شانه مخصوص جهت اصلاحی دقیق
- شانه قابل تنظیم با فاصله 0.5 میلیمتر از یکدیگر
- قابلیت شستشو به واسطه تیغه های ضد زنگ
- دارای چراغ نشانگر شارژ
- ماشین اصلاح پاناسونیك مدل GB37 با ضمانت آژند سرویس
- آراسته و نیك با پاناسونیك
اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی :