نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : اسکار - 58 مطلب

96/12/12 10:48
مجله هنری نیک زی , neekzeemag
مراسم اسکار ۲۰۱۸ اوایل هفته آینده و به بیان دقیق‌تر روز یکشنبه سیزدهم اسفند ماه برگزار می‌شود تا برندگان مهم‌ترین جایزه سینمایی جهان مشخص شوند. بسیاری از منتقدان سینمایی جایزه اسکار را با عنوان سینمای تجاری یا صنعت سینما می‌شناسند. این خصیصه در مقابل ارزش‌های عمدتا هنری دیگر جایزه‌های معتبر سینمایی از جمله کن، برلین، ونیز و... تعریف می‌شود. وجه ممیزه دیگر جایزه اسکار این است که نامزدهای آن حتما باید اکران شده باشند و مثل دیگر جشنواره‌های معتبر نیست که شرط ورود به آنها عدم اکران و نمایش اولین نسخه از فیلم در قالب جشنواره باشد. از این حیث می‌توان رقابت فیلم‌های اسکاری را در بازار فروش بررسی کرد.می‌توان گفت که فیلم‌ها پیش از نامزدی اسکار، رای مردمی خود را گرفته‌اند. ۹ نامزد مطرح جایزه اسکار حدود یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار فروش داشته‌اند، این در حالی است که مجموع هزینه‌های ساخت این فیلم‌ها کمتر از ۲۷۰ میلیون دلار است. با این همه شاید جالب باشد که یکی از فیلم‌های نامزد اسکار نتوانسته هزینه ۳۵ میلیون دلاری ساخت خود را از اکرانش بازگرداند و تنها ۳۳ میلیون دلار فروش داشته است. در ادامه با جزئیات بیشتر دخل و خرج فیلم‌های نامزد اسکار را مرور می‌کنیم.

این رقم‌های فروش فیلم‌ها تا پیش از اعلام برندگان اسکار است، پس از
99
96/10/20 15:26
علی  , a.r.bahabadi
فیلمی با موضوع همجنسگرایی و برای فرهنگسازی در جهت جلب همدری مخاطب نسبت به آنها
- سال 2015 هم فیم مرد پرنده که اسکار گرفت در مورد تبلیغ همجنسگرایی مطالبی داشت.
- حالا اگه کسی بهم بگه اسکار بیشتر یک رویداد سیاسی هست تا فرهنگی؛ باور میکنم.
96/06/29 12:31
مهدی نوروزی , mahdi0021m
96/06/29 12:31
مهدی نوروزی , mahdi0021m
96/06/29 12:31
مهدی نوروزی , mahdi0021m
96/06/28 17:12
مخبر نیوز , mokhbernews
[https://www.aparat.com/v/mrAnU]
فیلم «نفس» در مقام نماینده سینمای ایران برای رقابت در رشته اسکار بهترین فیلم خارجی زبان انتخاب شد.
96/04/10 17:23
فروشگاه شوکوباکس , shokobox
جوایز آکادمی Academy Awards یا اسکار Oscars، مراسم اعطای جوایز سالانه آمریکا که توسط آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک به بهترین آثار صنعت سینما جهان اهدا می شود. این مراسم یکی از شاخص ترین مراسم های اهدای جوایز در جهان است و هر ساله در بیش از ۱۰۰ کشور جهان به صورت زنده پخش می شود. جایزه اسکار یکی از نه جایزه از جوایز آکادمی است. جوایز آکادمی در بخش رسانه به عنوان قدیمی ترین مراسم اهدای جوایز به شمار رفته و جوایزی نظیر جایزه گرمی (برای موسیقی)، جایزه امی (برای تلویزیون) و جایزه تونی (برای تئاتر) پس از آن شکل گرفتند. آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک توسط لویی بی میر مدیر استودیو مترو گلدوین مایر ایجاد شد.

اولین مراسم اسکار در روز پنجشنبه، ۱۶ مه ۱۹۲۹ در هتل روزولت در هالیوود، کالیفرنیا برگزار شد. جوایز آکادمی برای اولین بار در سال ۱۹۳۰ در رادیو و در سال ۱۹۵۳ برای اولین بار در تلویزیون پخش شد. آخرین دوره جوایز آکادمی، هشتاد و هشتمین دوره جوایز اسکار در سالن تئاتر دالبی هالیوود، لس آنجلس به میزبانی کریس راک کمدین آمریکایی برگزار شد.

سالاد خرچنگ با شوید تازهکتف تند کبابی با سس مخصوصچیپس ذرت با مرغ و پنیر چدارپنیر بری کبابی با توت فرنگی و انجیر خشک

برای ادامه مطلب در شوکوباکس همراه باشید...

شوکوباکس اولین فروشگاه حقیقی و مجازی مواد غذایی خارجی(شکلات،پاستیل،قهوه،چای)،عروسک،هدیه آماده و لوازم تزئینی| ارسال رایگان به سراسرتهران | ارسال سریع به سراسرکشور

وبسایت www.shokobox.ir

تلگرام telegram.me/shokobox

اینستاگرام instagram.com/shokobox.ir

تلفن 02126769508 - 02126769182
95/12/12 23:41
غزل  سمیعی  , ghazal23
به نام خدا
فیلم بازی کردن فرهادی هم برای ملت عجیب است .از یک طرف ملت ما را آدمهایی هوسران،متجاوز،بی فرهنگ وخطرناک نشان میدهد واز سوی دیگر میگوید به احترام ملتم به آمریکا نرفتم اما چند مطلب با فرهادی:
1)آقای فرهادی شما وترامپ یک حرف میزنید او به ما میگوید تروریست وخطرناک و تو به ملتت میگویی ملتی با زندگی سیاه ،متجاوز وبی فرهنگ وخطر ناک
2)آقای فرهادی به نظر شما در تاریخ وفرهنگ ملت بزرگ ایران نقطه روشن ودرخشانی نداریم که شما در آن مورد فیلم بسازید.ایران ما همین است که در جدایی نادر از سیمین وفروشنده دیدیم؟
3)آقای فرهادی من نمیگویم در مورد انقلاب اسلامی فیلم بسازید اما در مورد کودتای 28مرداد 1320 ونقش آمریکاییها فیلم بساز همان نقشی که خودشان با اسنادشان به آن اعتراف کردند ولی حاضر به عذرخواهی از مردم ایران نشدند. ببین اصلا تورا به کدام جشنواره راه می دهند؟
4)آقای فرهادی این مملکت روی خون مردان بزرگی استوار است از حدود3000سال پیش تا دوران مشروطیت وانقلاب اسلامی ،شما درا ین تاریخ پرافتخار در شهدای چالدران،ستار خان ،باقرخان ،میرزا کوچک خان،رییسعلی دلواری،در مدرس،در مصدق،در همت وباکری ومتوسلیان و... هیچ چیز ندیدی؟
5)آقای فرهادی یک فیلم در مورد نقش آمریکا در مورد مرگ چگوارا ،در مورد حمایت آمریکا از حکومت آپارتاید که سی سال زندگی نلسون ماندلا را به سکوت وزندان کشاند،در مورد فیدل کاسترو،نهرو،گاندی،محمد علی جناح و...بساز ببین کدام جشنواره دعوتت می کنند؟
6)در جهانی که اوباما با گوانتانامو وسران رژیم صهیونیستی با کشتار صبرا وشتیلا و...نامزد دریافت جایزه صلح نوبل هستند اسکار بی ارزشتر از آن است که بتوان بدان بالید
اما سخن آخر آقای فرهادی تو با رفتن زیر بال وپر خاندان حمد(حاکمان قطر)بزرگترین توهین را به ملتت کردی نه ترامپ نادان با قانون منع ورودش،که او دشمن بود ولی تو خودی بودی و در دامن دشمن به آهنگ آنها رقصیدی .لطفا تلاش نکن سیاه کاریت را با حماقت ترامپ رنگ کنی.
عبدالرضا شریعت نژاد
6
1
3
مهدی محمدی , montazer1396
دوشنبه 23 اسفند ، 23:27
خدایا ما رو از شر گرگ های پنهان شده در لباس میش نجات بده
ادامه
95/12/12 19:12
هخامنش سعیدی , hakhamanesh_kerman
#فیلم #فروشنده ساخته ی #اصغر_فرهادی جایزه ی #اسکار بهترین #فیلم خارجی در هشتاد و نهمین مراسم اهدای جوایز آکادمی علوم و هنرهای #سینما را ب دست آورد.
پروفسور #فیروز_نادری و #انوشه_انصاری ( از دانشمندهای #ناسا ) ک از سوی اصغر فرهادی برای حضور در مراسم اسکار معرفی شدند این جایزه را دریافت کردند

#thesaleman #Forushande #asghar_farhadi #Oscars #iran #ایران #Firouz_Naderi #anousheh_ansari
95/12/11 10:18
آرسینه ب , arsineh70
باید فروشنده اسکار می گرفت.
ارزش حمایت از یک تفکر بیش از حمایت از یک فیلم است.
کامنت بنویسید...
آرسینه ب , arsineh70
دوشنبه 16 اسفند ، 19:55
قبل از کلوب اومدن دبه رو کار بذار... چیزه ینی بشین روش توش چه میدونم کجاش
حداقل یه بیست و چهار ساعتی فرش و مبل و صندلی ها خشک میمونن
ادامه
مهستی  آشنا , honeybunch
دوشنبه 16 اسفند ، 19:50
زیاد نخندونیم بابا گفته پیچات شله - یه دبه داده بزارم بسینم روش تا خندیدم بره اون تو - قطره هاش مهم شدن نباس هدر ره
ادامه
آرسینه ب , arsineh70
دوشنبه 16 اسفند ، 19:08
عین سبزه سیزده بدر تو کهکشان راه شیری رهاش میکنیم باشد که رستگار گردد
ادامه
95/12/10 23:36
غزل  سمیعی  , ghazal23

✔️ تقریبا برایم روشن بود که فرهادی اسکار دومش را دشت خواهد کرد.
چون از طرفی جامعه هنری صهیونیستی در پی ترمیم چهره حماقت بار ترامپ خواهد بود و در کنار چماق های او هویج می بخشد ، از طرفی فرهادی دو ایرانی مقیم آمریکا را برای مراسم اسکار معرفی کرد که همین خالی از شائبه های گوناگون نخواهد بود.
✔️ اما چرا فروشنده؟
دو اثر اسکارگرفته فرهادی ، در یک نقطه اشتراک دارند؛ "ایران ، جای زندگی نیست."
این اصلی ترین سخن فرهادی در "جدایی نادر از سیمین" و "فروشنده" است.

✔️فیلم فروشنده ، با سکانس خرابی خانه آغاز می شود. همه در حال فرار از آپارتمانی قدیمی هستند که به علت گودبرداری غیر اصولی در پشت ساختمان ، در معرض زوال است.
"عماد" و "رعنا" پس از آنکه مدتها به دنبال منزلی مناسب می گردند و آن را نمی یابند ، منزل پیشنهادی "بابک" را اختیار می کنند. "بابک" ، همکار و همبازی "عماد" و "رعنا" در تئاتر فروشنده است.
منزلی که بابک اجاره می دهد ، به زنی تعلق دارد که از راه تن فروشی تامین معاش می کند. ولی شما در تمام فیلم ، نه چهره آن زن را می بینید و نه کمترین تقبیحی درباره آن زن می شنوید. هر چه بد و بیراه است ، نثار مردان هرزه ای می شود که مشتری آن "تن فروش" اند.
✔️ در فیلم فرهادی ، همه چیز خراب و ناقص است؛ از دیوارهایی که در بک گراند تصاویر دیده می شود ، تا کاپوت "206" ای که "عماد" برای فروش گذاشته. "عماد" اما معلمی فرهیخته و با شعور است و رابطه ای گرم با شاگردانش دارد.

✔️سیر تطور و چرخش عماد از شبی شروع می شود که رعنا در منزل تنهاست. صدای زنگ آیفون می آید و رعنا به خیال آنکه عماد برگشته ، در را باز می کند. اما پس از دقایقی عماد سر می رسد و خانه را خالی و خونبار می یابد.
رعنا با سر و رویی زخمی ، از ورود ناشناسی حکایت می کند که به هوای کام گیری از صاحبخانه بدکاره به اشتباه آمده بود.
✔️ از اینجا زندگی عماد و رعنا در کش و قوس می افتد و عماد همه تلاشش را برای یافتن آن مرد هرزه به کار می گیرد. اما این عماد دیگر عماد سابق نیست. شاگردانش را تنبیه می کند و همکارانش را هرزه می انگارد. کم کم می بیند دور و بر او همه همان مرد هرزه پنهان هستند که فرصتی برای برور هرزگی نیافته اند.
عماد ، تنهایی وارد میدان می شود تا آن مرد را بیابد. اما از قوای انتظامی کمک نمی گیرد. چون به آنها هم اعتمادی نیست.
✔️ پس از پیگیری های مداوم ، از طریق وانت پیکان به جا مانده از مرد هرزه ، جوانی پیدا می شود که نان باگت جابجا می کند.
عماد با لطائف الحیل ، او را به خلوتی می کشاند؛ ولی از قضا پیرمردی سالخورده که پدر خانم اوست به جای او می آید. پیرمردی که از شصت سالگی عبور کرده و مشکل قلبی - تنفسی دارد.
القصه مرد هرزه داستان ، همین پیرمرد مردنی است. عماد اول او را حبس می کند و سپس خانواده او را می خواند.
اینجاست که در فیلم "اصغر" ، برای اولین بار چهره زنی چادری دیده می شود. بله؛ این زن چادری ، پیرزنی فربه و نیایشگر است که قرار است شاهد هرزگی شوهر پیرش باشد!
ولی وجدان و عاطفه عماد ، مانع از آن می شود که خانواده پیرمرد را از هرزگی او باخبر سازد.
نهایتا تسویه حساب این همه فلاکت و بدبختی ای که پیرمرد در زندگی عماد به بار آورده ، ضربه ای سیلی در خلوت است ؛ که همان ضربه نیز به مرگ پیرمرد می انجامد.
✔️ این است که ایران کشوری لبریز از هرزگان است ؛ که عاقلان آن ، آن را رها کرده اند و مهاجر شده اند!
✔️ اسکار برای فروشنده کم است. فرهادی ، نرخ مملکتش را نمی داند!

مصطفی امینی خواه
4
1
2
مهدی محمدی , montazer1396
دوشنبه 23 اسفند ، 23:30
حماقت فرهادی فراموش نشدنی است
ادامه
95/12/10 14:40
توسعه گران بعد سوم , 3dpe
95/12/10 04:37
حیات طیبه جلیلی , hayate_tayyaba_jalili
12
3
4
95/12/9 16:31
یاشار  , yashar_07
از ادگار میچل(Edgar Mitchell) پرسیدند بودن روی ماه چطور بود؟
گفت: روی ماه، سیاستها بسیار حقیر بنظر می آید،
دوست داری بروی گردن سیاستمدارى را بگیری و 300000 کیلومتر بکشی بیرون زمین و بهش بگی:
"اینجارو ببین، حرومزاده"
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
پی نوشت: امروز صبح خبر رسید جایزه اسکار رسیدهبه اصغر فرهادی و اون دو نفر رو فرستاده به نمایندگی خودش که هر دو به نحوی به فضا ارتباط دارن . یکی خودش رفته فضا ، اون یکی آدم میفرسته فضا. و دلیل انتخوابش هم همون منظور ادگار میچل هست . از فضا مرزی مشخص نیست .....
95/12/9 16:13
مشتاق گل , moshtaagh
[https://www.aparat.com/v/0XDWz]
دقایق کوتاهی از مراسم اسکار سال 2017 و اعطای دومین جایزه‌ی اسکار به خانم انوشه انصاری و آقای فیروز نادری نمایندگان فیلمساز برجسته‌ی ایران آقای اصغر فرهادی ...

همراه با قرائت پیام جناب اصغر فرهادی توسط خانم انوشه انصاری
کامنت بنویسید...
مهستی  آشنا , honeybunch
دوشنبه 9 اسفند ، 23:41
هنر دارد دوباره خود مینماید. ان یتیم دارد کم کم بزرگ میشود و به بر مینشیند
همه غیر از شریعتمداری کیهانی، استقبال و تشکر کردند و تبریک گفتند.
ادامه
95/12/6 23:02
مهدی نوروزی , mahdi0021m