نتایج جستجو : ارسال پیامک انبوه - 13 مطلب

95/01/14 18:31
شرکت سپاهان گستر اصفهان , sepahangostarco
احتمالا برای شما هم پیش آمده که پیامکی دریافت و فکر کنید تبلیغاتی است و یا احساس کنید برای این پیامک ها از حساب شما پول کم می‌شود. اما بد نیست بدانید، همه پیامک‌های انبوه دریافتی، تبلیغاتی نیست و پیامک‌های اطلاع رسانی و ارزش افزوده هم برای شما ارسال می‌شود و اساساً برای هر پیامکی پول پرداخت نمی‌کنید.

پیامک‌های تبلیغاتی، پیامک‌های انبوهی هستند که با سرشماره‌های خاصی مثل ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و با هدف تبلیغ توسط شرکت‌ها ارسال می‌شوند. پیامک‌های اطلاع رسانی آن دسته از پیامک‌های تبلیغاتی هستند که توسط خود اپراتور و یا دولت و سایر نهادها ارسال می‌شود، مثل پیامک‌هایی که توسط خبرگزاری‌ها و بانک‌ها ارسال می‌شود. مشترک پولی بابت هیچ کدام از این پیامک‌ها پولی پرداخت نمی‌کند.

نوع دیگری از پیامک‌ها هم وجود دارند که به آنها ارزش افزوده می‌گویند و مشترک بر بستر آن سرویس خاصی را دریافت می‌کند. تمامی سرویس‌های پیامکی همراه اول با ارسال کد معرفه آن سرویس (کد فعال سازی)، به شماره کوتاه شرکت ارائه دهنده آن سرویس (شرکت‌های ارائه دهنده سرویس‌های خدمات پیامکی و شماره‌های کوتاه آنها در بخش شرکت‌های همکار آمده‌اند) فعال می‌شوند. این پیامک‌ها با سرشماره‌های مشخصی مثل ۲۰۳۰، ۲۰۲۰، ۳۰۱۱۳ و… برای مشترک ارسال می‌شود.

اولین پیامکی که از این سرشماره‌ها برای مشترک ارسال می‌شود، رایگان است و مبلغ پیام‌های بعدی در آن ذکر شده است. در صورت فعال سازی سرویس مورد نظر، برای هر پیام مبلغ معینی از حساب شما کسر می‌شود.

برای فعال سازی کافی است کدهای فعال سازی را به شماره کوتاه شرکت ارائه دهنده آن سرویس ارسال کنید. به طور مثال با ارسال کد فعالسازی ام بی ای (کد فعالسازی فارسی) و یا MBA (کد فعالسازی لاتین) به سرشماره ۲۰۳۰ می‌توانید عضو سرویس مدیریت موفق شوید. همچنین برای آگاهی از خدمات هر یک از شماره‌های کوتاه کافیست یک پیامک خالی به آن شماره ارسال و لیست تمامی سرویس‌های تعریف شده بر روی آن شماره را به رایگان دریافت کنید.

برای غیرفعال سازی هر یک از سرویس‌های فعال خود، کافی است کد غیرفعال سازی فارسی و یا لاتین آن سرویس (ترکیب کد معرفه فارسی سرویس با کلمه خاموش و یا کد معرفه لاتین سرویس با کلمه OFF) را برای شماره کوتاه شرکت ارائه دهنده آن سرویس ارسال کنید. راه ساده‌تر غیرفعال سازی، ارسال یکی از عبارات «OFF» و یا «خاموش» به شماره کوتاهی است که سرویس از آن دریافت می‌شود. به طور مثال با ارسال کد غیرفعال سازی ام بی ای خاموش (کد غیرفعال سازی فارسی) و یا MBA off (کد غیرفعال سازی لاتین) به سرشماره ۲۰۳۰ می توانید عضویت سرویس مدیریت موفق را لغو کنید.

در صورت بروز هرگونه خطا در فعال سازی و یا غیرفعال سازی سرویس‌ها، می‌توانید از طریق تلفن‌های دائمی و اعتباری همراه اول با شماره ۹۹۹۰ و با سایر خطوط با شماره ۹۱۲۹۹۹۰ تماس بگیرید.
99
94/04/4 19:24
رامین  صابری , autopayamak
سرویس ارسال اس ام اس رایگان
اتوپیامک
کامنت بنویسید...
رامین  صابری , autopayamak
سه شنبه 30 تیر ، 04:57
tnx
ادامه
93/10/7 14:38
رند سایت , rond.ir
همراه اول تغییری در تعرفه پیامک انبوه نداده است

به گزارش پایگاه خبری وب سایت رند ، در چند روز گذشته اخباری مبنی بر اینکه قیمت پیامک های انبوه شرکت همراه اول افزایش یافته است منتشر شد.
93/06/5 15:37
رویا مرتضوی , r_mortazavi
دوستان
یه نرم افزار جدید طراحی شده
برای ارسال انبوه برای وایبری ها
بهترین و جدیدترین راه برای تبلیغات
خوبیش اینه مطمئن میشی تبلیغاتت به دستش میرسه
ارسال برای منطقه ای و ایرانسل و همراه اول و یه سری اصنافه
خیلی جالبه