نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : احمدی نژاد - 761 مطلب

99/04/24 13:59
علی شایق خادم المجتبی علیه السلام , alishayegh

پس از بیانات شنبه هفتم تیر #مقام_معظم_رهبری درباره دوران ریاست #آیت‌الله_آملی_لاریجانی در قوه قضائیه که با هجمه جریان‌های ضدانقلاب خارج و داخل کشور به حمایت از رئیس سابق این قوه تعبیر شد ؛ برآن شدم به اندازه نگاه کوچک خود زوایای نامکشوفه این سخنان را بررسی کنم تا حقایقی برای خوانندگان این مطلب آشکار شود.

در قدم اول ، آن قسمت از بیانات معظم له را که با سوءاستفاده جریان‌های معاند روبرو و وارانه جلوه داده شد عیناً ارائه می‌کنم:
«حق طلبی» ویژگی مؤمن است و به همین دلیل مؤمنان بنا به تعریف و برای تصدیق ایمان‌شان ، نمی‌توانند «جفا» و «تعدی» درمورد حقوق دیگران را مجاز بدانند یا به آن دامن بزنند. ارزش این امر تا حدی است که باید درمورد آن جانب احتیاط را نگه داشت. از این رو، برقراری توازن میان «اغماض نکردن از گناه» و «تعدی نکردن به بی‌گناه» ، خود موضوع مهمی است. یعنی اگر شک و شبهه‌ای درمیان باشد یا ادله و اسناد کافی فراهم نباشد، نمی‌توان براساس ظن و احتمال متهمی را مجرم و مفسد دانست. چون اگرچه «وجود فساد و مفسد، خیلی خطرناک است اما تعدی به بی‌گناه به معنای واقعی کلمه ازاین خطرناکتر است»

دراین بیانات ، #امام_خامنه‌ای بدون توجه به نگاه معاندان و در توصیه به مومنین می‌کوشند در کنار تقبیح فساد و مفسد ، جایگاه تهمت و افترا را از مجرم و جرم مجزا کنند و نشان دادند برخلاف برخی افراد و حتی سیاسیون ، با جو دهی افکار و احساسات عمومی ، از قاعده‌ی عقل و اخلاق و انصاف خارج نمی‌شوند و تحت تأثیر «فضاسازی‌های رسانه‌ای و هیجانی» تصمیم نمی‌گیرند و اقدامی نمی‌کنند.

رهبرمعظم انقلاب همچنین در بخش دیگری از بیانات خود تصریح کردند: نباید در بررسی همه‌جانبه موضوع فساد در قوه قضائیه ، این واقعیت نادیده گرفته شود که حرکت ارزشمند امروزی ، ریشه در اقدامات ریاست قبلی این قوه دارد و با وجود برخی کاستی‌ها ، با جدیت آغاز شده ، ادامه یافته تا به نشانه‌های امیدوارکننده‌تر در دوران کنونی رسیده است: «همین حرکت مبارزه‌ی با فساد الان ، بحمدالله به این خوبی در قوه قضاییه خودش را دارد نشان می‌دهد ؛ در زمان جناب آقای آملی شروع شد ؛ یعنی ایشان شروع کننده‌ی این حرکت بودند ؛ هم در داخل و هم در بیرون قوه‌ی قضاییه ؛ این ها نبایستی از نظر دور باشد.»

رهبر معظم انقلاب بامشاهده بی‌تقوایی ، هجمه‌های ناجوانمردانه و بعضاً انتقامجویانه دشمنان نظام و برخی فریب خوردگان و ادعای همدستی صادق لاریجانی با طبری و درخواست محاکمه و استعفای وی فرمودند: “در همین دادگاه اخیر به بعضی از بزرگان پاک دست قبلی قوه قضائیه اهانت ، ظلم و واقعا جفا شد. در نگاه سطحی و اولیه برای بسیاری از مردم این شبهه پیش آمد که چرا مقام معظم رهبری از لاریجانی دفاع کردند و راه #مطالبه_گری را بستند؟ که البته با کمی دقت و نگاه موشکافانه به بیانات ایشان چند نکته نمایان می‌شود که مانند همیشه تاحدود زیادی درایت ایشان را به نمایش می گذارد.

با مطالعه و بررسی و دقت بیشتر روی مطالب مبلغان و دمندگان بر آتش تهمت علیه لاریجانی به سه دسته برمیخوریم ؛‌ ابتدا #منافقین و #ضدانقلاب که به شدت ازحمله به آملی استقبال کردند ، دسته دوم جریان انحرافی #اصلاحات هستند که به علت کینه خود از احکام قضایی لاریجانی دنبال تسویه حساب سیاسی بودند و دسته سوم نیز بخشی از جامعه #عدالت_خواه هستند که با علاقه به مطالبه‌گری در توفان هیجان‌های خبری غرق و با رفتارهای تعصبی ، غیراصولی و عجولانه بی‌محابا گرفتار تهمت زنی بدون سند و مدرک شدند.

حال باتوجه به اینکه در بیانات امام خامنه‌ای تذکر به ظلم نکردن و واکنش به تهمت‌ها و رفتارهای غیراخلاقی ، نمود بسیاری داشته است و ایشان به عنوان #علمدار مبارزه با فساد و انتقاد از خطای مسئولان هرگز راه نقد را نمی‌بندند. کمااینکه معظم له حتی در رویارویی با تخلفات #سران_فتنه مقابل اتهام زدن به آنها نیز واکنش نشان دادند و به انصاف و عدالت متذکر شدند.

بررسی عملکرد #آملی_لاریجانی در محاکمه #دانه_درشت_ها و #آقازاده‌های مفسدی مانند #مهدی_هاشمی_رفسنجانی ، #محمدرضارحیمی معان اول #احمدی_نژاد ، دادگاه #کهریزک و #قاضی_مرتضوی نشان می‌دهد وی نیز دغدغه مبارزه با فساد را داشته است و مبارزه وی با مفسدان دولتی و هدفمند هرگز از خاطره تاریخی قوه قضاییه فراموش نخواهد شد ؛ ضمن اینکه باید توجه داشت پنهان کاری و تاخیر در انتشار نامه حمایت آقای آملی از دادگاه #طبری ، نمی‌تواند بی‌غرض بوده باشد.
99
کامنت بنویسید...
مهاجر , khalil10
یکشنبه 29 تیر ، 22:45
تفسیر موضوعی سخنرانی
ادامه
علی شایق خادم المجتبی علیه السلام , alishayegh
چهارشنبه 25 تیر ، 13:31
سلام
خانم پارسا بسیار ممنونم بابت حضور و پیامتون
بله متاسفانه ما بچه ولایی ها دیر وارد عمل میشیم اما اونا خوب دارن کار میکنن
ادامه
 , alihzazaza44
چهارشنبه 25 تیر ، 12:47
انشالا علی آقا زنده باشیم و ایوان طلایه امام حسن(ع) رو باهم ببینیم...
ادامه
99/04/11 21:46
پیاده روی رو اعصاب , towalkontopofbrain
حشمت الله فلاحت پیشه که می‌گوید احتمال تایید صلاحیت احمدی نژاد وجود دارد، تاکید می کند: نامزدهای انتخاباتی در سال آینده با ارائه برنامه‌های قوی و تخصصی با مردم سخن بگویند.
98/04/24 18:36
دوستدار اهل بیت , jovadi
وقتی در جمهوری اسلامی یک شیخ میره در یک مسجد (خانه خدا) روستا رو میبنده تا جلوی سخنرانی یه نفر رو بگیره یک دلیل بیشتر نداره؛

یا خودش رو خدا میدونه و یا نماینده خدا...

همون اعتقادی که فرعونیان باستان داشتن......

نکته دوم

آقای روحانی... آقای امام جمعه
وقتی منصوب رهبری و کسی که در مجمع باید در مورد مصلحت نظام نظر بده اجازه سخنرانی در یک روستا رو نداشته باشه
شما به درجه ولایت مداریتون نمره چند میدید!!!
97/09/6 02:18
بابک , bagba
زمان احمدی نژاد که بحران دلار پیش آمد
مردم امید داشتن که هفت هشت ماه دیگه احمدی نژاد می ره و همه چیز درست می شه.

حالا چی که 97 هست و تا 1400 با روحانی :|
97/08/13 17:08
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
13
3
8
97/08/9 12:52
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
7
4
5
97/06/22 22:33
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
[https://www.aparat.com/v/W7b3u]
6
2
7
97/06/10 08:50
امام زاده عبدالله(ع) , garibtuoiserkan
وزیر اطلاعات احمدی نژاد:

دشمن با استفاده از نیروی نفوذی کنار رئیس دولت دهم او را مقابل ولی فقیه قرار داد.
افزایش قیمت دلار نقشه دشمن است
______ _____________ ______________
جمعه 9 شهریور 1397 - 20:19

افزایش قیمت دلار نقشه دشمن است

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:

افزایش قیمت دلار، ایجاد نارضایتی عمومی، به چالش کشیدن کل نظام، افزایش تورم در حد ورشکستگی و جلوگیری از ورود مجدد ایران به بحث هسته ای از نقشه های دشمن با محوریت نفوذ است.

حجت الاسلام حیدر مصلحی شامگاه پنجشنبه در جمع فعالان انقلابی شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد افزود: آمریکا، انگلیس و اسرائیل از چهار سال پیش در جمع بندی خود به این نتیجه رسیدند که برای مقابله با انقلاب اسلامی این نقشه‌ها را با محوریت نفوذ انجام دهند که اولین موردشان خروج آمریکا از برجام بود.

به گزارش خبرگزاری ها، وی ادامه داد: دشمن با انجام این نقشه‌ها دنبال منحرف کردن ذهن‌های مردم به سمت رهبری است که چرا مقام معظم رهبری در زمینه این مشکلات کاری نمی‌کند.

وزیر سابق اطلاعات اظهار داشت: بهترین راه مقابله با دشمن در شرایط کنونی صبر و تقوا است.
وی به مسال نفوذ دشمن در کشور اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی طی پنج سال گذشته در هر مناسبتی مساله نفوذ را مطرح کردند چرا که دشمن با نفوذ دنبال رسیدن به اهداف خود است.

وی با بیان اینکه نفوذ به ۲ صورت موردی و جریانی در جامعه رخ می‌دهد، تصریح کرد: در نفوذ موردی یک نفر مورد هدف قرار می‌گیرد، ولی در نفوذ جریانی دشمن با استفاده از امکانات خود یک جریان را در جامعه راه اندازی می‌کند که مردم، نخبگان و مسئولان را در تصمیمات دچار اشتباه کنند.

مصلحی بیان کرد: رئیس دولت نهم و دهم دارای تعصب دینی بالایی بود که دشمن دقیقاً از همین موضوع سوء استفاده کرد و با استفاده از نیروی نفوذی کنار ایشان مباحثی مانند این که تا وقتی امام زمان (عج) وجود دارد چه نیازی به، ولی فقیه است، لذا این حرف‌ها او را در مقابل، ولی فقیه قرار داد و همه زحماتش جفا شد.
وزیر سابق اطلاعات گفت: ولایت جزو مباحث کلیدی و مبنای اسلام است و مخصوص یک دوره و زمان خاص نیست.

مصلحی افزود: خداوند در قرآن کریم معنی ولایت مداری را سلبی و ایجابی بیان می‌کند و در آیه ۵۱ سوره مائده می‌فرماید که ولایت مدار یهود و نصارا نباشید لذا یهود و نصارا امروز اروپا و آمریکا هستند.

وی بیان کرد: اوباما و ترامپ همواره با زبان تهدید می‌گویند گزینه نظامی روی میز است و برخی هم وحشت می‌کنند.

مصلحی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان هفته گذشته فرمودند: ما جنگی نداریم، اما یک عده تا یک اتفاق در دنیا می‌افتاد از این قضیه بهره برداری می‌کنند و می‌گویند جنگ می‌شود تا به اهداف خود برسند.

مصلحی ادامه داد: ترامپ در مساله انتخابات دچار بحران شده است و یک عده در کشور می‌گویند ترامپ برای اینکه خودش را از این بحران بیرون بکشد باید در دنیا یک جنگ راه بیندازد و برای راه اندازی جنگ اولین اقدامش جنگ علیه ایران است.
وی گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی‌هایشان فرمودند: جنگ نخواهد بود، برای اینکه اقتدار و اهرم‌های نظام در یک سطحی است که آمریکا جرأت نمی‌کند نگاه چپ به ایران بیندازد.

وزیر سابق اطلاعات تصریح کرد: آمریکا در ۴۰ سال گذشته در جنگ تحمیلی، افغانستان، عراق و سوریه و انواع تهدید‌ها و توطئه‌ها نظام ما را تجربه کرد لذا جرأت نمی‌کند به ملت ایران نگاه چپ بکند.

وی گفت: امروز گردنه سخت پیش روی نظام مقدس جمهوری اسلامی، مشکلات اقتصادی است که باید به دور از سستی، آن را رد کنیم.
12
2
6
97/06/5 14:04
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
[https://www.aparat.com/v/RuHXM]
11
3
7
97/05/28 03:58
رامین خزایی , ramin_mousazadeh
یکی ازصفحات اجتماعی در ترکیه مطلب جالبی در مورد احمدی نژاد رئیس جمهور مطرح سایق ایران نوشته است بدین شرح :
محمود اجمدی نژاد رئیس جمهور اسبق ایران در روستایش به چوپانی مشغول است و اینگونه زندگیش را میگذراند .
جالب است بدانید احمدی نژاد بخاطر سیاست های ضد اسراییلی و تظاهر به مردمی بودن واینکه فقیرانه و عیت مردم عادی زندگی میکند در کشور ترکیه طرفداران فراوانی داشت حتی من خودم در مغازه های زیادی در زمان ریاست جمهوریش عکس احمدی نژاد را دیدم که به دیوار نصب کرده بودند و اورا قهرمان جهانی نام بربه بودند که دنیا را از شر اسرائیل غاصب نجات خواهد داد و نمیدانستند این شیرین عقل دارد برای نابودی کشور خودش برنامه میریزد نه اسرائیل.
http://uupload.ir/files/vd87_photo_2018-08-19_03-44-16.jpg
کامنت بنویسید...
رامین خزایی , ramin_mousazadeh
دوشنبه 29 مرداد ، 02:57
لا مصب دیگه همه فهمیدن چوپان بوده ده رییس جمهور ایران
ادامه
97/05/22 19:52
حلقه معرفت , hmaarefat
[https://www.aparat.com/v/rvSB5]
ین روزها بخاطر مدیریت ضعیف تیم اجرایی کشور، آقای احمدی نژاد احساس فرشته بودن پیدا کرده و طرح میده که...
مدت فایل: 2 دقیقه
12
2
16
97/05/20 21:41
حلقه معرفت , hmaarefat
[https://www.aparat.com/v/9GRgj]
8
8
12
97/05/19 08:22
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
[https://www.aparat.com/v/Vt8UR]
15
13
8
97/05/2 13:33
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
[https://www.aparat.com/v/ne5EW]
7
13
4
97/04/13 17:10
حلقه معرفت , hmaarefat
یادش بخیر؛ تیم حسن جون در چهار سال اول که کاری بلد نبود انجام بدند، میگفتند چیکار کنیم میگفتند بندازید تقصیر شیفت صبح(محمودجون)؛ همین کار رو میکردند و یک عده احمق هم کر و کور شده بودند و ناکارآمدی‌های دولت را نمی‌دیدند و می‌انداختند گردن محمود؛ ما می‌گفتیم بابا اینها عُرضه کار ندارند اما اونها دوست داشتند به صاحبان خانه‌های پنجاه میلیاردی سواری بدند!
موقع انتخابات 96 شد گفتیم آقا پرونده کاری اینها سیاهه همه کارخانه‌ها دارند یکی یکی تعطیل میشند اینها عرضه کار کردن ندارند... میگفتند تقصیر محموده و بازهم به حسن رای دادند!
کارخانه‌ها یکی بعد از دیگری تعطیل شد، کارگران یکی بعد از دیگری بیکار شدند؛ تورم بیداد کرد؛ سکه از مرز 3 میلیون گذشت، دلار نزدیک ده هزار تومان شد،هسته‌ای را تعطیل کردند، تحریمها هم بیشتر و بیشتر شد و...
اما این احمقها که طرفدار حسن جون بودند نفهمیدند که از همه محمودی‌تر خود نادانشان بودند!
اونها نفهمیدند احمدی‌نژاد چهارسال اول روحانی چرا هیچ انتقادی به روحانی نکرد!
نفهمیدند چرا در انتخابات 96 بازهم احمدی‌نژاد هیچ انتقادی از روحانی نکرد!
نفهمیدند چرا وقتی رئیسی نامزد انتخابات شد، احمدی‌نژاد با تمام قوا وارد عرصه انتخابات شد و حتی قولش به رهبری را زیر پا انداخت!
احمقان هیچ وقت حقایق را نمی‌فهمیدند و نمی‌فهمند!
10
17
12
97/03/14 13:38
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
[https://www.aparat.com/v/GCalM]
97/03/14 13:26
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir
من دیدم در این نظام همه مدعیند که انقلابی اند از آن کسیکه خود و خانواده اش سال ها از این نظام خورده است و برده اند تا آن جانباز 70 درصد که سال های جوانی اش را روی تخت آسایشگاه گذرانده همه از انقلاب می گویند و نسل جوان باید متوجه می شد که چه کسی راست می گوید و چه کسی راست نمی گوید ! گویا قبل از ظهور هم باید صف هاجدا شود ... ؟!

#احمدی_نژاد
7
1
3
97/03/13 16:19
بی سرزمین تر از باد , pamchal_a
فقط باید مواظب سال ١٤٠٠ باشیم. سالی که می‌تواند درخت دیگری از بذر ناامیدی و یأسی که می‌کاریم بیرون بیاید. بهتر است اگر در عالم واقع هم نمی‌شود توی ذهن‌مان توی ماشین زمان بنشینیم و به گذشته و آینده سفر کنیم.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
«این که عده‌ای از هنرمندان دعوت رییس‌جمهور را رد کردند و به ضیافت افطاری‌اش نرفتند از نظر استقلال فکری و عدم وابستگی آنها به دولت خوب است. خصوصا دلایل معقولی که برای این نه آوردند. هر آدم آزاده و نیک‌فطرتی باید به شرایط سخت اقتصادی، معیشتی مردم، عدم تحقق وعده‌های رییس‌جمهور و... معترض باشد. اما دقیق‌تر که نگاه کنیم متوجه می‌شویم این فقط یک طرف ماجرا است؛ ماجرایی که اگر قدری به عقب برگردیم در سال‌های پایانی عمر دولت اصلاحات به شکل دیگری تکرار شد. نتیجه‌اش اگر چه برلبان بعضی‌ها لبخند رضایت نشاند درختی ثمر داد که سایه‌اش تا سال‌ها روی بهبود معیشت مردم و... باقی است.

شاید وحشت و هراس از گسترش شاخه‌های این درخت باعث شد تا محمود دولت‌آبادی با کروات، تیپی چشم‌نواز و دلبر در صف اول این ضیافت بایستد. انگار نویسنده پخته و صبور کشورمان می‌دانست وقتی بذر یأس بکاریم وقت درو شکست عمومی و معجزه هزاره سوم درو می‌کنیم.

اینها را نمی‌نویسم تا در ردیف کسانی قرار بگیرم که می‌خواهند حق انتقاد را از مردم، هنرمندان و... کشورمان بگیرند. در این که جامعه آزاد رو به آبادی، آسایش و رفاه عمومی بیشتری می‌رود شکی نیست. در این که دنیا با اهمیت دادن به دیدگاه‌های مختلف زیباتر می‌شود تردیدی نیست. اما این هم هست که گاهی اوقات با هدف بهشت راه جهنم هموار می‌شود. باید مواظب مسیرهایی که برای رسیدن به بهشت موعود استفاده می‌کنیم باشیم.

کاش زندگی مثل سینما بود. ماشین زمان داشت. می‌توانستیم با آن به گذشته و آینده برویم. آن وقت فهم کاری که کرده و می‌کنیم برای‌مان ساده‌تر می‌شد. قدرت تغییر اشتباهات خودمان را هم پیدا می‌کردیم. مثلا می‌توانستیم به خرداد سال ١٣٩٦ برگردیم. به حسن روحانی رای ندهیم! آن وقت چه می‌شد. آیا به ضیافت افطاری که فلان خواننده (نام خواننده را نمی‌برم اگر چه توی ذهنم پررنگ است) و بهمان بازیگرخانم (نامش محفوظ است) دعوت بودند می‌رفتیم؟ آیا محمود دولت‌آبادی در ردیف اول ضیافت بود؟ آیا... نمی‌دانم... نمی‌دانم. فقط کاش رییس‌جمهورهایی که از دیکتاتوری بیزارند، به جای منافع فرد و گروه به منافع ملت می‌اندیشند، به آزادی و رفاه عمومی معتقدند و... می‌توانستند مثل نقاشان، آسمان را هر رنگی که می‌خواهند بکشند. آن وقت وفای به عهد، برای‌شان ساده‌تر می‌شد. عجالتا که این طور نیست.

دنیای واقع بی‌رحم‌تر از آن چیزی است که در عالم هنر می‌توانیم تصویر کنیم. بگذریم! وقتی این نوشته را می‌خوانید، ظرف‌های ضیافت افطاریی که حسن روحانی و هنرمندان استفاده کردند، چند شب دیگر هم استفاده شده است. (البته اگر بعد از آن شب داخل گنجه نرفته باشند) شاید هنوز مخالفان و موافقان بودن یا نبودن در آن شب حرف‌هایی برای گفتن داشته باشند. حرف‌هایی که می‌تواند حسن روحانی را ملتزم‌تر و پاسخگویی‌اش را بیشتر کند. اگر این طور باشد خوب است. اصولا هر چه ما را به تضارب آراء و گفتمان برساند خوب است. فقط باید مواظب سال ١٤٠٠ باشیم. سالی که می‌تواند درخت دیگری از بذر نا‌امیدی و یأسی که می‌کاریم بیرون بیاید. بهتر است اگر در عالم واقع هم نمی‌شود توی ذهن‌مان توی ماشین زمان بنشینیم و به گذشته و آینده سفر کنیم.»

baharnews.ir/news/151479/مواظب-۱۴۰۰-باشیم
کامنت بنویسید...
محمد نیک بین , njat
سه شنبه 22 خرداد ، 18:44
کاملا موافقم با کلام تون بانو.
بسیار جامع و کامل
ادامه
بی سرزمین تر از باد , pamchal_a
دوشنبه 14 خرداد ، 10:03
بنابرین درحال حاضر کسانی که میتونن این مملکت رو نجات بدند، فقط فرزندان مردم خل و چل همین مرز و بوم هستند. اینها رو باید بیدار و آگاه کرد که حداقل راههای بیراهه پدران خود رو دوباره نرن و تکرار نکنند.
ادامه
بی سرزمین تر از باد , pamchal_a
دوشنبه 14 خرداد ، 10:02
چون تاریخ ثابت کرده که نه غرب و شرق به فکر ملت ماست و نه سازمان مجاهدین خلق و اعراب و غیره.... ایل و تبار رضاشاه پهلوی هم اون زمان که صاحبدار میدون بودند با بازی های داخلی(که مسبب اصلیش خود غرب و آمریکا بود) راحت خودشون رو باختند و فرار کردند. پس احتمال اینکه تو شرایط سخت تر فعلی بخوان و یا بتونن بگردند خیلی کمه.
ادامه
97/03/3 21:38
گفتمان سوم تیر , gofteman3tir