نرم افزار اندروید کلوب

نتایج جستجو : اتوسرویس - 2 مطلب

94/07/11 16:56
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، مهندس اسحاقی مدیرعامل شركت نفت ایرانول در این مراسم ضمن تشكر از اتوسرویس كاران برتر گیلان، گفت : اگر بخواهیم فروش را قلب تپنده هر شركتی بدانیم بی شك شما سربازان خط مقدم هستید كه زحمات زیادی برای فروش و بخصوص حمایت از تولیدات داخلی در جهت افزایش تولید ناخالص ملی می کشید .اعتقاد دارم كه تك تك شما مشاوران امین هستید و می توانید با تجربیات چندین ساله ما را در مدیریت شركت راهنمایی كنید .
وی افزود: در همین راستا فرم هایی برای تحقیقات بازار در اختیارتان قرار داده ایم كه بتوانیم از نقطه نظرات شما در راه توسعه و پیشرفت شركت نفت ایرانول قدم برداریم.
مهندس اسحاقی با تاكید بر اینكه عاملین بی شك بازوان اجرایی ما هستند، تصریح كرد: یكی از مزایای برگزاری این سمینار آشنایی ما با مشكلات شما و همچنین شما نیز می توانید مسایل و مشكلات خود را با ما مطرح كنید تا بتوانیم از این نقطه نظرات در راه توسعه و پیشرفت شركت و پیشبرد اهداف استفاده كنیم.
وی در ادامه گفت: شركت نفت ایرانول تنها شركتی است كه دارای دو پالایشگاه در تهران و آبادان است .
وی همچنین تصریح كرد: خوشبختانه امسال بعد از 17 سال توانستیم در 24 روز فعالیت شبانه روزی اورهال سیستم هایدرو فینیشینگ را داشته باشیم و كیفیت روغن پایه را افزایش دهیم .
مدیرعامل شركت نفت ایرانول با اشاره به اینكه ایران در بحث نفت و فرآورده های نفتی سر آمد است، افزود: ما می توانیم بازارهای جهانی را تسخیر كنیم .
پیش از سخنان مدیرعامل ، شهاب عظیمی پور مدیر فروش و صادرات شركت نفت ایرانول نیز سخنانی ایراد كرد.
عظیمی پور با بیان اینكه در حال حاضر راه بازارهای خارجی برای ما باز شده است، تصریح كرد: همان طور كه می دانید كیفیت روغن ایرانول بین المللی است و تا چند ماه آینده روغن ایرانول را در داخل خودروهای وارداتی كه از كشور تركیه و اروپا به ایران خواهد آمد، مشاهده می كنید .
وی با اشاره به اینكه محصولات ایرانول برون مرزی شده است، اضافه كرد: این اقدام یكی دیگر از افتخارات شركت نفت ایرانول با توجه به تمام تحریم هایی است كه در این مدت در كشورمان وجود داشته است.
مدیر فروش و صادرات شركت نفت ایرانول در ادامه از اتوسرویس كاران استان گیلان درخواست كرد از محصولات ایرانی استفاده و تولیدات داخل را تقویت و حمایت كنند .
همچنین در این سمینار سرپرست معاونت تولید و بهره برداری و مدیر پالایشگاه تهران شرکت نفت ایرانول نیز سخنرانی كرد.
شهرام خراطی زاده افزود: در پالایشگاه آبادان انواع روغن پایه با آخرین فناوری روز دنیا تولید می شود و در پالایشگاه تهران نیز تولید روغن های صنعتی انجام می شود .
وی با بیان اینكه در حال حاضر روغن پایه ایرانول در حاشیه خلیج فارس و در آسیا در هند و كویت یك برند است و تنها روغن پایه ای است كه بالاترین كیفیت را دارد ، تصریح كرد: در پالایشگاه روغن سازی تهران و آبادان مجرب ترین كادر تولید، واحد تحقیق و توسعه و مركز كنترل كیفیت را داریم .
وی اضافه كرد: با توان تخصصی و كادر مجرب كه دراختیار داریم بالاترین سطح كیفیت روغن موتور و اس ان (SN) را تحت عنوان روغن رونیا در بازار عرضه کرده ایم كه برای خودروهای جدید مورد استفاده قرار می گیرد.
خراطی زاده همچنین به اتوسرویس كاران استان گیلان گفت: آنچه كه شركت نفت ایرانول به عنوان محصول روغن موتور بنزینی، دیزلی و روغن صنعتی به بازار عرضه می كند مطابق با آخرین استانداردها و فناوری های بین المللی است و كاملا بر برندهای خارجی كه از حاشیه خلیج فارس وارد كشور می شود برتری دارد.
همچنین در این سمینار منصور ملت دوست عامل فروش شركت نفت ایرانول در استان گیلان نیز ضمن تشكر از مدیرعامل شركت نفت ایرانول گفت: شعار بازرگانی ملت دوست مصرف روغن داخلی با كیفیت است .
وی با اشاره به اینكه هر ایرانی باید از اجناس با كیفیت داخلی استفاده كند تا ارز از كشور خارج نشود و بیكاری جوانان برطرف شود، افزود: روغن توتال 5 هزار فلزی با سطح كیفیت اس ال (SL) در بازار 54 هزار تومان است معادل همین روغن ایرانول 16000 است كه می توانید با همان كیفیت(SLCL) در بازار با قیمت 27 هزار تومان تهیه كنید .
ملت دوست در ادامه تاكید كرد: با مصرف روغن ایرانی با كیفیت به خودتان و مملكت تان خدمت و به شكوفایی هر چه بیشتر اقتصاد ایران عزیز كمك كنید.
گفتنی است، سمینار اتوسرویس كاران برتر استان گیلان سه شنبه 10 شهریورماه 94 در سالن گلستان رشت برگزار شد. همچنین در پایان این مراسم از اتوسرویس کاران نمونه استان تجلیل به عمل آمد .
99
94/07/11 16:54
ایرانول , iranol
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، مهندس اسحاقی مدیرعامل شركت نفت ایرانول در ابتدای برنامه ضمن تبریك دهه كرامت، ماه رضوی و ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و برادر گرامی شان ثامن الحجج علی موسی الرضا(ع) گفت: امیدوارم خداوند به همه ما توفیق عنایت كند تا بتوانیم با استفاده از رهنمودهای ائمه اطهار(ع) و با تاسی از زندگی آنها در زندگی و كارهای روزمره موفق و موید باشیم.
مهندس عیسی اسحاقی افزود: امسال برای اولین بار بعد از 17 سال با تلاش مشترك متخصصان داخلی شركت نفت ایرانول و همچنین كارشناسان زبده وزارت نفت توانستیم اورهال سیستم هایدروفینیشینگ را داشته باشیم.
محمد پورعبداله عامل فروش ایرانول در تبریز نیز در ابتدای برنامه سخنرانی و از مدیریت شركت نفت ایرانول تشكر كرد.
وی با بیان اینکه شرکت نفت ایرانول یکی از شرکت های بزرگ تولید روانکار است، افزود: آمار نشان می دهد که فروش شرکت نفت ایرانول از مابقی شرکت های تولیدکننده روانکار در تبریز بالاتر است و به همین منظور پخش مویرگی در اینجا راه اندازی شد .
گفتنی است، در پایان این مراسم از اتوسرویس كاران برتر تبریز با اهدای لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.
10 نفر برتر اتوسرویس کاران تبریز به ترتیب آقایان واحد تقربی، حسین پاشایی، علیرضا خسروشاهی، مجید سیامک نیا، مهدی داداش زاده بناب، محسن بهجتی، محمد تقی طهماسب پور، اصغر بابایی، داوود گودرزی و مسعود خدابخشی هستند .