نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب

نتایج جستجو : ابوسفیان - 4 مطلب

97/01/23 16:48
پیروان راه فاروق أعظم , masjedenour
99
97/01/20 09:20
سخن اَشنا , sokhanashna
استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ، آمریکاــ راه کسانی که سالها با اسلام و پیامبر جنگیدند و آخرش از در صلح منافقانه با اسلام و مسلمین وارد شدند؛ ادامه می دهند.
ادامه مطلب را در لینگ زیر مطالعه فرمائید:
94/05/29 16:54
فیلم محمد رسول الله(ص) , muhammadmovie
[https://www.aparat.com/v/tPYHy]
سرنوشت عهدنامه تحریم پیامبر
24
7
9
93/05/24 02:17
قبیله سلمان , salmantribe
آقای روحانی و سران فتنه

آقای روحانی در یکی از صحبت هایش گفتند که پیغمبر اکرم (ص) پس از فتح مکه ، دشمن ترین و ظالمین ترین فرد یعنی ابوسفیان را بخشید و خانه او را مامن دیگر دشمنانش قرار داد

اما نکته ای که به ذهن متبادر می شود این است که :

آقای روحانی مشخص نکردند که این بحث را در خصوص مباحث سیاست خارجی و آشتی با دنیا و آمریکا مطرح کرده اند و یا مرتبط با مباحث سیاست داخلی و مسائل پیرامون سران فتنه . . . ؟

اگر منظور جناب روحانی، موسوی و کروبی هست ، پس باید موسوی و کروبی را معادل با معاویه گرفت که در مقابل علی (ع) ایستاد و نه معادل ابوسفیان ، که در این صورت تاریخ مشخص است و علی ( ع) با معاویه جنگید. . . .

بماند که اگر قرار است معاویه بخشیده شود ، این در اختیار علی (ع) هست و نه در اختیار ابوموسی اشعری و یا اشعث کندی منافق . . .

اگر منظور رئیس جمهور از ابوسفیان ، ایالت متحده امریکا و ایادی اش باشد - که بنظر شباهت بیشتری هم دارد - باید توجه داشت که وقتی ابوسفیان را پیغمبر اکرم (ص) بخشیدند که ابوسفیان با وساطت عباس بن عبدالمطلب به نزد پیغمبر رسید و توبه کرد و اسلام آورد و لو اسلام ظاهری . . .

یعنی شرط اول توبه هست و تازه پس از توبه ، این پیغمبر هست که باید ببخشد. . . .

امروز جایگاه رسول خدا برای آنانکه اصل ولایت فقیه را قبول دارند ، در اختیار ولی فقیه است . . .

اگر بخششی چه در خصوص سران فتنه و چه در خصوص دشمنانی مانند آمریکا هم بخواهد در کار باشد ، در ید و اختیارات رهبری معظم و معزز است. . .

البته جای تشکر دارد که موسوی و کروبی را ابوسفیان می دانید .

53
38
21