نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب

نتایج جستجو : ابدومینوپلاستی - 15 مطلب

98/09/21 10:10
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
افرادی را می توان کاندیدای مناسبی برای ابدومینوپلاستی دانست که از چربی اضافی شکمی رنج می برند و می خواهند با انجام جراحی شکم از شر چربی های اضافی شکم خود خلاص شوند. این افراد با انجام روش های متفاوتی می توانند ابدومینوپلاستی را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

برای اینکه بتوانیم تشخیص دهیم که مناسب عمل زیبایی شکم هستیم یا خیر نیاز داریم تا با پزشک مربوطه در این زمینه مشورت کنیم و در مورد شرایطی که باید دارا باشیم، سوالات مربوط به عمل زیبایی شکم را بپرسیم تا بتوانیم ابدومینوپلاستی را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
https://rozclinic.com/which-persons-are-suitable-for-abdominoplasty/
99
98/08/11 09:07
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
بسیاری از افراد به دلیل چربی های اشباع شده در ناحیه شکم خود، قادر به پوشیدن لباس های مورد علاقه خود نخواهند بود. ابدومینوپلاستی این امکان را فراهم کرده که به تناسب اندام مورد نظر خود رسیده و از زندگی لذت ببرید.

اما جراحی شکم و یا ابدومینوپلاستی چیست و چگونه موجب از بین رفتن چربی ها خواهد شد؟

جراحی شکم که با Abdominoplasty و یا tummy tuck  نیز شناخته میشود، با از بین بردن چربی و پوست اضافی شکم، عضلات ضعیف شده را از بین برده و شکم را برای ایجاد عضلات محکم تر آماده میکند.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
https://rozclinic.com/stitches-abdominoplasty/
98/08/11 09:06
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
ابدومینوپلاستی را می توان یکی از عمل های زیبایی دانست که برای ایجاد تناسب اندام در شکم افراد صورت می گیرد تا چربی های اضافی شکم را بتوان از این طریق برداشت و عضله های شکمی را سفت کرد.

ابدومینوپلاستی در افرادی استفاده می شود که دارای حاملکی های متعددی بوده اند و یا به هر دلیلی پوست شکم آنها دارای افتادگی و یا کشیدگی در خود است.

نمی توان از Abdominoplasty برای کم کردن وزن استفاده کرد. زیرا ابدومینوپلاستی نوعی عمل زیبایی است که باید در افرادی انجام شود که با استفاده از رژیم غذایی مناسب به وزن ثابتی رسیده اند ولی پوست شکم آنها در اثر لاغری دچار افتادگی است و یا در اثر زایمان عضله و بافت شکمی آنها از هم فاصله گرفته است.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
https://rozclinic.com/postoperative-fluid-accumulation-in-abdominoplasty/
98/07/28 09:02
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
از آنجایی که ابدومینوپلاستی نوعی جراحی زیبایی است که بعد از بارداری انجام می شود، برای اینکه جلوه ظاهری زیبایی به شکم دهد، بافت چربی و پوست های اضافی شکم که بعد از بارداری کشیده شده اند در عمل جراحی شکم برداشته می شود و عضلات کناری شکم به یکدیگر متصل می شود. این امر می تواند به ایجاد شکمی صاف و بدون چربی در شما بیانجامد.

جراحی ابدومینوپلاستی چگونه می تواند چربی های اضافی را از بین ببرد؟

همانطور که گفته شد جراحی Abdominoplasty نیز مانند هر عمل زیبایی دیگر برای اهداف زیبایی شناسی در اندام افراد صورت می گیرد. افراد و زنان بعد از بارداری دچار شلی و افتادگی پوست می شوند.

این امر بسیار طبیعی است. زیرا در اثر رشد جنین پوست شکم کشیده می شود و عضلات داخلی آن از هم باز می شود تا فضای کافی برای رشد مهیا شود. بعد از زایمان ، چربی های اضافی شکم و پوست کشیده شده به حالت اول برنمی گردد، مگر اینکه با عمل زیبایی ابدومینوپلاستی این کار صورت گیرد.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
https://rozclinic.com/what-is-the-difference-between-abdominoplasty-and-slimming-surgery/
98/07/25 09:06
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
در حقیقت می توان گفت بارداری در نتایج نهایی ابدومینوپلاستی تاثیرگذار بوده و می تواند اثربخشی آن را تغییر دهد. با وجود اینکه بسیاری از افراد روش هایی مانند ورزش و رژیم های غذایی متفاوت را امتحان می کنند اما باز هم میزانی چربی اضافی در ناحیه ی شکم آنها وجود دارد که در برابر این روش های کاهش وزن مقاوم هستند.

بسیاری از مادران پس از بارداری به دنبال راهی برای رهای از چربی های اضافی هستند که Abdominoplasty یکی از این روش های موثر است.

در واقع جراحی شکم باید پس از دوره ی بارداری مادر انجام شود و در صورتی که فرد پس از ابدومینوپلاستی باردار شود می تواند نتایج جراحی شکم را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین به منظور انجام ابدومینوپلاستی لازم است که شرایط خود را در نظر بگیرید و پس از آن اقدام به انجام جراحی شکم کنید.

تاثیرات ابدومینوپلاستی بر بدن زنان چیست؟

افزایش وزن می تواند به دلایل مختلفی در افراد ظاهر شود که عوامل ارثی، استرس و رژیم های غذایی ناسالم می تواند از این عوامل باشد. اما با گذشت زمان و پیشرفت علم امکان این فراهم شده تا افراد از داشتن اندامی زیبا بهره مند شوند.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
https://rozclinic.com/can-i-get-pregnant-after-abdominoplasty/
98/07/25 09:03
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
ابدومینوپلاستی یکی از تکنیک های زیبایی نوین است که به منظور کاهش چربی های شکم مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ابدومینوپلاستی بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که چربی های شکم آنها در برابر ورزش و رژیم های غذایی مختلف مقاوم است.

جراحی شکم را نباید با تکنیک زیبایی لیپوساکشن اشتباه گرفت چرا که هر یک از این موارد تکنیک های جداگانه ای هستند و برای افراد مختلفی کاربرد دارند.

Abdominoplasty برای افرادی که از نظر سلامت جسمانی در وضعیت خوبی قرار داند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این روش جراحی شکم برای زنانی که چندین بارداری پشت سر گذاشته اند نیز مناسب بوده و به سفت شدن عضلات شکم کمک شایانی می کند.

روش درمانی ابدمینوپلاستی در کنار مزایای مختلفی که داشته معایبی را نیز به همراه دارد که لازم است افراد پیش از اقدام برای انجام این تکنیک زیبایی از آنها آگاهی داشته باشند. اطلاع از واقعیت های موجود به افراد کمک می کند تا با دید بهتری نسبت به انجام ابدومینوپلاستی اقدام کنند.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
https://rozclinic.com/disadvantages-of-abdominoplasty/
98/06/30 07:06
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
بعد از انجام عمل زیبایی ابدومینوپلاستی که با اصطلاح تخصصی تامی تاک یا عمل زیبایی abdominoplasty شناخته می شود بسیاری از بیماران در مورد مراقبت های بعد از عمل دچار اشتباهاتی می شوند که باید از آنها جلوگیری کرد.

یکی از مشکلات اساسی افراد امروزه چربی دور شکم آنها است. بسیاری در تلاش هستند که بتوانند از این چربی ها رهایی پیدا کنند اما تحمل استفاده از رژیم های غذایی درست و ورزش کردن را ندارند. از همین رو بدنبال روش سریعی برای از بین بردن چربی های شکم خود هستند.

روشی که علم پزشکی به این دسته از افراد پیشنهاد میکند عمل جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی است که در بین مجله های مشهور زیبایی از آن به عنوان عمل زیبایی  abdominoplasty یا تامی تاک نیز یاد میشود.

اغلب طرفداران عمل زیبایی ابدومینوپلاستی خانم ها می باشند. چون بعد از دوران هایی مثل حاملگی بیشتر خانم ها دارای چربی اضافه در پهلو های خود میشوند و تلاش میکنند با استفاده از این عمل زیبایی این چربی های اضافه را حذف کرده و چروک شکم خود را از بین ببرند.

شما با استفاده از عمل جراحی ابدومینوپلاستی می توانید با حذف کردن چربی های اضافه ای که در شکم خود دارید اقدام به کوچک کردن و صاف کردن شکم خود بپردازید.

با توجه به این که اغلب طرفداران عمل جراحی زیبایی تامی تاک یا abdominoplasty خانم ها می باشند، نکاتی را باید حتما به یاد داشته باشند که بتواند دوران نقاهت بعد از این عمل را به راحتی و بدون مشکل سپری کنند.

در این مقاله به شما اطلاعاتی در مورد مراقبت های در حین نقاهت و بعد از عمل زیبایی ابدومینوپلاستی داده میشود اما شما باید در مورد شرایط خودتان حتما با پزشک معالج خود صحبت کنید و کامل در ارتباط باشید.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
98/06/29 10:30
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
با پیشرفت هر روزه علم پزشکی دیگر رسیدن به اندام ایده آل و چهره و بدن دلخواه آرزویی دست نیافتنی نیست. برای دستیابی به این آرزو افراد راه های زیادی چون رژیم غذایی و ورزش های سخت را امتحان می کنند اما گاهی تنها راه داشتن اندام دلخواه انجام عمل های زیبایی است.

عمل زیبایی ابدومینوپلاستی یا تامی تاک نوعی عمل جراحی زیبایی شکم است. هدف عمل زیبایی ابدومینوپلاستی حذف بافت چربی اضافی و پوست زائد و افتاده ناحیه شکم است.

بیمار پس از عمل Abdominoplasty دارای شکمی کوچک با پوستی کشیده و صاف خواهد شد. تمایل به داشتن شکمی صاف و دائمی بودن نتایج موجب شده متقاضیان عمل زیبایی ابدومینوپلاستی روز به روز بیشتر شوند.

>>‌ بهترین کاندید برای عمل زیبایی ابدومینوپلاستی

از آنجا که عمل ابدومینوپلاستی نوعی جراحی زیبایی محسوب می شود و در حالت کلی جنبه درمانی ندارد، انجام آن برای همه خانم ها و آقایان متقاضی امکان پذیر است.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
98/06/28 11:07
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
با تمایل هرچه بیشتر افراد برای داشتن اندامی ایده آل، انجام عمل های زیبایی روز به روز بیشتر می شود. از انواع جراحی های زیبایی شکم می توان به عمل زیبایی ابدومینوپلاستی اشاره کرد.

عمل زیبایی ابدومینوپلاستی یکی از روش های مورد استقبال بین کسانی است که از شکل ظاهری شکم خود راضی نیستند.

شکم بزرگ و شلی و افتادگی پوست شکم از مشکلاتی است که این افراد نتوانسته اند با رژیم غذایی یا ورزش آن را برطرف کنند.

در عمل ابدومینوپلاستی چربی های اضافه خارج شده، عضلات شکمی سفت شده و پوست کشیده می شود.

بعد از عمل Abdominoplasty بیمار به جای شکم برآمده و پوست چروک و آویزان، شکمی تخت خواهد داشت و پوست شکم نیز صاف تر و جوانتر به نظر می رسد؛ بنابراین انجام عمل زیبایی ابدومینوپلاستی می تواند دغدغه افراد را از بابت ظاهر ناخوشایند شکم و پهلوها برطرف کند.

>> عمل زیبایی ابدومینوپلاستی چیست؟

کاهش و افزایش وزن در نتیجه سبک زندگی ناسالم، عوامل وراثتی و بیماری ها و یا حاملگی های متعدد شکل ظاهری شکم را تحت تاثیر قرار می دهد. در برخی افراد بافت چربی بیش از حد است و یا خاصیت ارتجاعی پوست بسیار کم است.

شکم بزرگ و برآمده با پوستی شل، افتاده و آویزان مشکلی است که بسیاری افراد با آن درگیر هستند. این مشکلات حتی با ورزش کردن نیز برطرف نمی شوند و بزرگی شکم و افتادگی پوست همچنان باقی می مانند.

یکی از روش های کاربردی برای حل مشکلات بد فرمی شکم عمل زیبایی ابدومینوپلاستی است. در این عمل جراحی با برش هایی که روی شکم بیمار ایجاد می شود بافت چربی اضافه خارج شده و پوست کشیده می شود.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
98/06/27 09:48
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
با افزایش تمایل افراد به داشتن اندام ایده آل و بی نقص، یکی از عمل های زیبایی مورد توجه عمل ابدومینوپلاستی بازو است. عمل زیبایی ابدومینوپلاستی بازو با نام های براکیوپلاستی بازو و یا عمل زیبایی لیفت بازو نیز شناخته می شود.

بزرگ بودن بیش از حد بازوها و آویزان بودن پوست بازو معمولا در افرادی که کاهش وزن زیادی داشته اند مشاهده می شود. عدم رضایت از ظاهر بازوها و موثر نبودن تمرینات ورزشی برای خوش فرم شدن بازو از دلایلی است که افراد اقدام به عمل زیبایی ابدومینوپلاستی بازو می کنند.

در عمل زیبایی Abdominoplasty بازو، چربی ها و پوست اضافه ناحیه بازو برداشته می شود. پس از عمل ابدومینوپلاستی بیمار دارای بازو هایی متناسب، با پوستی صاف و عضلاتی سفت خواهد بود.

>> آیا می توان عمل زیبایی ابدومینوپلاستی بازو انجام داد؟

شاید بتوان با ورزش و تمرینات ورزشی خاص تا حدودی سفتی عضلات بازو را به دست آورد ولی لاغر کردن موضعی تنها یک قسمت از بدن کاری بسیار دشوار است. ضمنا رفع افتادگی قسمتی از پوست که خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده با ورزش و رژیم غذایی امکان پذیر نیست.

روند افزایش سن، کاهش و افزایش وزن مکرر یا برخی مشکلات سلامتی می تواند منجر به شل شدن عضلات بازو و افتادگی پوست بازو شود. با عمل ابدومینوپلاستی بازو می توان این مشکلات را برطرف کرد و ظاهر جوانتر و مطلوبی به بازو ها بخشید.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
98/06/24 10:41
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
عمل زیبایی ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم یکی از عمل های رایج و پر طرفدار در سراسر جهان و محسوب می شود.

با این وجود ابدومینوپلاستی عمل ساده ای نیست و برای کسب نتایج رضایت بخش نیاز به بررسی شرایط و آمادگی های قبل و بعد از عمل است.

در عمل Abdominoplasty چربی ها و پوست اضافه برداشته می شود و منجر به زیبایی و صافی پوست و سفتی عضلات شکم می شود.

با وجود محبوبیتی که عمل زیبایی ابدومینوپلاستی بین زنان و مردان دارد؛ بسیاری افراد تنها با مزایای آن آشنایی نسبی داشته و با عوارض بالقوه آن آشنا نیستند؛ بنابراین بهتر است برای داشتن توقعات واقع بینانه نسبت به نتایج عمل ابدومینوپلاستی از عوارض احتمالی Abdominoplasty آگاهی داشته باشید.

>> عمل زیبایی ابدومینوپلاستی چگونه انجام می شود؟

بعد از انجام مراحل اولیه و آمادگی های قبل از عمل بیمار به بیمارستان ارجاع می شود. عمل زیبایی ابدومینوپلاستی تحت بیهوشی کامل انجام می شود.

با توجه به شرایط بدنی بیمار و انتظارات او از نتایج بعد از عمل و همچنین روش انتخابی جراح؛ عمل زیبایی ابدومینوپلاستی از یک تا پنج ساعت طول خواهد کشید.

نوع و انتخاب روش عمل Abdominoplasty به مهارت و صلاحدید پزشک بستگی دارد.

با توجه به روش انتخابی جراح برای شما روند عمل ابدومینوپلاستی متفاوت خواهد بود. معمولا دو برش بزرگ ایجاد می شود.

یک برش سراسری از سمت راست پهلو تا سمت چپ پهلو و در نزدیکی ناحیه بیکینی و برش دوم دور ناف خواهد بود.

سپس پوست شکم از بافت و عضلات شکمی جدا می شود و ماهیچه های شکم با بخیه به هم نزدیک می شوند. با این کار بیمار بعد از عمل زیبایی ابدومینوپلاستی کمری باریک تر و عضلات شکمی محکم تری خواهد داشت.

سپس چربی های اضافه خارج شده و پوست اضافی بریده و جمع می شود و جراح ناف را در محل درست و طبیعی خود قرار می دهد اگر عمل ابدومینوپلاستی جزئی باشد معمولا نیازی به جایگذاری مجدد ناف نخواهد بود. بعد از این مرحله برش ها بخیه زده شده و محل برش ها پانسمان می شود.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
98/06/24 10:31
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
ابدومینوپلاستی یا همان عمل کوچک کردن شکم نوعی عمل جراحی زیبایی است. هدف عمل زیبایی Abdominoplasty رسیدن به وزن ایده آل و دستیابی به شکمی صاف و تخت است.

در طی عمل ابدومینوپلاستی برشی روی شکم ایجاد می شود چربی ها و پوست اضافه قسمت شکم برداشته شده؛ با این کار شکم کوچک می شود، پوست شکم کشیده می شود و دیگر حالت افتاده ندارد، ماهیچه زیر شکم سفت شده و نتیجه کار شکمی صاف و نافی زیبا خواهد بود.

رواج عمل زیبایی ابدومینوپلاستی روز به روز بیشتر شده و به دلیل قابل مشاهده بودن نتایج تقریبا بلافاصله پس از عمل، درصد موفقیت بالا و رضایت زیاد بیماران طرفداران بسیاری نیز دارد.

کاندیدای مناسب عمل زیبایی Abdominoplasty کسانی هستند که در اثر حاملگی های متعدد یا از دست دادن وزن پوست ناحیه شکم شان به صورت شل و آویزان درآمده و امکان بازگشت پوست به حالت طبیعی با تمرینات ورزشی امکان پذیر نیست.

البته در حین عمل زیبایی ابدومینوپلاستی چربی های اضافه هم خارج می شوند تا به صاف و زیباتر شدن شکم و پهلوها کمک کنند. با این حال اگر فقط به دلیل اضافه وزن و بزرگی شکم به دنبال انجام Abdominoplasty هستید ممکن است عمل جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی صد درد صد برای شما مناسب نباشد.

>> آیا عمل زیبایی ابدومینوپلاستی دردناک است؟

عمل زیبایی ابدومینوپلاستی عمل جراحی بزرگی محسوب می شود که جراح برای خارج کردن چربی ها و برداشتن پوست اضافی نیاز دارد تا برشی روی پوست شکم ایجاد کرده و به لایه های زیرین چربی در پوست دسترسی پیدا کند.

در نتیجه امکان انجام عمل ابدومینوپلاستی به صورت سرپایی و یا با بی حسی موضعی وجود ندارد؛ بنابراین عمل زیبایی ابدومینوپلاستی در بیمارستان و تحت بیهوشی عمومی انجام خواهد شد.

البته در برخی موارد ممکن است از بی حسی نخاعی استفاده شود و حین عمل داروی های مسکنی به بیمار داده شود تا آرام آرام در حالت خواب بسیار عمیق قرار بگیرد. در نتیجه واضح است که در حین عمل هیچ گونه دردی احساس نخواهید کرد.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
98/06/22 11:10
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
امروزه با توجه به تمایل زیاد افراد به داشتن اندامی ایده آل و بی نقص؛ یکی از عمل هایی که بیش از پیش مورد استقبال خانم ها و آقایان قرار گرفته عمل زیبایی ابدومینوپلاستی است.

عمل زیبایی ابدومینوپلاستی در بیمارانی که دچار چاقی موضعی در ناحیه شکم هستند و همزمان از شلی و افتادگی پوست شکم رنج می برند انجام می شود.

اگرچه که عمل Abdominoplasty با هدف کاهش وزن انجام نمی شود اما به دلیل خارج شدن چربی های اضافه، بیماران پس از عمل کاهش وزن را نیز تجربه می کنند.

در عمل زیبایی ابدومینوپلاستی با برشی که روی شکم ایجاد می شود چربی های زائد برداشته می شود و پوست شل و آویزان کشیده شده و اضافه آن بریده می شود.

همچنین عضلات شکمی توسط پزشک در جای خود محکم می شوند. پس از عمل ابدومینوپلاستی بیمار دارای شکمی کوچک و صاف می شود؛ و با بدست آوردن اندام دلخواه خود اعتماد به نفس بیشتری نیز برای حضور در جمع دوستان و اجتماع پیدا می کند.

>> آیا عمل زیبایی ابدومینوپلاستی دائمی است؟

پاسخ به این سوال در حالت کلی مثبت است و نتایج ابدومینوپلاستی دائمی خواهد بود. در طی عمل پوست کشیده میشود، عضلات شکمی محکم می شوند و چربی های اضافه خارج می گردند این یعنی در حالت کلی دلیلی برای دائمی نبودن نتایج وجود نخواهد داشت.

با این حال درصد زیادی از دائمی بودن نتایج عمل Abdominoplasty به خود بیمار نیز بستگی دارد. با وجود رعایت صحیح رژیم غذایی و ورزش کردن منظم که منجر به پایداری وزن می شود و همچنین عدم بارداری مجدد برای خانم ها می توان انتظار داشت که نتایج دائمی باشند.

البته افزایش وزن جزیی تاثیر چندانی در کاهش نتایج عمل زیبایی ابدومینوپلاستی نخواهد داشت ولی افزایش وزن شدید و بارداری مجدد منجر به کشش پوست و همچنین کشش عضلات شکمی ترمیم شده می شود و نتایج عمل را تحت تاثیر قرار می دهد؛ بنابراین با کمی توجه و مراقبت از خود می توانید علاوه بر حفظ سلامت، نتایج جراحی زیبایی Abdominoplasty را نیز تا سال ها حفظ کنید و از اندام ایده آل خود لذت ببرید.

>> درصد موفقیت و دائمی بودن عمل زیبایی ابدومینوپلاستی

به طور کلی درصد موفقیت عمل زیبایی ابدومینوپلاستی زیاد است و بیماران پس از عمل رضایت زیادی از نتایج داشته اند.

با این حال میزان این موفقیت با توجه شرایط می تواند بسیار متغیر باشد. از شرایطی که می تواند بر میزان موفقیت عمل زیبایی Abdominoplasty تاثیر گذار باشد می توان موارد ذیل را نام برد. هرچه این شرایط ایده آل تر و به استاندارد ها نزدیک تر باشد می توان انتظار داشت درصد موفقیت عمل بالاتر باشد.

تبحر و تجربه پزشک
معتبر بودن بیمارستان و به تبع آن حرفه ای بودن کادر درمانی
سن بیمار
شرایط سلامت عمومی بیمار و نداشتن بیماری های زمینه ای
رعایت نکات و پایداری وزن قبل از عمل
رعایت توصیه های بعد از عمل

خوشبختانه دائمی بودن نتایج نیز مستقیما به انتخاب های بیمار و سبک زندگی که بیمار پس از عمل برای خود در نظر می گیرد بستگی دارد و عوامل بیرونی تاثیر چندانی در نتایج عمل نخواهد داشت.

در صورت رعایت نکات توصیه شده از جانب پزشک پس از عمل زیبایی Abdominoplasty، نداشتن کاهش یا افزایش شدید وزن، عدم حاملگی، ورزش و سبک زندگی سالم نتایج سالها پایدار خواهد بود. با این حال با توجه به روند افزایش سن تا حدودی می توان انتظار برگشت بسیار جزئی نتایج را داشت.

>> آیا نتایج پس از عمل زیبایی ابدومینوپلاستی باز خواهد گشت؟

هنگامی که تصمیم به انجام عمل بزرگی چون ابدومینوپلاستی می گیرید، باید برای حفظ نتایج عمل زیبایی ابدومینوپلاستی نیز نهایت سعی خود را داشته باشید؛ زیرا حفظ نتایج عمل Abdominoplasty تماما به بیمار و سبک زندگی انتخابی او بر می گردد.

همانطور که قبل از عمل زیبایی ابدومینوپلاستی باید وزن خود را در حالت پایدار حفظ کنید بعد از عمل نیز لازم است وزن خود را ثابت نگه دارید و کاهش یا افزایش وزن شدید نداشته باشید...

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
98/06/17 11:06
کلینیک پوست و مو رز , Clinic_Rose
طی سالهای اخیر داشتن کمری باریک و شکمی صاف همواره یکی از معیارهای زیبایی و بالطبع از دغدغه های فرد بوده است.

خوشبختانه، پیشرفت علم پزشکی روشهای مختلفی همچون ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم را پیش روی افراد قرار داده است. بدین ترتیب، اشخاصی که با رژیم های غذایی و یا انجام ورزشهای گوناگون به نتیجه ی دلخواه نرسیده اند، می توانند گزینه های خوبی برای انجام عمل زیبایی Abdominoplasty باشند.

جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی سالهای اخیر بوده است. همان طور که می دانید امروزه یکی از مهم ترین دل مشغولی های بشر تناسب اندام و داشتن بدنی خوش فرم است، به طوری که گروه های سنی مختلف، اعم از مرد و زن، به دنبال داشتن اندامی مناسب و بی نقص هستند.

با این حال، در این میان عده ی کثیری تمایل به ورزش و یا رعایت رژیم های غذایی نداشته و یا از این روش ها نتیجه مطلوبی نگرفته اند. خوشبختانه، عمل زیبایی ابدومینوپلاستی یکی از بهترین راه حلهایی است که پیشرفت علم پزشکی برای این افراد به ارمغان آورده است.

در ابتدا لطفا چند ثانیه به سوالات زیر فکر کنید:

آیا وقتی در حالت نشسته قرار می گیرید چین های شکمتان شکلی نامطلوب به بدنتان می دهد؟
آیا تمایلی به انجام ورزش یا رعایت رژیم های غذایی آنچنانی ندارید؟
آیا آنقدر پوست اضافی در ناحیه ی شکم خود دارید که به رژیم غذایی یا ورزش پاسخ نمی دهد؟

اگر پاسخ شما به سوالات فوق مثبت است خوب است بدانید که عمل زیبایی ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید جهت دستیابی به بدنی خوش فرم و متناسب به آن فکر کنید.

>> آیا عمل زیبایی ابدومینوپلاستی یک نوع عمل جراحی به حساب می آید؟

به طور کلی، ابدومینوپلاستی یا جراحی شکم یک عمل جراحی زیبایی است که با از بین بردن چربی و پوست اضافی، به صاف کردن شکم کمک کرده و ماهیچه ها را محکم می کند.

Abdominoplasty با از بین بردن چربی و پوست اضافی عضلات دیواره ی شکم را سفت کرده و باعث می شود شکم صاف تری داشته باشید.

افرادی که از چاقی شکم یا شلی پوست در ناحیه ی شکم رنج می برند، می توانند به پزشکان ماهر در عرصه ی جراحی شکم مراجعه کنند و بسته به نوع نیاز خود، عمل زیبایی ابدومینوپلاستی را انجام دهند.

عمل زیبایی ابدومینوپلاستی یک نوع عمل جراحی شکم است که عموما " به دو روش قابل انجام می باشد: ابدومینوپلاستی کامل و ابدومینوپلاستی جزئی یا کوچک که به این صورت تعریف می شوند:

ابدومینوپلاستی کامل: در Abdominoplasty کامل، جراح شکم بیمار را از استخوان لگن خاصره برش زده و در صورت لزوم، پوست، بافت ها و ماهیچه ی شکم را با هم تراز خواهد کرد. در این نوع عمل ابدومینوپلاستی، محل ناف بیمار تغییر می کند. همچنین ممکن است بیمار تا چند روز نیاز به استفاده از لوله های تخلیه ی زخم داشته باشد.
ابدومینوپلاستی جزئی یا کوچک: این نوع جراحی شکم اغلب روی افرادی انجام می شود که ذخایر چربی بدن آنها زیر نافشان انباشته شده است. احتمال تغییر جایگاه ناف در این نوع ابدومینوپلاستی بسیار کم است. همچنین، اندازه ی برش های صورت گرفته در آن بسیار کوتاه است. به علاوه، بسته به شرایط بدنی بیمار، ممکن است این عمل زیبایی فقط دو ساعت به طول بینجامد. مضاف بر این، این نوع عمل زیبایی ابدومینوپلاستی به زمان بهبودی کمتری نیاز دارد.

اساسا ابدومینوپلاستی یک نوع عمل جراحی است که مستلزم بیهوشی کامل بیمار می باشد.

طی این عمل، دو برش اصلی ایجاد می گردد: یک برش از یک طرف استخوان لگن خاصره به طرف دیگر بدن، در نزدیکی ناحیه ی شرمگاهی و دیگری، برشی در اطراف ناف. بدین ترتیب، پوست شکم از عضلات آن جدا شده و ماهیچه های شکمی به سمت یکدیگر کشیده خواهند شد.

در نتیجه، بیمار کمری باریک تر و شکمی صاف تر خواهد داشت.

سپس، طی عمل پیوند پوست، فلپ جدا شده روی عضلات تازه سفت شده کشیده شده و پوست اضافی برداشته خواهد شد.

در ادامه، ناف در جایگاهی متناسب و طبیعی تر قرار خواهد گرفت. سپس، برش ها بسته شده و پانسمان استریل روی ناحیه ی جراحی ابدومینوپلاستی قرار می گیرد. در کل، این نوع عمل می تواند بین دو تا پنج ساعت به درازا بکشد.

برای مشاهده ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید:
94/03/9 21:56
دکتر علی کربلایی خانی , dr.karbalaeikhani
[https://www.aparat.com/v/mk93e]
دکتر علی کربلایی خانی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوده و کلیه دوره های دکترای حرفه ای ، دوره بورد تخصصی جراحی عمومی و پلاستیک و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی دست و اعصاب محیطی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (ملی سابق) به پایان رسانیده اند. اعمال فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی مانند لیفت صورت و پیشانی ، پلک ، بینی ، سینه (مانند بزرگ کردن سینه ،کوچک کردن سینه و بالا کشیدن سینه و یا لیفت سینه و فرم دادن سینه ها) و شکم (برداشتن چربیهای اضافی ، شاکشن و لیپولیز لیزری) بزرگی سینه در آقایان (جراحی و لیپولیز لیزری)، لیپولیز بازو و ران و سوختگیها ی حاد و مزمن و بدشکلی های ناشی از آن و اعمال فوق تخصصی جراحی های ترمیمی دست و اعصاب محیطی شامل صدمات عصبی( قطع عصب ، فلج زایمانی و فلج شبکه بازویی بزرگسالان) ، صدمات تاندونی ، بیماریهای مادر زادی دست ( چسبندگی انگشتان) ، تنگی کانال عصبی مچ دست (CTS) و آرنج (cubital tunnel syn)،شکستگیهای مچ دست و انگشتان مانند اسکافویید را در کلینیکهای مجهز تهران و کرج انجام می دهند.
تهران میدان ونک ابتدای خیابان ولی عصر به سمت جنوب روبروی خیابان ۱۸ گاندی جنب ایستگاه بی آر تی ساختمان ۲۵۸۸ طبقه اول واحد ۲
www.drkarbalaei.com