نتایج جستجو : آینده - 84 مطلب

97/07/4 15:41
محمد  , tahm
کار شما استخراج بیت کوین هست. در منزل و با سیستم خودتون ...
یا اصطلاحا ماین کردن بیت کوین

اکثر ارزهای دیجیتال ماین میشن و قابلیت استخراج دارند .

اما با سیستم های مخصوص که در بازار موجوده و بالای 20 میلیون قیمتشونه ...
که اون دستگاه ها CPU های قوی دارن و مثلا با چندین CPU همزمان و به صورت تخصصی بیت کوین استخراج میکنند.

ما با کمک یک افزونه و با سیستم خودمون به صورت غیر مستقیم بیت کوین ماین میکنیم ...
این افزونه وابسته به یک شرکت هست که امکان استخراج بیت کوین با سیستم های عادی رو فراهم میکنه.

هر چقدر CPU شما قویتر باشه ، سرعت استخراج بیشتره و درآمد شما بیشتر ...
پیشنهاد ما CPU های چند هسته ای هست.

ضمنا استخراج بیت کوین کاملا قانونی هست و از یه جهاتی به اقتصاد کشور هم کمک میکنه.

@fbciran
instagram: fbc.iran

https://get.cryptobrowser.site/2759855
99
97/07/4 15:40
محمد  , tahm
حالا بیت کوین چی هست ؟ یک نوع ارز دیجیتال با ارزش و غیر متمرکز است که از سیستم های کامپیوتری دنیا برای انجام تراکنش هاش استفاده می کنه و به اون سیستم ها پورسانت میده که قرار من و شما هم عضو اون باشیم
@fbciran
instagram: fbc.iran

https://get.cryptobrowser.site/2759855
97/06/8 11:06
اویتا , AvitaClub
نگران آینده نباش
چون خدا زودتر از تو اونجاست!
.
.
.
.
================================
به جمع ما در بزرگترین و برترین کلوب بپیوندید.
برای حمایت از ما مطلب را پست مجدد کنید.
44
2
39
97/05/15 11:34
در مرزهای علم , edge_of_science
پیش از این ما تصور می‌کردیم که برنامه‌ریزی برای آینده مهارتی است که بسیاری از کودکان در سن چهار سالگی پیدا می‌کنند، اما اکنون به نظر می‌رسد که ما تا وقتی بزرگ نشویم، نمی‌توانیم چنین حافظه‌ای را برای انجام چنین کاری توسعه دهیم.

حافظه‌ی اپیزودیک اجازه بازتاب آنچه در گذشته رخ داده است را می‌دهد تا خودمان را در آینده تصور کنیم. برای دانستن اینکه کودکان از چه زمانی قادر به انجام این کار هستند، «آماندا سید» از دانشگاه سنت اندروز در بریتانیا و همکارانش آزمایشی بر روی ۲۱۲ کودک بین سنین ۳ تا ۷ سال انجام دادند.

به هر کودک آموزش داده شد که چگونه از جعبه‌ای که نشانه‌های درست درون آن قرار دارد و برچسبی مشخص دارد، استفاده کنند. به این صورت که یک نفر از محققین به کودکان دو جعبه با رنگ‌های مختلف نشان دادند و به آن‌ها گفتند که وقتی که شما اتاق را ترک کنید، یکی از دو جعبه روی میز باقی خواهد ماند و جعبه دیگر دور ریخته خواهد شد. بعد از آن به بچه‌ها پیشنهاد داده شد که در اتاق‌های مختلف سه نشانه انتخاب کنند. رنگ دو عدد از نشانه‌ها با رنگ جعبه‌هایی که قبلاً دیده بودند تطابق داشت، اما رنگ نشانه‌ی سوم جدید بود که باعث گیج شدن آن‌ها می‌شد. این کار برای کودکان نامفهوم بود. هر چند که فکر کردن در مورد جعبه‌ها و رنگ جعبه‌هایی که استفاده کردند، آن‌ها را قادر می‌ساخت که پیش‌بینی کنند که نشانه‌ی انتخاب شده درست، همان نشانه‌ای است که با جعبه، رنگ یکسانی دارد.

تلاش برای یادآوری
اغلب کودکانِ ۳ تا ۴ ساله نتوانستند نشانه‌ی درست را انتخاب کنند که نشان می‌دهد آن‌ها قادر نیستند که این نتیجه‌گیری را انجام دهند، اما کودکان ۵ ساله و بالاتر توانستند به‌درستی این کار را انجام دهند. محققین می‌گویند: «به طور معمول حافظه‌ی اپیزودیک و توانایی برنامه‌ریزی به صورت خودکار در ۴ سالگی در کودکان به‌وجود می‌آید، اما ۴ ساله‌های ما این مهارت را با چالش پیدا کردند.»

بعد از اینکه کودکان نشانه‌ها را انتخاب کردند، از آن‌ها پرسیده شد که آیا رنگ جعبه روی میز را به یاد می‌آوردند یا خیر؟ مجدداً کودکان زیر ۵ سال، رنگ درست را به صورت شانسی می‌گفتند، اما بچه‌های بزرگتر تقریباً در بیاد آوردن رنگ‌ها ماهر بودند و به درستی پاسخ دادند؛ این نشان‌دهنده‌ی این بود که آن‌ها قادر هستند از حافظه‌ی اپیزودیک برای انتخاب بهترین تصمیم برای آینده استفاده کنند.

نظریه‌ی ذهن
«آیریس دامونتیل» از دانشگاه لندن می‌گوید: «این مطالعه، شکنندگی حافظه اپیزودیک در کودکان ۴ ساله و همچنین این حقیقت که برنامه‌ریزی و اجرای حرکتی هدف‌دار و پیچیده بستگی به ترکیبی از توانایی‌های شناختی دارد را نشان می‌دهد.»

وی این را به استفاده از نظریه‌ی ذهن نسبت می‌دهد که توانایی یک فرد در تصور کردن دیدگاه دیگران است. همچنین به نظر می‌رسد که این مهارت در حدود سن ۵ سالگی ظاهر می‌شود و به همین ترتیب بستگی به حافظه و درک اهداف دیگری در وضعیتی مشابه دارد.

آماندا می‌گوید: «حافظه‌ی اپیزودیک ممکن است به تئوری ذهن باز گردد، زیرا هر دو نیاز به جدا شدن از واقعیت کنونی خود و شبیه‌سازی دیگری دارند. ممکن است که سن ۵ سالگی زمانی باشد که این مهارت‌های شناختی ظهور کنند، زیرا با حضور در مدرسه، استفاده از حافظه در آن‌ها تقویت می‌شود. اگر کودکان در سن ۵ سالگی به مدرسه نروند، آیا باز هم قادر به انجام همان وظیفه هستند؟ بسیار جالب خواهد بود که اگر به این مساله به صورت تقابل فرهنگی نگاه کنید و ببینید که آیا متفاوت است یا خیر؟»
97/03/30 13:59
دوست یابی , dustyabiclub
[https://www.aparat.com/v/cAEbK]
97/03/28 00:08
 فیزیک , physics
اگر گذشته و آینده در کنار هم وجود داشته باشند، یعنی اگر اتفاقات گذشته قبل از فرارسیدن آینده محو نشوند، آن وقت آینده به آسانی می‌تواند روی گذشته تأثیر بگذارد.
97/03/20 10:48
در مرزهای علم , edge_of_science

«اسپوتمینی» نام سگ رباتیکی است که شرکتی آمریکایی آن‌را در سال ۲۰۱۹ به بازار ارائه می‌کند. مشتریان اولیه‌ی این سگ رباتیک مراکزی هستند برای دسترسی به مکان‌های سعب‌العبور و سخت به ابزاری چرخ‌دار نیاز دارند.

شرکت بوستون داینامیکس سازنده‌ی این ربات است. «مارک رایبرت» یکی از موسسان این شرکت گفت: «تا کنون ۱۰ عدد از این ربات‌های سگی ساخته شده است و تا پایان سال ۲۰۱۸ هم ۱۰۰ عدد دیگر ساخته خواهد شد. این سگ رباتیک می‌تواند در زمینه‌های مختلف به‌کار گرفته شود. مثلاً در گشت امنیتی یا ساختمان‌سازی‌های عمرانی به‌کار گرفته می‌شود.»

این ربات امکان بهینه‌سازی و ارتقاء دارد، با نصب سخت‌افزار یا نرم‌افزار می‌توان این ارتقاء را به‌راحتی انجام داد. شرکت سازنده قصد دارد این سگ رباتیک در آینده‌ی خانه‌های مردم عادی نیز کاربرد داشته باشد. رایبرت می‌گوید: «اکثر مکان‌های عمومی به نحوی ساخته شده‌اند که امکان تردد وسیله‌های چرخ‌دار در آن‌ها وجود ندارد. اسپوتمینی می‌تواند به این مکان‌ها دسترسی پیدا کند.»

حال، تقاضای عمومی این است که وسیله‌ای ساخته شود که به جای چرخ، پا داشته باشد و بتواند از موانع موجود برای وسایل چرخ‌دار رد شود و افرادی را که از ویلچر استفاده می‌کنند را از آن‌ها عبور دهد.. ناوبری و مسیریابی این سگ رباتیک به وسیله‌ی چهار دوربین انجام می‌شود و از مسیرهای ناهموار و شب‌دار مانند پله‌ها، پل‌ها و جوب‌ها عبور کند.

عملکرد این ربات توسط انسان مورد ارزیابی قرار گرفته است؛ انسانی به عنوان اپراتور به آن دستور می‌داد که چه‌کار کند و کجا برود، اما مسیر و نحوه‌ی گام برداشتن‌هایش را به او نمی‌گفت، ولی با این وجود این سگ رباتیک با موفقیت این آزمایش را انجام داد و موفق شد از موانع عبور کند.

رایبرت اعتقاد دارد، در آینده ربات‌ها جای اینترنت را می‌گیرند و ارزش آن‌ها بیشتر خواهد شد. رابرت می‌گوید: «اینترنت به شما اجازه‌ی دسترسی به تمام اطلاعات جهان را می‌دهد، اما ربات‌های آینده به شما اجازه می‌دهند هم به اطلاعات دسترسی داشته باشید هم آن‌ها را تغییر دهید.»
96/12/27 12:01
در مرزهای علم , edge_of_science
قطعاً در سال‌های آینده، سفر‌ها و ماموریت‌های فضایی دگرگون می‌شوند و ما مدت‌زمان طولانی‌تری در فضا خواهیم ماند. سفر به مریخ یا فراتر از آن، نیازمند تامین رفاه و ادامه‌ی حیات فضانوردان است. پس از تامین اکسیژن تنفسی فضاپیماها، تامین غذای فضانوردان مهم‌ترین مساله‌ای است که دانشمندان را بر آن داشته تا فکری به‌حال آن‌ کنند.

اما فکرش را هم نمی‌کنید که دانشمندان به چه چیزی فکر می‌کنند. اخیراً گروهی از دانشمندان، میکروبی را کشف کرده‌اند که می‌توانند ادرار و مدفوع انسان را تجزیه کند. حاصل این تجزیه، ماده‌ای میکروبی و چسبناک است که غنی از پروتئین و چربی است و می‌تواند منبعی مهم برای تامین غذای فضانوردان در سفرهای فضایی طولانی‌مدت باشد.

پرفسور «کریستوفر هاوس» از دانشگاه پنسیلوانیا، می‌گوید: «تبدیل فضولات انسانی به غذا، می‌تواند راه حل تولید غذای فضایی باشد.» انتقال غذا از زمین به فضا هزینه‌بر و دشوار است، در حالی که تولید غذا در فضا هم نیازمند آب و انرژی فراوانی است. پرفسور هاوس می‌گوید: «ما به مفهومی جدید در تولید خوراکی‌های زیستی دست پیدا کرده‌ایم که در آن برخی از میکروب‌ها به‌طور همزمان با فضولات انسانی تصفیه می‌شود. شاید این کار کمی عجیب باشد، اما در آینده پاسخگوی نیاز فضانوردان است.»

البته گفتنی است که این روش در حال حاظر قابل استفاده در ماموریت‌های فضایی نیست، ولی می‌تواند در آینده مشکل تامین غذا در ماموریت‌ها را برطرف کنیم.
96/10/29 19:00
گروه کاتی صنعت , katigroup
به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ این روزها استارت آپ ها در دنیای دیجیتال جایگاه به خصوصی پیدا کرده اند به طوری که کشورهای جهان اول و توسعه یافته به دنبال ارائه بهترین و برترین استارت آپ ها هستند.

از همین رو ژاپنی های برنامه ویژه تری در این خصوص دارند؛ ژاپن قصد دارد با دادن ویزای یک ساله به کارآفرینان استارت آپ ها، شرایط مناسب تری برای راه اندازی استارت آپ ها با تیم های مختلف از سراسر جهان ایجاد کند. جزییات این طرح که در ژاپن به تصویب رسیده، کار آفرینان می توانند تا زمانی که برنامه خود برای راه اندازی استارت آپ و فرهام کردن سرمایه را دنبال می کنند از ویزای یک ساله بهره مند شوند.

گفتنی است در این طرح کارآفرینان خارجی تنها در نقاط خاصی از ژاپن مثل فوکوئکا می توانند برای باز کردن دفتر خود اقدام کنند. البته کارآفرین می تواند حداقل 2 کارمند دائمی نیز با سرمایه گذاری بیش از 5 میلیون ین استخدام کند.

با همه این تفاسیر ژاپنی ها خود نیز پیشرفت های قابل توجهی در ارائه استارت آپ های خاص و برتر کرده اند. در سال های اخیر نرم افزار جالبی در کشور ژاپن اختراع شده است که این روزها از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. این استارت آپ جالب که بر اساس یک فلسفه ژاپنی ساخته شده است می تواند کار بعدی شما را پیش بینی کند و با نتخاب بهترین راه حل کار شما را آسان تر حل کند.

ژاپنی ها یک فلسفه معروفی دارند؛ حدس زدن چیزی که مهمان لازم دارد، برای مردم ژاپن به عنوان یک فبسفه مهم شناخته شده است. آن هم پیش از آن که خواسته از طرف مهمان به زبان آورده شود.

آقای جاکنی بر اساس این فسلفه ژاپنی، که بیشتر در مورد مهمان نوازی است، توانست استارت آپ جالبی را با عنوان BUTTON طراحی کند.

اساس نرم باتن، برقراری ارتباط بین نرم افزارها و استارت آپ های مختلف است.

برای مثال کاربری که از برنامه ای همچون فوراسکوئر استفاده کند و رستورانی را انتخاب کند قبل از خروج باتن در اوبر بصورت خودکار آدرس رستوران را به یک تاکسی اینترنتی ارسال می کند؛ در عین ناباوری لینک سفارش تاکسی هم به سرعت روی صفحه فوراسکوئر نمایان می شود.

باتن در سه سالی که از عمرش می گذرد توانسته سود بسیاری را نصیب جاکنی کند؛ با این تفاسیر آقای جاکنی به صورت جسورانه تصمیم گرفته است 20 میلیون دلار به استارت آپ خود تزریق کند تا ارزش کلی باتن به 34میلیون دلار برسد.

مدیرعامل باتن برای اقدامات بعدی خود بازارهای پر سود آسیا و اروپا را نسانه گرفته است. علاوه بر این، این نرم افزار برای اتفاقات بزرگتر مانند انتخاب مقصد برای مسافرت در حال ارتقاء می باشد.

با این تفاسیر برای باتن آینده بسیار روشنی پیش بینی می شود؛ چرا که استارت آپ ها معروف و پرکاربرد دنیا نیز سرانجام کارشان به این نرم ازار گره می خورد. از این رو با پیشرفت هایی که مدیرعامل باتن خبر داده است، جایگاه این نرم افزار در آینده نزدیک بهتر از گذشته خواهد شد.

گزارش از سعید پیرزاده
96/05/20 14:13
اس ام اس باران , smsbaran.ir
گذشته كتابی است كه آن را باید بارها خواند و از آن تجربه آموخت. آینده كتابی است كه اكنون توسط تو نوشته می شود پس بكوش تا آنچه را كه می نگاری بعد از خواندنش لذت ببری.
96/05/1 04:22
  , amir_bf1400
آیا تاکنون فکر کرده اید که مثلا تا ۳۰ سال آینده علم تا چه اندازه پیشرفت خواهد کرد؟ علم روز به روز در حال پیشرفت است و فناوری نقش کاملی در زندگی روزمره ما دارد.در ادامه با مقاله ی ۳۰ فناوری و تکنولژی جدید در آینده ای نزدیک همراه باشید.
96/04/25 15:47
ویژه , Especially
‏+ عزیزم! در آینده میخوای چیكاره بشی ؟!!
_ یه مامانِ خوب... :)
72
15
35
96/02/30 13:29
سرباز  گمنام , seyed011
این آینده کدام بود
که بهترین روزهای عمرم را
حرام دیدارش کردم؟!
کامنت بنویسید...
سرباز  گمنام , seyed011
پنجشنبه 11 خرداد ، 01:27
ممنونم محمود جان
ادامه
محمود حیدری , mahmoodheidari7
پنجشنبه 11 خرداد ، 00:49
تولدلدت مبارک داداش
ادامه
سرباز  گمنام , seyed011
چهارشنبه 10 خرداد ، 23:30
ممنون دوست عزیز
ادامه
96/02/18 02:01
خیلی سکسی هات کس , cloobidz
راننده کامیونی وارد رستوران شد. دقایی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد، سه جوان موتورسیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند.

بعد از چند دقیقه پچ پچ کردن، اولی سیگارش را دراستکان چای راننده خاموش کرد. راننده به او چیزی نگفت.
دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد.
وقتی راننده بلند شد تا صورتحساب را پرداخت کند، نفر سوم به پشت او پا زد و راننده محکم به زمین خورد، ولی باز هم ساکت ماند.

دقایقی بعد از خروج راننده از رستوران یکی از جوانها به صاحب رستوران گفت:
چه آدم بی خاصیتی بود، نه غذا خوردن بلد بود، نه حرف زدن و نه دعوا!
رستورانچی جواب داد: از همه بدتر رانندگی هم بلد نبود، چون وقتی داشت می رفت دنده عقب، ۳ تا موتور نازنین را له کرد و رفت!!!

نتیجه اخلاقی: زورگوها, از جایی چوبش رو خواهند خورد که فکرش رو هم نمی کنن.
96/02/14 01:03
ارمیا قاسمی , x.x.x.
بعضی ها آینده رو پیش بینی میکنند ، من آینده رو خودم می سازم .
کامنت بنویسید...
زری ا , paripari5757
یکشنبه 24 اردیبهشت ، 00:28
ابروهاتون قشنگه یه وقت دست بهشون نزنیا
ادامه
96/02/11 22:32
هرچیز هرچیز , harchyz
زندگی رویایی از آینده ای دور و گذشته ای مبهم است
95/12/22 17:08
یاسیدالکریم  , yasayyedalkarim
مالکوم ایکس : آینده متعلق
به کسانی است که امروز برای آن آماده شوند.

Malcolm X : The future belongs
to those who prepare for it today

توضیح عکس : مواظب باشیم
چه اخباری را از چه منابعی دریافت می کنیم.
جذابیت و تکرار یک خبر یا اعتماد نابجا
یا پیش ذهنیت از افراد و گروه ها
می تواند همه چیز را بما وارونه نشان بدهد.
عقل و شرع و تجربه ما را به منبع مناسب و تحقیق
و تحلیل صحیح و التزام به حقیقت دعوت می کنند.