نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
رها شو , raha_sho

رها شو

رها شو , raha_sho

رها شو

51نــــفــــــر
عضو شده اند
51نفر عضو شده اند
امروزه اعتیاد یک مسئله فردی نیست که پیامد آن محدود به خود شخص مصرف کننده باشد یک مسئله خانوادگی نیست که فقط کانون یک خانواده را از هم بپاشد اعتیاد مسئله یک شهر و روستا نیست که فقط نظام اجتماعی و اقتصادی شهر و روستایی را دگرگون کند اعتیاد یک مسئله ملی و جهانی ست و اگر عزم جهانی برای چاره اندیشی و...امروزه اعتیاد یک مسئله فردی نیست که پیامد آن محدود به خود شخص مصرف کننده باشد یک مسئله خانوادگی نیست که فقط کانون یک خانواده را از هم بپاشد اعتیاد مسئله یک شهر و روستا نیست که فقط نظام اجتماعی و اقتصادی شهر و روستایی را دگرگون کند اعتیاد یک مسئله ملی و جهانی ست و اگر عزم جهانی برای چاره اندیشی و مقابله با آن نباشد حیات بشری را دچار بحران جدی می سازد آمارهای وحشتناک از اعتیاد و پیامدهای غیر قابل تصور آن زنگ هشداری است برای همه مسئولان و مدیران فرهنگی و اجتماعی و برای همه ما که در حد توان و بضاعت برنامه های مختلفی برای مقابله با این پدیده شوم تدارک ببینیممشاهده کامل مشخصات
13 خرداد 1399
اجتماعی
بیاد هم بودن حکم معرفت و انسانیت ماست .بیاییم تا فرصت هست طراوت و حیات را به این عزیزان و خانواده های دردمندشان هدیه نماییم

اعضاء

 • اسرا داوودی , 1383su
 • مهندس علی , aliimani488
 •  , nima_javid
 • فرزاد سیدی , skysport1
 • 51 نفر

  morebox img

کلوبهای مشابه

 • افشاگر!!! , efshairan
 • مام میهن , mihanclub
 • عشـق ، امـید و زنـدگـی , eshgh.omid.zendegi
وبلاگ میهن بلاگ
  عناوین بحث ها پاسخها بروز رسانی
3
99/3/26 (20:00)
رها شو , raha_sho
 , mr.m.h.h
چندتا از عکسای خودم تقدیم به نگاهتون
کرمانشاه خرداد 1393
ادامه
99
کامنت بنویسید...
رها شو , raha_sho
رها شو 3 ماه پیش
ادامه
رها شو , raha_sho
نازلی بهارمند , nazli_goon
#بدن_دایما_خود_را_ترمیم_می‌کند..
طراحی بدن انسان بسیار دقیق، هوشمندانه و شگفت انگیز است. با تقویت نیروی درونی می‌توان آسیب‌ها را ترمیم و مشکلات سلامتی را برطرف نمود این نیرو بی آنکه از حضورش آگاه باشیم در هر لحظه کار خود را به درستی انجام می‌دهد.
اگر این نیرو در بدن بیدار باشد و بتوانیم با الگوهای صحیح زندگی از آن حمایت کنیم دیگر بیماری در بدن ریشه نمی‌دواند. ترمیم‌های مداوم بدن نشانه‌ای از حضور این نیروست...
هر ۲۸ روز یکبار لایه تازه‌ای از پوست ساخته می‌شود. هر ۵ روز یکبار لایه تازه‌ای از پوشش معده تشکیل می‌شود. هر سه ماه یکبار استخوان بندی ترمیم می‌شود. هر شش هفته یکبار کبد کاملا بازسازی می‌شود. هر شش هفته یکبار رگهای خونی و هر صد تا صد و بیست روز یکبار پلاسمای خون تازه می‌شود هر ۱۸ تا۳۰ روز یکبار گلبولهای سفید و هر چهار ماه یکبار گلبولهای قرمز خون دوباره ساخته می‌شود.
بدن می‌داند که باید فرسودگی‌ها و آسیب‌ها را ترمیم و بازسازی کند. ممکن است این پرسش مطرح شود که با وجود این ترمیم‌های مداوم چرا بیماری‌ها خودبخود درمان نمی‌شوند؟
بیماری‌ها و عدم تعادل‌ها معلول روش نادرست زندگی روزمره‌اند درست است که بدن دائما به ترمیم و بازسازی خود می‌پردازد ولی تا زمانی که عادات نادرست پیشین ادامه دارند، بدن با ترمیم های مداوم هم نمی‌تواند به تعادل برسد سلامتی مقصد نیست سفر است سفری به درازای زندگی..
#کتاب_سرچشمه_حیات
#دکتر_جیکوب_حبان

#یک_نکته_مهم....
نتیجه‌ای که از حرف‌های دکتر #حبان می‌توان گرفت: بدن همیشه در حال ترمیم خود است، اما اگر طرز فکر تغییر نکند، عادات تغییر نکند بدن با این همه بازسازی نمی‌تواند مناطق معیوب بدن را درمان کند.. و شاهد این ادعا بیماران سرطانی و... هستند که با تغییر در شیوه زندگی و افکارخود، بدن با بازسازی نقاط آسیب دیده آن را ترمیم می‌کند..

* یکی از مریدان بودا از او پرسید: تو که خیلی وقت است که به اشراق و روشن بینی رسیدی چرا زمین را ترک نمی‌کنی.. بودا پاسخ داد: "زمین را ترک نکردم چهل سال دیگر ماندم تا به مردم آموزش بدهم زندگی درد و رنجی به همراه ندارد.."
حرف بودا به عنوان یک انسان به اشراق رسیده درست است. زندگی رنج و دردی به همراه ندارد و درستی این جمله در زندگی روزانه ما زمانی خود را عملا نشان می‌دهد.. که دیگر از نفس و منیت در انسان چیزی باقی نماند....
#تنها_راه_رهایی_از_جهل_آگاهی‌ست‌....
ادامه
25
6
6
نازلی بهارمند , nazli_goon
شنبه 30 اسفند ، 09:50
سپاس از همه بزرگواران...
ادامه
علیرضا امیری , 1348111
چهارشنبه 27 اسفند ، 02:24
زیبا
ادامه
آرش احمدی , ma198001
سه شنبه 26 اسفند ، 07:46
لایک
ادامه
رها شو , raha_sho
بــاران , baranebahari99
توی دفتر املاك در ساحل مازندران مشغول به كار شدم .... اگه قصد خرید یا فروش آپارتمان یا ویلا یا ... رو دارین خوشحال میشم برای همكاری
ادامه
کامنت بنویسید...
آریا بی نظیر , mohamad_3636
شنبه 21 فروردین ، 11:25
چه عالی باران بانو
ادامه
بــاران , baranebahari99
شنبه 20 دی ، 20:00
ممنونم نازلی جان
ادامه
نازلی بهارمند , nazli_goon
شنبه 20 دی ، 19:54
موفق باشی عزیزم
ادامه
رها شو , raha_sho
نازلی بهارمند , nazli_goon
یکی از بیمارى‌هاى خطرناک، مرضى بى‌صداست که هیچگونه علامتى نداشته و ندارد و اما مى‌تواند آسیب شدیدى به شما وارد نماید. این بیماری، مرض «عادى‌شدنِ نعمت» است!

این بیمارى چهار نشانه دارد

۱ـ اینکه نعمت‌هاى فراوانى داشته باشى، اما آنها را نعمت ندانى، و هیچگونه احساس [شکرگزارى] در قبالش نداشته باشى، گویى این که حقى کسب شده!

۲ـ این که وارد خانه شوى و همه‌ى اعضاى خانواده‌ در سلامتى بسر برند، اما «شکر خدا» را به جاى نیاورى!

۳ـ وارد بازار شوى و خرید کنى و مایحتاج روزانه را تهیه کنی و به خانه برگردى، بدون این که قدردان و شکرگذار صاحب نعمت باشى، و این امر را عادى و حق خودت در زندگى بپندارى.

۴ـ هر روز در کمال صحت و سلامتى از خواب برخیزى در حالى که از چیزى ناراحت نباشى، اما خدا را سپاس نگویى!
خدایا مراقبم باش اینگونه نشوم! آمین
ادامه
57
13
9
مـــــــــهدی آزاد , khaterate.sokhte
چهارشنبه 22 بهمن ، 17:00
جایِ تامل داشت
ادامه
نهال موسوی , nahall135
شنبه 22 آذر ، 13:31
خداروشکر
ادامه
نازلی بهارمند , nazli_goon
سه شنبه 18 آذر ، 11:19
نه اصلا خیلی هم خوشحال شدم
ادامه