پالس , pul_se

پالس

پالس , pul_se

پالس

109,339نــــفــــــر
عضو شده اند
109,339نفر عضو شده اند
اومدیم که همه رو پشت سر بزاریم..... این رسانه از تاریخ 3 تیر 94 با مدیریت جدید شروع به کار کرد ♥لینک داغ رسانه پالس بصورت روزانه هر لینک 4000 تومن(6 تومن شارژ) هفتگی هر لینک 3000 تومن(5 تومن شارژ) ماهیانه هر لینک 2000 تومن(3 تومن شارژ) اجاره داده میشوداومدیم که همه رو پشت سر بزاریم..... این رسانه از تاریخ 3 تیر 94 با مدیریت جدید شروع به کار کرد ♥لینک داغ رسانه پالس بصورت روزانه هر لینک 4000 تومن(6 تومن شارژ) هفتگی هر لینک 3000 تومن(5 تومن شارژ) ماهیانه هر لینک 2000 تومن(3 تومن شارژ) اجاره داده میشودمشاهده کامل مشخصات
4 مهر 1388
متفرقه
تبــادل ها را قبــل از ســاعت 23.00 بزنید.بعد از ســاعت 23.00 رسانــه مــحــدود مـیـشود

اعضاء

 • فرزاد سیدی , skysport1
 • شـــیـــمـــا , shima_7
 • مهسا حاتمی , pantea64
 • سعید س , saeid1228
 • 109339 نفر

  morebox img

آلبوم تصاویر

1 تصویر ...

morebox img
پالس , pul_se
بزرگترین پایگاه مد و زیبایی , mod.online
در این مقاله، ما برخی از ساده ترین و موثرترین راه ها برای افزایش مدت ماندگاری رنگ مو و روش های ساده ثابت نگه داشتن رنگ مو پس از رنگ به شما ارائه می دهیم.

روشهای بالا بردن ماندگاری رنگ مو
پس از آن که رنگ موی مورد علاقه خود را می زنید، بدون شک می خواهید که این رنگ ثبات بیشتری داشته و دچار تغییر رنگ نشود. برای این کار روش هایی وجود دارد که تا حد زیادی سبب افزایش مدت ماندگاری رنگ مو می شود.
برای افزایش مدت ماندگاری رنگ مو و ثابت نگه داشتن رنگ مو ، همچنین درخشان کردن مو پس از استفاده از رنگ مو ترفند هایی را به کار ببرید. از تعویض شامپو گرفته تا پایین آوردن درجه حرارت حمام در هنگام دوش گرفتن و شستشوی موها.
زمانی که به فروشگاه رفته و رنگ موی مورد علاقه خود را خریداری می کنیم، تصور می کنیم که این رنگ همان رنگ ایده آل ما است و صد در صد همین رنگ روی سر و موهای ما خواهد نشست. اما پس از اینکه مو رنگ شد، یا رنگ دلخواه ایجاد نمی شود و یا اینکه رنگ موی مورد نظر ما به تدریج تغییر رنگ داده و ظاهری ناخوشایند می گیرد.
در این زمان شما چه کاری انجام می دهید؟ بدون شک احساس خوشایندی نداشته و سعی در اصلاح آن دارید. بهتر است پیش از تغییر رنگ و یا کمرنگ شدن مو، از این کار پیشگیری کنید.

استفاده از رنگ مو و شامپو با سولفات
این ترفند مفید ترین کار برای حفظ رنگ مو است. شامپو معمولی حاوی سولفات مصرف کنید زیرا سولفات ها در از بین بردن موهای خاکستری، چربی و رطوبت مو بسیار عالی هستند و رنگ موی حاوی سولفات سبب ماندگاری بیشتر رنگ مو می شود.

دریافت محافظ مو
برای تقویت و ماندگاری رنگ مو، سعی کنید از مواد محافظ و تقویت کننده برای موهای رنگ شده استفاده کنید. محافظ و تقویت کننده مو برای موهای رنگ شده مناسب بوده و باعث درخشندگی و ثبات رنگ مو می شود. بسیاری از این تقویت کننده ها در انواع شامپوها و لوسیون های تقویتی یافت می شوند که شما می توانید بسته به نیاز خود استفاده کنید.

کاهش گرما و حرارت آب هنگام شستشوی موی رنگ شده
دوش داغ ممکن است آرامبخش و خوشایند باشد. اما فراموش نکنید که آب داغ و خیلی گرم بر روی تارهای مو مخصوصا موهای رنگ شده اثر منفی گذاشته و مدت ماندگاری مو را کاهش می دهد. دمای بیش از حد و گرم باعث می شود که رنگ مو ثبات خود را از دست داده و همچنین سبب ریزش مو می شود. بهتر است برای شستشوی موهای رنگ شده از آب ولرم با حرارت کمتر استفاده کنید.

هوای خشک و حرارت و تاثیر منفی آن بر موها
حرارت و خشکی بیش از حد برای مو آسیب رسان بوده و مناسب نیست. مخصوصا زمانی که شما مو را رنگ کرده اید، این آسیب بیشتر می شود. به همین دلیل بهتر است مو را در معرض حرارت مستقیم قرار ندهید زیرا موهای رنگ شده ضعیف شده و از بین می رود.
سعی کنید استفاده از وسایل گرمایشی از جمله سشوار را محدود کنید تا به این ترتیب موهای خود را از گرما و آسیب محافظت کنید و مدت مانگاری رنگ مو را افزایش دهید.

استفاده کمتر از شامپو
به خاطر داشته باشید که هر چه موهای خود را بیشتر بشویید، مدت ماندگاری رنگ مو کمتر شده و زودتر از بین می رود. بنابراین، فواصل شستشوی مو را کم کنید و همچنین سعی کنید که درماه اول، موی خود را زیاد با شامپو نشویید و سعی کنید با آب ولرم شستشو دهید.

دوری از نور مستقیم و مضر خورشید
اگر شما زمان زیادی در معرض نور مستقیم خورشید هستید، این نور شدید و مستقیم می تواند آسیب های پوستی به همراه داشته باشد. نور خورشید باعث خشکی پوست و مو شده و در تغییر رنگ و از بین رفتن رنگ آن تاثیر دارد.
اگر نمی خواهید هزینه زیادی را صرف کرم ها و یا دیگر مواد ضد آفتاب کنید، بهتر است در هنگام رانندگی زیر نور خورشید موهای خود را بپوشانید. همین کار را هنگام شنا کردن هم انجام دهید. زمانی که می خواهید به استخر بروید ، موهای خود را با کلاه شنا بپوشانید و پس از شنا در استخر، موهای خود را بلافاصله شستشو دهید تا کلر را از بین ببرید.

فیلتر دوش مناسبی انتخاب کنید
برخی از فیلتر های دوش استاندارد نبوده و املاح و مواد دیگری مانند مواد معدنی و آهن را از خود عبور می دهند که باعث تغییر رنگ مو شده و مدت ماندگاری رنگ مو را کاهش می دهد.

مراقبت از پوست سر
موهای سالم تر، رنگ بهتر و زیباتر در گرو سلامت پوست سر و مو است و تا زمانی که پوست سر شما سالم نباشد، موهای سالمی نداشته و رنگ مو هم ماندگاری ندارد. بنابراین، مراقبت از پوست سر و مو مهم بوده و در درجه اول محیط مناسبی برای زیبایی شما فراهم می کند. شما می توانید از انواع سرم های حاوی ویتامین برای تقویت پوست سر خود استفاده کنید.
ادامه
99
پالس , pul_se
دانشجویان , portal_university
مایکل گرب ۳۰ ساله با دستان توانمندش برج های عجیب و خیره کننده ای از سنگ می سازد.
تمرکز و قدرت ذهن و دستان مایکل به گونه ای است که می‌توان گفت او کاری به کار قوانین فیزیک ندارد.
ادامه
پالس , pul_se
دانشجویان , portal_university
ادامه
پالس , pul_se
دانشجویان , portal_university
ادامه
پالس , pul_se
بزرگترین پایگاه گردشگری , tour.online
کندوان در استان آذربایجان شرقی و در شهر اسکو قرار گرفته است و از آن جا که در دل صخره ها ساخته شده است، به روستای صخره ای ایران مشهور است.
ادامه
40
10
65
محسن ح , habibzadegan1234
دوشنبه 1 مرداد ، 08:22
جالبه
ادامه
هناوید      , esf_boys
دوشنبه 1 مرداد ، 08:32
..
ادامه
نیلیا صدر , asraf
پنجشنبه 5 مهر ، 07:00
چه جالب
ادامه