نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design

زیوانیتار دیزاین

زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design

زیوانیتار دیزاین

مطالب
زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design
به نام خداوند زیبا‌یی‌ها

سال نو بر همگی شما مبارک باشد!

آرزوی قلبی ما برای همه شما خوبان آغاز سال جدید با روندی متفاوت و حرکت به سوی آینده‌ای روشن و سلامت است.
شما و تمام عزیزانتان که در مسیر زندگی همراه شما هستند، سرشار از سلامت ذهنی و سلامت جسمی باشید.

سال جدید را متفاوت از تمام روزهای سپری شده عمر خود شروع کنیم و متفاوت از تمام روزهای گذشته رفتار کنیم، و اصول اخلاقی و اجتماعی را در تمام لحظات و ارتباطات خود، از خانواده گرفته تا محل کار و در هر جنبه از زندگی، سرلوحه خود قرار دهیم.
این را بدانیم که هر کدام از ما در سرشت وجودیمان اصولی زیبا و ارزشمند را همراه خود داریم و باید در قبال خود و دیگران مسئول باشیم تا باعث آسیب به سنت‌های درست و اصول اخلاقی نشویم.

سالی سرشار از “راستی، مهربانی، بردباری” را در پیش بگیریم و هر جنبه از رفتار و اعمال خود را با آن مورد بررسی قرار دهیم که با راستی می‌توان زندگی کرد و با مهربانی می‌توان با دیگران رفتار کرد و می‌توان در برابر هر پستی و بلندی در مسیر زندگی بردباری داشت و از زیبایی‌های این سه اصل در هر جنبه از زندگی بهره برد.

جامعه مانند درختی است که اعضای آن همانند شاخ و برگ درختان به هم وصل هستند. بگذاریم که بهار در وجود ما جوانه‌ای زیبا بزند و شکوفه‌ای بهاری و خوش‌رنگ بر وجود ما بنشیند، هر کدام از ما شکوفه‌های بهاری این درخت تنومند و عظیم هستیم که می‌توانیم به آن زیبایی ببخشیم.

همراه با زیوانیتار
زیبایی برای همیشه
ادامه
99
زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design
کرونا

من بیماری نیستم، من بازتاب بی توجهی هر یک از شما در جامعه و در هر جایگاه و موقعیتی هستم. من نیز یکی از ده‌ها هزار بیماری شناخته شده و ناشناخته شده در کنار شما در زمین هستم. اما با این وجود من بازتاب تفاوت رفتار یک شهروند و حس مسئولیت یک جامعه که دیگران را محترم می‌شمارند و جامعه‌ای که هیچ کس را به غیر از خودش و موقعیتش مهم در نظر نمی‌گیرد هستم.

من فاصله‌ای بین شما و دیگران ایجاد نکردم زیرا شما تا قبل از این بی دلیل و بی نظم به یکدیگر در هر صف و مکانی بدون در نظر گرفتن فاصله شخصی و احترام به حریم دیگران زندگی می کردید و دستمال و ته سیگار و آب دهان خود را در هر مکانی پرتاب می کردید.

من نیامدم تا شما روزی ده‌ها بار دستان خود را بشوئید بلکه شما تا قبل از این در رابطه با نظافت کامل بی‌توجه بودید.

من نیامدم که کسی ماسک را به شما گران بفروشد بلکه تا قبل از این چیزهای زیادی با قیمت‌های غیر واقعی به وسیله شما یا دیگران در بازار عرضه می‌شد اما حالا که پای جان در میان است به آن دقت کرده‌اید.

من نیامدم که شما تاکسی و وسایل مصرفی روزانه خود را پشت سر هم تمیز و ضد عفونی کنید زیرا شما قبل از این به طور عادی نظافت خود و دیگران را در نظر نمی گرفتید.
من نیامدم که کسی را بکشم، مردن هر شخص در جامعه دقیقا بازتاب تمام چیزهایی است که هیچ یک به طور عادی به آن توجهی نداشته اید و هیچ یک برای جان و مال دیگران ارزش قائل نشدید.

من آمدم تا همه چیز را به شما واضح و بی پرده نشان دهم، آمدم تا تفاوت درست و غلط هر چیزی را به شما نشان دهم تا جایی که هیچ مرزی وجود نداشته باشد و همه به جای مبارزه و رقابت و بی تفاوتی به یکدیگر، این را ببینید که همه روابط اجتماعی همانند یک زنجیر در هم تنیده شده اند، چه آنها را لمس کنید چه نسبت به آن بی تفاوت باشید. زیرا اگر شما خانواده و عزیزانی دارید دیگران نیز در جامعه کسانی را دوست دارند که برایشان عزیز و مهم هستند. آیا با بی توجهی این اجازه را به خود می دهید که عزیزان دیگران را به خطر بی اندازید؟
من آمدم تا اندکی از شلوغی و هرج و مرج روزانه و دلالی‌های روزمره خود فاصله بگیرید و زمانی را صرف اندیشیدن کنید، اندیشیدن به درست و غلط، به راست و دروغ، به منیت و ما، به تمام چیزهایی که سالهای سال و به اندازه سن خود به آنها عادت کرده بودید و ملکه جسم و روح شما شده بود.

به اینکه اشخاص دارای پست و مقام، اشخاص دارا و ندار به جایی خواهند رسید که باید نسبت به انسانیت مسئول باشند و آموزش اصول اجتماعی و اخلاقی جامعه را در اولویت قرار دهند و اصول بهداشتی فردی و اجتماعی را در هر شرایطی در نظر بگیرند و به احترام انسانیت در هر موقعیت و شرایطی مواظب تک تک اعضای جامعه باشند.
من آمدم تا واضح ببینید، واضح تر از تمام سال های عمر خود
بیهوده تلاش نکنید من را شکست دهید، فقط رفتارها و باورهای اشتباه خود را اصلاح کنید.
به حق و حقوق فردی و اجتماعی یکدیگر در جامعه احترام بگذارید.

و این را برای خود در هر موقعیتی تکرار کنید که:
برای انسانیت، من مسئولم، تو مسئولی، ما مسئولیم
جمله آخر اینکه با من مبارزه نکنید تا من را شکست دهید، در اصل تمام رفتارهای اشتباه فردی و اجتماعی خود را اصلاح کنید، زمانی که در این مسیر به موفقیت برسید من قدرتی نخواهم داشت تا برای شکستم انرژی و هزینه های کلان صرف کنید.
رفتارهای نادرست خود را شکست دهید

همراه با زیوانیتار
زیبایی برای همیشه
ادامه