نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design

زیوانیتار دیزاین

زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design

زیوانیتار دیزاین

مطالب
زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design
کرونا

من بیماری نیستم، من بازتاب بی توجهی هر یک از شما در جامعه و در هر جایگاه و موقعیتی هستم. من نیز یکی از ده‌ها هزار بیماری شناخته شده و ناشناخته شده در کنار شما در زمین هستم. اما با این وجود من بازتاب تفاوت رفتار یک شهروند و حس مسئولیت یک جامعه که دیگران را محترم می‌شمارند و جامعه‌ای که هیچ کس را به غیر از خودش و موقعیتش مهم در نظر نمی‌گیرد هستم.

من فاصله‌ای بین شما و دیگران ایجاد نکردم زیرا شما تا قبل از این بی دلیل و بی نظم به یکدیگر در هر صف و مکانی بدون در نظر گرفتن فاصله شخصی و احترام به حریم دیگران زندگی می کردید و دستمال و ته سیگار و آب دهان خود را در هر مکانی پرتاب می کردید.

من نیامدم تا شما روزی ده‌ها بار دستان خود را بشوئید بلکه شما تا قبل از این در رابطه با نظافت کامل بی‌توجه بودید.

من نیامدم که کسی ماسک را به شما گران بفروشد بلکه تا قبل از این چیزهای زیادی با قیمت‌های غیر واقعی به وسیله شما یا دیگران در بازار عرضه می‌شد اما حالا که پای جان در میان است به آن دقت کرده‌اید.

من نیامدم که شما تاکسی و وسایل مصرفی روزانه خود را پشت سر هم تمیز و ضد عفونی کنید زیرا شما قبل از این به طور عادی نظافت خود و دیگران را در نظر نمی گرفتید.
من نیامدم که کسی را بکشم، مردن هر شخص در جامعه دقیقا بازتاب تمام چیزهایی است که هیچ یک به طور عادی به آن توجهی نداشته اید و هیچ یک برای جان و مال دیگران ارزش قائل نشدید.

من آمدم تا همه چیز را به شما واضح و بی پرده نشان دهم، آمدم تا تفاوت درست و غلط هر چیزی را به شما نشان دهم تا جایی که هیچ مرزی وجود نداشته باشد و همه به جای مبارزه و رقابت و بی تفاوتی به یکدیگر، این را ببینید که همه روابط اجتماعی همانند یک زنجیر در هم تنیده شده اند، چه آنها را لمس کنید چه نسبت به آن بی تفاوت باشید. زیرا اگر شما خانواده و عزیزانی دارید دیگران نیز در جامعه کسانی را دوست دارند که برایشان عزیز و مهم هستند. آیا با بی توجهی این اجازه را به خود می دهید که عزیزان دیگران را به خطر بی اندازید؟
من آمدم تا اندکی از شلوغی و هرج و مرج روزانه و دلالی‌های روزمره خود فاصله بگیرید و زمانی را صرف اندیشیدن کنید، اندیشیدن به درست و غلط، به راست و دروغ، به منیت و ما، به تمام چیزهایی که سالهای سال و به اندازه سن خود به آنها عادت کرده بودید و ملکه جسم و روح شما شده بود.

به اینکه اشخاص دارای پست و مقام، اشخاص دارا و ندار به جایی خواهند رسید که باید نسبت به انسانیت مسئول باشند و آموزش اصول اجتماعی و اخلاقی جامعه را در اولویت قرار دهند و اصول بهداشتی فردی و اجتماعی را در هر شرایطی در نظر بگیرند و به احترام انسانیت در هر موقعیت و شرایطی مواظب تک تک اعضای جامعه باشند.
من آمدم تا واضح ببینید، واضح تر از تمام سال های عمر خود
بیهوده تلاش نکنید من را شکست دهید، فقط رفتارها و باورهای اشتباه خود را اصلاح کنید.
به حق و حقوق فردی و اجتماعی یکدیگر در جامعه احترام بگذارید.

و این را برای خود در هر موقعیتی تکرار کنید که:
برای انسانیت، من مسئولم، تو مسئولی، ما مسئولیم
جمله آخر اینکه با من مبارزه نکنید تا من را شکست دهید، در اصل تمام رفتارهای اشتباه فردی و اجتماعی خود را اصلاح کنید، زمانی که در این مسیر به موفقیت برسید من قدرتی نخواهم داشت تا برای شکستم انرژی و هزینه های کلان صرف کنید.
رفتارهای نادرست خود را شکست دهید

همراه با زیوانیتار
زیبایی برای همیشه
ادامه
99
زیوانیتار دیزاین , zivanitar_design
11 ماه پیش
ایجاد یک اتاق خواب راحت و رمانتیک به معنای کنار هم قرار دادن اجزا به صورتی است که هم شما و هم همسرتان احساس آرامش و راحتی نمایید. بعضی از این اجرا عبارتند از رنگ، نور، مبلمان و دکور، تخت، کمد، آینه و… که برای ایجاد یک فضای رمانتیک باید به احساسات خود دقت کنید و ایده های مختلف را در ذهنتان نسبت به فضایی که دارید را آزمایش نمایید و به احساسات شریک خود به این تغییرات نیز توجه نمایید.

اتاق خواب فضایی است برای آسودن و کسب آرامش و انرژی، که انتخاب لوازم اتاق خواب و همچنین چیدمان آن کمک زیادی به کسب این آرامش و استراحت واقعی می‌کند. یکی از اصول اولیه چیدمان در اتاق خواب این است که محل تخت باید به گونه‌ای انتخاب شود که پنجره نورگیر حتما در سمت راست آن قرار بگیرد. استفاده از کوسن‌های فراوان بر روی تخت‌هایی که لبه بالایی بلندی دارند، بر زیبایی تخت می افزاید. در سبک‌های کلاسیک بهتر است که این کوسن‌ها از همان جنس و بافت روتختی باشند. به هماهنگی بین اشیا و مبلمان بیشتر دقت کنید. بافت‌های رو‌تختی و والان‎‌های پرده بهتر است از یک نوع، از یک طرح و از یک طیف رنگی انتخاب شود و حتی رول‌بوردهای (نوارهای تزئینی دیواری) در قسمت بالایی دیوارها نیز از همان طیف رنگی باشد.

رنگ اثر عمیق و موثری بر ذهن شما دارد، حتی نگاه کردن به رنگ‌ها احساسات متفاوتی را در ما ایجاد می‌کند، بنابراین در انتخاب رنگ برای اتاق خوابتان حساس باشید و دقت و زمان بیشتری را در این زمینه صرف کنید. قرمز رنگ عاشقانه و رویایی می‌باشد. استفاده از روتختی یا کوسن‌های قرمز در اتاق خواب به شما در ایجاد محیط عاشقانه کمک فراوانی می کند. البته باید این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر انسان عصبی مزاجی هستید حتما از رنگ قرمز دوری کنید چون علاوه بر عشق، قرمز تحریک کننده عصبانیت نیز می‌باشد.

سبز و آبی، رنگ‌های خودمانی و آرامش بخشی هستند و در اتاق خواب ایجاد حس راحتی می‌نمایند. سبز رنگ سنتی ازدواج و باروری است. رنگ هایی که چندان مناسب یک اتاق خواب رمانتیک نمی باشند عبارتند از: سفید، خاکستری، صورتی و زرد که البته استفاده از آنها در بعضی وسایل، موردی ندارد اما برای استفاده به عنوان رنگ اصلی ایده جالبی نمی‌باشند، زیرا سفید و خاکستری رنگ‌های بسیار ساده‌ای هستند و نوعی حس خلسه و بی حالی ایجاد می‌کنند. رنگ زرد به مقدار زیاد، چشم رااذیت می کند و حس عصبانیت را برمی‌انگیزد. رنگ صورتی باعث آرامش و شادی است اما در نظر عموم این رنگ بسیار دخترانه می‌باشد و ممکن است مردان از این موضوع احساس نارضایتی کنند.

دکوراسیون اتاق را ساده، جذاب و همواره مرتب نگه دارید، اما تغییرات جزئی چیدمان و رنگ را در ابتدای هر فصل فراموش نکنید تا همیشه اتاق خواب منحصر به‌فرد و جذابی داشته باشید.

استفاده از ترکیب رنگ‌های هارمونیک که در چرخه رنگ در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند می‌تواند در دکوراسیون یک اتاق خواب بسیار موفقیت آمیز باشد. به عنوان مثال استفاده از تونالیته‌های مختلف رنگ بنفش و سبز در کنار یک رنگ روشن متضاد مانند کرم رنگ، فضایی زیبا می‌آفریند. آنچه که باید در طراحی رنگی دکوراسیون یک اتاق خواب همواره در نظر داشته باشیم این است که نه انتخاب مجموعه ای از رنگ‌ها، بلکه میزان به کارگیری آنها و سطوحی که اشغال می‌کنند در مقایسه با هم نیز از اهمیت به‌سزایی برخوردار است. همچنین ایجاد رابطه میان سطوح رنگی گوناگون با استفاده از جزئیاتی چون یک قاب عکس، حاشیه‌های کاغذ دیواری نصب شده به دیوار، تکرار سطح خاصی بر روی ملحفه و روبالشی‌ها و یا حتی قرار دادن یک جفت آباژور یا گلدان بر روی پاتختی ها یا میز آرایش می‌تواند به دکوراسیون یک اتاق انسجام و هماهنگی بیشتری ببخشد. آویزهای پارچه‌ای در قسمت بالا و پشت تخت، فضایی رمانتیک و خاص به اتاق می بخشد و می‌تواند تخت خواب را بیش از پیش به کانون توجه در اتاق تبدیل کند.

همواره به این موضوع مانند مطالب قبلی همیشه اشاره و تاکید داریم که در انتخاب وسایل و نوع چیدمان آنها در منزل، همراه با سایر اعضای خانواده همه شرایط و جنبه‌های سلیقه‌ای خانواده خود را در نظر داشته باشید و مطمئن باشید که در این روند، یعنی همفکری و مشورت با سایر اعضای خانواده، نتیجه کاملا متفاوتی دریافت خواهید کرد و اثر آن را در بلند مدت همراه خواهید داشت. امیدواریم که لحظات زیبایی را در کنار اعضای خانواده برای خود خلق کنید و ما بتوانیم در این روند با شعار زیبایی برای همیشه همراه شما باشیم.

همراه با زیوانیتار
زیبایی برای همیشه
ادامه