سلام بانو , salambano

سلام بانو

سلام بانو , salambano

سلام بانو

مطالبدوستان 1
سلام بانو , salambano
خانم های با حجاب از این استایل ها برای خود استفاده کنند
مدل حجاب روسری

در این پست قصد داریم ۴ استایل با حجاب را معرفی کنیم؛ که می تواند در زیبایی ساختار لباس، به شما کمک کند. با سلام بانو همراه باشید؛ تا این مدل ها به شما نشان دهیم.

۱) ساده بپوشید
لباس مجلسی با حجاب دخترانه

بسیاری از خانم ها، حجاب را ساده و بدون زرق و برق می پوشند. آن ها از لباس های مشکی و یا تیره استفاده می کنند؛ که روش بسیار خوبی هم به نظر می آید. این روش هر چقدر که تکرار شود، برای انتخاب های خود به نتیجه مناسب تری خواهید رسید. اگر بتوانید از المان های زیبایی در برخی نواحی دیگر استفاده کنید، ساده پوشی می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.۲) از رنگ ها غافل نشوید
مدل لباس باحجاب دخترانه

یکی دیگر از راه های استفاده از حجاب زیبا، پوشیدن لباس های رنگی است. این گزینه برای اضافه کردن کمی رنگ و رو به حجاب و همچنین فاصله گرفتن از طرح های ساده، مناسب به نظر می رسد. حتی برای روزهای سرد و تاریکی که حس می کنید با پوشیدن یک لباس رنگی زیبا، می توانید روند آن را تغییر دهید.۳) گل ها را به استایل خود بیافزایید
مدل حجاب لبنانی

اگر می خواهید زیبایی حجاب خود را همانند دیگر پوشاک ارتقا داده و نمی دانید چه کار کنید، استفاده از گل ها را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید پس از پوشیدن روسری از یک گل در کنار سر خود استفاده کنید. این کار می تواند روح تازه ای را در استایل شما دمیده و آن را زنده کند.۴) پر زرق و برق باشید
مدل حجاب عربی

اگر قصد دارید بر زرق و برق حجاب خود بیافزایید، به دنبال طرح هایی باشید که روی آن ها به زیبایی کار شده است. این زرق و برق می تواند از مقداری پولک، قلاب دوزی و یا ستاره های دوخته شده به لباس، سرچشمه بگیرد. اگر روش ذکر شده را در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که گزینه های بسیاری را پیش روی خود خواهید داشت.

همان طور که می بینید، استفاده از حجاب به هر دلیلی هم که باشد، خسته کننده و کسل کننده نیست. با تغییرات بسیار کوچک، می توانید انقلابی را در ظاهر خود ایجاد کنید.
ادامه
99
سلام بانو , salambano
نکاتی که برای شیک پوش بودن باید رعایت کرد
شیک پوش بودن

در این مقاله می خواهیم به نکات اشاره کنیم که برای شیک پوش بودن به آنها نیاز دارید. با سلام بانو همراه باشید تا این نکات شیک پوش را با هم بررسی کنیم.

شیک پوش بودن
۱) همیشه لباس های خود را به گونه ای انتخاب کنید که کاملا اندازه شما و مناسب با محلی باشد که به آن جا می روید.

۲) در هنگام پوشیدن لباس با رنگ ها بازی کنید. برای پیراهن و کت یا مانتو و روسری خود از رنگ هایی استفاده کنید که به هم نزدیک باشند، از یک طیف رنگی باشند و یا همدیگر را به زیبایی تکمیل کنند.

۳) در انتخاب لباس، از لباس های رو به لباس های زیر برسید؛ مثلا: اول از کت و شلوار شروع کنید؛ بعد پیراهن و سرانجام کفش، کمربند و دیگر جزئیات. به همین ترتیب آن ها را با هم ست کنید.

۴) اگر تی شرت می پوشید، از تی شرت های یک رنگ برای شیک پوش بودن استفاده کنید. از پوشیدن لباس های شلوغ، یا با شکل و کلمات نامناسب خوداری کنید.

۵) اگر جوان هستید، ترکیب لباس های اسپرت با لباس های رسمی می تواند شما را متفاوت جلوه دهد. مثلا: پوشیدن تی شرت زیر کت و شلوار.

۶) اگر شما فردی لاغر هستید، لباس هایی با رنگ های متفاوت، اما هماهنگ با یکدیگر بپوشید. اگر چاق هستید، لباس های کاملا یکرنگ و یک پارچه و ترجیحا تیره، می تواند وزن شما را متناسب تر جلوه دهد. استفاده از طرح های راه راه عمودی هم شما را قدبلندتر و کشیده تر نشان می دهد.

۷) اگر قرار است از لباس هایی استفاده کنید که مد روز است، اما در آن احساس راحتی ندارید و کمی معذب هستید، اصلا استفاده نکنید. هیچ مدی زیباتر از پوشیدن چیزی نیست که کاملا با اندام شما متناسب باشد و در آن احساس راحتی کنید. شیک پوش بودن معذب بودن نیست!

۸) بیشتر افراد بیش از هر چیز، به کفش شما توجه می کنند! کفشی که می خرید، باید با رنگ سایر لباس های شما هم خوانی داشته باشد. مثلا: برای آقایان کت و شلوار سرمه ای با کفش های مشکی و برای خانوم ها مانتوی کرم رنگ با کفش های قهوه ای، بسیار ارزنده است شما شیک پوش بودن را برای شما به ارمغان می آورد. حتی به اینکه کفش های شما همیشه واکس داشته باشد، دقت کنید. کفش های معمولی واکس خورده، بهتر از کفش های گران قیمتی است که تمیز نیستند.

۹) رنگ جوراب ها بهتر است همرنگ یا تیره تر از شلوار باشند. معمولا جوراب هایی که یکدست تیره هستند، با اقلام دیگر راحت تر ست می شوند.

۱۰) خانوم ها بهتر است در انتخاب رنگ روسری، شال و مقنعه خود از قواعد تناسب بین رنگ پوست و چشم، با پارچه مورد نظر خود استفاده کنند. مثلا: روسری، مقنعه یا شال با رنگ های تیره، صورت را لاغر تر و کشیده تر نشان می دهد و در نتیجه این رنگ ها برای صورت های تو پر و گونه های برجسته مناسب ترند.

۱۱) آقایان برای خوش تیب تر شدن بهتر است به جزئیاتی مانند: ساعت مچی، کیف پول و ساعت دستی نیز توجه کافی داشته باشند. اگر قصد خرید ساعت را دارید، توصیه می کنیم ساعتی با بند نقره ای یا استیل را انتخاب کنید. اگر چرم را ترجیح می دهید، از یک طرح محکم و مردانه استفاده کنید. رنگ کیف پول یا کیف دستی شما، بهتر است با کفش و کمر بند شما هماهنگی داشته باشد. در حد امکان از کیف پول های کوچک تر استفاده کنید.

۱۲) در هنگام خرید کردن، حتی اگر به تناسب لباس با اندام خود اطمینان کامل دارید، بازهم پرو کردن لباس بهتر از پرو نکردن آن است. سعی کنید وقتی خسته هستید، یا اینکه حالتان چندان خوب نیست، به خرید نروید؛ زیرا به دلیل احساسی که دارید، با عجله خرید را تمام خواهید کرد و دقت کافی را در این زمینه نخواهید داشت.
ادامه
سلام بانو , salambano
ست کردن لباس را فراموش نکنید!
بسیاری از ما در طول روز بیشتر از رنگ های سفید، سیاه، طوسی و قهوه ای برای انتخاب لباس خود استفاده می کنیم؛ چون هم راحت تر با هم ست می شوند و هم زمان زیادی برای فکر کردن و هماهنگ کردن رنگ ها لازم نیست! اما کافی است تا کمی هنرمندی و ذوق و سلیقه به خرج داده و دو رنگ متفاوت را به زیبایی کنار هم قرار دهیم و با خلق ترکیب رنگ های جدیدتر و شادتر، از مزایای سلامتی آن نیز بهره مند شویم. در این مطلب می خواهیم شما را با چند ترکیب رنگ برای ست کردن لباس آشنا کنیم.

ست کردن لباس سبز و بلوطی

اگر لباسی سبز رنگ دارید، آن را با کفش، کیف و زینت آلات بلوطی ست کنید. این دو رنگ در کنار هم بسیار عالی و باشکوه به نظر می رسند و از جنبه سلامتی برای کسانی که دچار گرفتگی یا فشار خون بالا هستند، مناسب است.ست کردن لباس برای قرمز روشن با شرابی

از آنجایی که مغز ما بین گرما و رنگ ها ارتباط برقرار می کند و رنگ قرمز روشن دارای بیشترین درجه گرما در طیف نوری است، بهتر است اگر لباسی به رنگ قرمز داریم، آن را با رنگ شرابی ست کنیم و معمولا این ترکیب رنگی با اکثر پوست ها و رنگ موها هم خوانی دارد.ست کردن لباس ارغوانی و سبز یشمی

شاید در ابتدا این ترکیب رنگ، آن هم برای لباس بیشتر تند و جلف به نظر بیاید؛ اما اشتباه نکنید! همراهی سبز یشمی یا آبی روشن با ارغوانی، کاملا این تصور را از بین می برد و تندی رنگ ارغوانی را خنثی می کند. در واقع این ترکیب رنگ با بیشتر پوست ها همخوانی دارد و باعث می شود رنگ پوست شما به اصطلاح باز شود. این ترکیب رنگی برای از بین بردن استرس و اضطراب بسیار مناسب است.ست کردن لباس خردلی و خاکی

اگر لباسی به رنگ خردلی در گوشه کمد لباس شما افتاده است و معمولا هم جایش فقط همان جا است و از آن استفاده نمی کنید، بهترین زمان این است که آن را با یک پیراهن یا شلوار خاکی رنگ ست کنید و بپوشید.

این ترکیب رنگ، تنی طلایی رنگ به پوست شما می بخشد و آن زرق و برق و تندی رنگ خردلی را از بین می برد. در کنار این ترکیب استفاده از زیورآلات طلایی رنگ نیز بسیار مناسب است.ست کردن لباس سرخابی و آبی لاجوردی

این ترکیب رنگ برای خانم هایی که وارد دوره میانسالی شده اند، مناسب است. چون که سرخابی رنگی چوان پسند و در عین حال زنانه است و قرار گرفتن رنگ آبی لاجوردی در کنار آن، تندی رنگ سرخابی را خنثی می کند و ترکیب مناسبی است برای کاهش توجهات به سیاهی دور چشم!ست کردن لباس بنفش و زرد

از آن جایی که بنفش رنگی بسیار آرام کننده است، پوشیدن لباسی به این رنگ برای زمانی که عصبی یا خسته هستید بسیار انتخاب خوبی است و ترکیب آن با رنگ زرد به آن احساس شادی می دهد و خلق و خوی و روحیه شما را تقویت می کند.ست کردن لباس شرابی و صورتی کمرنگ

رنگ صورتی کمرنگ هم همانند رنگ سرخابی رنگی شاد و جوان پسند است و نسبت به رنگ سرخابی بیشتر قابلیت استفاده در مکان های مختلف را دارد و اضافه شدن شال، کمربند و زینت آلات شرابی رنگ، آن را بسیار موقر و زیبا جلوه می دهد. این ترکیب را افراد تا سن ۶۰ سال هم به خوبی می توانند استفاده کنند.
ادامه
سلام بانو , salambano
شلوار سفید را با چه لباس هایی ست کنیم
در لباس سفید آرامشی وجود دارد که اغلب افراد به دنبال انتخاب آن هستند. با پوشیدن لباس های سفید همیشه می درخشید. در این مطلب می خواهیم چند نمونه ست لباس با شلوار سفید را برای شما معرفی کنیم.

از آنجایی که رنگ سفید یک رنگ خنثی است و تا حدودی می توان با هر لباسی پوشید، کار ساده است. ولی در این بحث می خواهیم نمونه هایی را به شما معرفی کنیم که با شلوار سفید جذابیت زیادی دارند و با استفاده از آنها، در مجالس مهمانی می توان استفاده کرد. این سبک لباس پوشیدن، می تواند برای شما یک ایده سریع و در عین حال شیک باشد. با سلام بانو همراه باشید، تا این ست های زیبا را با هم ببینیم.
ادامه
سلام بانو , salambano
سه ست کت و شلوار واجب برای کمد مردان
کت و شلوار یک همراه همیشگی برای مردان است. اگر شما هم به فکر خرید کت و شلوار هستید، بهتر است نکات این مطلب را مرور کنید؛ چرا که پوشش شما در برخورد دیگران با شما تاثیر به سزایی دارد.

مشکی، اما تک دکمه
یک کت و شلوار خوش دوخت مشکی ساده، برای یک مرد همیشه برازنده خواهد بود؛ چون علاوه بر سادگی و متانت، همه ویژگی‌های لازم برای حاضر شدن در مراسم رسمی و قرارهای بسیار مهم کاری را یکجا دارد. به شرط این که هماهنگی آن را با استفاده از رنگ‌ها و طرح های نامناسب از بین نبرید و فقط به پوشیدن پیراهنی کلاسیک و سفید رنگ، همراه کراوات یا پاپیون مشکی مخملی، برای تکمیل این استایل شیک مردانه بسنده کنید. آراستگی کت و شلوارهای تک دکمه به شما اجازه می دهد تا مدت ها برای خوش پوش بودن روی آن حساب و با پوشیدن یک جفت کفش مردانه بند‌ دار کار را یکسره کنید.از طرفی کت های مشکی تک دکمه بسادگی با شلوارهای خاکستری خوش دوخت، کفش و کمربند مشکی رنگ به خوبی ست می‌شود.

کت و شلوار سه تکه طوسی، یک ست همه‌ کاره
اگر در میان لباس های کمد خوش پوش‌ترین مردان دنیا خوب بگردید، حتما با یک دست کت و شلوار سه تکه طوسی مواجه خواهید شد. انتخابی چند‌ کاره که ضمن کاربرد در قرارهای کاری، بر تن یک تازه داماد هم برازنده خواهد بود. این ست کلاسیک، همراه جلیقه، همه فاکتورهای لازم برای تبدیل شدن شما به یک جنتلمن واقعی را دارد. به علاوه این‌ که جلیقه و شلوار آن بدون کت و با هماهنگی پیراهنی سفید با آستین‌های تا زده و نیم بوت های چلسی، خوش پوشی شما را کاملتر خواهد کرد.

کت و شلوار سرمه ای، یک همراه همیشگی
یکی از پرکاربردترین و انعطاف پذیرترین رنگ هایی که می توانید در کت و شلوار برای خود انتخاب کنید، سرمه‌ای است. انتخابی که بهتر است کت آن چند دکمه و یقه آن درزدار باشد و با انواع پیراهن های سفید و آبی روشن هماهنگ شود. این ست مردانه سرمه ای را که از عروسی تا محل کار همراهی تان می کند، می توانید با پوشیدن کفش قهوه ای یا مشکی کاملتر کنید؛ یا از انواع اکسسوری های مشکی رنگ، برای جلوه بیشتر آن استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که نوع دوخت و تن خور این رنگ کت و شلوار در خوش پوشی و حسن ‌انتخاب شما حرف اول را می زند.
ادامه
سلام بانو , salambano
گیره مو Esmerelda Bobbies
یکی از انتخاب های عروس خانم ها به جای تاج سر و حلقه گل سر عروس، گیره مو است. از آنجایی که تنوع در این انتخاب زیاد است، می توان آن را با لباس های مختلف عروس هماهنگ کرد. البته منظور یک گیره ساده و معمولی نیست. برای هماهنگی گیره مو با لباس عروس، انواع مختلف و زیبای آن ساخته شده است. سبکی، تنوع زیاد، سادگی، هزینه کمتر و پخش شدن آن بر روی کل موهای سر، از جمله دلایل علاقه عروس خانم ها به این سبک پوشش مو، برای مجلس عروسی خود است. انتخاب گیره های سنگ کاری شده، همراه با کریستال های درخشان بر روی آنها، توجه هر نو عروسی را به خود جلب می کند.

به این نکته توجه کنید که صرفا انتخاب گیره مو به جای تاج عروس و حلقه گل سر، به این معنا نیست که قطعا هزینه پایین تری دارند. عواملی چون نوع اجزای به کار رفته، تعداد گیره ها و همچنین اندازه آنها در این موضوع دخیل است. با این حال می توان گفت در شرایط یکسان هزینه کمتری دارند.

در این پست قصد داریم یک نمونه زیبا از این سبک طراحی مو را به شما نمایش دهیم. گیره مو برای خانم هایی که به سبکی و خاص بودن توجه بیشتری دارند، گزینه بسیار مناسبی است.

گیره مو کریستالی که روکشی برای موهای شماست. این گیره درخشش و نمایی زیبا برای شکل موهای شما به وجود می آورد. طراحی خاص و چشم نواز آن دیگران را محو تماشای موهای شما می کند. گیره مو Esmerelda Bobbies برای خانم های زیبا پسند.

منحصر به فرد

طراحی سه تایی

ساخته شده از صفحه رنگ رادیوم (Rhodium tone plate)، صفحه طلایی رنگ (gold tone plate) و کریستال شیشه ای

به رنگ پاکی
ادامه
سلام بانو , salambano
حلقه گل رز Rosa Halo
طراح آمریکایی جیمز کویلو (James Coviello) با مدل های سنگین وزن مانند کالوین کلین (Calvin Klein) و اسکار دی لا رنتا (Oscar de la Renta) کار کرده است. او با الهام گرفتن از هنرهای تزئینی، طراحی داخلی و هر آن چه که هنری باشد، فعالیت می کند. در این حلقه درخشان حرفه ای، از یک گل رز شگفت انگیز برای یک تجربه کامل و نهایی، با الهام گرفتن از هفتاد طرح عروس استفاده شده است؛ تا چشم ها را به خود خیره کند. اگر شما هم به گل سر عروس بیشتر از تاج سر عروس علاقه مند هستید، این حلقه گل بسیار مناسب است. به این نکته توجه کنید که این نوع حلقه گل به صورت بزرگ و پف کرده استفاده می شود و نسبت به حلقه گل هایی که روی کشیده می شوند و کوتاه هستند، تا حدودی متفاوت است.

حلقه گل های عروس معمولا ظاهری طبیعی و در بین خانم های خوش سلیقه طرفداران زیادی دارند. باید تذکر داد که در بیشتر موارد برای ساخت حلقه های سر از گل هایی طبیعی استفاده نمی شود و تنها ظاهری طبیعی دارند. علت آن هم کاملا واضح است. اولا گل هایی طبیعی خیلی سریع پژمرده شده و ظاهر خود را از دست می دهند (این اتفاق در هوای گرم خیلی سریع تر پیش می رود). دلیل دوم به میزان مقاومت گل های مصنوعی نسبت به گل های طبیعی ارتباط دارد. گل های طبیعی تقریبا با هر ضربه ای از حالت خود خارج و دچار شکستگی می شوند. گل های مصنوعی در هر ساختاری مقاومت به مراتب بیشتری را دارا هستند. دلیل سومی هم وجود دارد که بسیاری از خانم ها به گل های طبیعی حساسیت دارند! این مشکل زمانی بیشتر خود را نشان می دهد که برای گل های طبیعی نیاز به استفاده از اسپری های نگه دارنده، وجود دارد. مدت زیاد همراهی این حلقه گل نزدیک به صورت عروس خانم و اسپری نگه دارنده و همچنین خاصیت خود گل طبیعی، این مشکل را نمایان تر می کند.

طراح جیمز کویلو (James Coviello)

لاستیک، محصول گل ابریشم

دست ساز در امریکا

رنگ عاج

حلقه گل رز Rosa Halo
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج سر نامزدی افی Effie Headband
این تاج سر نامزدی الهام گرفته شده از اشکال طبیعی و متحرک در طبیعت (LA) است. مبنای طراحی تیم جاستین و تیلور (Justin & Taylor) قالب مدل های خود بوده و با توجه به بدن مدل های خود طراحی کرده اند. طراحی آن به این صورت است که در رشته های مو پیچیده و با آنها ادغام شود و موهای ترکیبی با جواهرات داشته باشند. جواهرات استفاده شده کریستال و مروارید آب شیرین است. یک پیشانی بند خیره کننده و محکم شده از نوار ساتن عاجی رنگ. این تاج سر نامزدی برای خانم هایی طراحی شده است که می خواهند مدل های موی خود را با تاج سر خود تکمیل کنند. با ترکیب این تاج و موهای خود، نمایی خیره کننده به چهره خود می دهید.

نکته ای قابل توجه است، در جنش نامزدی از تاج های بزرگ برای سر عروس خانم ها استفاده نمی شود. این تاج می تواند در جشن عروسی برای ساقدوش ها به کار رود.

منحصر به فرد

ساخته شده توسط تیلور

سنگ کریستال، مروارید آب شیرین، شیشه و نقره اندود

دست دوز

هد بند افی (Effie Headband)

رنگ نقره ای

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی هر یک کلیک کنید.
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج سر فلین Flynn Comb
یک تاج سر همراه با مروارید و کریستال شیشه ای بر روی سر شما، نمایشی از زیبایی برای شما به ارمغان می آورد. زیبایی همیشه در زیاد بودن و در شلوغی نیست. حتما نباید یک تاج بزرگ و شلوغ باعث زیبایی شما شود. طراحی زیبا در کنار سادگی، خاص بودن را به شما هدیه می دهد. تاج سر فلین Flynn Comb یکی از انواع این زیبایی است. از این تاج سر می توانید به عنوان تاج نامزدی و یا تاج ساقدوش ها نیز استفاده کنید. اگر به عنوان تاج عروس استفاده می شود، ساقدوش ها نباید تاج داشته باشند. زیرا این تاج کوچک است و هر تاج دیگری برای ساقدوش ها از آن بزرگتر می شود! ولی این نوع تاج کوچک انتخاب خوبی برای نامزدی و یا ساقدوش ها است.

این تاج به خوبی می تواند یک مکمل مناسب برای طراحی مدل موی شما باشد. ساختار آن به گونه ای است که برای نگه داشتن و طراحی موها می توان از آن بهره برد. انتخاب یک تاج سر کوچک می تواند راحتی را در طول مراسم عروسی به همراه داشته باشد.

منحصر به فرد بودن

مروارید آب شیرین، کریستال شیشه ای، پلی استر ارگانزا و صفحه طلایی رنگ (Goldtone plate)

طلایی رنگ
ادامه
سلام بانو , salambano
تور بلند و پوشاننده Curving Periphery Veil
تور بلند و پوشاننده از سر تا روی زمین که به صورت کامل بدن را در بر می گیرد و در کناره های آن نواری حلزونی مانند قرار داده شده است. از پشت کامل بدن را می پوشاند و تحسین همگان با خود دارد. از پاریس توسط دبرا مورلند (Debra Moreland) طراحی شده است. از پارچه توری ابریشمی نازک، ابریشم مصنوعی و شانه روکشدار ساخته شده است. این تور بلند در امریکا تولید می شود. این تور بلند همراه با لباس عروس می تواند زیبایی خاصی به شما در مجلس عروسی بدهد. حتما ایده استفاده از تور عروس را برای طراحی لباس خود بررسی کنید. این سبک از طراحی لباس عروس ظاهر یک پرنسس را به شما می دهد. با سلام بانو همراه باشید؛ تا تصاویر این مدل تور عروس را با هم ببینیم.

این سبک با سنگ آرایشی کرستال آماده شده است. شامل ۱۷۴ کریستال تعبیه شده بر روی توری آن.

این لباس و تور به صورت سفارشی ساخته می شود و عرضه بین المللی ندارد. کسانی که آن را سفارش می دهند، حدود ۶ تا ۷ هفته برای آماده شدن آن باید انتظار بکشند.

رنگ عاج
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج نگین منگوله دار Jeweled Tassel Halo
با یک بند نگین منگوله دار و بست کریستال ارگانزا، همراه با روبان ساخته شده است. این هنر خیره کننده با الهام گرفتن از ترکیب لوازم غیر معمول و نا متعارف با چهره یک حوری و فرشته تولید شده است و چهره ای خاص به اشخاصی که آن را بر سر می گذارند، می دهد. این تاج منگوله دار که از نگین ساخته شده، برای عروس خانم هایی که لباس عروس نگین دار می پوشند، مناسب است. سبک است و از سر نمی افتد. ظاهر خاص آن بر نوع طراحی موها تاثیر دارد و باید با توجه به این تاج منگوله دار مدل داده شود.

طراحی خاص این مدل می تواند برای هر نوع استایلی در عروس ها مناسب باشد. سادگی نسبی آن برای خانم هایی که با بزرگی و حجیم بودن تاج عروس مشکل دارند، کاملا هماهنگ است. از ویزگی های این تاج عروس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

منحصر به فرد

ساخته شده توسط شرکت الیویا هد پیسز (Olivia Headpieces)

کریستال شیشه ای، ارگانزا، پلی استر، ابریشم مصنوعی و چند نوع فلز دیگر

دست ساز در کانادا

رنگ نقره ای
ادامه
سلام بانو , salambano
تاج آکانتا Akantha Crown
این تاج توسط سازنده و طراح جنیفر وود (Jennifer Wood)، در شرکت میگنون هند مید (Mignonne Handmade) ساخته شده است. اجزای آن به صورت سفارشی و اصل است؛ که کاملا به وسیله دست و با دقت بسیار زیاد ساخته می شود. اندازه آن کوچک بوده و به صورت انبوه به فروش می رسد. این کریستال و تاج کوارتز آراسته است و با یک ربان ابریشم در اطراف آن، تکمیل کننده است. این سبک می تواند یک انتخاب خوب برای عروس خانم های خوش ذوق باشد. برای جشن عروسی خود به این سبک تاج سر زیبا فکر کنید. نوعی مجلل و سبک که می تواند از افتادن، سنگینی و خستگی جلوگیری کند؛ در حالی که زیبایی، جذابیت و لوکس بودن خود را حفظ کرده است.

منحصر به فرد

توسط شرکت میگنون ساخته شده

کاملا دست ساز

برنج، کواترز، کریستال شیشه ای، ربان ابریشم

ساخته شده در امریکا

طلایی رنگ
ادامه
سلام بانو , salambano
نمونه های کفش عروس پاشنه بلند
می توان گفت که بیشتر عروس خانم ها برای شب عروسی خود ار کفش عروس پاشنه بلند استفاده می کنند. این انتخاب تنها زمانی محدود می شود که عروس قلند بلند باشد. گذشته از مواردی مانند فشار به پاها و سختی راه رفتن و رقصیدن با کفش عروس پاشنه بلند ، ظاهری زیبا برای عروس ایجاد می کند. خب تنها یک شب است و می شود تحمل کرد. در این پست قصد داریم جند نمونه از کفش عروس پاشنه بلند را به همراه توضیحات آنها، برای شما به نمایش بگذاریم. با سلام بانو همراه باشید تا این نمونه ها را بشناسید.

مدل کفش عروس سالن salonu
طرح این مدل، از یک کفش ترکیه ای گرفته شده است. این کفش با یک لباس عروس توری مناسب، دیدی اغوا کننده به شما می دهد. رنگی برگرفته از رنگ عاج می تواند با یک لباس عروس ساتن عاجی رنگ، شما را در شب عروسی خود متفاوت بر هر کس دیگه ای به نمایش بگذارد. در صورتی که روی ساتن لباس عروس خود تکه دوزی (گیپور) داشته باشید، توری طرح دار این کفش عروس پاشنه بلند کاملا هم سو با لباس عروس شما خواهد بود.

مشخصات نمونه کفش عروس پاشنه بلند

رنگ عاجی

جنس توری

ارتفاع پاشنه ۱۰۰ میلی متر

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید

مدل کفش عروس الهه شعر بدون تور toerless muse
این کفش منتصب به الهه شعر و موسیقی در افریقا است؛ البته با کمی تغییرات. مدل اصلی دارای توری در اطراف کفش است؛ که کمی دست و پا گیر است. با حذف تور و اضافه کردن زبانه هایی در جلوی کفش برای محکم تر نگه داشتن پا و استفاده از رنگ طلایی، طرحی شبیه به آن طراحی شده و به مدلی چشم نواز تبدیل شده است.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ طلایی

استفاده از مواد براق

ارتفاع پاشنه ۱۰۰ میلی متر

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید

مدل کفش عروس جلو بسته top vague
کفش های عروس جلو بسته زیاد است. ولی نکته متمایز کننده این مدل کفش عروس پاشنه بلند استفاده از توری چرمی به کار رفته در کفش است؛ که زیبایی وصف ناشدنی را به آن می بخشد. بر روی توری، از سنگ های کریستالی استفاده شده است که به خوبی بر روی آن جاسازی کرده اند. توری سنگ کاری شده با ظرافت خاصی بر روی کفش کشیده شده است که نمایی رویایی به آن می بخشد.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ کریستالی

جنس چرم

ارتفاع پاشنه ۱۰۰ میلی متر

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید

مدل کفش عروس قانون تن houghton may
طرح مدل معرفی شده از روی مدل های کفش ژاپنی است. تکه دوزی چرمی روی آن ما را به لباس های کیمونوی ژاپنی نزدیک می کند. برش دقیق چرم کار شده روی کفش عروس شیک طرح چشم نوازی را برای کسی که آن را انتخاب می کند، دارد. این طرح بیشتر برای عروس خانم هایی مناسب است که قد کوتاهی دارند و ریز نقش هستند. با داشتن لژ بلند و پاشنه کشیده قدی، بسیار بلندتر دیده می شود. البته به دلیل بزرگی کفش برای محکم کردن آن به پا، بندی در قسمت ساق پا تعبیه شده است.

مشخصات نمونه کفش عروس

رنگ سفید / بی رنگ

جنس چرم جیر

ارتفاع پاشنه ۱۶۰ میلی متر

برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی روی آنها کلیک کنید
ادامه
سلام بانو , salambano
گل سر عروس با استفاده از پر
بسیاری از تازه عروس ها علاقه ای به استفاده از تاج عروس و یا حلقه سر عروس در لباس عروس خود ندارند. ترجیح آنها استفاده از گل سر عروس است. سلیقه ای خاص و بسیار زیبا. البته باید به این موضوع توجه کرد که برای استفاده از گل سر باید انتخابی متناسب با لباس خود داشته باشید. این کار با کمک دیگران و بخصوص فروشنده مزونی که لباس را از آنجا تهیه می کنید، بسیار کار آمد است.

نوعی از گل سر که زیاد استفاده می شود، گل سرهایی است که همراه با پر ساخته می شود. همواره گزینه پر یک المان زیبا و شکیل در لباس عروس ها و لوازم جانبی آن ها بوده است. فراخوانی زنانگی از عهد قدیم. پرهای زیبا در لباس ها از دوران قدیم با زنان درآمیخته و همچنان زینت بخش آنها است. نمونه هایی زیبا، الهام گرفته از عهد قدیم و دکوراسیون مو، با گل سرهای پردار آماده است تا چشمان شما را جذب کند. در این پست قصد دارم نمونه هایی از گل سر عروس را برای شما به نمایش بگذارم. طرح ها و ایده های ناب که امیدوارم برای شما هم جذاب باشد. اجزایی که در این گل سرها استفاده شده، عبارتند از: گل عاشقانه کلاهدوزی، تور ابریشمی، پارچه تکه دوزی (گیپور)، توری راشل، پر شترمرغ، پر طاووس و مروارید طبیعی و شیشه ای.
ادامه
سلام بانو , salambano
ایده های خلاقانه کادوی عروس
شما هم از ایده های تکراری کادوی عروس خسته شدید؟ در همه مراسم ها شکل کادوهای تکراری شما را دل زده کرده است؟ می خواهید کادوهای به سبک های متفاوت طراحی و تزئین کنید؟ خوب دست به کار شوید.

همیشه حس خلاقیت وجود دارد؛ ولی گاهی نیاز است، کمکی برای فعال شدن ذهن خلاق شما باشد. حتی گاهی می توان از ایده های خلاقانه دیگران بهره برد. برای متنوع بودن نیاز نیست فشار زیادی به خود وارد کنید. کمی با ذهن باز به نمونه هایی که در نظر دارید، فکر کنید. بسیاری از ایده هایی که در ذهن شما است به راحتی می تواند به نمونه کادوهایی تبدیل شوند؛ که شما را از دیگران متمایز می کند. کادوهای جدید و نو برای خود بسازید و از ساختار روتین جعبه های مکعب خارج شوید. کافیست این ایده را که جعبه کادوها باید مکعب باشد و یک روبان دور آن پیچیده شود، دور بریزید.

برای ایجاد تفکر خلاق و دادن ایده های خلاقانه کادوی عروس و کمک به متفاوت بودن شما، به منظور انتخاب شکل کادوها، نمونه هایی از ایده های خلاقانه جعبه و پاکت کادوی عروس تدارک دیده ایم. البته در بین این ایده های خلاقانه نمونه هایی از کیک های عروسی هم هست؛ که با توجه به شکل کادوها ساخته شده اند! می توان از شکل این کیک ها برای چیدمان کادوها بهره برد. امیدواریم از دیدن این ایده های خلاقانه لذت ببرید.
ادامه