نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
محمود سعادتمند , royal_m20

محمود سعادتمند

 دنیای ما پر از دست هایی است که خسته نمی شوند از نگه داشتن نقابها
محمود سعادتمند , royal_m20

محمود سعادتمند

مطالب
محمود سعادتمند , royal_m20
در زندگی بعدی دوست د ارم......

در زندگی بعدی من می خواهم در جهت معکوس زندگی کنم.با مردن شروع می کنی و می بینی که همه چیز خیلی عجیب است.سپس بیدار می شوی و می بینی که در خانه سالمندان هستی! و هر روز که می گذرد حالت بهتر می شود.بعد از مدتی چون خیلی سالم و سرحال می شوی از آنجا اخراجت می کنند! بعد از آن می روی و حقوق بازنشستگی ات را می گیری. وقتی کارت را شروع میکنی در همان روز اول یک ساعت مچی طلا می گیری و یک میهمانی برایت ترتیب داده می شود (میهمانی ای که موقع بازنشستگی برای شما می گیرند و به شما پاداش یا هدیه می دهند).40 سال آزگار کار می کنی تا جوان شوی و از بازنشستگی ات!!  لذت ببری.سپس حال می کنی و الکل می نوشی و تعداد زیادی دوست دختر خواهی داشت. کمی بعد باید خودت را برای دبیرستان آماده کنی.سپس دبستان و بعد از آن تبدیل به یک بچه می شوی و بازی می کنی. هیچ مسوولیتی نداری. سپس نوزاد می شوی و آنگاه به دنیا می آیی. در این مرحله 9 ماه را باید به حالت معلق در یک آب گرم مجلل صفا می کنی که دارای حرارت مرکزی است و سرویس اتاق هم همیشه مهیا است، و فضا هه هر روز بزرگتر می شود، واااای!و در پایان شما با یک ارضاء به پایان می رسید

ادامه
99
کامنت بنویسید...
سینا تقی پور , sinataghipour
پنجشنبه 12 اسفند ، 19:22
benjamin batton didi???????
ادامه
رویا صالحی , tannaz_tala
سه شنبه 10 اسفند ، 09:32
بسیار عالی...
ادامه
محمود سعادتمند , royal_m20
3تمرین برای تقویت استحکام کمر و جلوگیری از کمر درد+ تصویر
آیا می خواهید استحکام کمر و ستون فقرات خود را تقویت کنید ؟ چه کاری باید انجام دهیم ؟   کمر حساس و آسیب پذیر:
3تمرین برای تقویت
اگر کمرمان حساس و آسیب پذیر است، بهتر است که از برخی حرکات فیزیکی بپرهیزیم. در اینجا چند تمرین ویژه برای نیرو بخشیدن به بدن با به کارگیری اعضای مهم و کلیدی کمر را مشاهده خواهیم کرد.

 برای اثر بخشی بیشتر، بهتر است این تمرین هارا 3بار در هفته و به مدت2 ماه متوالی انجام دهید. و سعی کنید در ادامه 2بار در هفته این تمرین‌ها را پیگیری کنید.
  تمرین مخصوص کمر حساس: شماره1


 دراز بکشید، باسنتان باید کاملاً به زمین چسبیده باشد. یک پای خود را با زاویه 90درجه بالا بیاورید و آن را بایک حرکت کششی کوچک به طرف خود بکشید. این حرکت را بدون اینکه  بدن یا پای خود را خم کنید و به کمک یک طناب (یا یک کمربند یا روسری و...)که کف پای خود گذاشته اید، انجام دهید. در حین انجام این تمرین به آرامی نفس تان را بیرون بدهید.

این تمرین را 15مرتبه برای هر یک از پاها انجام دهید.
  تمرین مخصوص کمر حساس: شماره2
   به یک دیوار تکیه دهید و باسن خود را رو به عقب نگه دارید. در حالی که هوا را به داخل می‌دهید چانه تان را راست نگه دارید و سر را خم نکنید، دستانتان را رو به بالا بیاورید وآنها را تا جایی که می‌توانید و به شدت بکشید، باید کاملا احساس کنید که کمرتان کشیده می‌شود. این تمرین را 3بار انجام دهید.

تمرین مخصوص کمر حساس: شماره 3 
حالا روی زمین دراز بکشید و پاهایتان را با زاویه 90 درجه نگهدارید. هوا را به داخل بدهید، درحالی که دستانتان را رو به جلو می‌کشید بالاتنه تان را کاملاً بالا نگه دارید. توجه داشته باشید که در این حرکت باید اعضای شکمی خود را منقبض کنید و شکمتان را به داخل ببرید. این تمرین را 10بار انجام دهید.

پیشنهاد ویژۀ ما برای قوی کردن کمرخود این 3 قانون را فراموش نکنید: زانوهایتان را انعطاف پذیر کنید؛ ستون فقرات تان را بکشید و عضلات شکمی تان را تقویت کنید. این تمرین ها بر تقویت سه نقطه از عضلات کمری تأکید دارند.
ادامه