کتاب پارسیان , parsianbook

کتاب پارسیان

  وب سایت >>> www.parsianbook.com
کتاب پارسیان , parsianbook

کتاب پارسیان

مطالب تصاویر 2دوستان 801
مجید مردتنها , mandiaha
کتاب در این تصویر برچسب خورده است. 6 ماه پیش
مجید مردتنها , mandiaha
کتاب در این تصویر برچسب خورده است. 8 ماه پیش
کتاب پارسیان , parsianbook
کتاب 9 ماه پیش
وب سایت >>> www.parsianbook.com
99
مجید مردتنها , mandiaha
کتاب در این تصویر برچسب خورده است. 9 ماه پیش
کتاب پارسیان , parsianbook
امــروز هم آن مرد بی همــتا نیامـــد
آقـــاترین آقــای ایـــن دنــیـا نیامـــد
دلشـوره دارم یوســــف زهرا نیامـــد;(

❤اللهــم عجــل لولیــک الفـــرج❤
ادامه
کامنت بنویسید...
کتاب شناسی , bibliographies
پنجشنبه 15 شهریور ، 12:19
++
ادامه
نفیسه فدای رهبر , nafese
چهارشنبه 13 تیر ، 20:35
+++++
الهی آمین
ادامه
یاشار تیغه , yashartigheh
چهارشنبه 30 خرداد ، 11:23
عالی
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
-هوای کوی تو
از سر نمی‌رود
آری…

#حافظ

کاش روزی برسد
سهم دل من بشوی
خسته ام بس که دعا کردم و
بی پاسخ ماند...

#زهرا_مصلح

❤❤ ✾✾✾(¯`✫•.¸✾♬ ♫ ░ ░░░░ ░Åsɛℳoøηɛ░░░░░░░ßÅʀoøηi░ ♬ ♫❤❤
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
و چقدر سخت است که این عزیزترین عید را
بدون آن عزیزترین غایب از نظر بگذرانیم...

اللهم عجل لولیک الفرج
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
هیچوقت برای فهمیده شدن
فریاد نزنید !
آنکه شما را بفهمد؛ صدای سکوتتان را
بهتر می شنود !
‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‎‌‌‍‌‍‌‍‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‎‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌‌‌ ‎‌‌‎✿◦•●◉✿❤▂▃▄▅▆▇█▓▒░ĄⱢĄƇĦƗǦĦ ⱾƟⱩƟƟƮ ░▒▓█▇▆▅▄▃▂❤¸¸ ✿◉●•◦✿✿✿
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
امروز گشنم شده بود
زنگ زدم رادیو واسه ترانه های درخواستی
مجری بهم میگه دوس داری چی گوش بدی؟؟

گفتم اذان مغرب
نمیدونم چرا قطع كرد چ رفتار بدی دارن با شنونده ها
ادامه
کامنت بنویسید...
جناب خان , 44babaak
دوشنبه 21 خرداد ، 09:31
ادامه
بیــــتــا ساقی , melodykhanoom
دوشنبه 21 خرداد ، 07:37
ادامه
یاسر شکری کمساری , 0911829
یکشنبه 20 خرداد ، 23:30
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
کتاب تقویت نیروهای روحی و روانی--پسیکومتری،تله پاتی ، حس ششم--نویسنده:زاک مارتین مترجم: دکتر سید رضا جمالیان -- علی بیات .. انتشارات لیوسا ... مشخصات ظاهری:144 ص. موضوع : حس ششم..شماره کتابشناسی ملی:17771-83م شابک:4 -3-91101-964 -978. این کتاب مجموعه ای از روش های سده و موءثر برای ارزشیابی و تقویت نیروهای روحی وروانی در اختیار شما می گذارد که برخی از آنها عبارتند از : تله پاتی ، روشن بینی ، آینده نگری ، پسیکومتری یا روان سنجی و. . اگر احساس میکنید که دارای استعداد و قدرتی روحی هستید ، این کتاب به شما می کند تا استعداد های طبیعی و قابلیت های خداداد خود را قدرت و وسعت ببخشید . دنیایی مملو از ناشناخته فراروی ما فرار دارد.علاوه بر این.دروجود هر انسانی قدرت ها و قابلیت های فراوان برای شناسایی ناشناخته ها وجود دارد . در اصطلاح اهل سلوک ، اطلاق مکاشفات.برمعانی ای کنند که مدرکات پنج گانه ی باطنی ادراک کند.نه بر آنچه حواس پنج گانه ی ظاهری ادراک کند یا قوای بشری که تبع حواس است . پس در خانه ی تاریک راه های حواس بر خود ببندی ، چه هر گاه راه های حواس ظاهر بسته شد ، راه های حواس باطن گشاده گشت . نبینی که بسیار که بسیار چیز است که هرگز در بیداری ندیده باشی و در خواب که حواس ظاهر از ایستاده ، آن را با عجایب دیگر بینی. --- پیشگویی: شما حادثه ای را پیش بینی کرده بودید که بعدا به وقوع پیوست .
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
موضوع مذاکرت -- مذاکرت بازرگانی .. نوشته :مایکل دونالد سون .. برگردان :فرشته قهرمانی جعبه ی کمک های اولیه ی شما برای رسیدن به هر توافقی به همراه راهکار هایی برای دست یافتن به یافتن به راه حل های برند-برند در هر مذاکره.مذاکره یعنی رسیدن به آنچه می خواهید چه این هدف موفقیت.درقرارداد ی چند میلیون دلاری.خریدن خانه یا راضی کردن فرزند نو جوان تان برای انجام کاری باشد .مهارت های اولیه ی مذاکره در تمامی این موارد . با آموزش های مناسب می توانید در این مهارت ها استاد شوید . هنگامی که این مهارت ها را کسب می کنید،زندگی تان دگر گون می شود.برای این دگرگونی آماده شوید.خواندن این کتاب به شما کمک می کند تا برای رسیدن به آنچه می خواهید، دیدگاهی دیگاهی تازه بیابید.استاد مذاکره ،مایکل دونالد سون در این کتاب 6 گام برای رسیدن به مذاکرات موفق را معرفی می کند و شما را با فنون کاربردی و آزمو ده شده ی مذاکره آشنا می سازد. 1- آمادگی یعنی همه چیز - دقت کنید که چرا آمادگی منبع اثر گذاری در هر مذاکره است و با اشتباهات رایج که چرا آمادگی منبع اثر گذار در هر مذاکر ه است با اشتبا با هات رایج که افراد هنگام مذاکره مرتکب می شوند ، آشنا شوید . سپس یاد بگیریدکه چگونه از این اشتباهات پیشگیری کنید . 2- مرزها و محدودیت های خود را مشخص کنید - کشف کنید ،که چگونه تعیین مرزها و محدوده ها پیش از ورود به مذاکره می توان برای شما برتری . بیافریند ، یاد بگیرید که این مرزها را هوشمندانه تعیین کنید. هر کلمه ی شما اهمیت دارد -بدانید که چگونه از هر کلمه به سود خود استفاده کنید و اطمینان یابید که طرف مقابل هر کلمه ی شما را می شنود -- رسیدن به توافق.کشف کنید که چگونه مشکلات ساده وکوچک می تواند مذاکرات را به بن بست برساند و این مشکلات را شناسایی کنید.
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
نتورک مارکتینگ تجارت لاکپشت هانیست . دوره حرفه ای بازار یابی شبکه ای . سریع عمل کنید. اگر قرار است اشتباهی مرتکب شوید ، بگذارید آن اشتباه حاصل سریع اقدام کردن شما باشد نه تعلل کردنتان. حمید ادگی - نویسنده : حمید ادگی - مشخصات نشر : تهران :بهار سبز ، مشخصات ظاهری 280 ص.مصور ،بخشی رنگی.موضوع : دوره ی حرفه ای بازار یابی شبکه ای شابک : 2-09-8124- 600-978 .. شماره کتابشناسی ملی : 4181692.. کتاب را تقدیم می کنیم به تمام نتورکر هایی که با دست خالی و اراده ی پولادین در پی ایجاد تغییری شگرف در زندگی شان هستند . امید وارم که بتوانم در این مسیر چراغ را هتان باشم . آنچه در این کتاب مطالعه می کنید : 1- شروع طوفانی و سریع با روش -- 12 ورودی در 90 روز -- 2: برنامه 5 ساله کار بر اساس لیدر سازی وکار در عمق - 3: چگونه هسته ی تیم را بسازیم - 4 : چگونه پرزنت موثری داشته باشیم - 5 : 7 گام برای خلق لیدر ها ی جنگجو - 6 :آ موزش های حرفه ای لیدر شیپ .... - 7:مجموعه داستان های ذن و مقالات آموزشی- 1 : پارادیم و پارادیم شیفت - 2 :روش سرخپوستی در حل مشاجرات -- 3: زندان استنفو رد و شبکه - 4 : و ... آدم وقتی یه بازی رو شروع میکنه ممکنه ببازه ، ولی وقتی بازی نکنه همیشه بازندست . فهرست : فصل 1 -دوازده توصیه و اصل پایه برای موفقیت در بازار یابی...1- از محصولات شرکت استفاده کنید. 2- با شرکت نجنگید . از طرح در آمد زایی و.. ایراد نگیرید . 3 - 90 در صد کار را بدون هیچ تغییری کپی کنید. 4 - برای رسیدن به موفقیت ، باید برنامه و هدف داشته باشید. -5: در جلسات آموزشی شرکت کنید و خودتان جلسات آموزشی را برگزار کنید . -6 : طرح در آمد زایی شرکت را یاد بگیرید و به دیگران یاد بدهید. -7: مثبت پایین ،منفی بالا . -8 : همیشه با انرزی ومثبت باشید .- 9: هر روز ، این صنعت و تجارت را انجام دهید . -10 : کسی را به عنوان الگو برای خود انتخاب کنید . - 11: هرگز تسلیم نشوید .
ادامه
کامنت بنویسید...
توحید ص , rezarobo
چهارشنبه 6 دی ، 10:52
نخند
ادامه
سید بیسیمچی , student_74
چهارشنبه 6 دی ، 10:51
ادامه
توحید ص , rezarobo
چهارشنبه 6 دی ، 10:50
اقا به توربطی نداره
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
کتاب «فن بیان و آیین سخنوری»

نعمت نعمتی، مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری باران اندیشه در اهواز، از چاپ ششم کتاب "فن بیان و آیین سخنوری" خبر داد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه خوزستان ـ گفت: با توجه به سی و اندی سال تدریس و مطالعه در منابع مختلف به این نتیجه رسیده ام که چگونگی سخن گفتن و بیان ، ریشه در لایه های پنهان ذهن آدمی دارد و در صورتی که به این مهم پرداخته شود، می توان امیدوار بود که از بیان درست و مطلوب برخوردار خواهد شد. به همین خاطر این کتاب با رویکرد روانشناختی نوشته شده و تدریس آن نیز کاملا کاربردی است.

این مدرس فن بیان و آیین سخنوری ادامه داد: این کتاب دربرگیرنده نکات گوناگون بیان می باشد که می توان فهرست وار این گونه به آنها اشاره داشت: پرورش صدا، ریتم در بیان،لحن در بیان،مراحل سخن گفتن موثر،مهارتهای سخنرانی،مخاطب شناسی،تمریناتی جهت زبان ورزی، تنفس درست و تقویت تمرکز حواس،تماس چشمی،تمرینهای ضروری برای سخنرانی و گویندگی و دیگر نکات لازم برای پرورش صدا و بیان. اما از فصلهای بارز این کتاب که مبین رویکرد روانشناختی بیشتر آن می باشد فصلی است که به " روانشناسی خجالت " می پردازد.

وی در خصوص چگونگی ندریس "فن بیان و گویندگی" گفت: در کارگاه‌های فن بیان آنچه اهمیت دارد ، کاربردی بودن آنها ست و اینکه بعد از گفتن مبانی نظری به مبحث عملی آن می پردازیم و هنرجویان به صورت ریشه ای وارد بخش عملی بیان می شوند به گونه ای که در پایان ترم پیشرفته، می توانند به خوبی در جلوی دیگران سخنرانی کنند.

نعمتی گفت: فن بیان و گویندگی، شامل سه ترم مقدماتی، میانی و پیشرفته است که در طول برگزاری کارگاهها به ریز ترین و اصلی ترین موارد بیان اشاره خواهد شد و به صورت کاربردی با وی کار خواهد شد.

این مدرس دانشگاه درباره این که چه کسانی در این کارگاه‌ها شرکت می کنند گفت: شرکت کنندگان در این کارگاه‌ها را افرادی چون اساتید دانشگاهها، مشاوران ، روان شناسان،مدیران عامل دانشجویان، هنرجویان تئاتر و سینما و دیگر اقشار جامعه ،تشکیل می دهند.

نعمتی اساس و پایه فن بیان را گوش کردن فعال دانست و افزود: کودک آدمی در دو سالگی سخن گفتن را می آموزد، اما شاید شصت سال طول بکشد تا گوش کردن را یاد بگیرد.

او ادامه داد: خوشبختانه تاکنون مراکز آموزشی مختلف ، متقاضی برگزاری کارگاه‌های آموزشی فن بیان و سخنوری بوده اند که می توان به برگزاری کلاس برای اساتید دانشگاه آزاد اهواز، دبیران ادیبات فارسی ناحیه دو اهواز، دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، پزشکان و پرسنل چند بیمارستان و مرکز جراحی اشاره کرد.

نعمتی درمورد این که علاقه‌مندان به فراگیری فن بیان چگونه می‌توانند با موسسه باران اندیشه در تماس باشند گفت: این موسسه در اهواز، خیابان نادری، خیابان حافظ، نرسیده به کتابفروشی رشد، مجتمع الماس جنوب، طبقه سوم واحد 13 واقع شده است. علاقه‌مندان می‌توانند ضمن مراجعه برای شرکت در کلاس‌ها ثبت نام کنند.

از این نویسنده پیش از این سه کتاب مجموعه داستان به نام‌های "مثل باران ، مثل بودن" ، "سال هزار و سیصد و هیچ"، "پلک بزن، اگر صدای مرا می‌شنوی" و مجموعه شعر "عاشقانه‌ها" به چاپ رسیده است.

نعمتی هم اکنون مشغول نوشتن کتاب "سخنوری خلاق" و "گزارش نویسی و آیین نگارش" است و نوشتن رمان "شغال" را نیز به پایان رسانده و مشغول ویرایش نهایی آن است.

نعمت نعمتی که داور چهارمین جشنواره هنرمندان و مجریان صحنه ایران بوده است در تاریخ هشتم مهر ماه سال جاری با شرکت در "اولین نشست تخصصی مدرسان فن بیان ایران" در محل جهاد دانشگاهی تهران به عنوان یکی از اعضای هیات موسس "مدرسه سخن ایران" برگزیده شد.
ادامه
کتاب پارسیان , parsianbook
کتاب «افتاده باش اما نه از دماغ فیل» نوشته‌ی «مسعود لعلی» است. این کتاب شامل داستان‌ها و قصه‌های هوش اخلاقی و تحلیل آن‌ها بر اساس نظریه اقتدار است. اگر می‌خواهید ردپای ترس را در زندگی و تصمیم گیری‌هایتان بیابید این کتاب را مطالعه کنید. داستانی از این کتاب را می‌خوانیم: «مرد فقیری بود كه همسرش كره می‌ساخت. آن زن كره‌ها را به صورت دایره‌های یك كیلویی آماده می‌كرد. مرد كره‌ها را به یكی از بقالی‌های شهر می ‌فروخت و با پولی كه به دست می‌آورد، مایحتاج خانه را می‌خرید. روزی مرد بقال به وزن كره‌ها شك كرد و تصمیم گرفت آنها را وزن كند. وزن هر كره 900 گرم بود. او از این موضوع بسیار عصبانی شد و روز بعد به مرد فقیر گفت: دیگر از تو كره نمی‌خرم، تو پول یك كیلو كره را از من می‌گرفتی، درحالی كه وزن هر كدام از آن‌ها 900 گرم است. مرد فقیر ناراحت شد، سرش را پایین انداخت و گفت: ما در خانه ترازو نداریم، یك كیلو شكر از شما می‌خریدیم و آن را به عنوان وزنه قرار می‌دادیم. مطمئن باش همه وزن كره‌هایی كه به تو داده‌ایم به اندازه شكرهایی است كه از تو گرفته‌ام....» کتاب حاضر را انتشارات «بهار سبز» منتشر کرده و در اختیار مخاطبان قرار داده است.
ادامه
کامنت بنویسید...
سمیرا مقدم , samira.67
شنبه 25 آذر ، 00:12
میخونمش
ادامه