خادم محبان مهدی , moballegh313

خادم محبان مهدی

 رسانه های ارزشی که تمایل به تبادل دارند اطلاع دهند http://www.cloob.com/hmaarefat
خادم محبان مهدی , moballegh313

خادم محبان مهدی

مطالب تصاویر 12دوستان 1704
خادم محبان مهدی , moballegh313
مخلصین 9 ماه پیش
ادامه
99
خادم محبان مهدی , moballegh313
رئیسی خواستار مناظره احمدی‌نژاد و روحانی شد

رئیسی پیرو شعار «نه به گذشته، نه به تحمل وضع موجود، تغییر به نفع مردم» پیشنهاد کرد:
صداوسیما مناظره‌ای بین روحانی و احمدی‌نژاد برگزار كند.
‏تكلیف مردم را مشخص كنید؛ مردم را معطل نكنید! تا کی مردم باید در پاسخ به انتقادات خود از وضع کشور به عملکرد دولت قبل ارجاع داده شوند.

ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
حاج محمد اسماعیل دولابی :

قرآن می فرماید هرجا مصیبتی به شما رسید، جلوی شما را گرفت، شب تاریك بود، غصّه‌ای آمد، حوادثی پیشامد كرد،

بگو «اِنّالِلّهِ وَ اِنّااِلَیهِ راجِعُونَ».

از خدا آمده‌ایم و رو به خدا می رویم. این را مربی شما می گوید؛ آن مربی كه همیشه همراه شماست.

خود او می گوید :«اُولئِكَ عَلَیهِم صَلَواتٌ مِن رَبِّهِم»؛ جماعتی كه منطقشان این‌چنین است، صلوات و رحمت خدا بر آنها باد.

به این آیه نگاه كنید تا در قلب شما جا باز كند؛ اصلا در قلب خودتان آن را بنویسید.

بعضی آیه‌ها را كه دوست دارید، در قلب خود بنویسید و مرتب بخوانید تا قلب شما شفاف شود.

قلب، آینه خدانما و پیغمبرنماست. با قرآن و ذكر خدا، آینه قلب شما جلا داده می شود و عكس خوبان بیشتر پیدا می شود. این، خاصیت آینه است؛

«انَّ اللهَ سُبحانَهُ وَ تَعالی جَعَلَ الذِّكرَ جَلاءً لِلقُلوُبِ»؛ خدا ذكر را برای جلای قلب آفرید.

طوبای محبّت (مجالس حاج محمد اسماعیل دولابی) کتاب یک - مجلس ششم - صفحه ٦٩
ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
شمیم گل نرگس 9 ماه پیش
ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
گفت: وزیر کشور دولت اصلاحات گفته است «تبعیض و بی‌عدالتی باعث بی‌اعتمادی عمومی شده است»!
گفتم: حرف حساب جواب ندارد! وقتی چهار تن از مدیران در سال ۸۲ کارخانه رشت الکتریک را که آن موقع میلیارد‌ها تومان ارزش داشته به قیمت دو میلیارد تومان می‌خرند و به نام نزدیکان خود سند می‌زنند، خب معلوم است که اعتماد مردم سلب می‌شود.
گفت: ولی این کارخانه را که همین آقای مدعی اصلاحات و ۳ مدیر دیگر خریده‌اند و حالا هم بعد از ویران کردن کارخانه و بیکار کردن صدها کارگر و فروش ماشین‌آلات آن قصد دارند تتمه زمین کارخانه را با ساختمان‌های لوکس در شمال شهر تهران تاخت بزنند!
گفتم: طرف وارد یک نمایشگاه تابلوهای نقاشی شد و ضمن بازدید، مقابل یک تابلو ایستاد و به مدیر نمایشگاه گفت؛ این شخصی که تصویرش را در این تابلو گذاشته‌اید، آدم خوش سابقه‌ای نیست و مدیر نمایشگاه گفت؛ این تابلو نیست، آینه است!

http://kayhan.ir/fa/news/128413/
ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
اینجا عربستان و ... نیست
اینجا شهر لندن است
و اینها کسانی اند که به سفارتمان حمله ور شدند

این جماعت آزادانه در لندن با یونیفورم نظامی رژه میروند...
هنوز برایتان سوال است چرا پلیس کاری نکرد!!
ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313

باید از آقای روحانی پرسید شما چگونه و به چه قیمتی تورم را کاهش داده‌اید؟

آیا ننوشتیم که با این سیاست‌های جمع نقدینگی در بانک‌ها و موسسات و تقسیم آن با وام‌های بی حساب بین خودیها، رکود و فساد، تعمیق و تثبیت خواهد شد و بخش خصوصی را بیش از پیش نابود خواهد کرد؟ آقای روحانی! کم عقل کیست؟

احمد موذنی: باید از آقای روحانی پرسید شما چگونه و به چه قیمتی تورم را کاهش داده‌اید؟

آیا این کاهش به شکل اصولی اتفاق افتاده یا یک کاهش ظاهری و موقتی و به قیمت نابودی اقتصاد کشور و تعمیق مشکلات آن است؟

آیا غیر ازین است که سقف سود بانکی را تا حد غیرمعقولی بالا بردید و حتی رییس بانک مرکزی بطور تلویحی نرخ سود بانکی را آزاد اعلام کرد (آزادی کلاهبرداری) و با این طریق تمام سرمایه‌های خرد و کلان را در بانک‌ها فریز کردید و با تحمیل رکود و به قیمت نابودی بازار و خاکمالی بخش خصوصی، تورم را کاهش دادید؟

آیا ما همان سال ٩٤ نگفتیم که با این سیاست‌های دولت شما، بانک‌ها سرانجام پول مردم را بالا خواهند کشید و اعلام ورشکستگی خواهند کرد و ناچار خواهید بود از خزانه بانک مرکزی و جیب مردم دیون بانک‌ها و موسسات را پرداخت کنید؟ گفتیم یا نگفتیم؟!

آیا ننوشتیم که با این سیاست‌های جمع نقدینگی در بانک‌ها و موسسات و تقسیم آن با وام‌های بی حساب بین خودیها، رکود و فساد، تعمیق و تثبیت خواهد شد و بخش خصوصی را بیش از پیش نابود خواهد کرد؟

حالا شما بفرمایید که بی عقل کیست؟ کسی که این شرایط را پیش بینی می کرد؟

ما همان موقع پیش بینی کردیم که با این سیاست‌ها آنچنان وضع اقتصادی به سمت وخامت میرود که دولت شما نهایتا تا قبل از پایان سال ٩٨ به دست مردم ساقط خواهد شد.
آیا نشانه هایش را اکنون نمیبینید؟ آن موقع به شما خواهیم گفت؛ ما پیشبینی کرده بودیم یا نکرده بودیم؟!

آقای روحانی! شما اگر تورم را با خشکاندن ریشه‌های تورمی از طریق حذف یا کاهش سوبسید‌ها و خصوصی سازی و ایجاد رونق در بازار و تولید و ادامه طرح اصلاحات اقتصادی (هدفمندی یارانه ها) کم میکردید آنوقت واقعا میتوانستید بگوییید منتقدان ما بی عقل هستند، ولی نه الان که جاده را بسته اید و مدعی کم کردن آمار تصادفات شده اید.

فردا
ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
خادم محبان مهدی , moballegh313
حلقه معرفت 9 ماه پیش
ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
اکبر ترکی از امضاکنندگان طرح سوال از رئیس‌جمهور با ‌اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون اقتصادی برای بررسی سوال از رئیس‌جمهور گفت: جلسه بررسی سوال نمایندگان از رئیس‌جمهور با حضور وزیر کشور، رئیس‌کل بانک مرکزی، امیری معاون پارلمانی و نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و تعدادی از نمایندگان سوال‌کننده در کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار شد و نمایندگان رئیس‌جمهور نتوانستند وکلای ملت را قانع کنند.
وی در ادامه گفت: جمع‌بندی ما این است که باید تا یک هفته سوال تسلیم رئیس‌جمهور شود و پس از وصول آن توسط روحانی وی تا یک ماه فرصت دارد تا در جلسه علنی حاضر شده و پاسخگوی سوالات نمایندگان باشد.
ترکی همچنین در گفت‌و‌گوی دیگری با مهر اظهار داشت: تعلل دولت در مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز، ادامه تحریم‌های بانکی علیرغم تعهدات جمهوری اسلامی ایران، بیکاری، رکود اقتصادی، کاهش ارزش پول ملی و نوسانات بازار ارز محورهای اصلی سوال از رئیس‌جمهور هستند.
--------------------------------------------
پ.ن: درود بر 23 میلیون نفری که آگاهانه و توام با نهایت شعور، چنین رئیس جمهوری را انتخاب کردند و...
ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
حکیمی را پرسیدند که ای شیخ کم عقل که باشد!؟

بفرمود: آنکه رآکتور بداد و کود انسانی بستاند!!!
پرسیدند کم عقل تر از او کیست!؟
بفرمود: آنان که دورش بنشستند و سر به رضایت همی تکان دادند!
ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
همه ما انصاف داریم، فهم داریم و می فهمیم. اگر آنها نمی فهمند و خود را اصلاح نمی کنند در محضر خدا و ملت شریف ایران باید پاسخگو باشند.

اما ما می فهمیم که رهبری در تمام این چهل سال انقلاب، اولا از ابتدا عزم و نیت عدالت داشته اند. ثانیا اراده عدالت داشته و همیشه به عدالت امر و راهنمایی فرموده و همه را از غفلت در این زمینه بر حذر داشته اند. ثالثا عدالت را به طور مستمر و پیگیر از همه دستگاهها و مسئولین مطالبه کرده اند. رابعا مهمتر از همه اینکه عدالت را در مورد خود و نزدیکان سختگیرانه رعایت کرده اند.

بر فرض مثال، اگر رهبری کوچکترین ضعفی در این ارتباط داشتند دشمنان خارجی که با همه قدرت اطلاعاتی شان در این زمینه جاسوسی دارند آن را پیراهن عثمان کرده و منافقان داخلی که بسیاری مسئولیتها را داشته و از همه چیز باخبرند امان مملکت را می بریدند.

این در حالی است که هم دشمنان مستکبر و منافقان ترسو به عدالت آقا اذعان داشته و از آن بیمناکند.

انقلاب اسلامی ایران آغازی بود بر پایان بی عدالتی و استبداد و اشرافیت رژیم فاسد و وابسته پهلوی که در ظلم و بیداد حکومت می کرد.

انقلاب اسلامی بر ظلم و بی عدالتی پیروز شد تا ندای عدالت را بر گوش مستضعفان و مظلومان جهان برساند و زمینه ساز حکومت عدل مهدوی شود.

بحمدالله انقلاب اسلامی کشور را در همه زمینه ها پیش برده و ما امروز سربلندیم که علاوه بر حفظ انقلاب، کشور هم بسیار پیشرفت کرده است.

اگر امروز کسی بگوید همه دنیا در این چهل سال پیش رفته اند به او خواهیم گفت انقلاب در پرتو مردمسالاری دینی، استعداد ها را شکوفا کرد و پیشرفت ایران خیلی سریعتر بود و از دیگران جلو زد زیرا در تمام شئون جایگاه ایران میان کشورها، نه یک یا دو رتبه بلکه دهها رتبه ترقی کرده است. مثلا رتبه علمی ما از جایگاه 53 در جهان به رتبه 37 ارتقاء به جایگاه 16 در سلامت رسیده است.

در امید به زندگی با 79 رتبه صعود از رتبه 142 جهان به 63 رسیده ایم. البته در عدالت هرچند به نسبت گذشته غیر قابل مقا‌یسه و در قیاس با سایر کشورها مطابق با شاخصهای شناخته شده جهانی بهبودهای چشگیری داشته ایم اما برقراری عدالت درحد و شان ولایت و در تراز نام اسلام و انقلاب اسلامی نبوده است که لازمه آن تلاش ما برای تحقق دولت اسلامی است.

پس از گذشت چهار دهه از انقلاب بزرگ اسلامی ایران از مولایمان امام خامنه ای عزیز شنیدیم که فرمودند:

«خب، نتیجه‌ی مردم‌سالاری، پیشرفت کشور است؛ پیشرفتها هم واقعاً خارق‌العاده است.

ما دهه‌ی چهارم انقلاب را دهه‌ی پیشرفت و عدالت نامگذاری کردیم و پیشرفت به معنای واقعی کلمه در کشور اتّفاق افتاده است؛ عدالت را نمیگویم؛ درمورد عدالت ما عقب‌مانده هستیم؛ در این تردیدی نیست؛ خودمان اعتراف میکنیم، اقرار میکنیم. در دهه‌ی پیشرفت و عدالت بایستی هم در پیشرفت موفّق میشدیم، هم در عدالت؛ در پیشرفت به معنای واقعی کلمه موفّق شدیم، واقعاً پیشرفت کردیم و در همه‌ی زمینه‌ها پیشرفت اتّفاق افتاده است؛ [امّا] در زمینه‌ی عدالت، باید تلاش کنیم، باید کار کنیم، باید از خدای متعال و از مردم عزیز عذرخواهی کنیم.

درمورد عدالت مشکل داریم و ان‌شاءالله با همّت مردان و زنان کارآمد و مؤمن، در این ناحیه هم پیشرفت خواهیم کرد امّا در زمینه‌ی پیشرفت مادّی انصافاً کارهای بسیار زیاد و بسیار مهمّی انجام گرفته».

این بیانات نورانی یک هوشیار باش به همه ملت و هشدار و بیدارباشی به و جدانهای مسولان فعلی و قبلی کشور بود ولی بعضی ها آن را اشتباه فهمیده اند و به جای اصلاح خود و توبه از عملکردهای خلاف عدالت خود رهنمود هم می دهند.

این درست است که حضرت آقا فرمودند به خاطر عقب ماندگی در اجرای عدالت درخور نام اسلام و انقلاب اسلامی باید عذر خواهی کنیم.

اگر قدری انصاف داشته باشیم خودمان باید بفهمیم که چه کسی باید عذرخواهی کند؟ آقاجان شما چرا؟ شما که به خاطر دغدغه عدالت و پایبندی به احکام الهی واعتقاد راسخ به سیره پیامبر(ص) و علی(ع) دهه چهارم انقلاب را دهه پیشرفت و عدالت نامیدید.

شما که در شان ولایت دغدغه داشته و مطالبه کردید. شما نباید عذر بخواهید، بلکه جریانی باید عذرخواهی کندکه برای باز گذاشتن دست خود و یارانشان در غارت بیت المال، توسعه را مقدم بر عدالت دانستند و اجرای پیشرفت توام با عدالت را تخطئه کردند وآن را «توزیع عادلانه فقر» نامیدند و اینگونه بی عدالتی را تئوریزه کردند.

واقعا چه کسی باید از خدا و مردم عذر خواهی کند؟ کسی که سال 72 را سال عدالت اجتماعی، سال 73 را سال صرفه جویی، سال 74 را سال انضباط اقتصادی، سال 75 را سال پرهیز از اسراف و حفظ ثروت عمومی، نامگذاری کرد و در هر دیدار مهم با مسولان، عدالت را مطالبه کرد یا کسی که در همان سالها پاداش سی میلیون تومانی (به قیمت امروز یک میلیارد تومان) به هر یک از اعضای هیات دولت خود داد؟

آن رئیس جمهوری که وجدان را زیر پا گذاشت و سوگندی را که به رعایت قانون و عدالت خورده بود زیر پاگذاشت و برای اولین بار جلسه پنج ساعته هیات دولت را نه برای رسیدگی به کار و مشکلات مردم، بلکه برای بررسی راههای نجات یک شهردار قانون شکن و مفسد اقتصادی از دست قانون و عدالت، سپری کرد باید عذرخواهی کند.

آن آقای محترم که ادعای رهبری اصلاحات را دارد و از مفسد اقتصادی حمایت می کند باید از خدا و ملت عذرخواهی کند نه شما آقا جان.

پایگاههای اطلاع رسانی، مطبوعات و نشریاتی که برای حمایت از پرونده های فساد بزرگ اقتصادی جوسازی کردند و با سیاسی خواندن پرونده ها، عرصه را بر قضات و ضابطین قضایی تنگ کردند و حتی گاهی اعدام مفسد اقتصادی را تحت عنوان نخبه کشی تخطئه کردند باید عذر خواهی کنند

نشریات و مطبوعاتی که چکهای دهها میلیونی از مفسدین اقتصادی گرفتند و با حمله به مردان عدالت، تیغ آنها را کند کردند باید عذرخواهی کنند.

آنان که حتی برای یکبار هم از اجرای عدالت در مورد مفسدان اقتصادی که شریک سیاسی شان بودند حمایت نکردند بلکه بر همراهی مفسدان رژه رفتند.

آقا جان! آن احزاب سیاسی که مفسد اقتصادی محکوم شده در دادگاههای صالحه را پس از طی چند سال حبس و طی دوره محکومیت در رهبری حزب و جبهه سیاسی خود قرار دادند و هر روز عکس او را بر صفحه اول سایت ها و نشریات خود میزنند تا قبح ظلم و تبعیض و فساد اقتصادی شان را بشکنند باید عذر خواهی کنند.

شما چرا باید عذرخواهی کنید؟ شما که همیشه و همه جا از بی عدالتی تبری جسته اید. آن شخصیت برجسته ای که دفاع از مفسدین اقتصادی را به خطبه های نماز جمعه کشید و با هوشیاری مردم و شعار مرگ بر غارتگر بیت المال، خطبه اش قطع شد باید از خدا و مردم عذر خواهی کند. هرچند برای او شاید دیر شده باشد.

یادم هست زمانی به تصور اینکه بی اطلاعی از پرونده فساد، موجب حمایت او از مفسدین شده به ملاقات اش رفتم و جزئیات را مستند مطرح کردم و انتظارحمایت داشتم ولی ایشان به جای حمایت یا لااقل نقد و رد مستندات ارائه شده، حرف اصلی اش خطاب به یک ضابط و پیگیر تحقق عدالت این بود که: «آقای نقدی شما دیگر اعتبار خودت را ازدست داده ای». چرا؟ چون اهل رشوه گرفتن و یا ترسیدن نبودم ترس از دست دادن اعتبار را به رخم کشید و این به نظر او تنها حربه ای بود که می توانست بنده را از پیگیری پرونده منصرف کند و همین حرف را زد.

رهبری که در رفیع ترین جایگاه نظام، اعضای خانواده خود را از ورود به کوچکترین فعالیت تجاری و اقتصادی منع می کند و خود و خانواده و فرزندانش ساده ترین زیست و زندگی را دارند چرا به خاطر ضعف اجرای عدالت توسط دیگران عذر بخواهد؟ بلکه آن مقام بلند مرتبه ای که از اعمال قانون روی برادر متخلفش ممانعت می کند باید عذر بخواهد.

آن کسی که در بدو ورود به ریاست جمهوری، 7 میلیارد تومان خرج تجملات دفترش می‌کند و برخلاف دستورات صریح اسلام در خانه دهها میلیارد تومانی زندگی می کند باید عذر خواهی کند.

امام خامنه ای که می فرماید اشرافیگریِ مسئولان، امتیازطلبیِ مسئولان، بی‌مبالاتیِ به بیت‌المال، بی‌اعتناییِ به طبقه‌ی مستضعف و... حرکتهای ضدّ انقلابی است و همه‌ تشکیلات نظام بایستی با نگاه به اهداف انقلاب حرکت بکند و این کارها را ضد انقلابی می دانند برای چه عذر بخواهند؟

آن آقایی که با شعار عدالت سر کار آمد و نیمه راه عهد شکنی کرد و خلاف عدالت عمل کرد و مسولان معلوم الحال را بر خلاف تذکراتی که به او داده شد سر کار آورد و آن افتضاحات چند هزار میلیاردی را ببار آورد و مبارزه با قاچاق کالا را در نقطه حساس رها کرد باید عذرخواهی کند.

کسی که رسیدگی به مفاسد اطرافیانش را خط قرمز خود قرارداد و کشور را بین دو راهی اجرای عدالت و بروز تشنج، ناامنی و از هم گسیختگی و یا صرفنظر کردن موقت از رسیدگی به پرونده فلان دولتمرد قرار داد باید عذرخواهی کند. همه ما انصاف داریم، فهم داریم و می فهمیم.

اگر آنها نمی فهمند و خود را اصلاح نمی کنند در محضر خدا و ملت شریف ایران باید پاسخگو باشند. اما ما می فهمیم که رهبری در تمام این چهل سال انقلاب، اولا؛ از ابتدا عزم و نیت عدالت داشته اند. ثانیا؛ اراده عدالت داشته و همیشه به عدالت امر و راهنمایی فرموده و همه را از غفلت در این زمینه بر حذر داشته اند. ثالثا؛ عدالت را به طور مستمر و پیگیر از همه دستگاهها و مسئولین مطالبه کرده اند. رابعا؛ مهمتر از همه اینکه عدالت را در مورد خود و نزدیکان سختگیرانه رعایت کرده اند.

اگر امروز رهبری می فرمایند به خاطر عقب ماندگی در اجرای عدالت باید از خدا و مردم عذر بخواهیم این عذر خواهی از جنس عذرخواهی پدری است که فرزندش خلافی کرده باشد یا معلمی که شاگردانش مرتکب خلافی شده اند.

بنابراین او عذر می خواهد تا همگان عذر خواهی کردن را یاد بگیرند. ملت ایران قدر این رهبر و ولی را می دانند و اگر امید به تحقق عدالت دارند فقط به پشتوانه ولایت فقیه عادل و آگاه است و می دانند که تحقق عدالت تنها با ولایت میسر است و همه تا اخرین نفس برای تحقق عدالت پشت سر امام و مولا خواهند ایستاد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13961205001891
ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
❌ درخواست سازمان حفاظت محیط زیست استرالیا برای شنا نکردن در سواحل ملبورن
به علت آلودگی شدید به مدفوع انسان و حیوان

منبع:

ادامه
خادم محبان مهدی , moballegh313
بدونه شرح حتما حتما حتما تماشا کنید نگاه نکنید عمرتون بر بنا است
به این ها میگن مرد به این ها میگن مومن به این مرد ها میگن مسلمان واقعی سنت نبی خدا و راه ائمه رو رفتن نه اون اقایون خانم هایی که فقط فکر منافع خود هستن و فقط از دین نمازشو یاد گرفتن نه اون اخوند هایی که ملعوم نیست از کجا ابش خور دارند میکنند اطاعات اشتباه نمیشه عدالت کرد دقیق نمیان بگین عدالت یعنی عدالت قلبی اون اخوند ها علمایی که راه پیغمبر امامام ها رو ممنوع میکنند تا فساد گسترش پیدا کنید که حقیقتا هر که اینگونه باشد سربازان شیطان است درلباس پیغمبر منافق است منافق شاخ دم دارد مگر!اون خانم هایی که مخالف هستند ببخشید یه زن خانه زندگی دارند مادر هستند و بسیار خوشحال در حالی که با ظلم شما هایی که مخالف چدن هسمری هستشن شیطان در گوشتون میخونه شدی کسیانی که باعث فاسد در روزی زمین شدن مانند کلیپ دومی
کلیپ اول سه هوو با خوشی در کنار هم
http://uupload.ir/view/3mt8_3wm_5a789478ac337_427081.mp4/
کلیپ دوم زنان که به خاطر فقر و نیاز و بی کسی و ... به زنا و فاسد رو اورد(باعث بانی زنان مردانی که با چند همسری مخالفند)
http://uupload.ir/view/9xmm_111111111.mp4/
رسول خدا میفرمایید انگاه که حلال ها حرام شد حرام ها حلال میشود
و باز رسول خدا میفرمایید حلال محمد حلال الی یوم القیامه و حرامه حرام الی یوم القیامة مرحوم كلینی با ذكر سند از زراره نقل می‏كند كه گفت: از امام صادق‏علیه السلام از حلال و حرام سؤال كردم، آن حضرت فرمودند:

"... حَلالُ مُحمدٍ حلالٌ ابداً الی یوم القیامة و حرامه حرامٌ ابداً الی یوم القیامة، لا یكون غیره و لا یجی‏ء غیره"[1]

"حلال محمد همیشه تا روز قیامت حلال است و حرام او همیشه تا قیامت حرام است، غیر آن نخواهد بود و غیر او نخواهد آمد."
پس چگونه است عده ای از عالم جاهل زن مرد ان را حرام کرده رشت میپندارند! امر خدا ناقص بوده یا رسول خدا در رسالت کوتاهی کرده که عده ای در سدد تغییر ان هستند؟
ادامه