رامین , kharposhtak

رامین

 سلام دوستان قدیمی
رامین , kharposhtak

رامین

مطالبدوستان 3
رامین , kharposhtak
رامین اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 1 سال پیش
نام : رامین

نام خانوادگی : ،پسرک تنها

تولد : 6/شهریور/

تولد : 6/بهمن/1369

تولد : 6/بهمن/1369

شهر : کرمانشاه

99
رامین , kharposhtak
رامین 1 سال پیش
سلام دوستان قدیمی
رامین , kharposhtak
رامین 3 سال پیش
ما که رفتیم، مواظب خودتون باشید دوستان...
رامین , kharposhtak
رامین اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 3 سال پیش
رامین , kharposhtak
رامین اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 3 سال پیش
نام : خداحافظ

نام خانوادگی : کلوب

تولد : 1/فروردین/

تولد : 1/فروردین/1319

تولد : 1/فروردین/1319

شهر :

رامین , kharposhtak
═════════ ♥ೋღ مهندس جوان ღೋ♥ ═══════════
ادامه
رامین , kharposhtak
═════════ ♥ೋღ مهندس جوان ღೋ♥ ═══════════
ادامه
کامنت بنویسید...
محمد نجفی , awesome_one
سه شنبه 15 خرداد ، 19:39
تولدت مبارك روشنك خانم
ادامه
رامین , kharposhtak
═════════ ♥ೋღ مهندس جوان ღೋ♥ ═══════════
ادامه
رامین , kharposhtak
دوستان گل پرسپولیسی لطفا پست مجدد بزنید ممنونم
ادامه
رامین , kharposhtak
رامین 3 سال پیش
به راحتی میشه ---->>> در مورد اشتباهات دیگران قضاوت کرد ولی به سختی می شه اشتباهات خود را پیدا کرد
رامین , kharposhtak
رامین 3 سال پیش
سلام به همه دوستان من دوباره اومدم خوبین همگی؟
کامنت بنویسید...
رضا شهنیار , sj1392
جمعه 16 بهمن ، 12:23
خوش اومدی عزیز
ادامه
رامین , kharposhtak
رامین 3 سال پیش
بودن هم بودن های قدیم .. نه اینترنت بود ، نه تلـــفن فقط نـــگاه بود ، روبرو .. چشم در چشم ، به همین خلوص به همــین کیــفیــت ..
رامین , kharposhtak
با سلام خدمت دوستان گرامی سایت کلوب.کام
شاید تو این چند سال سه یا چهارمین بار باشه که یک مطلب شخصی مینویسم . ولی با توجه به هجمه و تماس هایی که دیشب با من گرفته شد لازم دونستم بیام و چند خطی بنویسم .
3تا از کاربران سایت کلوب نسبت به فریاد و رفتار من اعتراض نشون دادن و این شاید خودش اولین نشونه این باشه که با اینکه فعالیتی در سایت کلوب.کام ندارم ، هنوز پیگیر کارها و رفتارم هستن و این جای بسی خوشحالی داره .
برای شروع میخام خودم رو معرفی کنم ، چون خیلی ها من رو نمی شناسن ، من مهدی افشارزاده متولد 1365 در بندر بوشهرم . کارشناسی فناوری اطلاعات خوندم ، و چند سالی میشه تو سایت کلوب فعالیت دارم . ولی به دلیل مشکلاتی چه شخصی چه کاری دیگه نتونستم و نمیتونم زیاد تو کلوب باشم ، و این نبودن به مذاق خیلی ها خوش نیومده و چون رفتاری از من ندیدن در این چند وقت فکر میکنن من خبر ندارم از حرفهایی که زده میشه درباره من . ولی من بازم سکوت میکنم ، چون اینجا برای من یک زمانی مفید بود . پارسال یکی از بهترین دوران من در سایت کلوب بوده و خواهد بود. زمانی که چیز مهمتر و باارزش تر و هدف بالاتری نداشتم .
اینجا نهایت رقابت اینه ، که من یک رسانه تهیه کنم و با کلی وقت گذاشتن و هزینه کردن رتبه 1 رو بگیرم ، که چی بشه ؟؟!! واسه 3 روز اسمم سر زبون کاربرای سایت کلوب باشه ، کاربرایی که شانس دیدنشون در دنیای واقعی زیر 5/0 درصده ؟!
من باید یک تصمیم بزرگ میگرفتم ، باید در آستانه 30 سالگی شدن به خودم میومدم که مهدی وقتشه رقابت رو بیاری تو دنیای واقعی ، تو دنیای که مردم رو بروت وامیستن ، حرف میزنن و باید از خودت دفاع کنی و برای حق ت بجنگی . برای همین در این 2 سال خبرنگار ویژه سرویس اجتماعی سایت "نقدروز" نقدآنلاین سابق م .
در این چند سالی که تو کلوب بودم خیلی چیزها دیدم و شنیدم ، ولی دلیلی نداره بازگو کنم ، چون فرق رفیق و نارفیق همین مواقع مشخص میشه ، همین که تا نباشی و سودی نرسونی ، بشینن و پشت سرت حرف بزنن. ولی باید بدونن به جز اینکه اون کاربرایی که درباره من بهشون حرف زده شده خودشون عقل داشتن و بهم گفتن و این نشون میده به اون دسته افراد اعتمادی ندارن ، اون بالا هم یکی هستا
یکی که نه مثل من فراموشکاره ، نه فقط سرش تو کار خودشه . درسته تو نماز خوندن کاهل هستم و قرآن رو هم به لطف و کمک 2تا از همین اد لیستم دارم یاد میگیرم (که واقعا شرمندم که این همه سال پیگیری نکردم ) ولی اعتقاد دارم به جز اون دنیای همین دنیا هم یک سری مجازات ها در انتظار آدم هست ، فقط باید زمان مناسب ش برسه.
دوستان اینجا کلوبه ، یک دنیای مجازی که کعبه آمال خیلی هاست ، جایی که همه مهندس ، دکتر و روان شناس هستند ، جایی که آدم زشت نداریم ، آدم بیسواد ندارم ، همه روشن فکر هستن و مدافع حقوق زنان و حیوانات و .... . به قول یک همراز قدیمی ؛ تو سایت کلوب فاصله بدترین دشمنها و بهترین رفیق فقط چند تا لینک داغه و بس و من به عین ه دیدم که واقعیت داره . پس دلیلی نداره برای یکی مثل من موندن در جایی که شبیه قطار شهربازی ه . ازش لذت میبرم ، ولی به جایی نمیرسم و همونجایی که سوار شدم پیاده میشم
من می جنگم ، برای خاسته هام . اهدافم . برای انسانی بهتر بودن و شدن .
رقابت برای من اینه که تونستم از 200 تا خانه منطقه تنگک 2 بوشهر 178 خانه رو به صاحب هاشون برگردونم و نزارم تخریب بشه . رقابت برای من اینه که به عنوان خبرنگار برتر اجتماعی سال گذشته استان انتخاب بشم و از آقای فرماندار (جناب آقای ابراهیمی) تشویقی دریافت کنم . رقابت برام اینه که با گزارشی درباب سک گشی با نوشابه تو استان بوشهر تهدید بشم که یه جا آخر گیرت میاریم و در اون سوله که به بدترین شکل ممکن سگ ها رو نابود میکردن بسته بشه و تونستم مردم رو با خودم همراه کنم و مهمترین رقابت واسم این بود که تونستیم با کمک خانه مطبوعات استان بوشهر حق 50 درصدی استخدام نیروهای بومی در عسلویه رو بعد از 19 سال به رای گیری در مجلس توسط 4 نماینده استان بزاریم و رای بگیریم و از این سهمیه و نعمت بزرگ استفاده کنیم .. رقابت برام اینه که به عنوان مشاور مطبوعانی هئیت بوکس استان بوشهر انتخاب میشم و از حق بوکسورهایی که در مسابقات آسایی بعد از 28 سال مقام آورند دفاع کنم و کردم . مثال آقای حسین موسی خانی که 3 ماه پیش در مسابقات نوجوانان آسیا مقام سوم به دست آورد و نه تنها تقدیر نشد ، بلکه به دلیل عدم حضور در مدرسه و امتحانات پایان ترم در تمام دروس تجدید شد و با پیگیری هایی که انجام دادیم به جز جوایز نقدی و بیمه ورزشکاری این بوکسور جوون همشهری الان برگشته مدرسه و داره درسش رو میخونه
آدم های خوب و بد اینجا فراوون هستن ، ولی مهمتر اینه که با آدمهایی باشید که خودشون باشن نه توصیفی از خودشون ارائه بدن که در رویاهاشون انتظارش رو میکشن.
در خاتمه عذرخواهی میکنم از طولانی بودن متن و اینکه دعوت میکنم که 3 کتاب رو حتما تهیه کنید و بخونید که بسیار مفید و ارزشمند هستند
پسر ایرانی – سرگذشت واقعی داریوش سوم و اسکندر - نوشته : ماری رتولت
کتاب تغییر ، 50 الگو برای توصیف رخدادها – نوشته رومن چیلر
کتاب بیشعوری – نوشته دکتر خاویر کرمنت

بله ، این خلاصه ای از من بود ، از مهدی افشارزاده .
ادامه