کانون الکترونیک , kanounco

کانون الکترونیک

کانون الکترونیک , kanounco

کانون الکترونیک

مطالب
کانون الکترونیک , kanounco
فلاشر LED با 8 کانال مجزا
با آی سی atMega8 ، مجهز به 8 عدد ترانزیستور MosFET پر قدرت در خروجی ، این کیت دارای 8 کانال خروجی بوده و قدرت خروجی هر کانال حد اکثر 3 آمپر و پیک 5 آمپر میباشد ، مناسب جهت نورپردازی و نصب بر روی تابلوهای ثابت LED ، کاربرد بسیار آسان ، دارای افکت و حالتهای بسیار جالب و خیره کننده ، قابل اتصال به LED و لامپای 12 ولتی ، ورودی و خروجی 12 ولت .
ادامه
99
کانون الکترونیک , kanounco
کیت ساعت دیجیتال دقیق با 7 تایمر مجزا : با آی سی atMega 8 و LCD 16x2 و آی سی RTC و هفت تایمر مجزا در یک خروجی , بطوری که میتوان خروجی را هر روز در زمانهای تعیین شده روشن و خاموش کرد , با قابلیت تنظیم زمان روشن و خاموش هر یک بطور مجزا , بصورت ثانیه دقیقه و ساعت ، دارای یک رله در خروجی جهت تایمر ها ، نمایش ساعت بصورت ثانیه و دقیقه و ساعت , نمابش روزهای هفته , مجهز به باطری BackUP , حداکثر توان خروجی رله 500 وات در 220 ولت و 5 آمپر در 12 ولت میباشد , بسیار دقیق و ظریف , مناسب جهت اتوماسیون منزل زمانی که کسی در منزل نیست میتوان وسیله ای را در زمان های مشخص روشن و خاموش کرد و یا هر کاربرد دیگر .
ادامه
کانون الکترونیک , kanounco
با آی سی atMega8 و نمایشگر 7Segment چهار رقمی ، سنسور حرارتی DS18B20 . نمایش دما از منفی 55 الی 125 درجه سانتیگراد با دقت 0.1 درجه ، مجهز به رله در خروجی ، توان خروجی 5 آمپر ، 1000 وات ، تنظیم دما از منفی 55 الی 125 درجه سانتیگراد با دقت 0.1 درجه ، قابلیت تنظیم کار مدار در دمای تنظیمی مورد نظر ( تنظیم دما برای روشن شدن موتور و تنظیم دما برای خاموش شدن موتور با توجه به نیاز ) ، مجهزبه سیستم کالیبره دما بصورت دیجیتال . جایگزین مناسب برای برد خراب یخچال و فریزر .
ادامه
کانون الکترونیک , kanounco
با آی سی atMega8 و نمایشگر 7Segment چهار رقمی ، سنسور حرارتی DS18B20 . نمایش دما از منفی 55 الی 125 درجه سانتیگراد با دقت 0.1 درجه ، مجهز به رله در خروجی ، توان خروجی 5 آمپر ، 1000 وات ، تنظیم دما از منفی 55 الی 125 درجه سانتیگراد با دقت 0.1 درجه ، مجهزبه سیستم کالیبره دما بصورت دیجیتال .
ادامه
کانون الکترونیک , kanounco
دو آی سی میکروکنترلر atMega 32 و atMega 8دارای 16 سطر و 64 ستون ( 1024 عدد LED ) مجهز به سیستم نمایش تاریخ و ساعت و .....، فیبر ال ای دی چهار تکه 104*30
ادامه
کانون الکترونیک , kanounco
کانون اطلاعات اصلی خود را بروز کرد. 4 سال پیش
شغل : الکترونیک

درباره من : كانون الكترونیك در سال 1368 در گنبد كاووس فعالیت خود را در ارائه كیتهای الكترونیك و ساخت دستگاههای الكترونیك آغاز كرد . پس از مدتی طراحی و ساخت سیتمهای دیجیتال را نیز بعهده گرفت . در سال 1380 فعالیت خود را گسترش داده و برنامه نویسی آی سی های میكروكنترلر را شروع كرده و هم اكنون در خدمت دانشجویان و علاقه مندان و مشتریان گرامی هستیم . خدماتی از قبیل طراحی و ساخت پروژه های دانشجویی و اتوماسیون سیستمهای الکترونیک و صنعتی .

وضعيت تاهل : متاهل

کشور : Iran

شهر : گلستان

تحصيلات : فوق ديپلم

صفحه وب : http://www.kanounco.com