نرم افزار اندروید کلوب
شرکت نفت  ایرانول , iranoloil

شرکت نفت ایرانول

 به نام  خداوند  بخشنده مهربان
شرکت نفت  ایرانول , iranoloil

شرکت نفت ایرانول

مطالبدوستان 8
شرکت نفت  ایرانول , iranoloil
به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شركت نفت ایرانول، مهندس عیسی اسحاقی در مراسم جشن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با لغو تحریم های ظالمانه علیه كشورمان استقبال شركت های بزرگ نفتی برای همكاری های دو جانبه افزایش یافته است و درصدد انتقال دانش فنی و تكنولو‍‍ژی شركت های مطرح جهان هستیم تا بتوانیم براساس دانش روز دنیا كیفیت محصولات خود را ارتقا دهیم .

وی اظهار داشت: خوشبختانه در ماه های اخیر توانستیم توسط کارشناسان و متخصصین داخلی برای اولین بار در کشور روغن های پایه مصرفی N100 وN150 كه در حد روغن های پایه گروه 2 است را تولید كنیم .

مهندس عیسی اسحاقی تصریح كرد : برنامه های خوبی برای سال آینده داریم و با در اختیار گرفتن كارخانه حشره كش پركنی پس از 10 سال اختلاف و با داشتن 18 هزار متر مربع انبار می توانیم در ذخیره محصولات نهایی كه سود مناسبی را نصیب شركت می كند، گام برداریم.

وی تاكید كرد: در سال جاری ساخت 25 هزار مترمربع مخازن شروع شده كه انشااله سال آینده به بهره برداری می رسد و ما می توانیم علاوه بر این كه دیگر اجاره انبار نمی دهیم، در فصل های كاهش قیمت محصولات صادراتی، محصولات جانبی را در این مخازن ذخیره و در زمان های مناسب صادر كنیم .

مهندس اسحاقی در ادامه از ترخیص چهار دستگاه فیلتر شرکت نفت ایرانول خبرداد و گفت: با نصب این فیلترها در سال آینده روغن موجود در اسلك وكس كاهش و موجب افزایش کیفیت اسلک وکس تولیدی می شود.

مهندس عیسی اسحاقی همچنین در مورد برنامه های آتی این شركت گفت: درصدد هستیم تا پالایشگاه روغن سازی آبادان را به شركتی مستقل تبدیل و با جذب سرمایه گذاری خارجی (49 درصد) و آوردن برندهای مطرح اروپایی ، این پالایشگاه هم مبادرت به تولید محصولات نهایی و عرضه به بازارهای داخلی و خارجی نماید و از خام فروشی جلوگیری نماییم كه علاوه بر ایجاد اشتغال سود دهی مناسبی را نصیب ایرانول خواهد كرد.
ادامه
99