امیر  م , hedi1996

امیر م

 امید وارم به البومه عکسام یه سری بزنین و لذت ببرین...هر چند که هنوز جای کار داره
امیر  م , hedi1996

امیر م

مطالب تصاویر 120
خدایا کمکم کن  , sira1372
در روایتى از رسول خدا(ص) آمده است که «هر کس شب عاشورا را بیدار بماند ( و به عبادت بپردازد) گویا عبادت فرشتگان را انجام داده است.
اعمال شب عاشورا
پیامبر اکرم(ص) فرمود ند: در شب عاشورا، چهار رکعت نماز مى‌گذارى و در هر رکعت یک مرتبه «حمد» و پنجاه مرتبه سوره «توحید» را مى‌خوانى وقتى که در رکعت چهارم سلام نماز را گفتى، ذکر خدا را بسیار بگو و بر رسول خدا(صلى الله علیه وآله) صلوات بفرست و تا مقدارى که ممکن است بر دشمنان اهل بیت(علیهم السلام) لعنت فرست.

صد رکعت نماز بجا مى‌آورى، هر دو رکعت با یک سلام، که در هر رکعت یک مرتبه «حمد» و سه بار سوره «توحید» را مى‌خوانى و پس از پایان این نمازها، هفتاد بار مى‌گویى:
«سُبْحانَ اللّهِ وَ الْحَمْدُ لِلّهِ وَ لا إلهَ إلاَّ اللّهُ وَ اللّهُ اَکْبَرُ وَ لا حَوْلَ وَ لا قُوَّةَ إلاَّ بِاللّهِ الْعَلِىِّ الْعَظِیمِ».
رسول خدا(ص) فرمودند: کسى که این نماز را بخواند وقتى که بمیرد، خداوند قبرش را معطّر و خوشبو مى‌کند و هر روز - تا هنگام دمیدن صور - نورى وارد قبرش مى شود.
-------------------
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)
السلام علیک یا ابالفضل العباس(ع)
السلام علیک یا اباصالح المهدی(عج)
ادامه
99
امیر  م , hedi1996
◆ مَنْ كُنْتُ مَوْلاهُ، فَهذا عَلِىٌّ مَوْلاهُ ◆

┘◄ این پیام را به همه برسانید ...
ادامه
امیر  م , hedi1996
تخلف از حجّ واجب ، چون دیگر واجبات به هیچ بهانه‌ای مجاز نیست و کسانی که دارای شرایط حج [بلوغ، عقل، استطاعت] باشند، حج تمتع بر آن‌ها واجب است و حتماً باید شخصاً به حج بروند و با صرف پول در راه‌های خیر یا اعزام دیگران به حج، این واجب از آن‌ها برداشته نمی‌شود. اما در مورد حج مستحب، آن‌چنان که از روایات استنباط می‌شود این است که... ادامه در لینک
ادامه
امیر  م , hedi1996
امیر  م , hedi1996
لایك و پست مجدد ب افتخار ایران اسلامی
ادامه
امیر  م , hedi1996
نمازش شکسته است اما محض ثوابش هم که شده، امده سر صف اول، اگر بین افرادی که سمت چپ و راست اویند، بیش از یک قدم بزرگ فاصله باشد، نما تمام کسانی که بواسطه او به امام متصل هستند فرادی می شود.
ادامه
امیر  م , hedi1996
گــل نــرجــس 3 سال پیش
ادامه