نرم افزار اندروید کلوب
 , frfatemeh

FATi

 شهادتت مبارک قهرمان
 , frfatemeh

FATi

مطالبدوستان 1220
 , frfatemeh
میدونید این عكس كیه؟
شهید سردار سلیمانى؟
ابومهدى؟
نه عكس هیچكدوم نیست
خیلى دل خراشه؟
پس باید بگم هنوز نمیدونید چى شده
از سردار دل ها فقط یك دست از مچ، یك پا از مچ و مقدارى گوشت بدن مطهرشون مونده
از مجاهد بزرگ شهید ابومهدى هم در حد ٤-٥ كیلو گوشت.

میدونید چرا این مطلب رو نوشتم؟
خواستم براى همیشه یادتون باشه غرب و به خصوص شیطان بزرگ آمریكا چه وحشى هایى هستن. چهره بزك كرده شون رو نبینید.
باز هم دوست دارید با این وحشى ها مذاكره كنیم؟

قضاوت رو به خودتون واگذار میكنم.
ادامه
99
 , frfatemeh
شهید سردار قاسم سلیمانی:
«مردم از من قبول کنید، من عضو هیچ حزب و جناحی نیستم و به هیچ طرفی جز کسی که خدمت می کند به اسلام و انقلاب، تمایل ندارم.
اما این را بدانید، والله علمای شیعه را تماما و از نزدیک میشناسم، الان ۱۴ سال شغل من همین است، علمای لبنان را میشناسم، علمای پاکستان را می شناسم، علمای حوزه خلیج فارس را میشناسم، چه شیعه و چه سنی... والله، اشهد بالله، *سرآمد همه این روحانیت* از مراجع ایران و مراجع غیر ایران، این مرد بزرگ تاریخ یعنی آیت_الله_العظمی_خامنه_ای است!»
( کنگره شهدای کرمان۱۳۸۹ )

ادامه
 , frfatemeh
اطلاعیه جمعی از متخصصین اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران
و
جمعی از دانش آموختگان مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی شریف
در مورد شایعه اصابت موشک به هواپیمای ۷۳۷ خط هوایی اوکراین که از فرودگاه امام برخاسته بود:
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و احترام
جهت تنویر افکار عمومی دلایل رد قاطع شلیک و اصابت موشک به هواپیمای بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ خط هوایی اوکراین که صبحگاه ۱۸ دیماه شش دقیقه پس از برخاستن در حوالی شهریار سقوط نمود، را به استحضار می رساند:

۱- فیلم های گرفته شده از شهریار مشخصه که کم کم پرنده در حال آتش گرفتن است و آتش به مرور افزایش پیدا می گند و انفجار لحظه ای و متلاشی شدندر هوا در کار نبوده و پس از چند دقیقه شعله ور شدن، ارام ارام زمین می خورد که انفجار اصلی بر اثر حجم بالای سوخت در زمین های شهریار واقع می شود.

۲- هیچ موشک و گلوله ای اصلا شلیک نشده، نه صدایی و نه تصویری وجود ندارد (عکسی که لاشه موشک روسی را در آن نشان دادند مونتاژی بوده و در محل سانحه به جز قطعات هواپیما چیزی یافت نشده، ضمنا توجه داشته باشید موشک پس از اصابت سالم نمی ماند و منهدم می شود)

۳- همه سامانه های پدافندی IFF (Identification Friend & Fow) شناسایی دوست از دشمن دارند و اتوماتیک هواپیمای مسافربری در شبکه پدافندی دوست محسوب می شود و قبل و بعد از پرواز ۷۳۷، ده ها پرواز داخلی و خارجی عادی به فعالیت خود پرداختند.

۴- حتی زمان شلیک با بی سیم سه بار به وسیله پرنده اخطار داده می شود و منور هم شلیک می شود

۵- سامانه های پدافندی که پهپاد فوق پیشرفته رادارگریز گلوبال هاوک آمریکا را در ارتفاع ۵۲۰۰۰ پایی از هواپیمای آمریکایی سی نفره نظامی همجوارش تشخیص داده و اشتباه نکردند چطور روی فرودگاه امام در مورد هواپیمایی که در جدول پرواز قبلا نامش داده شده، اشتباه می کنند؟

۶- همیشه وقتی هدف تهدید کننده بزرگی در ارتفاع پایین باشد پدافند ابتدا پس از سه بار اخطار، با توپ ضد هوایی به ان شلیک می کند نه با موشک چند میلیاردی.

۷- همچنین خلبان هواپیما پس از آتش گرفتن و توسعه حریق شروع به دور زدن و برگشت به فرودگاه امام نموده و ارتفاع هم کم کرده، اگر مورد هدف قرار گرفته بود در هوا متلاشی می شد و تکه های ان کیلومترها از هم دورمیفتاد در حالیکه در فیلم ها مشخص است که روی زمین در اثر برخورد متلاشی شده و همه تکه ها یکجا افتاده است.

۸- هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ همانگونه که در جدول ذیل مشخص است در ۱۵ سال اخیر بیشترین سانحه مرگبار را داشته (۱۰ سانحه مرگبار با بیش از ۱۱۰۰ کشته) که موجب ضرردهی و عزل مدیرعامل بوئینگ و پایین آمدن سهام آن شده و این سقوط آخر هم ضربه شدیدتری به آن شرکت می زند فلذا سعی بر این کرده اند که در جنگ رسانه ای جای قاتل و مقتول را عوض کنند و توپ را به زمین طرف مقابل بیاندازند،
" سازندگان پرنده قاتل اصلی هستند و ایرانیان مظلوم مقتول"
۹- همچنین پس از بررسی های انجام گرفته مشخص شد که مهندس پرواز ایرانی سلامت پرنده را تایید نکرده و پس از دو ساعت تاخیر و چکاپ مجدد موتور و باز کردن کاولینگ موتور، با امضا و اصرار تیم پرواز اوکراینی و قبول مسوولیت توسط خلبان، هواپیما به پرواز در امده است.
۱۰- علت دقیق سانحه پس از بررسی دقیق اطلاعات پرواز و جعبه سیاه (FDR) و سامانه ضبط صدای کابین (CVR) و بقایای لاشه هواپیما و قطعات باقیمانده، توسط تیم های دوازده گانه مشخص خواهد شد و تا اعلام نتیجه بهتر از گمانه زنی های غیر مستند خودداری شود.

با توجه به داغدار بودن خانواده هایی که نخبگان و فرهیختگان خود را از دست داده اند خواهشمند است از پخش مطالب غیرموثق که موجب تالم بیشتر آنها و جریحه دار شدن افکار عمومی می شود بپرهیزید.

با ارزوی توفیق و سربلندی

جمعی از متخصصین اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران
و جمعی از دانش آموختگان مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی شریف

#تابوت_پرنده
ادامه
 , frfatemeh
[https://www.aparat.com/v/p6Lv9]
ادامه
 , frfatemeh
حضرت یحیی ( ع ) 3 ماه پیش
ادامه
 , frfatemeh
آخرالزمان 3 ماه پیش
ادامه
 , frfatemeh
عطرِ باران 3 ماه پیش
ادامه
 , frfatemeh
3 ماه پیش
شهادتت مبارک قهرمان
 , frfatemeh
مهدی بیا 3 ماه پیش
ادامه