نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
عـــلـــــی  جان , emperor_17

عـــلـــــی جان

 لعنت اینترنتـه کی لال لاری گویا ائله‌دی */* یوخی وار قاره نی آغ چیرکینی زیبا ائله‌دی
عـــلـــــی  جان , emperor_17

عـــلـــــی جان

مطالب
به سپیدی ِِِ یاس , mehregan2016
بهار

پوست افرادی که در بهار به دنیا آمده‌اند، دارای رنگ‌های طلایی است. بعضی از متولدین این فصل چهره‌ای عاجی رنگ همراه با لک و کک و مک دارند و بقیه دارای پوستی شفاف و گندمگون می باشند. حتی با وجود کک و مک نیز پوست چهره آنها شفاف و درخشان بوده و در برابر نور آفتاب قهوه‌ای رنگ و برنزه می‌گردد. رنگ چشم‌های این افراد معمولاً روشن با رگه‌هایی طلایی است.

رنگ‌های بهاری

نارنجی‌های روشن، هلویی، انواع رنگ قرمز، زنگاری روشن، صورتی‌های مایل به هلویی، قرمزهای روشن و درخشان متمایل به نارنجی، طلایی روشن و درخشان، زرد طلایی، خاکستری سایه روشن، قهوه‌ای متمایل به طلایی، قهوه‌ای مسی، آبی روشن و درخشان، آبی فیروزه ای، آبی دریایی، و آبی لاجوردی روشن تا سبزهای روشن و درخشان متمایل به زرد رنگ‌های متولدین فصل بهار است. مشکی و شرابی رنگ متولدین این فصل نیست.
تابستان

پوست متولدین تابستان دارای زمینه رنگ‌های آبی متمایل به صورتی است. و معمولاً پوست صورت اینگونه افراد صاف و شفاف و مهتابی بوده و رنگ موها نیز از بور بسیار تند یا خاکستری یا قهوه‌ای با زمینه رنگ قهوه‌ای متمایل به قرمز یا خاکستری متغیر است. رنگ چشم‌های متولدین این فصل روشن یا خاکستری ملایم می‌باشد.

رنگ‌های تابستانی

انواع صورتی‌های کمرنگ و صورتی های متمایل به شرابی، تمشکی، قرمزهای متمایل به آبی، آبی، بلوطی، زرد لیموی کمرنگ، بنفش تیره و کمرنگ، بنفش مایل به ارغونی سیر، سفید ملایم، بژ متمایل به آبی، قهوه‌ای گوزنی، آبی تیره متمایل به خاکستری، آبی روشن متمایل به خاکستری، سبزهای متمایل به آبی رنگ‌های متولدین فصل تابستان است. نارنجی، طلایی، مشکی از رنگ‌های این فصل نمی باشد.
پاییز

پوست افرادی که در فصل پاییز به دنیا آمده‌اند، دارای زمینه رنگ‌های طلایی است و رنگ موهایشان قرمز یا قهوه‌ای متمایل به قرمز بوده و پوست چهره آنها لطیف و شفاف، گلگون رنگ یا طلایی تیره می‌باشد. افراد متعلق به این فصل، با چشم‌هایی روشن و کمرنگ، در رنگ‌های تیره پاییزی بهتر به نظر خواهند رسید.

رنگ‌های پاییزی

انواع نارنجی، هلویی تیره، زنگاری، قرمز متمایل به قهوه‌ای، قرمزهای تیره و متمایل به نارنجی، طلایی، طلایی متمایل به زرد، طلایی متمایل به کرم، بژ متمایل به طلایی، انواع قهوه‌ای، آبی، فیروزه‌ای، انواع سبز رنگ‌های متولدین فصل پاییز است. صورتی، شرابی، ارغوانی، خاکستری و مشکی جزء رنگ‌های این فصل به حساب نمی‌آید.
زمستان

پوست زمستانی‌ها دارای زمینه رنگ‌های آبی متمایل به صورتی است. رنگ موهای اغلب افراد متولد در این فصل تیره بوده و رنگ چهره آنها بژ متمایل به خاکستری یا زرد رنگ می باشد. تضاد بین سفیدی چشم و عنبیه در چشم‌های این افراد بیشتر از افراد متولد فصل تابستان است.

رنگ‌های زمستانی

اکثر رنگ‌های روشن و درخشان، صورتی‌های متمایل به آبی روشن و تیره، قرمزهای روشن و درخشان، قرمزهای متمایل به آبی، زردهای روشن، ارغوانی متمایل به قرمز تیره، سفید، بنفش مات، خاکستری متمایل به قهوه ای، خاکستری، مشکی، آبی تیره، آبی روشن، آبی مات، فیروزه ای روشن، سبزهای روشن از رگ‌ها متعلق به متولدین فصل زمستان است. نارنجی و طلایی از رنگ‌های زمستانی نمی‌باشند.
ادامه
99
نـ؁ِآدیـــِِِِِﮮ  پاسِِِِـتیلِِِِِیــ؁ِﮮ  , zn.nadia1375
[https://www.aparat.com/v/7qgmJ]
به سپیدی ِِِ یاس , mehregan2016
نوشته به سپیدی ِِِ یاس برای عـــلـــــی 4 سال پیش
کسانی که به طرف عقربه‌های ساعت امضاء می‌کنند.. کسانی که برعکس عقربه‌های ساعت امضاء می‌کنند.. کسانی که از خطوط عمودی استفاده می‌کنند..


کسانی که به طرف عقربه‌های ساعت امضاء می‌کنند انسان‌هایی منطقی هستند.کسانی که برعکس عقربه‌های ساعت امضاء می‌کنند دیر منطق را قبول می‌کنند و بیشتر غیر منطقی هستند.کسانی که از خطوط عمودی استفاده می‌کنند لجاجت و پافشاری در امور دارند.کسانی که از خطوط افقی استفاده می‌کنند انسان‌های منظمی هستند.کسانی که با فشار امضاء می‌کنند در کودکی سختی کشیده‌اند.کسانی که پیچیده امضاء می‌کنند شکاک هستند.کسانی که در امضای خود اسم و فامیل می‌نویسند خودشان را در فامیل برتر می‌دانند.کسانی که در امضای خود فامیل می‌نویسند دارای منزلت هستند.کسانی که اسمشان را می‌نویسند و روی اسمشان خط می‌زنند شخصیت خود را نشناخته‌اند.کسانی که به حالت دایره و بیضی امضاء می‌کنند، کسانی هستند که می‌خواهند به قله برسند.
ادامه
به سپیدی ِِِ یاس , mehregan2016
ای صاحب فال هیسسسسسس!
ببین کسی نباید بفهمه الان وقتش نیست بشین سرجات کار دستمون میدی!
اگه میخوای عجله کنی پس برو من جلوت رو نمیگیرم !
از بس جوانی!
اینم بگم ای صاحب فال خیلی خیلی هم لوسی.
برو تلاش کن زحمت بکش نگو هنوز وقت است.
برو دیگه ...
اعصاب ندارم
ادامه
به سپیدی ِِِ یاس , mehregan2016
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:
یوضع یوم القیامة منابر من نور و عند کل منبر نجیب من نُجُب الجنة ثم ینادی منادٍ من قِبَل رب العزه: أین حملة کتاب الله اجلسوا علی هذه المنابر فلا خوف علیکم ... .
برپا می شود در روز قیامت منبرهایی از نور که نزد هر منبر، شتری از شتران برگزیده بهشتی است، پس ندا می دهد منادی از طرف خداوند: کجایند، حاملین کتاب خدا، بنشینید بر این منبرها، پس ترسی بر شما نیست و شما محزون نباشید تا خدا از حساب خلایق فارغ شود، پس سوار می شوید بر این شترها و می روید به سوی بهشت.
مستدرک الوسائل، ج 1، ص 290
حاملان قرآن
ادامه
عـــلـــــی  جان , emperor_17
4 سال پیش
ادامه
عـــلـــــی  جان , emperor_17
4 سال پیش
ادامه
7
2
رها ج , rahaji
شنبه 29 اسفند ، 07:47
merciii
ادامه
عـــلـــــی  جان , emperor_17
4 سال پیش
ادامه
عـــلـــــی  جان , emperor_17
4 سال پیش
ادامه
عـــلـــــی  جان , emperor_17
ای نو بهار خنـــدان از لامکان رسیـــــدی / چیزی به یار مانی از یـــار ما چه دیـــدی
خندان و تازه رویی سر سبز و مکشبویی / همرنگ یار مایی یا رنگ از او خریــدی
ادامه
به سپیدی ِِِ یاس , mehregan2016
مُعلّى پسر خُنَیس گوید: در روز نوروز، بر امام صادق علیه السّلام وارد شدم، حضرت فرمودند:
null
این همان روز است که خورشید طلوع کرد، بادها وزیدن گرفت و گل هاى زمین روییدند. این همان روزى است که کشتى نوح(علیه السّلام) بر ساحل جودى آرامش یافت و همان روزى است که خداوند، گروهى چند هزار نفره را که از ترس مرگ از خانه ها بیرون رفته بودند زنده ساخت، پس از آن که آنان را میرانده بود. این، روز فرود جبرئیل بر پیامبر اسلام است و روزى است که پیامبر(صلّی الله علیه و آله و سلّم) امام على(علیه السّلام) بر دوش گرفت تا بت هاى قریش را در مسجد الحرام شکست و در همین روز، ابراهیم، بت ها را شکست.
بحارالأنوار، ج56، ص91
مناسبت‌های خورشیدی-1فروردین: عید نوروز
ادامه
عـــلـــــی  جان , emperor_17
ما بدهکاریم به یکدیگر و به تمام ” دوستت دارم” های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماند و آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم که منطقی هستیم
ادامه
6
1
سویگن , 936480
چهارشنبه 26 اسفند ، 20:25
یانشون بدهند مرد هستند
ادامه
عـــلـــــی  جان , emperor_17
.
آرزو دارم بهاران مال تو / شاخه های یاس خندان مال تو / ساده بودن های باران مال تو / آن خداوندی که دنیا آفرید ، تا ابد همراه و پشتیبان تو
ادامه
8
2
عـــلـــــی  جان , emperor_17
چهارشنبه 26 اسفند ، 13:18
سپاس دوست گرامی
همچنین برای شما و خانواده محترمتان سالی پر بار توام با سلامتی و خوشبختی باشه
ادامه
محمود سعادتمند , royal_m20
چهارشنبه 26 اسفند ، 12:50
خ ممنون .عید شمام مبارک
ایشالا به خوبی و خوشی در کنار دوستان عزیز و خونواده محترم
ادامه
عـــلـــــی  جان , emperor_17
بی بهانه تو را مرور میکنم تا خاموشیم نشان فراموشیم نباشد
8
2
عـــلـــــی  جان , emperor_17
یکشنبه 8 فروردین ، 10:57
سلام و سپاس . یاشین آذری دوستلاری
ادامه
عـــلـــــی  جان , emperor_17
"به هیچ یار مده خاطر و به هیچ دیار
که بر و بحر فراخست و آدمی بسیار "
ادامه