نرم افزار اندروید کلوب مجله کلوب
کوآیکو , coico

کوآیکو

کوآیکو , coico

کوآیکو

مطالب
کوآیکو , coico
کارت هدیه

کارت هدیه کارتی است که امروزه جایگزین هدایایی شده که در گذشته افراد به یکدیگر می دادند. در واقع کارت هدیه کارتی نقدی است که هیچگونه نامی روی آن قید نشده و با مبالغ مختلف توسط بانک، شرکت ها و یا موسسات مالی و اعتباری صادر می شود. دارندگان این کارت ها نیز می توانند به دفعات مختلف تا سقف موجودی آن اقدام به خرید کالا و خدمات گوناگون نمایند. لازم به ذکر است که در دفعات استفاده از این کارت ها محدودیتی وجود ندارد و خرید به واسطه آن ها از طریق سیستم های پرداخت الکترونیک نظیر پایانه های فروش نصب شده در فروشگاه ها و مراکز تجاری و اداری ممکن می باشد.

امروزه استفاده از کارت های هدیه بسیار متداول شده است، به گونه ای که اغلب شرکت ها و موسسات برای جذب مخاطب و افزایش تعداد مشتری اقدام به چاپ کارت هدیه می نمایند. استفاده از این کارت ها به سرعت رو به افزایش است زیرا اهدای کارت هدیه یکی از محبوبترین روش ها برای آشنایی و جذب مشتری جدید و یا حفظ مشتریان سابق است.

کارت هدیه پی وی سی

کارت هدیه را می توان متناسب با سلیقه مشتریان در طرح های مختلف چاپ زد. چاپ کارت هدیه روی کارت های مغناطیسی که مشابه کارت های بانکی و اعتباری هستند انجام می گیرد. کارت مگنت از جنس کارت های پی وی سی می باشد که یک نوار مغناطیسی مشکی رنگ با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات دور آن کشیده شده است. چاپ کارت هدیه pvc را می توان در ضخامت های گوناگون انجام داد اما متداولترین ضخامت برای این کار استفاده از کارت های پی وی سی با ضخامت ۵۰۰ میکرون و ۷۶۰ میکرون است.


چاپ کارت هدیه فوری تکی
چاپ کارت هدیه در تهران
برای اطلاع از قیمت چاپ کارت هدیه و سفارش چاپ کارت با ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۶۷۹۹۱

چاپ کارت هدیه پی وی سی

چاپ کارت هدیه pvc توسط دستگاه های مخصوص چاپ کارت صورت می گیرد. برای چاپ این نوع کارت ها می توان از دو تکنیک چاپ دیجیتال کارت هدیه و چاپ افست کارت هدیه استفاده کرد. هرکدام از این تکنولوژی های چاپ مزایای خاص خودشان را دارند و کاربرد متفاوتی دارند. هر گاه تیراژ کارت ها بیش از ۱۰۰ عدد باشد از چاپ افست برای چاپ کارت هدیه استفاده می شود، اما در صورتی که تعداد کمتر از ۱۰۰۰ عدد باشد برای چاپ کارت ها از چاپ دیجیتال استفاده می شود. چاپ افست نسبت به چاپ دیجیتال از کیفیت بالاتری برخوردار است و از لحاظ هزینه چاپ کارت هدیه نیز مقرون به صرفه است. اما در خصوص چاپ دیجیتال می توان افزود که این تکنیک بسیار فوری می باشد و با اینکه کیفیت بالایی را ارائه نمی دهد اما از طریق آن می توان در کمترین زمان ممکن کارت ها را چاپ نمود.
ادامه
99
کوآیکو , coico
کارت شناسایی pvc
از آنجایی که کارت شناسایی روزانه و طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرد؛ باید از جنسی تولید شود که دوام و مقاوت بالایی داشته باشد. بنابراین معمولا این کارت را از پلاستیک پی وی سی PVC تولید می کنند تا طول عمر آن افزایش یابد و با استفاده در دراز مدت آسیبی بدان وارد نگردد. لذا می توان آن را بعنوان بهترین جنس برای چاپ کارت شناسایی معرفی نمود. کارت های پی وی سی در انواع، رنگ ها و ضخامت های گوناگونی وجود دارند و می توان متناسب با کاربرد کارت ها و نیاز سازمان هر یک از آن ها را انتخاب نمود. برای صدور کارت شناسایی pvc معمولا از ضخامت های ۷۶۰ میکرون استفاده می شود.

مزایای استفاده از کارت pvc شناسایی

دوام و ماندگاری کارت شناسایی pvc نسبت به کارتهای کاغذی و مقوایی بسیار بیشتر است.
کارت هایی که از جنس pvc تولید می شوند ۱۰۰% قابلیت بازیافت دارند.
یکی از مهمترین مزایای استفاده از کارت شناسایی pvc قابلیت ضد آب بودن و انعطاف پذیری فوق العاده آن ها است.

کاربردهای کارت شناسایی

کارت شناسایی را می توان در هر مکانی که به شناسایی و احراز هویت افراد نیاز است؛ و یا از نظر امنیتی ورود و خروج افراد مهم است مورد استفاده قرار داد. در ادامه برخی از کاربردهای این کارت ها بیان شده است.

استفاده از کارت پرسنلی، کارت دانشجویی و کارت دانش آموزی جهت احراز هویت افراد
استفاده از کارت تردد، کارت پارکینگ و کارت حضور و غیاب به منظور مدیریت و کنترل تردد
استفاده از کارت خبرنگاری، کارت همایش، کارت میهمان و کارت عضویت جهت حضور افراد خاص در یک اجتماع یا مکان های خاص
ادامه
کوآیکو , coico
چاپ کارت پرسنلی

چاپ کارت پرسنلی برای شناسایی کارکنان یک سازمان و با اهداف مختلف مورد نظر آن سازمان انجام می شود. با استفاده از کارت پرسنلی می توان افراد را شناسایی نمود و جهت دستیابی به امکانات شرکت‌ها و سازمان‌ها به آن ها مجوز اعطا نمود. به طور مثال ممکن است چاپ کارت پرسنلی برای کسب و کار شما مزایای زیر را به وجود آورد :

هویت بخشی به کارکنان سازمان و دادن انگیزه به آنها
استفاده از کارت پرسنلی برای کنترل ورود و خروج و حضور و غیاب افراد
استفاده از کارت پرسنلی برای استفاده از امکانات مختلف سازمان به طور مثال کتابخانه، سلف سرویس و …

چاپ کارت پرسنلی پی وی سی
چاپ کارت پرسنلی با توجه به کاربردهای مختلف آن برای سازمان از مسائلی است که باید برای آن اهمیتی زیادی قائل شد، زیرا کارتهای پرسنلی به دفعات مکرر استفاده می شوند، بنابراین باید مقاوم باشند تا هزینه چاپ مجدد آن ها برای سازمان ایجاد نشود. پس بهتر است برای تهیه آن از بهترین جنس استفاده شود تا علاوه بر کیفیت بالا دارای ماندگاری باشد تا طی استفاده طولانی مدتی به راحتی آسیب نبیند. مناسبترین جنس برای این منظور پلی وینیل کلراید یا همان pvc است. پی وی سی پلاستیکی است که بسیار مقاوم و با دوام است و در صورتی که برای چاپ کارت پرسنلی از آن استفاده شود، کارت ها هم سبک و هم بادوام خواهند بود و در مقابل تا خوردگی و شکستن مقاوم خواهند بود. همچنین می توان روی آن ها طرح های مختلف با گرافیک زیبا ایجاد نمود.

تعرفه و قیمت چاپ کارت پرسنلی

تعرفه چاپ کارت پرسنلی pvc بر اساس اینکه کارت پرسنلی شما روی چه متریالی چاپ شود، متغیر خواهد بود.

به عنوان مثال امکان چاپ روی کارت پی وی سی خام ( ۷۶۰ میکرون ، ۵۰۰ میکرون ، ۳۰۰ میکرون به صورت دورو یا یکرو) ، کارت پی وی سی خام براق ، شفاف ، برفکی ، کارت پی وی سی دور گرد ، کارت مایفر خام و سایر کارتهای خام pvc وجود دارد و قیمت چاپ کارت پرسنلی pvc روی هر کدام از کارت ها متفاوت خواهد بود.
ادامه
کوآیکو , coico
کارت پرسنلی پی وی سی چیست؟
در هر سازمان و اداره ای مجموعه ای از افراد به عنوان کارمند مشغول به کار هستند تا بتوانند به مراجعین پاسخ داده و دسترسی به اهداف آن سازمان را در طول سال فراهم کنند. این افراد که به عنوان کارمند مشغول به کار هستند و به عنوان پرسنل از آن ها یاد می شود، دارای کارتی به نام کارت پرسنلی هستند که این کارت حاوی اطلاعات شخصی آن ها می باشد که هر شخص در چه سمتی قرار دارد و نام و نام خانوادگی او چیست.

یکی از اهداف به وجود آمدن کارت پرسنلی، علاوه بر اینکه تعیین کننده یک فرد به عنوان کارمند آن سازمان می باشد، باعث می شود که فرد کارمند از مزایای کارمند بودن در آن سازمان بهره مند شود. به عنوان مثال، استفاده از هتل ها، رستوران ها و … طرف قرارداد با سازمان مربوطه. به طور معمول نزدیکان فرد کارمند هم می توانند از کارت پرسنلی آن فرد استفاده کنند و آن را برای بهره گیری از مزایایی که دارد، ارائه دهند. گفتنی است که فقط نزدیکان درجه یک فرد کارمند می توانند از کارت پرسنلی او استفاده کنند.چاپ کارت پرسنلی پی وی سی
کارت پرسنلی پی وی سی ویژگی های تکنولوژیکی متعددی دارد.

چاپ این کارت با یک کارت پی وی سی خام شروع می شود که می تواند با هر ترکیبی از آثار هنری، گرافیک، متن، عکاسی دیجیتال، کد های بارکد، آرم ها و … چاپ شود.

اطلاعات قابل خواندن روی آن نیز می توانند با خطوط مغناطیسی و تراشه های کارت هوشمند رمزگذاری شوند.دو مزیت عمده استفاده از کارت های پرسنلی با جنس پی وی سی


۱- حداقل ضایعات
در کارت های معمولی به دلیل اینکه دوام کارت های پی وی سی را ندارند، زمانی که مجبور شوید دوباره کارت را چاپ کنید، مواد مصرفی به کار برده شده در آن و همچنین زمان و هزینه تهیه آن هدر می رود.۲- کیفیت تصویر مطلوب
با استفاده از کارت های پرسنلی پی وی سی، شما مطمئن ترین کیفیت تصویر را برای چاپ خود تضمین می کنید.روش تهیه و چاپ کارت پرسنلی پی وی سی
شرکت coico در زمینه تهیه چاپ انواع کارت pvc فعالیت می کند. یکی از خدمات شرکت coico، طراحی و چاپ انواع کارت پرسنلی است. برای سفارش و چاپ کارت پرسنلی پی وی سی با ما تماس بگیرید . ۲۶۴۵۶۶۰۹
ادامه
کوآیکو , coico
۱- زمان کلی چاپ دیجیتال به دلیل کمتر بودن مراحل مختلف چاپ ، نسبت به افست کوتاه تر است.

۲- در چاپ دیجیتال امکان چاپ اطلاعات متغیر برروی هر کارتی وجود دارد.

۳- از چاپ افست برای چاپ اطلاعات ثابت روی هر کارت استفاده میشود . درچاپ افست برخلاف چاپ دیجیتال نمیتوان اطلاعات متفاوتی روی هر کارت چاپ کرد و طرح و اطلاعات روی همه ی کارتهای چاپ شده یکسان است.

۴- در چاپ دیجیتال هزینه ی چاپ هر کارت نسبت به کارت دیگر متفاوت نیست ، زیرا احتیاج به تنظیمات متفاوت و تغییرات زیاد برای رسیدن به رنگ مورد نظر وجود ندارد ، بنابراین کاغذ باطله و هدر رفتن مواد شیمیایی برای چاپ دیجیتال کمتر از چاپ افست خواهد بود.

۵- هزینه چاپ دیجیتال برای هر کارت بیشتر از چاپ افست است ، اما برای چاپ با تعداد کم به خاطر صرفه جویی در هزینه های دیگر مانند حذف پلیت و چاپ مستقیم از کامپیوتر روی کارت ، هزینه چاپ جبران میشود و قابل قبول خواهد بود

۶- برای چاپ در تعداد بالا ( بیشتر از ۱۰۰۰ کارت ) از چاپ افست استفاده میشود و هر چه تعداد کارتهای چاپ شده بیشتر باشد هزینه کلی چاپ کمتر خواهد شد . بنابراین برای چاپ در تیراژ بالا هزینه چاپ افست کمتر از دیجیتال است.
ادامه
کوآیکو , coico
کارتهای هوشمند را براساس فاکتورهای مختلفی دسته بندی میکنند

به عنوان مثال کارت های هوشمند بر اساس نحوه ارتباط شان با دستگاه کارت خوان به سه دسته تقسیم میشوند:

کارت هوشمند تماسی – کارت هوشمند غیر تماسی – کارت هوشمند ترکیبی

در ادامه هر یک از موارد بالا مورد بررسی قرار میگیرد

کارت هوشمند تماسی چیست؟
در هنگام استفاده از این نوع کارتها، نیاز به بر قراری تماس فیزیکی بین کارت و دستگاه کارت خوان است ، به این صورت که هنگام تماس اطلاعات ازکارت به دستگاه کارت خوان منتقل میشود و بالعکس

کارتهای تلفن همگانی و کارتهای بانکی جزو کارتهای هوشمند تماسی اند.

این کارتها در محل تماس نسبت به ضربه وعوامل خارجی و محیطی آسیب پذیرهستند.

کارتهای هوشمند غیر تماسی (Contactless) چیست؟
در این نوع کارتها بدون نیاز به اتصال فیزیکی و از طریق امواج الکترو مغناطیسی و تکنولوژی RF اطلاعات جابجا و پردازش میشود. ارتباط به دلیل وجود آنتن مخصوصی است که در بین تراشه کارت هوشمند وجود دارد و باعث میشود در فاصله های کم ، توسط امواج RF (Radio Frequency) ارتباط برقرار شود و اطلاعات منتقل گردد.

کارتهای مایفر جزو این نوع ازکارتهای هوشمند هستند مانند کارت مترو ، کارتهای کنترل تردد و…

مزیت كارت‌های هوشمند غیر تماسی عمر طولانی تر و ایمنی بالاتر این قبیل کارتهاست ، زیرا در این نوع كارت، تراشه و آنتن کارت میان لایه‌های داخلی كارت قرار دارند. و از آسیبهای فیزیکی و عوامل خارجی محیطی به دور هستند.

كارت های هوشمند تركیبی
این نوع از كارت های هوشمند ، تركیبی از كارت‌های هوشمند تماسی و غیرتماسی هستند كه با هر دو نوع دستگاه‌های كارت‌خوان سازگاری دارند. این كارت‌ها میتوانند برای ساخت كارت‌های چند منظوره مورد استفاده قرارگیرند.
ادامه
کوآیکو , coico
چاپ کارت پرسنلی pvc

شرکت کو آی کو (coico) تخصصی ترین مرکز چاپ کارت پرسنلی pvc تهران است که با کاملترین خدمات در زمینه چاپ انواع کارتهای پی وی سی در خدمت شماست

خدمات ما در زمینه چاپ کارتهای پرسنلی pvc به شرح زیر است:

چاپ کارت پرسنلی فوری
چاپ کارت پرسنلی تکی
امکان چاپ کارت پی وی سی با درج هرگونه اطلاعات متغیر و پوشش امنیتی اسکرچ فراهم می باشد.
مشاوره رایگان برای چاپ هر نوع کارت پی وی سی
نمونه چاپ رایگان کارت پی وی سی
چاپ کارت پرسنلی امنیتی جنس پی وی سی در تهران
فروش انواع پرینترهای جدید pvc مخصوص چاپ کارت پرسنلی pvc
چاپ کارت پرسنلی pvc (و کارت شناسایی ) با تیراژ بالا همانند کارت دانشجوئی، کارت همایشها و …
دیگر منتظر زمان ۲ تا ۳ هفته ای سفارشات هزار عددی نخواهید ماند و در ۱ روز سفارشتان چاپ خواهد شد.

بدلیل روکش دار چاپ کارت شناسایی در تهران جنس pvc سطح چاپ با ماندگاری بالا و کیفیتی فوق العاده می با شد.

مجری طراحی و چاپ انواع کارتهای دیجیتال
چاپ اسکرچ ( UV ) با شماره سریال مانند کارت تلفن و کارت قرعه کشی و کارت شارژ و سیم کارت
چاپ با لایه لمینتی ( لمینت و هولوگرام )
چاپ کارت رمز دار ، سریال ، گارانتی با پوشش امنیتی اسکرچ
امکان چاپ شماره سریال و رندوم random
پوشش امنیتی اسکرچ
چاپ کارت پرسنلی تهران pvc با اطلاعات متغیر ( کد ، بارکد ، سریال ، نام و نام خانوادگی)
چاپ کارت اینترنت با پین و اسکرچ روی کارت های لمینیت با کاور
امکان چاپ دوروی کارت
و…
برای چاپ کارت پرسنلی جنس pvc با تعداد کمتر از چاپ دیجیتال استفاده میشود در این روش حداقل تیراژ ۱ عدد میباشد و به دو صورت چاپ مستقیم و چاپ غیر مستقیم انجام میشود.
بدلیل اینکه چاپ این نوع از کارتها در تیراژ محدود و زیر هزار عدد فراهم شده هزینه های تهیه این نوع کارت برای شما بسیار کاهش یافته است
ادامه
کوآیکو , coico
پرینتر چاپ کارت پی وی سی pvc چیست ؟
امروزه کارت‌ های مقوایی و کاغذی استفاده ی خود را تا حدود زیادی از دست داده اند و جایشان را به کارت‌ های pvc داده اند.
همه‌ی ما از کارت‌های بانکی، کارت اتوبوس یا مترو، کارت پرسنلی و شناسایی استفاده می‌کنیم.
این نوع کارت‌ها همگی از جنس pvc هستند.
می‌توان این کارت‌ها را با قراردادن یک تراشه‌ ی الکترونیکی کوچک هوشمند کرد
یا کارت‌های مغناطیسی ساخت که برای مدت‌ های طولانی قابل استفاده هستند.

برای چاپ این کارت‌ ها نیاز به چاپگر های خاصی داریم که با چاپگر های مورد استفاده‌ی روزمره‌ی ما متفاوت هستند.
شاید زمانی که از بانک تان کارت اعتباری دریافت می کنید یا پس از استخدام در یک اداره، کارت پرسنلی برای‌تان صادر می شود. بتوانید این نوع چاپگرها را ببینید.

این نوع پرینتر ها را میتوان از از چند جهت طبقه بندی کرد.
اولین ویژگی که بسیار هم مهم است، توانایی دستگاه در چاپ روی یک طرف کارت یا هر دو روی آن است.
برخی از ماشین های چاپ کارت تنها می‌توانند روی یک سمت از کارت عملیات انجام دهند،
در حالی که انواع دیگر می‌توانند همزمان روی هر دو سمت کارت عملیات چاپ را انجام دهند.

عملکرد پرینتر چاپ کارت پی وی سی pvc
پرینتر چاپ کارت pvc معمولا به یکی از سه روش زیر عمل می‌کند :
۱- نزدیک انتها: ارزان‌ ترین نوع چاپ است و در این نوع چاپ حدود ۵ میلیمتر از انتهای کارت خالی می ماند.
۲- مستقیم به کارت: در این نوع دستگاه‌ ها انتهای چاپ‌ کننده دقیقا روی کارت قرار میگیرد.
محبوب‌ ترین نوع پرینتر چاپ کارت pvc بین مصرف‌کنندگان هستند، زیرا قیمت بسیار مناسبی دارند.
بیشتر دستگاه هایی که برای صدور کارت شناسایی استفاده می شوند از این نوع هستند.

۳- انتقال معکوس: از این نوع پرینتر پی وی سی به عنوان چاپ با کیفیت بسیار بالا یا چاپ از لبه نیز یاد می‌شود.
در این نوع چاپ به علت استفاده از فیلم، هیچگونه حاشیه‌ ای در اطراف کارت باقی نمی‌ماند. مانند پرینتر فارگو hdp5000
ادامه
کوآیکو , coico
در مطلب زیر به بررسی و مقایسه انواع کارت های پی وی سی میپردازیم
کارتهای پی وی سی به دو دسته کارتهای تماسی(Contact ( وکارتهای بدون تماس ( Contactless) دسته بندی میشوند

کارتهای تماسی(Contact) :
شامل کارتهای هوشمند و کارتهای مگنت میشود


کارت های هوشمند (Smart card)
کارت های هوشمند از دسته کارتهای تماسی ( Contact ) هستند که در دونوع Smart card و

Memory card وجود دارند و دارای یک چیپ ( تراشه ) حافظه بر روی خود می باشند . تفاوت کارت smart و

Memory card در نوع چیپ ( تراشه ) آنها است بدین معنی که کارتهای smart علاوه بر حافظه ، دارای Cpu نیز میباشند

ولی Memory card فقط دارای حافظه است.

حافظه چیپ کارتهای اسمارت متنوع و دارای استانداردهای مختلفی است که با توجه به نوع کاربرد آن قابل ارائه می باشد.

قابلیت : ذخیره سازی عکس ، اثر انگشت ، پرونده الکترونیکی،مشخصات پرسنلی و… در حافظه کارت.

مزایا : امنیت بالا در Encoding ، تاثیر پذیری کم در میدان های مغناطیسی ، Reader ارزان قیمت

معایب: اصطحلاک کارت و چیپ با Reader

کارت مگنت
کارتهای بانکی از متداولترین نمونه های کارتهای مگنت ( Magnetic Stripe Card ) می باشند.این کارت ها از
جنس PVC بوده و یک نوار مغناطیسی در یک طرف خود دارند و از نوع کارتهای تماسی یا Contact می باشند.
اطلاعات مورد نیاز به صورت encode شده به وسیله دستگاه Encoder بر روی نوار مغناطیسی کارت ذخیره می
شود.از متداولترین کارتهای مگنت میتوان به Hi-Co و Lo-Co اشاره کرد.
مزایا: از مزایای این کارت می توان به قیمت بسیار مناسب ، ریدر های ارزان قیمت و تماسی بودن این کارت ها اشاره کرد.
معایب: از بین رفتن اطلاعات با قرار گرفتن در مجاورت میدان های مغناطیسی ، اصطحلاک با دستگاه .Reader
برخی از موارد استفاده کارتهای مگنت:
کارت عابر بانک ، کارت حضور و غیاب ، کارت تخفیف، بن الکترونیکی ، درب الکترونیکی و…مشاهده کارت مگنت


کارت بدون تماس(Contactless):
کارتهای بدون تماس در دو نوع Read only و Read/Write ارائه می شوند که در فرکانس رادیویی

۱۲KHZ فعال می باشند. کارتهای Read only دارای کد چند رقمی ثابت منحصر به فرد و کارتهای R/W

قابلیت خواندن و نوشتن کد بر روی کارت را دارند .

مزایا: قیمت مناسب ، عدم تماس با Reader ، آسیب پذیری کم در مقابل میدانهای مغناطیسی.

معایب: محدودیت جهت ذخیره اطلاعات در کارت.

موارد استفاده: دستگاه حضور و غیاب و…
ادامه
کوآیکو , coico
نحوه طراحی کارت ویزیت پی وی سی
اولین و مهم ترین مساله برای جذب مشتری و حفظ توجه مشتری زیبا و جذاب بودن کارت شماست. راههای زیادی برای تنوع و زیبا سازی کارت ویزیت شما وجود دارد که در این مقاله قصد داریم به مهمترین و در عین حال ساده ترین راهکار برای جذابیت بخشیدن به کارتهای ویزیت را برایتان شرح دهیم. این راهکار در عین سادگی میتواند بسیار تاثیر گذار باشد و باعث شود مشتری از طراحی کارت شما استقبال کند و آن را نگه دارد و در واقع این اتفاقی است که ما به دنبال آن هستیم یعنی ماندگاری و خاص بودن ما در ذهن مشتری.

یکی از ساده ترین راه های ایجاد تنوع در طراحی کارت ویزیت شکل آن است. به طور معمول اکثر افراد از طرح کارت رایج که به شکل مستطیل افقی است استفاده می کنند، سعی کنید از شکل مستطیل در طراحی کارت خود استفاده نکنید.
شما می توانید برای متفاوت بودن ازیک طرح ساده و به شکل مربع استفاده کنید و تفاوت زیادی بین کارت خود با کارت های دیگران ایجاد کنید. توجه به ابعاد کارت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.
سعی کنید کارت شما طرحی به معنای کلمه فوق العاده داشته باشد به شکلی که ذهن مخاطب را درگیر کند و در ذهنش بماند.
افراد از طرح های منحصر به فرد استقبال میکنند و کارت شما را نگه میدارند. اگر شما یک کارت معمولی داشته باشید ، احتمالا در ذهن مخاطب جای نمیگیرید.
ادامه
کوآیکو , coico
کارت هوشمند در واقع مانند یک کامپیوتر ساده و کوچک است که بر روی یک کارت pvc نصب شده است و میتواند اطلاعاتی را در خود ذخیره کند ، که با استفاده از دستگاه های کارت خوان میتوان به اطلاعات درون حافظه این کارت دسترسی پیدا کرد.

کارت‌های هوشمند از جنس pvc هستند و درون خود یک ریز پردازنده دارند ، به این صورت که در بین لایه‌های کارت هوشمند یک تراشه‌ حافظه و قطعه الکترونیکی( ریز‌پردازنده ) برای ذخیره‌سازی داده‌ها و پردازش آنها قرارداده شده است.

کاربردهای کارت هوشمند:

برای شناسایی هویت : مثل كارت کنترل تردد، كارت پاركینگ
برای نگهداری اطلاعات: مثل کارت گواهینامه هوشمند ، کارت دانشجویی ، کارت ملی هوشمند
استفاده برای کاربردهای مالی: مثل کارت تلفن عمومی ، کارتهای بانکی و پرداخت الکترونیکی
استفاده در حمل و نقل عمومی: مثل کارت بلیط اتوبوس و مترو
استفاده برای کارت باشگاه مشتریان: کارت هوشمند میتواند به عنوان ابزار شناسایی مشتری و ارائه خدمات در جلب و حفظ مشتریان مورد استفاده قرار گیرد

کارت مغناطیسی پی وی سی
کات مغناطیسی پی وی سی یک کارت با قابلیت ذخیره داده ها می باشد و تقریبا از انواع کارت هوشمند به شمار می رود و معمولا از جنس پی وی سی می باشد.
ادامه
کوآیکو , coico
کارت پی وی سی

کارت پی وی سی نوعی کارت پلاستیکی می باشد که امروزه بسیار پرکاربرد می باشد. کارت های پی وی سی از جنس پلاستیکی هستند که از نسخه گرافیکی با نام پلی وینیل کلراید (pvc) شناخته شده اند. یکی از مهمترین مشخصه های کارت های پی وی سی قابلیت بازیافت شدن 100% آن ها می باشد. بنابراین چون آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند برای موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند.همچنین کارت پی وی سی نسبت به کارت های عادی از مقاومت بیشتری برخوردار بوده و دوام و ماندگاری بالایی دارند. کارت های پی وی سی قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند و به همین علت این نوع کارت ها مورد توجه بیشتری قرار گرفته اند و برای چاپ کارت های بانکی، کارت های اتوبوس و مترو و... مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر کارت های PVC بهترین انتخاب برای چاپ کارت می باشد و بیشتر برای چاپ کارت پرسنلی، چاپ کارت شناسایی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.لازم به ذکر است که کارت های پی وی سی در ضخامت های گوناگونی وجود دارند و می توان آن ها را بر حسب نیاز مورد استفاده قرار داد.

انواع کارت های پی وی سی از لحاظ ضخامت

• کارت پی وی سی 300 میکرون
• کارت پی وی سی 500 میکرون
• کارت پی وی سی 760 میکرون

انواع مختلف کارت پی وی سی

• کارت پی وی سی خام
• کارت پی وی سی مگنت
• کارت پی وی سی مایفر
• کارت پی وی سی مغناطیسی
• کارت پی وی سی هوشمند و ...

چاپ کارت پی وی سی

جهت چاپ کارت های پی وی سی با طرح دلخواه و با بهترین کیفیت باید از پرینترهای چاپ کارت استفاده نمود. مزیت استفاده از این نوع پرینترها سرعت بخشیدن در امر صدور آنی کارت و پیشگیری از اتلاف وقت در هنگام صدور کارت و هزینه های ارسال کارت را به دنبال دارد.
ادامه